fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • April 28, 2024, 01:42:42 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: [1] 2 3 ... 5

Author Topic: Par otazek  (Read 11340 times)

Par otazek
« on: March 28, 2010, 11:50:17 am »

Custe,tak vas zase budu otravovat :D. Chtel bych se zeptat na par veci,ktery mi nejsou jasny.
Co potrebuju na to,abych mohl pouzit skill doctor,jak opravit (jestli to vubec jde) deterioration u zbrani a brneni,da se nejak stopovat? Dal by me zajimalo jestli pro to,abych si mohl koupit bazi potrebuju nutne mit nekoho sebou :)

Jo a jeste by me zajimalo nejaky info o karavanu kterej si clovek muze koupit a jeste by me zajimalo kdyz si najme clovek mutanta bez niceho,tak jestli mu muze dat nejakou vybavu :)
« Last Edit: March 28, 2010, 01:03:04 pm by Deathmann »
Logged
Re: Par otazek
« Reply #1 on: March 28, 2010, 01:13:04 pm »

doc funguje i kdyz mas 1%,opravit veci jde ze na ne v inv. pouzijes repair(musis mit velkej repair),jestli stopovat auta tak to nvm ale jestli lidi musis si na nej dat follow pres otevreni panelu na hraci a das taku sipku s lidma, abys mohl kupit bazi tak musis mit min 30K a 3 lidi
karavanu si muzes kupit v NCR ale musis mit kravku i s kravou stoji asi 4k a mutika muzes ozbrojit tak ze mu das laser,plasmu,LSW minigun bazooku musi ji mit v inv a musi mit munici
kdyz ji ma u sebe tak das arm yourself a da si to do ruk
Btw: nechces se radsi pridat k nasemu gangu misto toho abys zbytecne zakladal novej?
Logged
Re: Par otazek
« Reply #2 on: March 28, 2010, 01:43:49 pm »

Diky za odpovedi. Zatim nehodlam zakladat nic jen sem se ptal a porizoval sem si jednoho manika na hlidani stanu a dal sem mu tomy gun do ruky a premyslim jeste o druhym s brokarnou :D. Mam zatim armorer na 1 a small guns na 1,ale uvidim casem a asi bych se i pridal :)
Logged
Re: Par otazek
« Reply #3 on: March 28, 2010, 02:35:58 pm »

opravit veci jde ze na ne v inv. pouzijes repair(musis mit velkej repair)

mjo jo to jsem zkousel,ale nezmensuje se to,jen se tam napise,ze to bylo opravovany nic vic... :(

Jo a dalsi vec,jak udelam nekoho mym kamosem,protoze kdyz sem koukal na vyber utoceni toho manika co me hlida stan,tak tam bylo,ze ma utocit na vsechny krom me a mych pratel...
« Last Edit: March 28, 2010, 03:50:30 pm by Deathmann »
Logged
Re: Par otazek
« Reply #4 on: March 28, 2010, 03:58:46 pm »

Rozjedes si takove to menu pouzivani veci na hrace a kliknes na andelicka.
right click->left hold, vyber v menu.
Logged
Re: Par otazek
« Reply #5 on: March 28, 2010, 05:32:53 pm »

Diky :)
Logged
Re: Par otazek
« Reply #6 on: March 28, 2010, 07:25:53 pm »

Btw: nechces se radsi pridat k nasemu gangu misto toho abys zbytecne zakladal novej?

Vy uz mate bazi? :)
Logged
Re: Par otazek
« Reply #7 on: March 29, 2010, 10:00:59 pm »

Taaak jsem tu zas a mam dalsi otazku :D
Kdyz budu mit nekoho,kdo me bude nasledovat az na misto,kde mam svuj stan,tak by me zajimalo jestli kdyz ho tam sejmu se mu ten stan bude ukazovat na mape nebo ne.Mam tam vojaky ktery podle me dokazou nekoho sejmout spolecne se mnou,ale jde me o to,aby se tam pak nemohl vratit treba s 10-ti lidma a vytriskat to...
Logged
Re: Par otazek
« Reply #8 on: March 29, 2010, 10:08:18 pm »

bazi mame a a jestli se chces pridat napis mi PM a kdyz te nasleduje hrac a zabijes ho uz tam nema pristup
Logged
Re: Par otazek
« Reply #9 on: March 29, 2010, 10:55:32 pm »

Nejak me nekde poslat PM nebo nevim,kdyztak bych se rad zeptal jaky to ma + a - a kolik vas je a pobliz ceho mate bazi abych nemusel chodit uplne nekam do prdele :D
Logged
Re: Par otazek
« Reply #10 on: March 30, 2010, 01:00:02 pm »

Tak dalsi den a dalsi otazka :D. Mam pouzitej skill sneak tudiz bych mel byt neviditelnej a tak me zajima,jak poznam,jestli me nekdo vidi nebo ne. :)
Logged
Re: Par otazek
« Reply #11 on: March 31, 2010, 11:14:39 am »

jako v realu, nepoznáš:P
Logged
Re: Par otazek
« Reply #12 on: June 19, 2010, 11:47:34 pm »

Mám na jazyku taky takovou malou otázečku - kdo mě poví polohu Water station neboli Vodárny která leží západně od Hubu ?
Procházel jsem to místo křížem krážem a nic i když mám zálesáka na 100 %.
Na Fonline wikipedii se sice o Vodárně píše, co je uvnitř, atd. ale jak jí nalézt už ne.
Pokud někdo ví a poradí budu rád  ;)
Logged
Re: Par otazek
« Reply #13 on: June 20, 2010, 04:14:50 pm »

Mám na jazyku taky takovou malou otázečku - kdo mě poví polohu Water station neboli Vodárny která leží západně od Hubu ?

Lokace "waterworks", viz. odkaz.
Nepotrebujes k tomu outdoorsmana, staci se jen priblizit k one lokaci a objevi se na mape.
« Last Edit: June 20, 2010, 04:16:32 pm by Nostrum »
Logged

bft

  • Offline
Re: Par otazek
« Reply #14 on: June 23, 2010, 04:03:05 am »

ahoj nenasli by se zde dve dobre duse ktere by mi pomohli zalozit base ? nebavi me behat porad do mest kvuli ponku...byl bych vdecnej i formou treba zatek dik zatim
Logged
Pages: [1] 2 3 ... 5
 

Page created in 0.091 seconds with 18 queries.