fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • June 25, 2024, 08:36:57 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 ... 32 33 [34]

Author Topic: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238  (Read 60866 times)

Pandemon

  • The GM-eater
  • Offline
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #495 on: June 08, 2010, 11:32:45 am »

Ja mam taki problem, że jak włączę czasami FOnline (niewazne czy z launchera czy z .exe) to wyskakuje błąd (treści niestety nie pamiętam a w logu nic nie pisze o tym) i gra się zamyka. Identycznie mam kiedy zamykam gre.
Nie jest to jakiś straszny problem, ale czasami żeby uruchomić grę muszę próbować po kilkanaście razy.
Logged
There is nothing as demotivating as the Game Masters

Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #496 on: June 08, 2010, 12:38:19 pm »

Ja mam taki problem, że jak włączę czasami FOnline (niewazne czy z launchera czy z .exe) to wyskakuje błąd (treści niestety nie pamiętam a w logu nic nie pisze o tym) i gra się zamyka. Identycznie mam kiedy zamykam gre.
Nie jest to jakiś straszny problem, ale czasami żeby uruchomić grę muszę próbować po kilkanaście razy.

Norma to problem od wiekow xD masz pewnie Viste albo Win7 ? nic na to narazie nie poradzisz :( chyba ze to naprawia.... kiedys...
Logged
.: I Like It :.

jan0s1k

  • If it bleeds we can kill it...
    • Chosen Soldiers
  • Offline
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #497 on: June 08, 2010, 02:41:03 pm »

tyleże kiedyś nie było aż tylu tych crashów ;) teraz czasem nawet milion razy (powiedzmy ;) cos koło 5-6 zazwyczaj) musze odpalać zanim się client uruchomi
Logged

Marszalek

  • Param Pam Pam ...
  • Offline
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #498 on: June 08, 2010, 04:01:19 pm »

Ten sam problem , tyle że ja mam XP i razem z klientem mam ERROR Explorer.exe i znika mi pulpit :/ Straszliwie wkur### takie trzykrotne włączanie go przez Menedżera zadań Windows (ale to już chyba wina wieku mojego kompa).
Logged
-:-:- Nie rozumiem jak można czegoś nie rozumieć -:-:-
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #499 on: June 08, 2010, 08:08:31 pm »

Ja mam taki problem, że jak włączę czasami FOnline (niewazne czy z launchera czy z .exe) to wyskakuje błąd (treści niestety nie pamiętam a w logu nic nie pisze o tym) i gra się zamyka. Identycznie mam kiedy zamykam gre.
Nie jest to jakiś straszny problem, ale czasami żeby uruchomić grę muszę próbować po kilkanaście razy.

Też mam taki problem, czasem za drugim razem gra się odpala a czasem za 3-4. Pewnie o takie coś chodzi co nie?
http://yfrog.com/j126045644p
Logged

Igliczka

  • Bite me!
  • Offline
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #500 on: June 17, 2010, 01:17:49 am »

to jeszcze nic mi sie zdazaja crushe podczas wczytywania walki, cos pieknego.. Moze nie mam tego bardzo czest ale potrafi wkur**c, szczegolnie kiedy idzie sie opchnac stuff :/
Logged
"I'm not going anywhere 'til I stomp your ugly mug out of existence."
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #501 on: June 17, 2010, 01:57:13 am »

Zaskakujace, zeby gra natywnie przeznaczona na Windowsa, pod Linuxem chodzila bezblednie ;)
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #502 on: September 22, 2010, 01:33:28 pm »

miałem swego czasu podobne problemy jak u graczy w postach powyrzej. Grałem w FO na xp-ogólnie było ok(jesli nie działający launcher-trzeba ściągnąć net.framework), na viście tragedia, na win 7 trochę lepiej. W tych ostatnich 2ch systemach często miałem wyskakujące "jakieś" komunikaty na końcu które olewałem lbo ogólnie wszystko grało. 2 updaty wstecz przestał mi działać client ( nie tylko mi) i postanowiłem przeczytać ten komunikat :>. Wysłałem zgodnie z zaleceniem pliki *.dmp na podany email z krótką notką co i jak nie działa. Po kolejnym updacie gierka włącza/wyłącza się bez zarzutu i nie mam żadnych zawieszek okna itd. Polecam również  aktualizację sterowników graficznych/ustawianie trybów zgodności z wcześniejszymi wersjami win/ustawienia win defender.

P.S. Billowi też wysłałem info z konfliktem na linii w7-FO, a niech się h*j zastanawia dlaczego :P

Logged
Polskie forum Fonline http://forum.newfmc.pl/index.php
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #503 on: September 22, 2010, 03:29:48 pm »

P.S. Billowi też wysłałem info z konfliktem na linii w7-FO, a niech się h*j zastanawia dlaczego :P
Po pierwsze, Bill nie jest ch*jem, Bill jest zaje*isty. Co masz do Billa?
Po drugie, Bill juz nie jest taka wazna osoba w Microsofcie.
Logged
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #504 on: September 22, 2010, 03:31:02 pm »

Bill chyba już w ogóle nie jest ważny w Microsofcie.

Ale potwierdzam że gierka na Viscie poprawiła stabilność i już tak często nie wywala jak kiedyś, a czyniła to często.
Logged
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #505 on: September 22, 2010, 03:46:01 pm »

Widocznie źle skonfigurowaną Viste miałeś  ;) Ja mam i FOnline działa mi bez problemów zarówno na komputerze stacjonarnym jak i laptopie. Znajomy posiada Windows 7 i również nie ma żadnych problemów.

P.S. Nie obrażaj człowieka, który tyle zrobił. Bez niego nie mielibyśmy tego co mamy... no chyba, że stworzyłby to ktoś inny.
Logged
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #506 on: September 22, 2010, 04:05:02 pm »

Na pewno stworzyłby to ktoś inny, wcześniej czy później  :P Ja go nie obrażam, choć czasem straszny syf wypuszczali  ;D
Logged

Kombajn

  • Ciśnij pompki, paziu.
  • Offline
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #507 on: October 04, 2010, 10:05:39 am »

Z aktualnych zmian podoba mi się opcja wynajęcia homestadera lub farmera na naszej farmie i zniesienie cd na encountery.
Logged
Currently retired.

Hardcore

  • Make war and fuck peace
  • Offline
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #508 on: October 04, 2010, 12:22:08 pm »

mi oglolnie 2238 srednio sie podoba ale jak polaczy sie to z x-fire to gra staje sie bardzo atrakcyjna ^^
Logged
Pages: 1 ... 32 33 [34]
 

Page created in 0.114 seconds with 21 queries.