fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • May 23, 2024, 06:15:52 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 34

Author Topic: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238  (Read 59885 times)

Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #210 on: January 01, 2010, 04:26:41 pm »

no to trochę przegięcie, krowy chyba wściekliznę, czemu one atakują na dzień dobry?
Logged
no Wez no fun...
http://rudo-brody.pl/uploads/2011-12-24_0012.png
everyday my english loose 1point :/

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #211 on: January 01, 2010, 06:40:26 pm »

no to trochę przegięcie, krowy chyba wściekliznę, czemu one atakują na dzień dobry?
Bronią stada, co w tym dziwnego? :>
Logged
Nie biegaj za stadem.

Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #212 on: January 01, 2010, 07:28:38 pm »

Nie no, nie spotkałem do tej pory w moim życiu krów morderców. Stado zazwyczaj ucieka. Nawet byk atakuje dopiero jak się zbliżysz, a te wredne bestie mnie atakują już z drugiej strony mapki.
Logged
no Wez no fun...
http://rudo-brody.pl/uploads/2011-12-24_0012.png
everyday my english loose 1point :/
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #213 on: January 02, 2010, 02:52:31 am »

Lekcja z tego taka, że bomby atomowe robią okropne rzeczy z niewinnymi zwierzętami, wypaczając ich zwierzęce charaktery.
Logged
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #214 on: January 02, 2010, 03:02:44 pm »

Po małej przerwie od grania zalogowałem się crafterem, zrobiłem parę metal partsów i metal armora i widzę timeout 80 min.  :o
Trochę dziwne podejścia mają twórcy tej gry - przeginają raz w jedną, raz w drugą stronę.
Po wipie prawie nie było encounterów więc prawie jedynym źródłem sprzętu był crafting. Teraz na encounterach można się szybko obłowić, za to crafting został jeszcze bardziej spowolniony - nawet jak mam materiały to muszę czekać godzinę żeby coś zrobić, nie używając altów.
Logged
"... I'm a little bit of country, with a little bit of fist in your mug homie..."
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #215 on: January 02, 2010, 03:33:38 pm »

godzine czekania jeszcze mozna zniesc.. ale co ty na to jak na zrobienie combat armora (najpierw czeklasz jakies 7 godzin) a pozniej na ulepszenie go do brotherhooda czekasz kolejne 8 godzin?
Logged

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #216 on: January 02, 2010, 03:36:39 pm »

Po małej przerwie od grania zalogowałem się crafterem, zrobiłem parę metal partsów i metal armora i widzę timeout 80 min.  :o
Trochę dziwne podejścia mają twórcy tej gry - przeginają raz w jedną, raz w drugą stronę.
Po wipie prawie nie było encounterów więc prawie jedynym źródłem sprzętu był crafting. Teraz na encounterach można się szybko obłowić, za to crafting został jeszcze bardziej spowolniony - nawet jak mam materiały to muszę czekać godzinę żeby coś zrobić, nie używając altów.
Spoko, będzie pewnie tak jak z wykopkami - najpierw było 11 minut na skałkę, teraz jest 6. Powiększając magazynek w Assault Rifle masz na 127 minut warsztat wyłączony, ale o ile pamiętam wspominano, że jest to ponownie przeliczane, przekodowywane czy co tam trzeba z tym zrobić. I pewnie będą cooldowny, nie wyobrażam sobie inaczej, ale mniejsze. Pamiętaj, to jest beta-test, tyle że otwarty.
I nie przesadzajmy z tym "obławianiem" na encounterach. Garść rozpirzonych mauserów, kilka dzid i kastetów, niepraktyczny w sumie miotacz ognia i jakieś smętne strzelby czy hunting rifle to jeszcze nie "obławianie". Drzewiej, to panie, bywało, osobiście nosiłem te cholerne miniguny do sklepu w nadziei na szybki i łatwy zysk, bo nikomu już się schylać nie chciało, a tam w sklepie same radia i 10 mm pistole.
Jest dobrze, jak sądzę.
Logged
Nie biegaj za stadem.

Florek

  • Bang Bang Smash
  • Offline
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #217 on: January 02, 2010, 03:43:06 pm »

Spoko, będzie pewnie tak jak z wykopkami - najpierw było 11 minut na skałkę, teraz jest 6. Powiększając magazynek w Assault Rifle masz na 127 minut warsztat wyłączony, ale o ile pamiętam wspominano, że jest to ponownie przeliczane, przekodowywane czy co tam trzeba z tym zrobić. I pewnie będą cooldowny, nie wyobrażam sobie inaczej, ale mniejsze. Pamiętaj, to jest beta-test, tyle że otwarty.
I nie przesadzajmy z tym "obławianiem" na encounterach. Garść rozpirzonych mauserów, kilka dzid i kastetów, niepraktyczny w sumie miotacz ognia i jakieś smętne strzelby czy hunting rifle to jeszcze nie "obławianie". Drzewiej, to panie, bywało, osobiście nosiłem te cholerne miniguny do sklepu w nadziei na szybki i łatwy zysk, bo nikomu już się schylać nie chciało, a tam w sklepie same radia i 10 mm pistole.
Jest dobrze, jak sądzę.
Na press gangach i hugologistach zdobyłem już sporo power fistów i ripperów. :P Zależy kto z czym walczy. :) Z tym, że takie wyprawy często kończą się śmiercią wszystkich uczestników. :P
Logged
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #218 on: January 03, 2010, 03:18:43 am »

Quote
Trochę dziwne podejścia mają twórcy tej gry - przeginają raz w jedną, raz w drugą stronę.

trochę łatwo rzucasz zdaniami na lewo i prawo, oceniając na pierwszy rzut oka.

1) z enco masz niewiele, duzo złomu w zasadzie, aby miec z tego jakąś korzysc musisz miec dobry barter/repair.
2) podejście zdaje się być coraz bardziej sensowne - jeżeli chcesz być "panem" pustkowii musisz:
a) albo mieć ekstra zaradną postać,
b) albo mieć konkretnego skilla w FO,
c) albo mieć jedno i drugie i zamiast tracić masę sprzętów, które sam wycraftowałeś czy dostałeś mnożyć w większą ilość.
chyba realistycznie, co. przedtem byle noob miał cokolwiek chciał, teraz trzeba trochę pokombinować.

3) mieszanie i niespojnosc decyzji też mnie czasami drażni, ale nie widzę absolutnie żadnego powodu, by narzekać teraz na tę grę, pozdrawiam.  :)
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #219 on: January 03, 2010, 04:30:26 am »

ja również uważam że przeginają. Ogólnie to już nie gram tylko craftuje, a w sumie to i nawet tego mi sie nie chcę i zaczynam głupie rzeczy robić. Ot naprzykład:



i ani to fajne ani to mądre, ani nie pograłem, tylko o 4 w nocy spamuje ehhhhhh. Normalnie porażka.
Logged
no Wez no fun...
http://rudo-brody.pl/uploads/2011-12-24_0012.png
everyday my english loose 1point :/

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #220 on: January 03, 2010, 07:42:35 am »

Na press gangach i hugologistach zdobyłem już sporo power fistów i ripperów. :P Zależy kto z czym walczy. :) Z tym, że takie wyprawy często kończą się śmiercią wszystkich uczestników. :P
No, zabierz na te fisty i rippery ze trzech 1-levelowców, to sobie podpakują skille i przy okazji zarobią trochę fantów.
Niedawno zabrałem dwóch na kilku śmierdzących raidersów, to biedactwa nawiewały przed flamerem, aż się kurzyło. Dopiero jak wszyscy raidersi grzecznie leżeli z ujemnymi HP, można ich było spokojnie dorżnąć i zebrać "cenne łupy" w postaci mausera, popsutej strzelby, ciężkiego jak grzech flamera, dzidy i trzech stimpaków. Zaiste, przegięcie pały i loot tak srogi, że od razu poszliśmy kupować jaskinię, każdy swoją.

baaelSiljan - jak jesteś śpiący, to idź spać, a nie graj/craftuj. Zresztą bez przesady z tym "po co tyle craftu", nie dalej jak wczoraj straciłem wszystko na rzecz pewnego małomównego pana w metalowym ubranku. Wprawdzie nie poddałem się bez walki, ale po trzech seriach z miniguna nie miałem wyjścia. I teraz jakbym nie naruchał wcześniej zapasu kilku sztuk wyposażenia, biegałbym w błękicie i z nożem. A że czas długi to nawet dobrze, ludzie wyłażą z jaskiń, coś się dzieje, ktoś ginie, ktoś (Rosjanie) się wysadza w NCR, ktoś najpierw wali mi w oczy krytykiem, a potem ryczy, żeby nie strzelać, bo to przyjaciel.
Jest craft, jest impreza :>
Logged
Nie biegaj za stadem.

Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #221 on: January 03, 2010, 02:16:02 pm »

ja również uważam że przeginają. Ogólnie to już nie gram tylko craftuje, a w sumie to i nawet tego mi sie nie chcę i zaczynam głupie rzeczy robić. Ot naprzykład:



i ani to fajne ani to mądre, ani nie pograłem, tylko o 4 w nocy spamuje ehhhhhh. Normalnie porażka.

fajne : ) to te samochodziki buggy tak? : )
Logged
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #222 on: January 03, 2010, 03:57:01 pm »

tak, to takie moje wolne wariacje na temat...





złapać perspektywę i kolory, posteryzacje etc, ćwiczenia ;)
« Last Edit: January 03, 2010, 04:21:29 pm by baaelSiljan »
Logged
no Wez no fun...
http://rudo-brody.pl/uploads/2011-12-24_0012.png
everyday my english loose 1point :/
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #223 on: January 03, 2010, 03:59:21 pm »

Ja sobie chodzę postacią unarmed(bez żadnego sprzętu) i już udało mi się zdobyć miniguny, hk-caws (kolesie z tą bronią atakowali mnie z pięści  ::)) fn fal, assault rifle, itp., co wcześniej zajęłoby mi godziny na wycraftowanie. Co prawda jest to trochę uszkodzone ale to szczegół.
Jest dużo przeciwników i często walczą między sobą, co czyni łup łatwym.
Logged
"... I'm a little bit of country, with a little bit of fist in your mug homie..."
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #224 on: January 03, 2010, 05:58:27 pm »

Ogólnie uważam że jest spoko, choć do niedawna należałem do najgłośniej krzyczących przeciwników coldownów. Aktualnie rozwinąłem postać big/barter i po zabiciu karawany np. z bh mam ammo na kolejne 3 takie walki. Zepsutą broń której jest dużo naprawiają koledzy z gangu i można ją sprzedać u npców którzy gotówki mają sporo. Jest kasa np. na metal armory, które w zupełnośći na PVE wystarczą i inne bzdety. Dla wszystkich small gunowców są bandyci i ghule na odstrzał, i wcale nie trzeba być koksem na 21 lvl żeby z nimi sobie poradzić. Ogólnie crafting zamarł i dobrze bo jak już innii wcześniej pisali ludzie wyszli z jaskini na świerze powietrze i często można kogoś spotkać na pustyni. Czasami to przyjaciel a czasami wróg-i o to chodzi!, coś się dzieje. Wg mnie aktualnie narzekają głównie ci co nie mają pomysłu na grę, bo wcześniej stali w północnych miastach i czas wolny spędzali na strzelaniu z nienacka w plecy z miniguna a teraz żeby zdobyć ammo muszą niestety trochę się wysilić i gra zaczyna być "nudna". Na obecnej postaci nie mam nawet żadnej profki i nie zamierzam mieć, zrobie czasami leather jacket i położe go na ziemi w bazie. Zapomnijcie o craftingu, ta gra się zmienia i teraz jest zupełnie inna technika gry
Logged
Polskie forum Fonline http://forum.newfmc.pl/index.php
Pages: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 34
 

Page created in 0.039 seconds with 19 queries.