fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • May 08, 2024, 08:27:46 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 50

Author Topic: Nasze buildy  (Read 118556 times)

Kostuch

  • Bandits! 2'o clock! 6'o clock!
    • FreeSpace Polish Board
  • Offline
Re: Nasze buildy
« Reply #60 on: January 03, 2010, 01:48:30 pm »

Ktoś już chyba wspominał, że temat nie jest najszczęśliwiej sformułowany. Bo po co zamieszczać same buildy? Kogo najbardziej interesuje build mojej postać? Mnie! Jeśli już go zamieszczam, to zgadzam się na wysłuchiwanie cudzych komentarzy ne jego temat. Jakkolwiek irracjonalne i by nie były - bo nikt przeca nie zajrzy Ci pod czaszkę i nie odczyta powodów, dla których zrobiłeś/aś taki a a nie inny build. I tak jakiś PvPer z rękami po łokcie zapaćkanymi krwią po ostatniej bitwie patrzy sobie na build stworzony wyłącznie dla mojej/twojej przyjemności, według mojego/twojego widzimisię i łapie się za głowę, nie mogąc przyjąć do wiadomości, że takim czymś można bardzo przyjemnie grać. I co - i nic, bo jeśli zamieszczasz tu build, to godzisz się na to, że skomentuje go ktoś, komu się nie spodoba. Możesz przyjąć dyskusję, która jak widać poniżej prowadzi głównie do licytowania się na zasadzie "kto ma większego", albo odpuścić, na co nie każdemu pozwala ambicja.

Na argument, że topic może posłużyć nowym graczom do zorientowania się w temacie tworzenia postaci, odeślę na pierwszą stronę - trzy ładnie opisane buildy, reszta to kilkuzdaniowe komentarze, a pod koniec strony zaczyna się już trwająca dotąd dyskusja. IMO topic do nabijania postów. Tak, takich jak ten.  ;)
Logged
"Expect the best while being prepared for the worst"

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Nasze buildy
« Reply #61 on: January 03, 2010, 01:54:23 pm »

On zawsze trafia gdzie trzeba  8) . Mam tankera nie martw się chłopacze . Ten build jest typowy do czyszczenia modoc z śmieci ( nie wiesz to po co się wypowiadasz)
Zwłaszcza ,że zanim podejdzie to wyłapie glebe ten twój koks . ;]
... wyjada mózgi.
Nigdzie ci nie pisałem, że mam jakiegoś koksa, którym będę się prztykał z twoimi tankami czy snajperami. Dobrej zabawy życzę, skoro sprawia radość.
Nie kłóć się z roleplayerem bo u niego PvP ogranicza się do śmierci z ręki PK, a i tak będzie ci próbował wcisnąć, że PvP to gra w quake'a lub CSa, i że wszyscy powinniśmy być roleplayerami bo grać w grę - która opiera się głównie na PvP - jako gracz PvP nie ma sensu i FOnline powinien wyglądać identycznie jak Fallout 2
Jednak bredzisz.
Nigdy nie twierdziłem, że RP to jedynie słuszna droga postępowania, więc nie nadinterpretuj. Zwyczajnie nie lubię być ubijany ani ubijać dla zabawy. Tak, dla mnie PvP to jak gra w Quake, tyle że rozbudowana o możliwość stworzenia sobie ludzika do tego - ale skoro wielu, co widać po Warzone, lubi ten typ rozrywki, to niech sobie grają na zdrowie. Przy czym nie muszę ich za to kochać ani siedzieć cicho, kiedy zarzuca mi się bezsensowne postępowanie w tworzeniu ludzika.
I nie przypisuj mi proszę jakichś lewackich zapędów do ustawiania ludzi w szeregu jednakowych manekinów, bo to nieprawda.
« Last Edit: January 03, 2010, 02:08:27 pm by Wichura »
Logged
Nie biegaj za stadem.

Re: Nasze buildy
« Reply #62 on: January 03, 2010, 01:58:45 pm »

Gdyby nie relog time więcej bym wstawił . Z czasem więcej wstawie .
Jodwig zgadzam się  z tobą w 100% . Wkońcu nie ważne czy  TB czy Real i gracz walczy graczem (lub faction  vs faction) to jest pvp. ;]
Wichura przestań gadać głupoty na temat mojego hp bo 109 jest ok  a nie 50hp  ::) ale taki pro gracz zawsze wie lepiej  ::)
Logged
Re: Nasze buildy
« Reply #63 on: January 03, 2010, 01:59:38 pm »

Ja tam się na PvP nie znam, nie oznacza to jednak, że bronię wam grać postaciami PvP. Za to nie udaję, że wiem wszystko na temat buildów x. Proponuję, żeby każdy przeczytał swoje posty w tym temacie i ogarnął w jaki sposób pisze o swoich buildach i w jaki sposób wypowiada własne zdanie na temat cudzych. Chodzi mi tu o komentowanie cudzych buildów lolami i failami, pisanie o swoich sugerując, że są najlepsze, najbardziej kozackie i totalnie pro. Sami tworzycie atmosferę,  rywalizacji i udowodniania sobie kto ma większą rację a potem dziwicie się, że dyskusja nabiera takiego a nie innego kierunku. Myślę, że nie ma co ciągnąć takiej paplaniny, bo rzeczywiście robi się ona powtarzalna. Może po prostu dzielcie się buildami, opisując jakie owy build ma założenia i jak się sprawuje według was w tychże. A osoby czytające niech pamiętają jakie dany build ma funkcje i cele - i niech każdy się zastanowi czy na pewno jest odpwiednią osobą aby w danej dziedzinie się wypowiadać w sposób autorytarny / królewski. Bo mam wrażenie, że większość nieporozumień bierze się z tego, że niektórzy za bardzo wierzą we własną niezawodną ocenę i nawet nie próbują zrozumieć jakichkolwiek uwag.

A z drugiej strony - po co ja se tak gadam, skoro i tak w odpowiedzi dostanę:

"Okay, spoko! Ale to on zaczął i niech on mi lepiej powie jakim prawem...bla bla bla"
Logged

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Nasze buildy
« Reply #64 on: January 03, 2010, 02:11:07 pm »

Wichura przestań gadać głupoty na temat mojego hp bo 109 jest ok  a nie 50hp  ::) ale taki pro gracz zawsze wie lepiej  ::)
Raz (raz!) stwierdziłem, że wydaje mi się to trochę mało jak na starcie na gołe klaty z jakimś dwustupięćdziesięciokonnym pakerem, a już mam przestać. Co za mały faszysta w tobie siedzi? :>

Tommy - cicho nubie.
:>
Logged
Nie biegaj za stadem.

Re: Nasze buildy
« Reply #65 on: January 03, 2010, 02:16:53 pm »



BG niszczyciel. xd



Wichura nie twierdź!! bo na 50 kratek tanker mnie nie ubije ( już sprawdza się w praktyce)
Logged

manero

  • FO:Reloaded
  • Offline
Re: Nasze buildy
« Reply #66 on: January 03, 2010, 02:48:37 pm »

Wichura dlaczego Ty w ogóle wdajesz się w internetowe dyskusje z tymi małymi pyrtkami? Oni mają doświadczenie i szybszą neostrade, to wojownicy klawiatury. Nie dasz im rady ;)

A co do snajpera zaprezentowanego przez Dark Angel.
1.  4 siły i weapon handling? Bezsens, wystarczy siły 2 i ten perk żeby korzystać ze sniper rifle.
2.  Co to za snajper bez Better Critical? Co to za snajper z szansą na krytyka 16%?
3.  Niecałe 110 hp? Do ściągania śmeici w modoc? Dostaniesz wspomnianym śmietnikiem w łeb i po wielkim sprzątaniu.
4.  Poza tym wybrałeś perk który nie działa i GOD ONLY KNOW kiedy zadziała.
5.  Barszczyk, przykro mi.

Podoba mi się build TSF Allano.
« Last Edit: January 03, 2010, 03:00:34 pm by manero »
Logged

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Nasze buildy
« Reply #67 on: January 03, 2010, 03:53:19 pm »

Wichura dlaczego Ty w ogóle wdajesz się w internetowe dyskusje z tymi małymi pyrtkami? Oni mają doświadczenie i szybszą neostrade, to wojownicy klawiatury. Nie dasz im rady ;)
Bo zasadniczo lubię internetowe dyskusje, cóż że nie zawsze można sobie wybierać interlokutorów.
Pewnie, że nie dam rady, ich buildy są przezajebiste, każdemu będę od dziś to mówił. Co więcej, jak będę czekał aż mój żałosny ludzik ochłonie po zrobieniu nie mniej żałosnej kurtki oraz żałosnej amunicji do żałosnej pukawki o żałosnym damage, stanę sobie w NCR, skąd i tak nie wychodzę, i będę ryczał na cały głos, jacy to wspaniali faceci i jakie krytyki miotają. Jestem też dozgonnie wdzięczny Właścicielowi Najlepszych Buildów Na Pustkowiu za to, że otworzył mi oczy na prostą, ale jakże przejmującą prawdę - albowiem 50 HP to mniej niż 109, jak mówi nam Pan i prorocy jego. Umarłbym w nieświadomości tego faktu, a tak ... Ech, wzruszenie plącze mi palce.

Ponadto, jako mniejszość religijna (nie wyznaję wszak dogmatu głoszącego "zrób superpowerrangerbuilda i zabijaj wszystko co się rusza"), zobowiązuję się robić to, co jest niepisanym prawem mniejszości, czyli zamknąć mordę i potakiwać.
Logged
Nie biegaj za stadem.

Re: Nasze buildy
« Reply #68 on: January 03, 2010, 03:56:38 pm »

Quote
bla bla bla
tak czy siak temat jest polewkowy  ;D
Re: Nasze buildy
« Reply #69 on: January 03, 2010, 06:51:58 pm »

Wichura dlaczego Ty w ogóle wdajesz się w internetowe dyskusje z tymi małymi pyrtkami? Oni mają doświadczenie i szybszą neostrade, to wojownicy klawiatury. Nie dasz im rady ;)

A co do snajpera zaprezentowanego przez Dark Angel.
1.  4 siły i weapon handling? Bezsens, wystarczy siły 2 i ten perk żeby korzystać ze sniper rifle.
2.  Co to za snajper bez Better Critical? Co to za snajper z szansą na krytyka 16%?
3.  Niecałe 110 hp? Do ściągania śmeici w modoc? Dostaniesz wspomnianym śmietnikiem w łeb i po wielkim sprzątaniu.
4.  Poza tym wybrałeś perk który nie działa i GOD ONLY KNOW kiedy zadziała.
5.  Barszczyk, przykro mi.

Podoba mi się build TSF Allano.




1. tak 4 siły nic nie wiedziałem o weapon handling na 2 siły :D ;] , z resztą  najlepszy rifle 6 potrzebuuje . ;]
2. a taki jest ok , nie mam zamiaru z finezją  latać . ;]
3. nie zawsze jest tak ;] . to ma być sniper a nie tanker ;]
4. Wipe nie jest przewidywany i kasacja mojego chara też , a naprawienie perka tak . ;]
5. Dobranoc Mieszko ;]

dzięki za komentarz co do buildu . Nawet jakbkym coś zmienił - NIE MA BUILDU DOSKONAŁEGO . ;]



Wiele dni spędziłem na grze , nawet dorobiłem się barter alta + transporter - A oto i on :
« Last Edit: January 03, 2010, 06:57:17 pm by Dark Angel »
Logged

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Nasze buildy
« Reply #70 on: January 03, 2010, 07:46:59 pm »

Wiele dni spędziłem na grze , nawet dorobiłem się barter alta + transporter - A oto i on :
Bogowie, jak wyćwiczyłeś tego kalekę? Na szczurach? Przecież on się z pięści sam zabije.
Zresztą na czymkolwiek - musiało to trwać wieki. Podziwiam upór.
Logged
Nie biegaj za stadem.

Re: Nasze buildy
« Reply #71 on: January 03, 2010, 08:07:20 pm »

encro + FA doctor , questy , kupy itd.
Logged
Re: Nasze buildy
« Reply #72 on: January 03, 2010, 09:52:56 pm »

encro + FA doctor , questy , kupy itd.


a pozniej meczy wszystkim bułę, że "GRA JESt NUDNA !!!!"  ;D

jodwig

  • I'm not always right, but I'm never wrong either
    • After War Mod
  • Offline
Re: Nasze buildy
« Reply #73 on: January 04, 2010, 12:46:30 am »

Bo zasadniczo lubię internetowe dyskusje, cóż że nie zawsze można sobie wybierać interlokutorów.
Pewnie, że nie dam rady, ich buildy są przezajebiste, każdemu będę od dziś to mówił. Co więcej, jak będę czekał aż mój żałosny ludzik ochłonie po zrobieniu nie mniej żałosnej kurtki oraz żałosnej amunicji do żałosnej pukawki o żałosnym damage, stanę sobie w NCR, skąd i tak nie wychodzę, i będę ryczał na cały głos, jacy to wspaniali faceci i jakie krytyki miotają. Jestem też dozgonnie wdzięczny Właścicielowi Najlepszych Buildów Na Pustkowiu za to, że otworzył mi oczy na prostą, ale jakże przejmującą prawdę - albowiem 50 HP to mniej niż 109, jak mówi nam Pan i prorocy jego. Umarłbym w nieświadomości tego faktu, a tak ... Ech, wzruszenie plącze mi palce.

Ponadto, jako mniejszość religijna (nie wyznaję wszak dogmatu głoszącego "zrób superpowerrangerbuilda i zabijaj wszystko co się rusza"), zobowiązuję się robić to, co jest niepisanym prawem mniejszości, czyli zamknąć mordę i potakiwać.

Wichura trzymaj taką postawę i wszyscy będą happy :D



BG niszczyciel. xd



Wichura nie twierdź!! bo na 50 kratek tanker mnie nie ubije ( już sprawdza się w praktyce)

Teraz już wiem czyja postać to Cameleon, ten który mnie z zimną krwią zabijał na Warzonie :< odwdzięczę ci się jeszcze za to ;D


1. tak 4 siły nic nie wiedziałem o weapon handling na 2 siły :D ;] , z resztą  najlepszy rifle 6 potrzebuuje . ;]
2. a taki jest ok , nie mam zamiaru z finezją  latać . ;]
3. nie zawsze jest tak ;] . to ma być sniper a nie tanker ;]
4. Wipe nie jest przewidywany i kasacja mojego chara też , a naprawienie perka tak . ;]
5. Dobranoc Mieszko ;]

dzięki za komentarz co do buildu . Nawet jakbkym coś zmienił - NIE MA BUILDU DOSKONAŁEGO . ;]



Wiele dni spędziłem na grze , nawet dorobiłem się barter alta + transporter - A oto i on :


Jak ty to coś wyszkoliłeś :O mój barter ma 12 lvl dopiero i ze 240 Bartera
Logged
Only people who are ready to die should be able to kill...

Re: Nasze buildy
« Reply #74 on: January 04, 2010, 09:56:01 am »

To zasługa mojego faction  , gosciu o nicku taxi sie kryje  ;D
Logged
Pages: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 50
 

Page created in 0.08 seconds with 19 queries.