fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • June 25, 2024, 08:35:06 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 34

Author Topic: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238  (Read 60865 times)

Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #240 on: January 05, 2010, 08:02:15 pm »

Logged
no Wez no fun...
http://rudo-brody.pl/uploads/2011-12-24_0012.png
everyday my english loose 1point :/
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #241 on: January 06, 2010, 08:32:07 pm »

Co tam słychać?  ;D
Logged

kav

  • Offline
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #242 on: January 07, 2010, 04:22:42 pm »

Już zostało poprawione, wczoraj lub dzisiaj.Na evencie, przy ok 60 osobach walczących ze sobą, nie było żadnego laga.Chyba ciężko w tej chwili stworzyć, bardziej wymagające okoliczności  ;)

Wróć.Pomyliłem się, nie zostało poprawione.
Lag faktycznie, jest kosmiczny.Wczoraj w godzinach wieczornych, nie dało się nawet karawan robić, bo gra przypominała komiks.Szkoda, wygląda na to, że serwer w tej chwili, nie jest przystosowany do tak wysokiego online + - 500, bo wszytko śmigało przed przeprowadzką graczy z TLA  :(
« Last Edit: January 07, 2010, 04:25:37 pm by kav »
Logged
http://img97.imageshack.us/img97/9350/bannered.png
"Ludzie byli sobie kiedyś bliżsi, broń nie niosła tak daleko."

Lipskii

  • Teraz Siergiej Ten niby rusek z nicku xd
  • Offline
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #243 on: January 07, 2010, 04:28:53 pm »

.Faktycznie w godzinach wieczornych lag kosmiczny. Z tego co zauważyłem jak wbije  dużo osób to serwer często teraz pada.
Logged
http://img97.imageshack.us/img97/9350/bannered.png

Niczym Husaria zmiatamy przeciwników z powierzchni ziemi.

manero

  • FO:Reloaded
  • Offline
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #244 on: January 07, 2010, 11:14:58 pm »

Co tu dużo gadać... Nie da się grać. Chyba trzeba przeczekać ten okres i mieć nadzieję, że admini coś wykombinują.
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #245 on: January 07, 2010, 11:21:44 pm »

Hmm Server nie wytrzymuje takiej liczby osob :)? Bo watpie, zeby rosjanie wywalali serwer zlosliwie co chwila :D
Logged
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #246 on: January 09, 2010, 11:12:16 pm »

A ja z innej beczki, sprawa rozchodzi się o samochody. Jest ich kilka rodzajów każdy ma inne staty jednak jak pewnie wszyscy wiemy wszystkie wrastają w glebę na przy bazowych parkingach. Powody są 2-łatwo można stracić a cena nowego auta jest bardzo duża więc lepiej nie wyjeżdzać(:P), drugi powód to taki że kolega z gangu z dobrze rozwiniętym outdorem porusza się dużo szybciej niż auto. Macie jakieś pomysły jak pobudzić do życia jazdę samochodem w tej grze?, dla mnie np. w f2 pierwsze co robiłem to starałem się mieć auto.
 Ja mam jeden dotyczący prędkośći: prędkość auta+prędkość postaci i będzie ok. Zostaje problem łatwej straty auta.
Logged
Polskie forum Fonline http://forum.newfmc.pl/index.php
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #247 on: January 09, 2010, 11:13:37 pm »

z tego co mi wiadomo to auta będą przerabiane - chodzi o mechanikę w grze - ale kiedy to nie wiem

tak szczerze to wiele rzeczy prosi się tutaj o przerobienie... kurde w wielu momentach tęskno mi za tym co było przed wipem (i to pierwszym). Teraz pograłem na TLA i musze przyznać, że choć przeginają czasem w drugą stronę, to gra się jakoś milej, tu i ówdzie w encounterach i na mapce pojawiają się domki, farmy, śmiecie, jakoś widać że ten świat nie jest taki sztampowy - pojawiają się nowe mapki typu pipidówka, baz i miejsc jest więcej (w sensie rodzajów mapek). Takie szczegóły które dodają pieprzyka. Do tego kraftowanie czy zaczynanie to nie taka mordęga, gdzieniegdzie udaje znaleźć się jakiś badziew, to nóż to apteczke, czasem coś ciekawszego. Dostaje się wpierd na każdym rogu, ale spotkania w encounterach to nie szaleńcze wianie gdzie popadnie (2238 co idę z krową to mi ją ktoś zabija - pozdro Xoen) i wiele innych drobiazgów. Myślę że tego brakuje najbardziej, rozwinięcia i sprawienia że świat jest ciekawy dla zaczynającego i mroczny i niebezpieczny dla nieco bardziej zaawansowanego, urozmaicenia w wyglądzie i działaniu, no i rozwinięcia w wielu miejscach pod MMO. Nie mogę się oprzeć wrażeniu że obecnie 2238 to nie wiele zmieniający się świat, gdzie tak naprawdę regulowane są jakieś dziwne opcje typu cooldowny i encountery przy czym czasem komuś pokrętło regulacji objedzie i przedobrzy, a główny wątek i sens się zmutował i chowa się po kątach. ehh.
« Last Edit: January 09, 2010, 11:21:39 pm by baaelSiljan »
Logged
no Wez no fun...
http://rudo-brody.pl/uploads/2011-12-24_0012.png
everyday my english loose 1point :/

skejwen

  • BBS AKBAR!
    • Brahmins rox
  • Offline
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #248 on: January 09, 2010, 11:18:40 pm »

A ja z innej beczki, sprawa rozchodzi się o samochody. Jest ich kilka rodzajów każdy ma inne staty jednak jak pewnie wszyscy wiemy wszystkie wrastają w glebę na przy bazowych parkingach. Powody są 2-łatwo można stracić a cena nowego auta jest bardzo duża więc lepiej nie wyjeżdzać(:P), drugi powód to taki że kolega z gangu z dobrze rozwiniętym outdorem porusza się dużo szybciej niż auto. Macie jakieś pomysły jak pobudzić do życia jazdę samochodem w tej grze?, dla mnie np. w f2 pierwsze co robiłem to starałem się mieć auto.
 Ja mam jeden dotyczący prędkośći: prędkość auta+prędkość postaci i będzie ok. Zostaje problem łatwej straty auta.

predkosc na "stopach" = predkosc najwolniejszej postaci z grupy
predkosc samochodu = predkosc samochodu

;)
Logged
"Moo-OooooOO! MoMoo.. MmmmoOoo.. Moo!", translate from brahmin to English: "Two things are infinite - brahmin shit and human stupidity! - Brahminstein"

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #249 on: January 09, 2010, 11:44:46 pm »

predkosc na "stopach" = predkosc najwolniejszej postaci z grupy
Pierwsze słyszę.
Regularnie transportuję jakieś dziewczęta po mapie i wszyscy są zadowoleni z moich 2x Pathfinderów. Biegając samemu nie widzę różnicy.
Logged
Nie biegaj za stadem.

jodwig

  • I'm not always right, but I'm never wrong either
    • After War Mod
  • Offline
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #250 on: January 09, 2010, 11:49:53 pm »

Pierwsze słyszę.
Regularnie transportuję jakieś dziewczęta po mapie i wszyscy są zadowoleni z moich 2x Pathfinderów. Biegając samemu nie widzę różnicy.

To się jakoś oblicza dziwnie ze średniej osób w grupie, widać różnicę jak się idzie samemu oraz jak się idzie w grupie z kimś, ale to na pewno nie jest tempo najwolniejsze osoby w grupie
Logged
Only people who are ready to die should be able to kill...

Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #251 on: January 10, 2010, 09:56:27 am »

z tego co mi wiadomo to auta będą przerabiane - chodzi o mechanikę w grze - ale kiedy to nie wiem

tak szczerze to wiele rzeczy prosi się tutaj o przerobienie... kurde w wielu momentach tęskno mi za tym co było przed wipem (i to pierwszym). Teraz pograłem na TLA i musze przyznać, że choć przeginają czasem w drugą stronę, to gra się jakoś milej, tu i ówdzie w encounterach i na mapce pojawiają się domki, farmy, śmiecie, jakoś widać że ten świat nie jest taki sztampowy - pojawiają się nowe mapki typu pipidówka, baz i miejsc jest więcej (w sensie rodzajów mapek). Takie szczegóły które dodają pieprzyka. Do tego kraftowanie czy zaczynanie to nie taka mordęga, gdzieniegdzie udaje znaleźć się jakiś badziew, to nóż to apteczke, czasem coś ciekawszego. Dostaje się wpierd na każdym rogu, ale spotkania w encounterach to nie szaleńcze wianie gdzie popadnie (2238 co idę z krową to mi ją ktoś zabija - pozdro Xoen) i wiele innych drobiazgów. Myślę że tego brakuje najbardziej, rozwinięcia i sprawienia że świat jest ciekawy dla zaczynającego i mroczny i niebezpieczny dla nieco bardziej zaawansowanego, urozmaicenia w wyglądzie i działaniu, no i rozwinięcia w wielu miejscach pod MMO. Nie mogę się oprzeć wrażeniu że obecnie 2238 to nie wiele zmieniający się świat, gdzie tak naprawdę regulowane są jakieś dziwne opcje typu cooldowny i encountery przy czym czasem komuś pokrętło regulacji objedzie i przedobrzy, a główny wątek i sens się zmutował i chowa się po kątach. ehh.

Też pograłem trochę na TLA i muszę przyznać, że encountery są świetne. Dziwnie to wygląda, że można tylko chodzić w czasie walki  :P
Logged
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #252 on: January 10, 2010, 10:18:16 am »

ten kto nastawia sie na pvp bedzie mile zaskoczony grając w TLA. po prostu nie niszczą go wieczne bugi. tutaj nawet jezeli jest ok, to zawsze pojawi sie cos lub ktos kto niszczy całą zabawę i takie są fakty.

ludzie są juz znuzeni taką "grą": wsród niesprawiedliwych game masterow/moderatorow, ktorzy prezentują poziom ponizej szkoły sredniej. jeżeli nie zginiesz od 3 rakiet z bazuki w strzezonym miescie lub nie zostaniesz wysadzony to pomoze ci w tym jakas pipa, ktora "pilnuje" porządku. dodatkowo od kiedy wprowadzili wiecej encounterow gra paradoksalnie stracila o wiele wiecej, wrocilismy do punktu wyjscia sprzed wipe, kiedy to byle frajer zbiera rocket launchery i miniguny z enco, idzie do strzeoznego miasta i wybija kazdego kto robi jakies interesy, kolega zbiera caly loot przed straznikami, natomiast koles w tym czasie przełącza sie na swojego alta, po 5 min znowu powtarza sytuacje i tak do usranej smierci. gra sie po prostu sypie i tyle.  :(
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #253 on: January 10, 2010, 10:27:20 am »

A ja myślę, że gra traci głównie przez wiecznie niezadowolonych graczy, którzy szukają winnych wszędzie dookoła. Perspektywa potrafi sporo zmienić.

I nie piszę tego, żeby znowu rozkręcać flejma ale sami się zastanówcie nad tym. Jak nie było encounterów, wszyscy narzekali. Jak są - też źle.

Tak jest ze wszystkim. Ten przykład podałem, bo akurat go wysunęliście. To raczej oczywiste, że zawsze znajdą się osoby niezadowolone ze zmian. Ale czy to naprawdę takie trudne - odrobina wdzięczności? Ludzie poświęcają swój wolny czas, żeby tworzyć tę grę. Jeżeli nie jesteście w stanie tego docenić, to chyba nie zdajecie sobie sprawy z tego czym jest wolny czas. Nie jest tak, że gra wam się PO PROSTU należy, ba - nawet za nią nie płacicie. Po prostu gra jest, bo komuś się chce. Poczytajcie sobie changelogi i zastanówcie się czy devy/GMowie rzeczywiście są tacy mało aktywni. Proponuję uświadomić sobie, że każdy mały bug to nierzadko przekopywanie się przez linijki kodu i sporo kombinowania.

Po prostu dla odmiany doceńcie czyjąś ciężką pracę.

A jeżeli na 2238 jest rzeczywiście tak źle, to przecież nikt nie zmusza was do siedzenia tutaj.
Logged
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #254 on: January 10, 2010, 10:56:49 am »

Nie rozumiem, gram może krócej niż inni (od października), ale teraźniejsze encountery są dotychczas najlepsze jakie były! Jedyną niedogodnością, która pozostała to szybkość stworów, która stwarza problemy przy lagach, lub większych encounterach. A tak to jest zajebiście!
Logged
"War is nothing more than the continuation of politics by other means.”
Carl von Clausewitz
Pages: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 34
 

Page created in 0.229 seconds with 21 queries.