fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • April 28, 2024, 04:33:42 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: [1] 2 3 ... 5

Author Topic: Permadeath  (Read 10202 times)

skejwen

  • BBS AKBAR!
    • Brahmins rox
  • Offline
Permadeath
« on: July 30, 2010, 02:49:29 am »

Trudno mi dyskutowac o czyms czego nie ma:) Nie wiem też jak sobie wyobrażasz zmiane mentalnosci graczy. Co by mialo ja wywolac?

perma death ;>

Nie mamy i nigdy nie mieliśmy.

;(
Logged
"Moo-OooooOO! MoMoo.. MmmmoOoo.. Moo!", translate from brahmin to English: "Two things are infinite - brahmin shit and human stupidity! - Brahminstein"

Billy Carter

  • Nie strzelać do księdza !
  • Offline
Permadeath
« Reply #1 on: July 30, 2010, 03:05:00 am »

« Last Edit: July 30, 2010, 03:06:52 am by Billy Carter »
Logged
Zawsze są jacyś żołnierze i poeci.

Pandemon

  • The GM-eater
  • Offline
Permadeath
« Reply #2 on: July 30, 2010, 07:21:24 am »

Jak dla mnie perma death rozwinąłby niesamowicie taktyke i ostrożność graczy.
Tylko, że w przypadku takiego rozwiązania trzeba by było wprowadzić "newbe protection" załóżmy do 10lvla.
Logged
There is nothing as demotivating as the Game Masters

Permadeath
« Reply #3 on: July 30, 2010, 07:39:15 am »

Tak, jakby byl protection do 10 lvl to na pewno by to czyjakolwiek ostroznosc rozwinelo. Typ by zdobyl ten 10 czy 11 lvl zginal i ragequitowal bo perma death.

Jedyne co by sie rozwinelo przy perm-death to griefing i ragequity.

Pandemon

  • The GM-eater
  • Offline
Permadeath
« Reply #4 on: July 30, 2010, 07:40:47 am »

Jeśli nie byłoby jakiejkowiek ochrony dla newbe to ludzie gineli by na 1, 2, może jacyś farciarze na 5 lvlu od ludzi typu "aaaa jaki ja jestem super hiper wypasiony, zajebie tego nuba!!! *rage*"
Logged
There is nothing as demotivating as the Game Masters

Permadeath
« Reply #5 on: July 30, 2010, 07:47:28 am »

Co za różnica czy zginą na 5 lvl czy na 11 ? Może taka że w tym drugim przypadku rage większy. Ludzie typu "aaaa jaki ja jestem super hiper wypasiony, zajebie tego nuba!!! *rage*" i tak byliby zjawiskiem powszechnym.

Billy Carter

  • Nie strzelać do księdza !
  • Offline
Permadeath
« Reply #6 on: July 30, 2010, 07:53:11 am »

Jeees.  ;D Dajcie spokój  ;D, przecież to chore o czym gadacie. Chore, bo Kilgore ma całkowitą rację. Oni się tam, zjeby pomordują. I nas pomordują. Wszystkich. Bez powodu. Ja naprawdę nie mam ochoty wiecznie dostosowywać grę i rozwiązywać w niej problemy nastolatków, ich nastoletniej frustracji i ogólnego niedojebania. I tłumaczyć mu żeby może jednak nie bił ludka. A on lubi bić ludka i lubi też np. wyraźne kolory, ale tylko jak mu nimi poruszać przed oczami. Bo nie umie już skupić uwagi i intelektu, gdy nimi już nie poruszać. Macie choć pojęcie jak tępe są nastolaty :) Ja mam bo z nimi pracowałem i krótko mówiąc to pier....lę Zgadzając się ze Skejwenem ja przynajmniej myślałem o trochę innym rozwiązaniu. Można się domyśleć jakim :)
« Last Edit: July 30, 2010, 10:49:44 am by Billy Carter »
Logged
Zawsze są jacyś żołnierze i poeci.
Permadeath
« Reply #7 on: July 30, 2010, 07:56:34 am »

Permadeath w grze, w której można zginąć od jednego bursta z avengera.  To jest propagowanie kultury emo i spisek producentów żyletek.
Logged
Permadeath
« Reply #8 on: July 30, 2010, 08:00:14 am »

Cos mi sie wydaje , ze w takim Ukladzie jakby wszyscy sie powybijali to sneakerzy z CB by na tym skorzystali dlugo :)
Logged

Hardcore

  • Make war and fuck peace
  • Offline
Permadeath
« Reply #9 on: July 30, 2010, 09:36:44 am »

Starczyl 1 moj post na temat zeby odrazy zmienic temat ..... to jest beznadziejne , ludzie temat jest o tym jak radzic se z nuda a nie permdeath
Logged
Permadeath
« Reply #10 on: July 30, 2010, 09:56:22 am »

Starczyl 1 moj post na temat zeby odrazy zmienic temat ..... to jest beznadziejne , ludzie temat jest o tym jak radzic se z nuda a nie permdeath

To się Hardcore nazywa "mentalność serwerowej społeczności" :P :P :P

Właśnie zaczynam się do tego przyzwyczajać...
Logged

Billy Carter

  • Nie strzelać do księdza !
  • Offline
Permadeath
« Reply #11 on: July 30, 2010, 10:33:48 am »

Starczyl 1 moj post na temat zeby odrazy zmienic temat ..... to jest beznadziejne , ludzie temat jest o tym jak radzic se z nuda

gadając o permadeath ?
« Last Edit: July 30, 2010, 10:35:50 am by Billy Carter »
Logged
Zawsze są jacyś żołnierze i poeci.

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Permadeath
« Reply #12 on: July 30, 2010, 10:54:45 am »

Perma-death, ta.
Biję sobie skorpiony, mam już nawet trzeci level. Wpada quakeowiec z granatami - fik fik fik, n00b pwn3d. Ponieważ jestem człowiekiem spokojnym, robię ludka od nowa, idę bić skorpiony. Wpada następny quakeowiec, n00b pwn3d. Trzecim nowym ludkiem nie idę na skorpiony, najwyraźniej to zachowanie o podwyższonym ryzyku. Idźmy więc na skałki. Ponieważ na pierwszym levelu mój outdoorsman jest śmiesznie niski, wpadam na raidersów z assaultami, pechowo bardzo blisko nich, n00b pwn3d. Czwartym nowym ludkiem idę do jakiegoś miasta, może na szuflowaniu nawozu nabiję level czy dwa. Uprzejmy bomber rozwiewa te mrzonki - n00b pwn3d.
Już wolę się nudzić biegając z młotkiem po skałkach, niż w powyższy sposób.

To nie Diablo 2 z uber-postaciami, permanentny zgon postaci nie rozwiąże niczego. Ochronka do levelu X czy Y to pomysł jeszcze gorszy, podobnie jak nieśmiertelność 1-levelowych piżamek - Wasteland is harsh, trzeba sobie radzić inaczej niż godmodem.
Logged
Nie biegaj za stadem.

Permadeath
« Reply #13 on: July 30, 2010, 11:04:51 am »

Zgadzam się z Wichurą. Zostawmy już temat perma-death... ile można...
Logged

JovankaB

  • Guest
Re: Permadeath
« Reply #14 on: July 30, 2010, 12:54:38 pm »

Rozdzieliłam wątki, tu możecie spokojnie dyskutować o permadeath.
Logged
Pages: [1] 2 3 ... 5
 

Page created in 0.093 seconds with 24 queries.