fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • September 29, 2024, 01:20:09 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 34

Author Topic: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238  (Read 69402 times)

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #120 on: December 28, 2009, 03:06:31 pm »

Rzeczywiście, od wczoraj często napotykam "Rogues", "Raiders", "Junktown Scouts", "Ghul Crazies", karawany różnych miast albo coś innego na dwóch nogach. Czasem bywa, że nie ma z nich expa ani lootu, ale przeważnie jest. Nadal są moleraty, gekony, krowy i skorpiony, ale jakby rzadziej, a jak już są, to minimum 5 lub więcej sztuk.
I nie są to jakieś smętne wypierdki, tylko na przykład ośmiu wściekłych i nahajowanych Jetem raidersów, z których większość ma jakieś pukawki dalekiego zasięgu. No i rozwalenie obstawy z karawany nie będzie już takie proste, jak sądzę.
Aż chce się wyjść z nory i połazić po świecie.
Logged
Nie biegaj za stadem.

Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #121 on: December 28, 2009, 03:14:50 pm »

dokładnie, teraz zamiast stać przy stole to wszyscy ruszymy się na pustynie. Gra powinna ożyć
Logged
Polskie forum Fonline http://forum.newfmc.pl/index.php
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #122 on: December 28, 2009, 03:19:35 pm »

Darowali sobie Poola dziś w nocy. Nawet nie zdajecie sobie sprawy jakie szczęście mnie ogarnęło kiedy pierwszy raz od wipe'a zobaczyłem pozostałości Armi Mistrza ;)
Logged
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #123 on: December 28, 2009, 03:31:58 pm »

Quote
Gra powinna ożyć

gra jest żywa tak samo miales multum mozliwosci na gre nawet przy timeoutach, teraz masz jeszcze prosciej, bo dochodzi ewentualny barter, o ile masz odpowiedniego skilla i zbieranina mateiralow po karawanach.

edit: najwiecej zyskają na tym gangi, początkujący będą sie pruć na crafting dalej.
« Last Edit: December 28, 2009, 03:33:35 pm by AmneziaHaze »
Logged
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #124 on: December 28, 2009, 03:55:18 pm »

Armia Slaversów ładnie wygląda:
2 panny z 10mm , 2 laderów z desert eagle i slave to było ładne ;D
Logged

Bartosz

  • Rotator
  • There'd better be a killer reason...
  • Offline
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #125 on: December 28, 2009, 06:04:23 pm »

edit: najwiecej zyskają na tym gangi, początkujący będą sie pruć na crafting dalej.

Przynajmniej mają alternatywę. Tak w ogóle to mnie się zdaje że w każdym wypadku gangi zyskują więcej. Jeśli jest coś co może zrobić 1 gracz, to czy 10 graczy nie zrobi tego samego w skali 10x ?

Quote
Darowali sobie Poola dziś w nocy. Nawet nie zdajecie sobie sprawy jakie szczęście mnie ogarnęło kiedy pierwszy raz od wipe'a zobaczyłem pozostałości Armi Mistrza

<bad joke> No! W końcu trzeba coś zrobić żeby zyskać głosy na moddb! </bad joke>
« Last Edit: December 28, 2009, 06:08:19 pm by scypior »
Logged

Florek

  • Bang Bang Smash
  • Offline
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #126 on: December 28, 2009, 10:26:23 pm »

Hah, świetny update! Gratulacje, krok do przodu zdecydowanie. :) Ammo można by jeszcze nieco obniżyć (nie jestem za całkowitym usuwaniem, ale o 1/2, albo 2/3 czemu nie :P).
Logged
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #127 on: December 28, 2009, 10:28:51 pm »

Hah, świetny update! Gratulacje, krok do przodu zdecydowanie. :) Ammo można by jeszcze nieco obniżyć (nie jestem za całkowitym usuwaniem, ale o 1/2, albo 2/3 czemu nie :P).


pozyjemy , zobaczymy.

a to z enco to trzeba miec niezly luck zeby pare takich same patroli naraz spotkac ;/

Czestotliwość spawnu enco powina byc wieksza w niektorych miejscach.
Logged
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #128 on: December 28, 2009, 10:44:03 pm »

Tak - bo spotykanie patroli na każdym kroku w świecie, gdzie największe miasto ma maksymalnie paruset mieszkańców ma ogromny sens. Nie, żebym był za 100% realizmem - jasne, rozumiem ze grywalność itp. Ale inna sprawa, czy gra jest grywalna a inna jak się chce, żeby wszystko było podane na tacy. Trzeba połazić po pustkowiach, żeby coś spotkać - normalna kolej rzeczy. Nie wiem co tu zmieniać.
Logged

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #129 on: December 28, 2009, 11:01:38 pm »

a to z enco to trzeba miec niezly luck zeby pare takich same patroli naraz spotkac ;/

Czestotliwość spawnu enco powina byc wieksza w niektorych miejscach.
Mój ludzik ma 1 LK, spotkałem już w ciągu dzisiejszego popołudnia, po kilka razy karawany Gecko, Vault City, Broken Hills, NCR i bodajże Hub, do tego Vault City Patrol i od cholery Junktown Scouts. I nie liczę tu spotkań z raidersami, roguesami i scavengerami, których w międzyczasie było niemało.
Większa częstotliwość - jasne, klik klik i mam ubite siedem patroli w jednej kratce i wcale nie musiałem daleko biegać, ależ jestem wspaniały. Na czaplę klnę się, ziom, ty naprawdę jesteś cienki.
Logged
Nie biegaj za stadem.

Daro

  • Bang Bang Smash
  • Offline
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #130 on: December 28, 2009, 11:40:46 pm »

Tak - bo spotykanie patroli na każdym kroku w świecie, gdzie największe miasto ma maksymalnie paruset mieszkańców ma ogromny sens.
Jakie znowu kilka set mieszkańców. W NCR mieszka 3 000 ludzi, a cała federacja liczy sobie 700k mieszkańców. Świat Fallouta naprawdę nie jest aż tak wyludniony.

TuX

  • Offline
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #131 on: December 28, 2009, 11:44:25 pm »

700k? Zaraz to coś mi tu niegra. Skoro NCR jest największym miastem na pustkowiach i ma 3k mieszkańców to jakim cudem sie to 700 zrobiło? Zresztą jestem za takim wyludnionym światem.
Logged
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #132 on: December 28, 2009, 11:51:29 pm »

Jakie znowu kilka set mieszkańców. W NCR mieszka 3 000 ludzi, a cała federacja liczy sobie 700k mieszkańców. Świat Fallouta naprawdę nie jest aż tak wyludniony.

Dobra - powiedzmy, że nie czepiasz się słówek tylko trochę przesadziłem ;). No i co? To tak dużo? Zważywszy na to po jakiej powierzchni porusza się nasz bohater, to wciąż masakrycznie mała ilość i częstsze encountery byłyby po prostu głupie.
Logged

kav

  • Offline
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #133 on: December 29, 2009, 12:18:50 am »


pozyjemy , zobaczymy.

a to z enco to trzeba miec niezly luck zeby pare takich same patroli naraz spotkac ;/

Czestotliwość spawnu enco powina byc wieksza w niektorych miejscach.

Jest ok, nie marudz.
Dzisiaj pierwszy raz, wybralismy się ekipą 10 osobową na PvE i był fun =]
Dzięki za update!
Logged
http://img97.imageshack.us/img97/9350/bannered.png
"Ludzie byli sobie kiedyś bliżsi, broń nie niosła tak daleko."

Daro

  • Bang Bang Smash
  • Offline
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #134 on: December 29, 2009, 12:22:54 am »

700k? Zaraz to coś mi tu niegra. Skoro NCR jest największym miastem na pustkowiach i ma 3k mieszkańców to jakim cudem sie to 700 zrobiło? Zresztą jestem za takim wyludnionym światem.

Nie wiem jak to możliwe, dane brałem z Biblii Fallouta;) Powinna tam być wzmianka o wielkości federacji.

Dobra - powiedzmy, że nie czepiasz się słówek tylko trochę przesadziłem ;). No i co? To tak dużo? Zważywszy na to po jakiej powierzchni porusza się nasz bohater, to wciąż masakrycznie mała ilość i częstsze encountery byłyby po prostu głupie.

Zdaje sobie sprawę, że spotykanie co krok karawan jest trochę nierealistyczne. Jednak powinny być wyznaczone jakieś szlaki handlowe, na których sporadycznie dałoby się na nie natknąć. Po za tym nie wydaje mi się żeby wytropienie nawet garstki ludzi było problemem dla kogoś z bardzo wysokim outdoosmanem.
Pages: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 34
 

Page created in 0.689 seconds with 23 queries.