fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • June 25, 2024, 08:49:49 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 34

Author Topic: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238  (Read 60867 times)

Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #195 on: December 31, 2009, 11:18:22 am »

Genrealnie gra jest super

Wiem że jest zrobiona na Falloucie 2

Ale powiedzmy sobie szczerze

tyle zmian w niej jest wprowadzonych (a ile jeszcze przed Nami!!!!) że z powodzeniem można ją nazwać Fallout 3 ;D


Serio nie słodze
Chciałem sobie kupić fallouta beshtedy ale jak kolega pokazła mi tą grę to zrozygnowałem mimo że to beta wersja
« Last Edit: December 31, 2009, 11:20:51 am by RR79 »
Logged

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #196 on: December 31, 2009, 11:21:49 am »

"Druga rzecz, wszyscy craftują, by mieć broń na przygodę, nie do powieszenia na ścianie"

 O jakich przygodach mówisz - wspólne polowania na deathclawy i Centaury - szybko takiere przygody się nudzą :(

Z drugiej strony fajnie jest sie wybrać na polowanie i sprawdzić nową broń :)))
Kolego, nie byłeś chyba na porządnym polowaniu w zacnym gronie.

No i bez przesady z tym Hi-Techem leżącym na ulicy. Spróbuj wyprodukować dowolną broń energetyczną albo chociaż coś z lekkiej broni na wysokim poziomie, Pancor Jackhammera choćby. I zobacz ile to jest materiałów, czyli zbierania i przetwarzania surowców.

Nie grałeś przed ostatnim wipem, kiedy to miniguny walały się setkami w sklepach i na pustkowiach, a z energetyków waliło się do szczurów i skorpionów, bo już nie było co robić.

Quest, jak już zauważono, przyjdą na końcu i mniemam, że jeśli do ich wymyślania i tworzenia przyłożą się gracze, będzie co robić.
Logged
Nie biegaj za stadem.

Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #197 on: December 31, 2009, 11:28:19 am »

Źle mnie zrozumiałeś Wichura

nie powiedziałem że hi-tech leży na ulicy!!!!

Stwierdziłem że na ziemi leżą wszystkie "materiały" z których można je zrobić. A to jest technologia starożytna mało dostępna - tylko dla wybranych w świecie pustkowia i nie mówie tu o zwykłych pistoletach (small guns), ale o energy weapons i big guns, których nie powinno się składać tylko ze "śmieci" leżacych na ziemi.

Dlaczego?

 Żeby nadać pikanterii tej grze żeby z ciężkimk trudem było znleźć materiały potrzebne do ich wytworzenia!!! No i co z tego że ludzie będą chcieli Cie zabić bo masz pożadny laser rife

!!!!To jest świat pustkowia tutaj życie jest mniej cenne od broni, którą walczysz!!!

 
« Last Edit: December 31, 2009, 11:34:02 am by RR79 »
Logged
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #198 on: December 31, 2009, 11:30:38 am »

Przygody ze znajomymi po zmianach w encounterach są świetne! Muszę przyznać że developerzy zrobili tu kawał niezłej roboty. Jest trudniej, ale jest ich więcej. Zresztą to nie są nudne spotkania jak przed wipem tylko są bardziej złożone. Przykład sprzed 2 dni: wracałem sam z polowania, trafiam na encounter Centaurs vs Floaters vs New Reno Caravan vs Holy People. Jak to zobaczyłem to nie mogłem się uspokoić, bo śmiać mi się chciało. Odczekałem kilkanaście sekund, posłałem 2 rakiety w grupę i prawie 2k expa wleciało :)
Logged
"War is nothing more than the continuation of politics by other means.”
Carl von Clausewitz
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #199 on: December 31, 2009, 11:41:24 am »

RR79 jeżeli tak by było z BG i EW to wszyscy by już grali jako small... Dobrze jest, lepiej skupmy się na questach, bazach dla gangu  :D
Logged
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #200 on: December 31, 2009, 11:48:30 am »

No nie wiem czy tak leżą na ziemi te materiały. Co mi z Laser Rifle, jak po uranium muszę lecieć do Broken Hills, później je przerobić, a jak tam jest każdy wie, dwóch kolesi akurat Cię spotka i kulka w łep. Potem trzeba lecieć do namiotu po reszte, encountery, gracze, słowem survival pełną gębą. Potem do Mariposa, znowu survival, a na końcu gangi okupujące bazę, bo akurat robią MFC, a ty jesteś dla nich łatwym łupem. Potem zejść na najniższy poziom, dostać się do maszyny, i wrócić - znowu od nowa survival pełną gęba... Po to by 100 razy strzelić, albo oddać grzecznie wszystko jakimś łajdakom. :) Uwierz mi to quest zazwyczaj nie dla jednej osoby.
Logged
no Wez no fun...
http://rudo-brody.pl/uploads/2011-12-24_0012.png
everyday my english loose 1point :/

Florek

  • Bang Bang Smash
  • Offline
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #201 on: December 31, 2009, 12:02:15 pm »

Przygody ze znajomymi po zmianach w encounterach są świetne! Muszę przyznać że developerzy zrobili tu kawał niezłej roboty. Jest trudniej, ale jest ich więcej. Zresztą to nie są nudne spotkania jak przed wipem tylko są bardziej złożone. Przykład sprzed 2 dni: wracałem sam z polowania, trafiam na encounter Centaurs vs Floaters vs New Reno Caravan vs Holy People. Jak to zobaczyłem to nie mogłem się uspokoić, bo śmiać mi się chciało. Odczekałem kilkanaście sekund, posłałem 2 rakiety w grupę i prawie 2k expa wleciało :)
A ile sprzętu. ;D

Świetne są enco typu karawany - rogues/gang. Z przyjemnością rżnę osłabione karawany. :P
Logged
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #202 on: December 31, 2009, 12:08:55 pm »

Siiljan 100% racja. Ile to się człowiek namęczy...  :P
Logged
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #203 on: December 31, 2009, 12:20:41 pm »

No nie wiem czy tak leżą na ziemi te materiały. Co mi z Laser Rifle, jak po uranium muszę lecieć do Broken Hills, później je przerobić, a jak tam jest każdy wie, dwóch kolesi akurat Cię spotka i kulka w łep. Potem trzeba lecieć do namiotu po reszte, encountery, gracze, słowem survival pełną gębą. Potem do Mariposa, znowu survival, a na końcu gangi okupujące bazę, bo akurat robią MFC, a ty jesteś dla nich łatwym łupem. Potem zejść na najniższy poziom, dostać się do maszyny, i wrócić - znowu od nowa survival pełną gęba... Po to by 100 razy strzelić, albo oddać grzecznie wszystko jakimś łajdakom. :) Uwierz mi to quest zazwyczaj nie dla jednej osoby.

Oby więcej takich questów  :)

Logged
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #204 on: December 31, 2009, 12:53:24 pm »

Zauważ, że ta druga grupa też ma quest  :P Albo wykonają swój quest (czyli zabicie) albo i nie ;P
Logged

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #205 on: December 31, 2009, 02:58:54 pm »

Źle mnie zrozumiałeś Wichura

nie powiedziałem że hi-tech leży na ulicy!!!!

Stwierdziłem że na ziemi leżą wszystkie "materiały" z których można je zrobić. A to jest technologia starożytna mało dostępna - tylko dla wybranych w świecie pustkowia i nie mówie tu o zwykłych pistoletach (small guns), ale o energy weapons i big guns, których nie powinno się składać tylko ze "śmieci" leżacych na ziemi.

Dlaczego?

 Żeby nadać pikanterii tej grze żeby z ciężkimk trudem było znleźć materiały potrzebne do ich wytworzenia!!! No i co z tego że ludzie będą chcieli Cie zabić bo masz pożadny laser rife

!!!!To jest świat pustkowia tutaj życie jest mniej cenne od broni, którą walczysz!!!
Ćśśś. Nie krzyczmy na siebie, to wprowadza złe dżedaj w relacje międzyludzkie.

Nie wiem ile czasu trudnisz się craftem, ale zapewniam cię, że poważniejsze, mocniejsze, większe czy co tam pukawki robi się niemałym nakładem sił i przetworzonych (alloys, metal parts) surowców, których zdobycie też nie jest najłatwiejsze (choć po ostatniej promocyjnej obniżce cooldownów jest szybsze). Imć baaelSiljan przytoczył świetny przykład.

Zresztą nikt jak na razie nie pęta się z Gaussem, którego nigdy nie lubiłem i zawsze wydawał mi się przesadzony w każdą stronę. I zgodzić się mogę, że zrobienie czegoś takiego na stoliku warsztatowym w brudnej szopie zakrawa na paranoję. Ale już energetyki, znane od wielu lat i używane od wojny? Nawet mutanty posługiwały się tym rodzajem oręża, a trudno je posądzać o wysoką kulturę techniczną i wyrafinowanie.

No i świat Fallouta to jednak rzeczywistość alternatywna wobec naszej, więc może i wykonanie strzelby na kolanie nie jest w nim takie trudne? Odrobinkę wyobraźni :>
Logged
Nie biegaj za stadem.

Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #206 on: December 31, 2009, 06:23:13 pm »

jeest zajebiscie.

tylko frajerzy narzekają, idzcie grac w F3 - jedyna pozycja dla takich jak wy.
edit: najlepsze ostatnie pomysły: karma na karwanach + aktualny crafting/gathering. jest balance.
 
« Last Edit: January 01, 2010, 11:05:59 am by AmneziaHaze »
Logged
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #207 on: December 31, 2009, 08:02:35 pm »

Cerber juz skoończmy :D
Wystarczy ,że już mamy power buildy na 21 lvl ;D
Logged

jodwig

  • I'm not always right, but I'm never wrong either
    • After War Mod
  • Offline
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #208 on: December 31, 2009, 08:17:19 pm »

Te MFC nie były aż tak trudne do zrobienia aż do teraz... wtedy szedłeś z obstawą robiłeś powiedzmy 500-1000 MFC i wracałeś, a teraz? Zrobisz 100 MFC i 50 min cooldowna :/
Logged
Only people who are ready to die should be able to kill...

TuX

  • Offline
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #209 on: January 01, 2010, 01:47:46 pm »

Podoba mi się to ograniczenie z bardziej zaawansowanym craftem, czy to jest amunicja czy pancerze. Odnosząc się po raz kolejny do Mad Maxa 2 można stwierdzić, że broń palna jest warta tyle ile amunicja do niej
Logged
Pages: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 34
 

Page created in 0.145 seconds with 24 queries.