fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • May 14, 2024, 12:15:49 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 132

Author Topic: Pytania początkujących  (Read 238168 times)

Re: Pytania początkujących
« Reply #675 on: June 02, 2010, 10:01:53 pm »

niestety ale pogodz sie z tym ze KAZDY kogo spotkasz tak naprawde chce cie zabic.
Logged
Re: Pytania początkujących
« Reply #676 on: June 02, 2010, 10:03:26 pm »

Uwierz mi, nie każdy.
Logged

vilaz

  • #1 Cat's Paw Fan!
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #677 on: June 02, 2010, 10:09:00 pm »

Uwierz mi, nie każdy.

+1 Dzisiaj kiedy biegałem po wastelandzie w metalu armorze wpadł na mnie jakiś bluesuit z nożem. Zrezygnowany stał w miejscu, pogadaliśmy chwilę po czym opuścił on ecountera uzbrojony po zęby :] Ot co taki ze mnie dobry człowiek.
Logged
Polskie Pustkowia http://forum.newfmc.pl
Re: Pytania początkujących
« Reply #678 on: June 02, 2010, 10:24:21 pm »

Floodnik, myślisz, że pk polega na zabijaniu takich blue jak ty? Mylisz się.

Amunicja jest za droga by marnować ją na takich graczy.

Przykładowo:

Byłem z kumplami na karawanie, pekowaliśmy ( nie mylcie mnie z tymi ruskimi niedaleko ncr dziś ) i wbił koleś, bluesuit. Po wbiciu, nie wyzywał nas ani nic, tylko spokojnie powiedział, że pokazuje ojcu grę w którą gra, nic przy sobie nie ma i chce iść dalej. I jak myślisz, co zrobiłem? PUŚCIŁEM GO WOLNO. Mógł mieć nawet i 500k na bunkier, tego nie wiem. Ale zagadał jak człowiek i odszedł w spokoju.
Re: Pytania początkujących
« Reply #679 on: June 02, 2010, 10:29:59 pm »

A jednak. Nie mówię że wszyscy tak robicie, większość.
Jako że mój main jest zbanowany, nie mam nic innego do roboty jak testowanie buildów. Więc robię alty i nierzadko spotkam kolesi którzy widocznie czerpią fun z zabijania 10hpowców :D
A skarg od innych graczy słyszę jeszcze więcej...
Owszem, PK na tym nie polega. Nie według mnie. Jednak patrząc na was... Nie wiem co mam o tym myśleć.
Logged
Re: Pytania początkujących
« Reply #680 on: June 02, 2010, 10:51:54 pm »

ja mam jedna postac, racze biegam jako cipa-doc/med i pierwsza rzecza jaka widze jak  widze innego plaera to spierdalac, neistety nie zawsze sie udaje

moze w lipcu zrobie se snajpera
Logged

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #681 on: June 02, 2010, 11:52:58 pm »

niestety ale pogodz sie z tym ze KAZDY kogo spotkasz tak naprawde chce cie zabic.
Niegłupie podejście, ale dalekie od prawdy.
Logged
Nie biegaj za stadem.

Re: Pytania początkujących
« Reply #682 on: June 03, 2010, 08:42:34 pm »

Mam pytanie czy jeśli ktoś przejmuje powiedzmy BH to można spokojnie w tym czasie iść do kopalni czy lepiej przeczekać te kilkanaście minut?
Logged
الله أكبر

RJ

  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #683 on: June 03, 2010, 08:48:42 pm »

Mam pytanie czy jeśli ktoś przejmuje powiedzmy BH to można spokojnie w tym czasie iść do kopalni czy lepiej przeczekać te kilkanaście minut?

Zalezy od szczescia.Ja osobiscie bez problemu kopalem uran w czasie, gdy rozne gangi przejmowaly to miasto.
Logged
"Sanity... is for the weak!"

Pandemon

  • The GM-eater
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #684 on: June 03, 2010, 08:52:06 pm »

Zazwyczaj nie ma ich w pobliżu kopalni w czasie przejmowania miasta, ważne jednak, żebyś nie zapuszczał się tam gdzie nie trzeba ;)
Logged
There is nothing as demotivating as the Game Masters

NTR

  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #685 on: June 03, 2010, 09:06:30 pm »

Mam pytanie czy jeśli ktoś przejmuje powiedzmy BH to można spokojnie w tym czasie iść do kopalni czy lepiej przeczekać te kilkanaście minut?
West Necromancers mają w zwyczaju nawiedzać kopalnie podczas przejmowania miasta:P
Logged
Re: Pytania początkujących
« Reply #686 on: June 03, 2010, 11:46:01 pm »

Ale ubić kogoś, kto wraca z respawnu mając 10 hp, kogo widzicie pierwszy raz(czy naprawdę zasługuje na śmierć?)...

Hmm od tego jest ammo, żeby odsyłać na respawn.
Trupy czasami fajne rzeczy wypisują jak się podejdzie :)
Re: Pytania początkujących
« Reply #687 on: June 04, 2010, 04:13:54 am »

jestem średnio zaawansowanym traperem, strzelam z pistoletu 223. i P90, umiejętność obsługi małych broni mam na poziomie 187%. Pytanie czy opłaca mi dalej się pakować punkty w ten skill, czy większa ich ilość przydaje się tylko snajperom ?
Logged
Re: Pytania początkujących
« Reply #688 on: June 04, 2010, 05:03:56 am »

jestem średnio zaawansowanym traperem, strzelam z pistoletu 223. i P90, umiejętność obsługi małych broni mam na poziomie 187%. Pytanie czy opłaca mi dalej się pakować punkty w ten skill, czy większa ich ilość przydaje się tylko snajperom ?

To do jakiego poziomu powinienes rozwijac SG musisz stwierdzic na podstawie zasiegu uzywanej broni oraz percepcji + ewentualnosc celowanego strzalu. Dawniej do wyliczenia optymalnej ilosci SG uzywalo sie wzoru, z tego co pamietam ten wzor ulegl zmianie ale sprobuj:
Code: [Select]
Skill + ((PE - 2) * 16) - (HEX * 4) - (AC of Target)W wynikowej nalezy uwzglednic ewentualna kare za STR wzgledem broni, miej tez na uwadze ze amunicja .223 FMJ dodaje Ci celnosci.
« Last Edit: June 04, 2010, 05:08:47 am by ISn2 »
Logged
Pages: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 132
 

Page created in 0.096 seconds with 22 queries.