fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • September 29, 2024, 01:23:01 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 34

Author Topic: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238  (Read 69404 times)

Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #420 on: March 25, 2010, 08:33:02 pm »

zgadza sie był wipe
Logged

Parano

  • marksman
  • Offline
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #421 on: March 26, 2010, 02:17:15 am »


WIPE - 25.03.2010

Zaczynamy na nowo walkę o przetrwanie. Łatwo nie będzie.

Pierwsze spostrzeżenia:

- pojawiły się klimatyczne lokacje kopalniane, w których teraz wydobywa się minerały i rudę (jednym uderzeniem młota otrzymamy tylko dwie skałki, można kopać aż do zmęczenia - skumulowania 20 minut)

- zniknęły kubły z miast, teraz junk znajdujemy na losowych lokacjach w obszarach pozamiejskich - na terenach zabudowanych

- na pustyni pojawiły się nowe robaki i zmienione szczury (3d... może kwestia przyzwyczajenia)

- nie do przyjęcia jest póki co brak możliwości używania First Aid i Doctor w czasie walki turowej...

Tyle na gorąco. Jest ciężko, jest klimatycznie. Sporo ciekawych zmian. Oczywiście wiele można wyczytać z changeloga ale praktyczne komentarze mile widziane.
Logged

Kharaam

  • Spartan Pigrat
  • Offline
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #422 on: March 26, 2010, 02:28:30 am »

2 grosze od mnie:
-drzewa do ścinania tylko poza miastem
-w kopalniach zasoby mogą się skończyć (natrafiłem na takie minerals, że jak kliknąłem było "resources depleted")
-FA i DOC ma dłuższe CD, co więcej FA powoduje stan Weakened
-składniki do craftingu się pozmieniały- np. 50 12. Gauge to teraz 6 gunpowderu i 1 metal part
-polecam poczytać changeloga bo jest tam sporo
Logged

Blubber we miss You!!!

manero

  • FO:Reloaded
  • Offline
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #423 on: March 26, 2010, 03:46:28 am »

Czy gdzieś jest jakaś tabelka kraftera, czyli co i do czego? Poza tym czy zmieniono coś w wymaganiach profesji?

Gacek

  • Needed is science and knowledge...
  • Offline
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #424 on: March 26, 2010, 11:17:06 am »

Dobra to ja mam pytanie. Czy jesli przechodzicie z jednego kranca mapy na drugi dla przykladu z Den do Hub to podczas drogi odslania wam sie cala mapa dookola ? U mnie to wyglada tak,ze pierwsze 6 kratek mapa odslania sie tak jak nalezy ale kolejne to jest tzw black point czyli czerwona kropka na czarnym tle, zero miast, mapy otoczenia... Moge miec jakie anomalie z laczem ale bez przesady.
Logged
Mówi się też: znając przeciwnika i siebie, nie sposób przegrać starcia; nie znając przeciwka, a znając siebie, na jedną wygraną przypadnie też i jedna porażka; nie znając ani przeciwnika ani siebie, żadnej bitwy wygrać się nie da.

Sun Tzu Sztuka Wojny
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #425 on: March 26, 2010, 11:24:27 am »

a ja mysle ze to lag i tyle
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #426 on: March 26, 2010, 12:20:27 pm »

Quote
- Abandoned mines are for sale in certain places.

Co to znaczy, że będę mógł kupić i używać jak namiot na wyłączność?

DrapiChrust

  • . . . SAY CHEESE . . .
  • Offline
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #427 on: March 26, 2010, 12:46:55 pm »

piwosz -> wątpię, koło NCR koleś sprzedawał taką jedną na 75 000 kapsli...

Generalnie zmiany idą (powoli i nierówno) ku lepszemu. Milutko jest ;]
Logged
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #428 on: March 26, 2010, 01:08:57 pm »

Dobra to ja mam pytanie. Czy jesli przechodzicie z jednego kranca mapy na drugi dla przykladu z Den do Hub to podczas drogi odslania wam sie cala mapa dookola ? U mnie to wyglada tak,ze pierwsze 6 kratek mapa odslania sie tak jak nalezy ale kolejne to jest tzw black point czyli czerwona kropka na czarnym tle, zero miast, mapy otoczenia... Moge miec jakie anomalie z laczem ale bez przesady.
lag na 100%
Logged
Polskie forum Fonline http://forum.newfmc.pl/index.php

Makarov

  • There is no Message...
  • Offline
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #429 on: March 27, 2010, 01:13:09 pm »

Czy gdzieś jest jakaś tabelka kraftera, czyli co i do czego? Poza tym czy zmieniono coś w wymaganiach profesji?



http://www.fallout3.net/

Prosz tu masz tabelke wystarczy kliknąć


Co do Junk to polecam mieć wiecej sience niż 60 i repaira okolo 65% to sprawia ze częsciej znajdujemy takie cacka
Logged
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #430 on: March 31, 2010, 05:17:03 pm »

Z tego co wiem to ta tabelka nie jest zabardzo aktualna po wipe jak doszły nowe matsy typu high quality Alloys itd
Logged


The Scars
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #431 on: April 03, 2010, 08:15:53 pm »

Witam koledzy! Małe pytanie, wiem, że był wipe, ale czy wyzerował on tylko statsy, czy całkowicie usunął konta? Bo nie mogę się zalogować na stary login i hasło...
Logged

DrapiChrust

  • . . . SAY CHEESE . . .
  • Offline
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #432 on: April 03, 2010, 08:43:44 pm »

Wyobraź sobie format twardego dysku. Tak, nic nie zostało. NIC
Logged
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #433 on: April 03, 2010, 08:59:14 pm »

To bardzo kiepsko, bo już miałem niezłą postać. No nic, dzięki za odpowiedź.
Logged

Radzu

  • Shperacze
    • Oficjalna strona Shperaczy
  • Offline
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #434 on: April 05, 2010, 04:54:15 pm »

Aktualny system slave/ merc jest tak do dupy że się w głowie nie mieści.
Rozumiem że chciano ograniczyć debili co chodzili z kilkoma mutkami z bazzokami ale oni dalej mogą chodzić, a ucierpieli zwykli gracze.
Jak chce mieć krowę to jest ona traktowana jako merc, czyli min 2 Ch, jak do tego chce kupić choć jednego merca to 4CH lub mentaty.
W 4 CH nie będę inwestował bo mi nie potrzebne.
Więc jeśli chcę kupić merca do bazy to zakładam Alta i nim kupuję merca do bazy, jak mało to kolejnego Alta bo przecież nie odmówię sobie chodzenia na wykopki z krową, a nawet jak mam 4 CH to biorę niewolnika/merca jako kopacza w kopalni i krowę.

AKTUALNE OGRANICZENIE MERCÓW JEST ALTOGENNE !!!

Krowy czy slave w bazie, nie powinny się liczyć do licznika posiadanych aktualnie merców, rozumiem że ma być ob]graniczenie na dopakowanych merców ale nie na krowy które często robią jako szafki !!! (krowa robi jako szafka bo nie ma innej taniej alternatywy własnej szafki w bazie)

Osobiście mam 3CH i jestem w wielkiej dupie bo chciałem mieć krowe w bazie jako szafkę oraz niewolnika w kopalni, jedynym wyjściem były mentaty, uzależniłęm się od nich a zarówno krowe jak i niewolnika nmi zabito :(


Druga rypnięta sprawa to Endles Walker, spotykam go po kilka razy dziennie z racji lokalizacji bazy, przecież tak dopakowane to nawet Centaury przed WIPE nie były, nie dość że podobno 20Ap, 150-250HP, bije z pięści potężnie, to we 2 osoby w RT waląc przez 10-15 min nie zrobiliśmy my mu nic bo ciągle się leczył i po ok 100 otrzymanych strzałach nadal miał 180/250hp.

ENDLES WALKER jest przepakowany !!!

PS: Opinie te nie są tylko moje ale jakoś nikt ich jeszcze nie wyraził, co chwilę się powtarzają, chciałem napisać w odpowiednim topicu po angielsku ale brakuje mi słówek dlatego mam nadzieję że polscy MG wezmą te 2 problemy pod uwagę.
Logged
Pages: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 34
 

Page created in 0.135 seconds with 22 queries.