fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • July 01, 2024, 02:18:18 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 34

Author Topic: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238  (Read 61156 times)

skejwen

  • BBS AKBAR!
    • Brahmins rox
  • Offline
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #105 on: December 27, 2009, 11:04:42 pm »

Po pierwsze - żadnej odpowiedzi nie dostaliśmy, bo co innego jak zapyta ktoś ogólnie, a co innego jak dostanie cały projekt ze screenami, dokładnym opisem, pomysłami i sugestiami. Cała paczka waży 4,5 mega więc trochę tam tego jest. Nie widziałeś, nie wiesz to zamknij się i nie oceniaj.

Po drugie, czytaj dokładnie wszystkie posty. Ja i parę osób napisaliśmy co można by wprowadzić, a co znieść. Z tego co widziałem na kanale 2238 to Twoi koledzy sami niedawno płakali. Może sam coś dodasz jeszcze od siebie? Nie chcę flame'a robić, ale czasami niektórzy zamiast napisać coś konkretnego to pieprzą głupoty.

zgodnie z zyczeniem: n/c

Skejwen a kogo Ty tu reprezentujesz? Skąd taki ton? Może należysz do grona twórców fonline a ja nic o tym nie wiem. Jeśli tak to przepraszam. To oczywiście źle, że gracze mają jakiś własny pomysł i próbują go grę wprowadzić. Obejrzałeś 2 screeny i juz masz wyrobione zdanie o projekcie. Nie wiem skąd ta arogancja u Ciebie.

Co innege mam reprezentowac, jak swoje zdanie? ;)
Logged
"Moo-OooooOO! MoMoo.. MmmmoOoo.. Moo!", translate from brahmin to English: "Two things are infinite - brahmin shit and human stupidity! - Brahminstein"
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #106 on: December 28, 2009, 03:53:45 am »

czekam na rozwoj wydarzen odnosnie questo i tej mapki. ciekaw jestem co bedzie dalej.

skejwen

  • BBS AKBAR!
    • Brahmins rox
  • Offline
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #107 on: December 28, 2009, 08:37:09 am »

pewnie nic w blizszej czy dalszej perspektywie czasu... ale przeciez gowno wiem ;)
Logged
"Moo-OooooOO! MoMoo.. MmmmoOoo.. Moo!", translate from brahmin to English: "Two things are infinite - brahmin shit and human stupidity! - Brahminstein"
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #108 on: December 28, 2009, 09:33:32 am »

pewnie nic w blizszej czy dalszej perspektywie czasu... ale przeciez gowno wiem ;)

stary z takim podejsciem tym bardziej utwierdzasz wiekszosc w przekonaniu, ze nie wierzysz w przyszlosc FO. tak jakby wszystko macie w dupie, zgrywając znawców i specjalistow. jak za kilka miesiecy sie okaze(oby tak nie bylo), ze ludziom po prostu znudziły sie te fochy i struganie wazniakow - przestaną grac to bedziecie wtedy na siłę szukać winnych i ironizować "a nie mowilem" czas dorosnąc lub chociaz sie obudzic.  ::)

btw swietna łatka tylko szkoda, że coś wiary nie ma.

Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #109 on: December 28, 2009, 09:47:31 am »

No nie ma wiary i raczej bedzie ciezko, ja wchodze do gry raz na 3 godziny machnac laser rifle, ew. wydobyc ustrojstwa. W sumie probowalem dzisiaj nawet popolowac, ale jak wszedlem w encounter to bylo tam raz okolo 10 moleratow, raz tyle samo raidersow, wiec szanse bardzo nikłe na walke sam na sam. Tamagotchi takie...
Logged
no Wez no fun...
http://rudo-brody.pl/uploads/2011-12-24_0012.png
everyday my english loose 1point :/

skejwen

  • BBS AKBAR!
    • Brahmins rox
  • Offline
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #110 on: December 28, 2009, 09:51:12 am »

Wy to znaczy kto?
Logged
"Moo-OooooOO! MoMoo.. MmmmoOoo.. Moo!", translate from brahmin to English: "Two things are infinite - brahmin shit and human stupidity! - Brahminstein"
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #111 on: December 28, 2009, 09:58:07 am »

Chyba chodzi o pomysłodawców i popierających super długie timeouty i blokowanie (bo jak to nazwać?) gry. Tak serio nic się nie dzieje, ludzie biegają z młotkami i siekierkami, mało walczą bo sprzęt zbyt cenny. Nie ma musu i ciągu na grę zespołową, zresztą trudno grać zespołowo, skoro każdy i tak sobie rzepkę skrobie. Złodziei zablokowali, bomberów zablokowali, egzekucje miejskie zablokowali, w sumie to poważnie takie setllersy :)
Logged
no Wez no fun...
http://rudo-brody.pl/uploads/2011-12-24_0012.png
everyday my english loose 1point :/
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #112 on: December 28, 2009, 10:31:47 am »

Pomysł z karawanami całkiem dobry. Przydałyby się questy COOP, jakieś wypady, karawany, eskorta kogoś tam z punktu A do punktu B.
Logged

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #113 on: December 28, 2009, 10:38:38 am »

No nie ma wiary i raczej bedzie ciezko, ja wchodze do gry raz na 3 godziny machnac laser rifle, ew. wydobyc ustrojstwa. W sumie probowalem dzisiaj nawet popolowac, ale jak wszedlem w encounter to bylo tam raz okolo 10 moleratow, raz tyle samo raidersow, wiec szanse bardzo nikłe na walke sam na sam. Tamagotchi takie...
Z pewną taką nieśmiałością zauważyłem zwiększenie liczby stworków w encounterach. Cieszy to serce moje robaczywe, albowiem zaprawdę mówi Pismo - jeno przed centaurami w masie ich okrutnej spierdalał będziesz, jeśli dłonie twe Combat Shotguna dzierżą, gdyż są to bestie z piekieł przez Złego wysłane na udręczenie samotnych strzelców, amen.
I bez problemu powalam na cycki Moleraty, Ghoul Crazies, Ghoul Scavengers czy inne barachło, które można łacno zlokalizować na wschód od Necropolis. Sam. Polecam zwłaszcza 39:39, obfituje w gekony.
Jeśli nie masz broni czy wdzianka, poszukaj mnie w NCR, to ci dam. Ba, jak masz chociaż część surowców, narucham ci świeżutkiego Combat Shotguna.

Też gram bardzo sporadycznie, głównie wieczorami, po 23.00 - zbierze się tych wieczorów dwa, trzy, może cztery w tygodniu. Nie używam altów ani botów, do 8 czy 9 levelu nie byłem nawet w żadnej bandzie - nic tak nie podnosi tętna jak craftowanie na ogólnodostępnym dla bomberów i złodziei stoliku. I dało się, nawet całkiem nieźle, więc bez płaczów, że nie można w to grać i że trudno. Cóż, słyszałem że dla odmiany Simsy są łatwe, podobno Counter Strike też nie wymaga za dużo craftowania i można sobie od razu postrzelać.

W sumie nie wiem, czego cały Zakon Braci Szlochających oczekuje - przed wipem sprzętu było w cholerę, to źle, bo nie ma co robić i każdy miał skitrane po pincet minigunów. Po wipe trzeba każdą pestkę wyłazić i wypocić, to źle, bo to nudne i długo trwa. Jak były szybkie relogi, to źle, bo bomberzy i złodziejstwo. Jak są dłuższe, to źle, bo nie mogę się bawić moimi dwudziestoma altami. Teraz, po skróceniu cooldownów wydobywczych i wydłużeniu produkcyjnych (co, jak rozumiem, ma zapobiec zalewowi żelastwa i chyba zda egzamin), też źle, bo kto ma czas robić sobie pistoleciki. Były słabe encountery z jednym gekonem - źle, bo mało wyzwań. Encountery się zagęściły - źle, bo trudno. Łatwiej dogodzić napalonej trzydziestce z lekką nimfomanią.
Podziwiam twórców - ja, czytając te gorzkie żale, pieprznąłbym to wszystko i wyjechał w Bieszczady.
Logged
Nie biegaj za stadem.

Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #114 on: December 28, 2009, 10:49:45 am »

Ja narzekam od czasu wprowadzania restrykcji dla morderców, osobiście lubiłem ginąć w atakach bombowych, w strzelaninach i lubiłem wykonywać egzekucje. :)

Cerberix, nie wiem czy dostałeś PM'a bo coś to dziwnie chodzi, tu jest:

http://fifengine.de/

http://wiki.fifengine.de/index.php?title=Screenshots

Nie wiem czy to silnik którego użytow FOnline, raczej nie, ale też fajny.
Logged
no Wez no fun...
http://rudo-brody.pl/uploads/2011-12-24_0012.png
everyday my english loose 1point :/
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #115 on: December 28, 2009, 11:58:15 am »

nie narzekam na grę, narzekałem troche w okresie 3 tyg przed i po wipie, tylko ze wtedy po prostu dalem sobie z tym spokoj. gdy zaczalem spowrotem zmienilem podejscie do tej gry i sposob rozgrywki. to kłamstwo, że jest gorzej po wipe, tak samo denerwują mnie najbardziej typy, ktorzy grają w FO na wzor F3 i myślą, że cokolwiek wiedzą, rozumieją.. tyle.

macie nowe encountery i wrocily karawany strzelajcie sobie do woli i zamiast strugac wazniakow lub wielce zawiedzionych zasugerujcie cos ciekawszego. macie dział od tego. developerzy też czesto mieszają i są uparci, ale widac mają jakis powod, czy budowanie trzonu sie sprawdzi, czas pokaze, oby tak dalej, bo wiadomo, że DM-TLA się chowa i kazdy kto tam gral ten wie. koniec tematu jesli o mnie chodzi. hapynujer. ;D
« Last Edit: December 28, 2009, 12:01:05 pm by AmneziaHaze »
Logged

Florek

  • Bang Bang Smash
  • Offline
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #116 on: December 28, 2009, 12:16:55 pm »

Ha, jak zauważyłem skrócili crafting time (niektórych rzeczy :/) o połowę! Dobry krok. :) Już nawet nie muszą go usuwać całkowicie, ale niech te limity nie będą zabójcze (dla naszej cierpliwości :P).

Ps. Polskie pustkowia są najbardziej aktywnym subforum. 8)
« Last Edit: December 28, 2009, 12:27:37 pm by Florek »
Logged
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #117 on: December 28, 2009, 12:44:18 pm »

@PS. Aha.. jak stwierdził wczoraj w rozmowie ze mną Kostuch, to takie typowe dla Polaków. Dużo sejmikujemy, nic z tego nie wynika :P
Logged

TuX

  • Offline
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #118 on: December 28, 2009, 12:50:36 pm »

No tak. Ameryki nie odkryje pisząc, że cooldowny są ciut za długie, że ciężko się teraz expi i ogólnie rzecz biorąc psioczyć na Fo. Tyle, że nie mam zamiaru. Tak szczerze powiedziawszy to po tym ostatnim update gra się lepiej. Kurde czemu nie zwiększyć cd na craft tych zaawansowanych giwer? Ludzie to jest wasteland, jedyną bronią palna dostępną powinny być zdezelowane bronie i jakieś samopały, a mamy sprzętu jakby została otworzona fabryka broni. Ktoś pamięta Mad Maxa 2? Ile tam było sztuk broni i jak często z niej strzelano? Duży cd na craft? To zróbcie postacie na meele, też się fajnie gra. No ale jak ktoś chce jak najszybciej dochapać się 21lvl i kampić potem przy exit girdzie to raczej nie metoda dla niego
Logged
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #119 on: December 28, 2009, 03:00:54 pm »

heh zmieniam zdanie na temat gry i zaczynam rozumieć intencje jej twórców. Szczególnie podoba mi się ostatni update. Poprostu musimy wszystcy zmienić nastawienie, czasy craftu się skończyły, nie ma go i już. To dobrze bo niema ton minigunów i o to chodziło. Craft uśmiercony ale za to barter na topie teraz. Potrzebna jest w gangu jedna postać z dobrym barterem, i zamiast crafcic kupujemy wszystko od npców i zdobywamy na wypadach. A jest kogo grabić od dzis :). Do tej pory byłem przeciwnikiem zachodzących zmian ale od dziś jestem ich zwolennikiem :D
Logged
Polskie forum Fonline http://forum.newfmc.pl/index.php
Pages: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 34
 

Page created in 0.058 seconds with 24 queries.