fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • April 28, 2024, 02:12:20 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 2 [3] 4 5

Author Topic: Par otazek  (Read 11342 times)

Re: Par otazek
« Reply #30 on: January 14, 2011, 04:07:11 pm »

Díky... chápu to teda dobře tak, že procento úroku se mění každej den v rozmezí 1-3% Žádná banka teda neni lepší než jiná... všichni to maj náhodný?

A ještě k těm EW, když budu používat výhradně plasma rifle nebo plasma pistol, tak kolik do toho amm teda nacpat bodů? Je 150% málo? Nebo mam dát i přes 200% a nebude to škoda bodů?
Logged

Sarakin

  • Zmikundik
    • Vault šílené brahmíny
  • Offline
Re: Par otazek
« Reply #31 on: January 14, 2011, 04:10:12 pm »

Presne tak ako si to napisal, to podla mna funguje.

Otazka je ci chces strielat mierene a kolko mas vnimavost/silu. 150 je ale rozhodne malo
Logged
The sanctity of this forum has been fouled

[19:41:06] <@JovankaB> einstein said we dont need name colorizing
Re: Par otazek
« Reply #32 on: January 15, 2011, 11:23:54 am »

Hele blbej dotaz,kdyz mam obadva zpusoby boje nastaveny (turn based a realtime) tak kdyz vlezu do encounteru,tak je to realtime... Jak udelam,abych to prepl na kola,jsem blbej a neprisel sem na to :D
Logged

Mayck

  • Rotator
  • ...shhhh...
  • Offline
Re: Par otazek
« Reply #33 on: January 15, 2011, 03:58:30 pm »

Tim, že to nastavíš na Turn-based... všechno krom encouterů bude tak jako tak realtime, a když nějakýmu realtimovci vlezeš do encouteru, tak to bude taky realtime, ale tvoje encoutery budou normálně na tahy...
PS: Za běhu hry, to přepínat nijak nejde, ikdyž máš povolený oba [doteď jsem nepostřeh rozdíl mezi tim když má člověk zaškrtlý Both nebo Realtime]
Logged

Bantz

  • Mao!Mao!
    • Gang VŠB
  • Offline
Re: Par otazek
« Reply #34 on: January 15, 2011, 04:42:36 pm »

Je tam rozdíl. Pokud máš zaškrtnutej Real Time, tak nikdy nikomu nevlezeš do TB combatu a naopak.
Re: Par otazek
« Reply #35 on: January 15, 2011, 07:24:06 pm »

Ty vole tak to je pekne blby,ja si myslel,ze kdyz tam to both (obe),tak ze to bude raltime a kdyz zmacknu nejaky tlacitko,tak se me to prepne na tahy...
Logged

Mayck

  • Rotator
  • ...shhhh...
  • Offline
Re: Par otazek
« Reply #36 on: January 16, 2011, 10:08:50 am »

Je tam rozdíl. Pokud máš zaškrtnutej Real Time, tak nikdy nikomu nevlezeš do TB combatu a naopak.
Timhletim si nejsem úplně jistej... teda mě se jednou povedlo vlíst do RT encouteru někomu ikdyž jsem měl zaškrtnutý TB (ale je pravda, že se mi to stalo jen jednou)
Logged

Bantz

  • Mao!Mao!
    • Gang VŠB
  • Offline
Re: Par otazek
« Reply #37 on: January 16, 2011, 08:23:57 pm »

Ja sem tomu taky nevěřil, ale pak jsem to přehodil na RT only a od tý doby jsem neměl jedinej TB.
Ty vole tak to je pekne blby,ja si myslel,ze kdyz tam to both (obe),tak ze to bude raltime a kdyz zmacknu nejaky tlacitko,tak se me to prepne na tahy...
Tohle bohužel nejde no.
Re: Par otazek
« Reply #38 on: January 16, 2011, 08:33:16 pm »

Zdar jak je možný, že na mě při obchodování ve vnitřním městě ve VC zaútočili guardi? Obchoduju tam pořád a nikdy se mi to nestalo, měl jsem dost věcí tak bych nerad aby se to opakovalo. Okolo se pohybovali akorát 2 hráči. Napadá mě jedině vytažená pistole (mám jí tam vždycky), ale na tu by mě někdo upozornil jako v bance atp.
Logged

Plech

  • I'm a loner.
  • Offline
Re: Par otazek
« Reply #39 on: January 17, 2011, 12:04:35 am »

a nezautocil si na zlodeje? a nebo na tebe nestrileli straze ale nejaky hraci...
Logged
alias Pic Ho.
Re: Par otazek
« Reply #40 on: January 17, 2011, 01:19:47 am »

Vešel jsem do toho obchodu, začal jsem obchodovat a za chvíli tam přiběhli a útočili na mě (během obchodování). Z venku by na mě teoreticky mohl střílet ten hráč co měl skin doktora skrze otevřené dveře, ale to by asi útočili na něj.
Logged

Mayck

  • Rotator
  • ...shhhh...
  • Offline
Re: Par otazek
« Reply #41 on: January 17, 2011, 11:21:34 am »

A jsi občan nebo máš denní propustku? Nedávno jsem totiž někde čet, že se zase vyskyt nějakej glitch s propustkou.
Logged
Re: Par otazek
« Reply #42 on: January 17, 2011, 11:40:17 am »

Jsem občan VC.
Logged

Mayck

  • Rotator
  • ...shhhh...
  • Offline
Re: Par otazek
« Reply #43 on: January 17, 2011, 12:00:42 pm »

Je možný, že to vězí v tý vytažený pistoli:
Maybe not all of the guars have this gun-hating-script.
But this roaming guard didn't like my throwing knives. See:
http://img715.imageshack.us/img715/1010/warsedtfzg.jpg
Probably this one guard just start the whole fight and others just join him because they are from the same faction.
Logged
Re: Par otazek
« Reply #44 on: January 17, 2011, 03:41:14 pm »

Tak to bude asi ono a střílej NPC mířený (podle logu jsem jich pár schytal).
Jinak kolik je potřeba mít na rozebírání zbraní bodů na vědě? Mám 200 a daří se jen některý pušky nebo samopal.
Logged
Pages: 1 2 [3] 4 5
 

Page created in 0.071 seconds with 18 queries.