fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • April 28, 2024, 11:13:59 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 [2]

Author Topic: Podwójne obywatelstwo  (Read 3994 times)

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Podwójne obywatelstwo
« Reply #15 on: January 06, 2010, 09:58:50 pm »

Wypisujesz się z bazy (Merce będą strzelać do Ciebie w zależności od tego jaki tryb mają ustawiony) a szef od razu dodaje Cię do friendsów. Jeżeli Merce są agresywne, po prostu ktoś musi im powiedzieć, żeby przestali ;)

Nubem jesteś, Wichura, takich rzeczy nie wiedzieć!!11one
Kolega nub miał rację, sposób zadziałał bez mydła. Zrezygnowałem z członkostwa, lider dorysował mnie do terminala jaki "friend", po czym po zakupie nowej bazy widzę nadal poprzednią i mam do niej dostęp. Merce nie strzelają.

piwosz - nie siedzę w niej sam, o nie :>
Logged
Nie biegaj za stadem.

Florek

  • Bang Bang Smash
  • Offline
Re: Podwójne obywatelstwo
« Reply #16 on: January 06, 2010, 10:35:00 pm »

To kompletną bzdurą jest kupienie jaskini skoro jest się już w jakimś gangu. A potem 1 osoba siedzi w jaskini i się cieszy że ma.
Jeśli ktoś ma masę sprzętu, a w dodatku jego koledzy często sobie jego fanty "pożyczają", to czemu nie? WŁASNE szafki, WŁASNY workbench i ogólnie WŁASNA powierzchnia użytkowa.

Tylko trzeba mieć zaufanych kolegów, którzy pomogą, a potem uczciwie dadzą się... ubić!
Logged
Re: Podwójne obywatelstwo
« Reply #17 on: January 07, 2010, 12:53:35 pm »

Wichura - nie posądzałbym Cię o to ;)
Florek - Zawsze można postawić wspólny namiot. Co do warsztatu to są przynajmniej 3 w całkowitym odosobnieniu np. pierwsza baza raidersów. Nie raz spotkałem się z sytuacją że jeden gracz miał dla siebie jaskinię. I takie coś powinno być usuwane. Nie uważam aby jakimś problemem było postawienie sobie namiotu przy np. wspomnianej kryjówce raidersów i zabieranie do warsztatu u nich tylko potrzebnych rzeczy. A te teksty o szafkach są mocno przesadzone, spokojnie wszystko można zostawiać na ziemi, ewentualnie postawić sobie w namiocie biurko.
Re: Podwójne obywatelstwo
« Reply #18 on: January 11, 2010, 08:38:11 pm »

mozna jakies biurko do namiotu kupic? ciekawe gdzie?
Logged
Re: Podwójne obywatelstwo
« Reply #19 on: January 11, 2010, 08:45:18 pm »

Kiedyś były biurka jako itemy rozstawialne, ale to przed wipem. Obecnie z tego co mi wiadomo nie są one dostępne.. i nie wiadomo, czy będą (raczej nie) :P

Edit: wiecie, żeby miał tylko dla siebie jaskinię, to by musiał sobie multiloga zapuścić albo z kilku kompów jaskinię kupować, po to jest konieczność zakupu z drużyną :P
« Last Edit: January 11, 2010, 08:47:03 pm by Szef »
Logged
Re: Podwójne obywatelstwo
« Reply #20 on: January 11, 2010, 08:58:07 pm »

Kiedyś były biurka jako itemy rozstawialne, ale to przed wipem. Obecnie z tego co mi wiadomo nie są one dostępne.. i nie wiadomo, czy będą (raczej nie) :P

Edit: wiecie, żeby miał tylko dla siebie jaskinię, to by musiał sobie multiloga zapuścić albo z kilku kompów jaskinię kupować, po to jest konieczność zakupu z drużyną :P

Przed wipem to prawie każdy miał biurko u siebie. Nie wiem na jakiej zasadzie działa to teraz, ale widziałem kilkanaście dni temu kolesia który je sprzedawał, więc nadal jest taka możliwość. Poza tym chyba można podnosić niektóre szafy w gecko ;) (miałem st3, więc nie dałem rady:()
Co do kupienia jaskini/bazy jako jedna osoba jest to możliwe, szczególnie na systemie linux, bo sama aplikacja nie ma blokady przed "klonowaniem" np. porównując ip czy zapisując odpowiednie dane u gracza i porównując je z serwerem.
« Last Edit: January 11, 2010, 09:03:58 pm by wrednypiwosz »
Logged
Re: Podwójne obywatelstwo
« Reply #21 on: January 11, 2010, 09:47:23 pm »

Nie ma , to grozi banem . Miss click lub bug prowadzi do tego ,że jakis gracz znajdzuje takie szafki :). Ja mialem taka w bazie i je zgłosiłem . A w evencie w Sierra znalazlem ktora wazyla 100 , ale po wyjsciu czekala administracja i grozila banem jak jej  nie oddam.
Logged
Pages: 1 [2]
 

Page created in 0.074 seconds with 20 queries.