fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • July 02, 2024, 11:02:40 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 34

Author Topic: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238  (Read 61187 times)

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #90 on: December 27, 2009, 08:38:29 pm »

Wichura jesteś Gm czy może kumplem któregoś z nich? bo jak na razie to widzę że tylko tym osobom podobają się po wipowe zmiany.
Prostackie myślenie i słaby wzrok.
Nie, nie jestem, nawet za bardzo nie wiem, kto jest GMem. Jakie to zresztą miałoby znaczenie? Sądzisz, że jestem psem łańcuchowym GMów, taką tubą propagandową, mającą za cel wieszczenie po forach, jak pięknie jest w dolinie w zamian za zwilżające wszystkie dzieciuchy fanty otrzymywane w grze, na przykład Power Armor czy co tam? Litości.
Logged
Nie biegaj za stadem.

Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #91 on: December 27, 2009, 08:40:57 pm »

No napewno :) ale jeśli mają być questy typu zabij 10 keltirów i przynieś ich futra, to wolę osobiście (czysto subiektywnie) kupy zbierać. Z przyjemnością bym poczekał dłużej na konkretne questy :)

Z innej beczki, czytając wypociny ludzi na różnych forach, uważam że gracze wymyśliliby świetne questy, sądze nawet że sami by je oskryptowali i podali prawie gotowe na tacy devom.
Logged
no Wez no fun...
http://rudo-brody.pl/uploads/2011-12-24_0012.png
everyday my english loose 1point :/
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #92 on: December 27, 2009, 08:44:34 pm »

dlaczego nie zrobic by z tego questa/pracy dla mniej zaawansowanych, ktorzy zatrudniają się u jakiegos npc od karawany i mają odbyc okreslony kurs za jakąś forme pieniezną. tak bylo w f1 f2. taka karawana jest ochraniana przez graczy idzie o wiele wolniej od potencjalnego gangu czy kogokolwiek i jest zwielokrotniona szansa natrafienia na jakiegos wroga/sojusznika, ktory albo zechce pohandlowac albo rozwalic wszystko w drobny mak. wtedy gangi mają tez nową zajawkę - mogą robic polowania na karawany ruszające o okreslonych porach, gracze ktorzy chcą zarobic szmal chronią za wszelką cene npc'ow i karawan i po klopocie - kolejny quest/pomysl/sugestia wszystko jedno..  zamiast zażaleń, że "to nie tak a tamto jeszcze gorzej".. >:(

Quote
uważam że gracze wymyśliliby świetne questy
zgadzam sie, tyle ze to juz brocha devow czy naprawde chcą i mają czas męczyc sie z serwerami i timeoutami czy moze jednak zaproponowac jakas zbiorczą ideę lub ewentualnie konkurs na najciekawsze questy z "pieczołowicie zorganizowanymi design docami" etc etc....
« Last Edit: December 27, 2009, 08:50:29 pm by AmneziaHaze »
Logged
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #93 on: December 27, 2009, 08:49:21 pm »

Tutaj wachlarz opcji jest gigantyczny, mogą być to karawany w 100% z graczy lub w części z NPC, dalsze trasy, krótsze trasy, bardziej wartościowe, mniej wartościowe, dla ludzi z różnym lvlem i możliwościami.

Coś na kształt party wyposażonego w ciągniko-brahminy z przyczepami, tyle że po odbyciu podróży dające exp i kase. Jasnym jest, że podróż z Hub do Klamath, czy np. postój w NewReno to raczej znacznie bardziej niebezpieczne i wymagające zajęcie od podróży Hub - NCR.
Logged
no Wez no fun...
http://rudo-brody.pl/uploads/2011-12-24_0012.png
everyday my english loose 1point :/

skejwen

  • BBS AKBAR!
    • Brahmins rox
  • Offline
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #94 on: December 27, 2009, 09:32:34 pm »

Zwłaszcza teraz nie da się po walczyć. Teraz jest to dobra gra dla small guns snajperów .
przykład : Wchodze dzisiaj o 14.00 do Modoc postrzelać z laser rifle ( Nowa sztuka i ostatnia, a ile czekania aż crafting time zniknie )
Noo i wpada Jeden z BBS cóź miss click i chłopaka nie trafiłem , on mając 5 sztuk naboi i hunting rifle ( w przypadku gdy zginie nic się nie stanie ) zabija mnie. No i jak tu robić Pvp Skoro TRZEBA CZEKAC aż crafting time się skończy ?;/ Niech chociaz skasuja relog time to chociaż można się jegoś zorganizować.

Skad przypuszczenie ze BBS?

CO do pomyslow na questy - piszcie je tutaj a nie do szuflady, moze ktorys podpadnie gustom tworcow (:
« Last Edit: December 27, 2009, 09:35:32 pm by skejwen »
Logged
"Moo-OooooOO! MoMoo.. MmmmoOoo.. Moo!", translate from brahmin to English: "Two things are infinite - brahmin shit and human stupidity! - Brahminstein"
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #95 on: December 27, 2009, 09:38:51 pm »

My do tego miasta (ciągle bez odzewu) co je zaprezentowaliśmy Devom piszemy około 3-4 questów. Jeśli już to lepiej im to wysyłać bezpośrednio na ircu a nie wstawiać na forum.
Logged
"War is nothing more than the continuation of politics by other means.”
Carl von Clausewitz
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #96 on: December 27, 2009, 09:40:59 pm »

A możesz jakiegoś screena mapki wrzucić z perspektywy ostatniego piętra katedry?
Logged
no Wez no fun...
http://rudo-brody.pl/uploads/2011-12-24_0012.png
everyday my english loose 1point :/
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #97 on: December 27, 2009, 09:53:11 pm »

Dwa screeny całego miasta. Wzorowaliśmy się Mad Maxem3 i stąd na środku jest coś w stylu areny do walki PvP lub PvCreature.



Logged
"War is nothing more than the continuation of politics by other means.”
Carl von Clausewitz
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #98 on: December 27, 2009, 09:59:29 pm »

no bomba :)
Logged
no Wez no fun...
http://rudo-brody.pl/uploads/2011-12-24_0012.png
everyday my english loose 1point :/

skejwen

  • BBS AKBAR!
    • Brahmins rox
  • Offline
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #99 on: December 27, 2009, 10:10:59 pm »

Przeciez odpowiedz od Lexxa juz dostaliscie... Zamiast robic wielkie projekty - spytajcie co jest potrzebne i tym sie zajmijcie... chyba ze macie ambicje na zrobienie wlasnego moda (niekoniecznie online) ;)

A tak swoja droga, to zamiast tutaj za przeproszeniem napierdalac jaka to trawa wczesniej byla zielensza zabralibyscie sie za podsumowanie tego co zle i dobre... i napisala jakas konstruktywna krytyke...
Logged
"Moo-OooooOO! MoMoo.. MmmmoOoo.. Moo!", translate from brahmin to English: "Two things are infinite - brahmin shit and human stupidity! - Brahminstein"
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #100 on: December 27, 2009, 10:20:31 pm »

po terminie, ale nie mogłem się powstrzymać :)



ok Skejwen już mówie, złe jest to że nie mogę wejść do gry i cały dzień (ostatni możliwy na grę) nudzę się na forum :D
« Last Edit: December 27, 2009, 10:23:54 pm by baaelSiljan »
Logged
no Wez no fun...
http://rudo-brody.pl/uploads/2011-12-24_0012.png
everyday my english loose 1point :/
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #101 on: December 27, 2009, 10:20:51 pm »

Przeciez odpowiedz od Lexxa juz dostaliscie... Zamiast robic wielkie projekty - spytajcie co jest potrzebne i tym sie zajmijcie... chyba ze macie ambicje na zrobienie wlasnego moda (niekoniecznie online) ;)

A tak swoja droga, to zamiast tutaj za przeproszeniem napierdalac jaka to trawa wczesniej byla zielensza zabralibyscie sie za podsumowanie tego co zle i dobre... i napisala jakas konstruktywna krytyke...

Po pierwsze - żadnej odpowiedzi nie dostaliśmy, bo co innego jak zapyta ktoś ogólnie, a co innego jak dostanie cały projekt ze screenami, dokładnym opisem, pomysłami i sugestiami. Cała paczka waży 4,5 mega więc trochę tam tego jest. Nie widziałeś, nie wiesz to zamknij się i nie oceniaj.

Po drugie, czytaj dokładnie wszystkie posty. Ja i parę osób napisaliśmy co można by wprowadzić, a co znieść. Z tego co widziałem na kanale 2238 to Twoi koledzy sami niedawno płakali. Może sam coś dodasz jeszcze od siebie? Nie chcę flame'a robić, ale czasami niektórzy zamiast napisać coś konkretnego to pieprzą głupoty.
Logged
"War is nothing more than the continuation of politics by other means.”
Carl von Clausewitz
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #102 on: December 27, 2009, 10:41:33 pm »

Skejwen a kogo Ty tu reprezentujesz? Skąd taki ton? Może należysz do grona twórców fonline a ja nic o tym nie wiem. Jeśli tak to przepraszam. To oczywiście źle, że gracze mają jakiś własny pomysł i próbują go grę wprowadzić. Obejrzałeś 2 screeny i juz masz wyrobione zdanie o projekcie. Nie wiem skąd ta arogancja u Ciebie.
Logged
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #103 on: December 27, 2009, 10:43:35 pm »

Co do karawan, o których była mowa:

Bardzo fajnie by było gdyby do określonej godziny musiało się zebrać kilka osób(np. max 6) i gdyby zebrało się mniej (np. 3) to zostało by to npcami uzupełnione, a później na zakończenie do wybrania exp lub kasa. Kiedyś gdy była zamknięta beta było można się nająć do karawany, ale usunęli to pewnie dlatego, że za łatwo wzbogacić się było (przynajmniej tak myślę).
Logged

Florek

  • Bang Bang Smash
  • Offline
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #104 on: December 27, 2009, 10:48:38 pm »

Po sugestiach i pomysłach widzę, że jest tu kilku graczy świata Neuroshimy! :D
Logged
Pages: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 34
 

Page created in 0.075 seconds with 22 queries.