fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • April 28, 2024, 07:25:39 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 [2] 3 4 5

Author Topic: Par otazek  (Read 11341 times)

Sius

  • Sheep EX machina!
  • Offline
Re: Par otazek
« Reply #15 on: June 23, 2010, 02:34:36 pm »

ahoj nenasli by se zde dve dobre duse ktere by mi pomohli zalozit base ? nebavi me behat porad do mest kvuli ponku...byl bych vdecnej i formou treba zatek dik zatim

Napiš na http://gang.madbrahmin.cz/ do veřejného fóra. Sem moc lidí nechodí, tak tam ti snad někdo helpne.

bft

  • Offline
Re: Par otazek
« Reply #16 on: June 23, 2010, 03:05:13 pm »

jo to jsem chtěl uz dřív ale je asi chyba někde mezi klavesnicí a židlí odkaz mě vždy hodí na stránku webmastera...
Logged

Bantz

  • Mao!Mao!
    • Gang VŠB
  • Offline
Re: Par otazek
« Reply #17 on: June 23, 2010, 04:54:59 pm »

Napiš na http://gang.madbrahmin.cz/ do veřejného fóra. Sem moc lidí nechodí, tak tam ti snad někdo helpne.

Nevim jestli je nutný řešit takovýhle věci u nás na fóru, přeci jenom komunitní foŕum to není (pokud tada nechce bft požádat o pomoc přímo VŠB, což je bych považoval za nejlepší řešení ;)).

bft

  • Offline
Re: Par otazek
« Reply #18 on: June 23, 2010, 07:35:01 pm »

to bantz: máš pravdu asi to bude nejlepší řešení pokud mohu požádat o pomoc prostřednictvím tebe nebo mi helfnete jak se dostat na všb forum abych tam mohl nekoho poprosit...stačilo by napsat kdy se vám to bude hodit a sešli by jsme se v junktownu  přifrčim s prachama zaplatim a hotovo...
Logged

Sius

  • Sheep EX machina!
  • Offline
Re: Par otazek
« Reply #19 on: June 23, 2010, 09:36:02 pm »

Nevim jestli je nutný řešit takovýhle věci u nás na fóru, přeci jenom komunitní foŕum to není (pokud tada nechce bft požádat o pomoc přímo VŠB, což je bych považoval za nejlepší řešení ;)).

Jde o to, že tu je to mrtvé a sem dojde jeden člověk za měsíc a to sem já, abych se podíval jak to tu hnije :D.

bft

  • Offline
Re: Par otazek
« Reply #20 on: June 23, 2010, 09:40:58 pm »

to i forum fonline na brahmine je mrtve a vsb forum se mi objevi jen obrazovka nejakyho hostingu orison ci co grrr...
Logged

Bantz

  • Mao!Mao!
    • Gang VŠB
  • Offline
Re: Par otazek
« Reply #21 on: June 23, 2010, 09:46:20 pm »

to i forum fonline na brahmine je mrtve a vsb forum se mi objevi jen obrazovka nejakyho hostingu orison ci co grrr...

Nepřihlašujes se skrz záložku? Víc lidí mělo tenhle problém.

bft

  • Offline
Re: Par otazek
« Reply #22 on: June 23, 2010, 09:49:19 pm »

no klasicky kliknu na odkaz a otevre se mi firefoxu nový panel...mám to takhle nastaveno na všechny web. stránky...
Logged

Bantz

  • Mao!Mao!
    • Gang VŠB
  • Offline
Re: Par otazek
« Reply #23 on: June 23, 2010, 09:53:25 pm »

Zkus to napsat přímo do adresní řádky.

bft

  • Offline
Re: Par otazek
« Reply #24 on: June 23, 2010, 09:57:06 pm »

ted jsem zkusil uplne vsechno co me napadlo vcetne to primo vypsat a pokazdy skoncim na webhostingu orison.cz podivné ???
Logged
Re: Par otazek
« Reply #25 on: June 24, 2010, 06:02:06 pm »

Logged

bft

  • Offline
Re: Par otazek
« Reply #26 on: June 25, 2010, 12:32:22 am »

dik nostrum ale porad to same... tady screen



Logged
Re: Par otazek
« Reply #27 on: January 13, 2011, 10:55:38 pm »

Otázka pro ostřílené Wastelandery:

1) Kolik by jste doporučovali nacpat bodů do Outdoorsmana? Mam 130%, je to dostatek?
To samý bych chtěl vědět i u Firs aid a bojovýho skillu (v mym případě Energy weapon). Kolik je rozumný do toho narvat a kdy už to víceméně nemá smysl a dál určitou věc nezvyšovat?

2) Je nějak daný kdy se u obchodníků oběvuje nový zboží? Například, každý 3 hod. nebo je to uplně náhodný?

3) V různejch bankách sou různý úroky. Jak funguje tohle? Zajímá mě, jak se dá úroková míra případně zvýšit, nebo kde je nejvyšší? A taky, to procento úroku se úročí jednou deně, nebo jak?

Díky moc.
Logged

Sarakin

  • Zmikundik
    • Vault šílené brahmíny
  • Offline
Re: Par otazek
« Reply #28 on: January 13, 2011, 11:41:48 pm »

1) 100% OD je uz dost, nad 150% to uz nema vplyv na encountery, len na rychlost. Do FA si daj tolko, kolko sam citis ze je dost, do EW podla toho, aku zbran pouzivas
2) Podla mna je to random
3) Urokova miera rastie a klesa cez den nahodne a malo by sa to urocit 1x za den
Logged
The sanctity of this forum has been fouled

[19:41:06] <@JovankaB> einstein said we dont need name colorizing
Re: Par otazek
« Reply #29 on: January 14, 2011, 02:12:45 pm »

zboží se objevuje náhodně asi 2-3 za den bývají tam věci podle toho jakej to je obchodník třeba když prodává armory a BG tak se mu tam objeví CA a avenger
http://www.fo2238.fodev.net/wiki/Traders
úroky by měli být až 3% peníze se přidávají o půlnoci
Logged
Pages: 1 [2] 3 4 5
 

Page created in 0.104 seconds with 18 queries.