fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • March 28, 2024, 11:02:57 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: [1] 2 3 ... 50

Author Topic: Nasze buildy  (Read 117333 times)

Florek

  • Bang Bang Smash
  • Offline
Nasze buildy
« on: December 29, 2009, 11:48:56 pm »

Zastanawiam się jakie dość specyficzne i nietuzinkowe rozwiązania stosujecie. ;) Ja obecnie trochę sobie pogrywam moim Florekiem66. Jest to próba stworzenia w miarę jako takiego wojownika w roli... szturmowca!

ST: 5                              Tag skille:
PE: 6                                 - Small Guns
EN: 6                                 - First Aid
CH: 1                                 - Outdoorsman
INT: 7                             Traits:
AG: 10                               - Small Frame
LK: 6                                 - Fast Shot

(planowane) perki: Toughness, Bonus Ranged Damage (x2), Bonus Rate Of Fire, Lifegiver, Action Boy i albo Lifegiver drugi, albo Action Boy.

Całkiem przyjemnie się tym gra, aczkolwiek duża ilość zużywanych pocisków sprawia, że trzeba dużo na niego robić. :P Głównie używam XL70E, P90, albo Pancora.

Gra ktoś jakimś small guns burstem? :>
« Last Edit: December 29, 2009, 11:51:31 pm by Florek »
Logged
Re: Nasze buildy
« Reply #1 on: December 30, 2009, 11:17:11 am »

haha, czlowieku co ty chcesz nim zdzialac ? nie osiagniesz nim wiele na froncie.
Logged
Re: Nasze buildy
« Reply #2 on: December 30, 2009, 11:18:49 am »

Florek masz jeszcze ten sklep?
Logged

Florek

  • Bang Bang Smash
  • Offline
Re: Nasze buildy
« Reply #3 on: December 30, 2009, 01:21:28 pm »

haha, czlowieku co ty chcesz nim zdzialac ? nie osiagniesz nim wiele na froncie.
Jak na razie osiągam dobre rezultaty w grze 4fun. :P Jak będzie wylevelowany to popróbuję na froncie, z tym że jednak 4fun przede wszystkim. :P

Cerberix - na razie zawiesiłem, bo się urządzam po tych update, ale niebawem na pewno znowu zacznę handlować. :P A co Cię interesuje (PM jak coś)?
Logged

Daro

  • Bang Bang Smash
  • Offline
Re: Nasze buildy
« Reply #4 on: December 30, 2009, 02:27:59 pm »

6PE to trochę mało. Może się zdarzyć, że nie będziesz widział walących do ciebie przeciwników.zzzz

Florek

  • Bang Bang Smash
  • Offline
Re: Nasze buildy
« Reply #5 on: December 30, 2009, 02:53:18 pm »

6PE to trochę mało. Może się zdarzyć, że nie będziesz widział walących do ciebie przeciwników.zzzz
Nie dałem rady wykombinować więcej punktów na PE, ale to raczej postać do walki na bliski dystans. :)
Logged

jodwig

  • I'm not always right, but I'm never wrong either
    • After War Mod
  • Offline
Re: Nasze buildy
« Reply #6 on: December 30, 2009, 06:09:07 pm »

Przy 10 PE masz 56 kratek widzenia i za każde 1 PE spada ci zasięg widzenia o 3 kratki dlatego dla snajperów 8 PE to minimum, żeby widzieli na 50 kratek, a Ty z 6 PE będziesz mieć 44 kratki widzenia.
Logged
Only people who are ready to die should be able to kill...

Re: Nasze buildy
« Reply #7 on: December 30, 2009, 06:18:43 pm »

Zawsze moze nosic ze soba karton fajek i spalac 2 paczki przed walka ;D co daje +2 do PE
Logged

jodwig

  • I'm not always right, but I'm never wrong either
    • After War Mod
  • Offline
Re: Nasze buildy
« Reply #8 on: December 30, 2009, 07:55:03 pm »

Zawsze moze nosic ze soba karton fajek i spalac 2 paczki przed walka ;D co daje +2 do PE

Fajki nie uzależniają? Bo nigdy nie próbowałem.
Logged
Only people who are ready to die should be able to kill...

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Nasze buildy
« Reply #9 on: December 30, 2009, 08:01:41 pm »

Mój ludzik:

http://img407.imageshack.us/img407/1765/wichura.jpg
Żaden "build", to słowo ma mocno odczłowieczony wydźwięk i zwyczajnie mnie mierzi.
Samowystarczalny pogromca skorpionów, szczurów, od niedawna także raidersów i ghuli. Uprzedzając docinki znanych i poważanych weteranów wojennych - na froncie, jakkolwiek to brzmi w odniesieniu do Fallouta, szanse mam zbliżone do żadnych. Niemniej jako samotny wilk mam duże szanse na kupę dobrej zabawy, nie potrzebując przy tym alta do craftu, drugiego do handlu, trzeciego do leczenia, a czwartego do masażu stóp.

Wady: nie pohandluję z NPCami z tak żałosną CH i Barterem. Znaczy pohandluję - na przykład otrzymując 22 kapsle za Desert Eagle. No i bez sensu wziąłem perka Ranger, trzeba było brać drugie Strong Back. Czaję się na Bonus Rate of Fire, ale z tego co wyczytałem są z nim okropeczne problemy i na razie nie ryra. W sumie lista przydatnych dla mnie perków to raptem kilka sztuk - odpadają złodziejskie, "gadane" są bezcelowe, a snajperskie niedostępne z LK = 1. To mocno upraszcza decyzje :>

Po następnym wipe zrobię takiego samego, tyle że zamiast Heavy Handed wezmę Good Natured, a zamiast otagować Repair - Small Guns.
Logged
Nie biegaj za stadem.

Re: Nasze buildy
« Reply #10 on: December 30, 2009, 08:08:11 pm »

Ja gram czymś takim:

ST: 6                              Tag skille:
PE: 6                                 - Small Guns
EN: 6                                 - First Aid
CH: 3                                 - repair
INT: 6                             Traits:
AG: 7                               - Bloody mess
LK: 6                                 - Fast Shot

Perki: toughness, bonus ranged damage(2), lifegiver - narazie tyle :P
W planie jeszcze bonus rate of fire (jak bedzie dzialał, moze juz działa? nie wiem :P ), kolejne perki jeszcze nie jestem pewien.

Domyśle postać TYLKO na shotguny (combat, H&K, Pancor) + druga bron to jakis pistolecik z burstem  ew. jakis karabin z burstem o wiekszym zasiegu (czasami tommy gun - sa lepsze ale to klimatyczna giwera ^^) - ale to nie jest przy tym buildzie zbyt efektywne, tak zeby bylo z czego strzelic jak cel jest poza zasiegiem a nie zdaze podejsc bo do tego czasu reszta teamu by juz to ubila :P.
Na PvE postac daje rade solo, amo/bron/kurtke zrobi, zazwyczaj zabija jedna seria, albo chociaz zbija ponizej 0hp. Z centaurami/alienami trzeba troche bardziej sie pomeczyc ale coz, to nie jest postac do wiecznej gry solo, tylko tyle zeby moc samemu zdobyc wzglednie sensowny lvl)
W PvP solo nie mam narazie za wielkiego doswiadczenia a w teamie zawsze sie kolejna lufa przyda. Ogólnie postac pod gre w gangu, tzw. dual crafter/soldier.
Napewno nie jest to kick ass cold killa ale gra sie przyjemnie a i pasuje mi fabularnie ;)
Mnie malo PE absolutnie nie przeszkadza bo docelowo biegam z kims jeszcze a i tak widze duzo dalej niz zasieg strzalu :P (jak cos zawsze sa fajki, a to tez mi pasuje fabularnie do postaci :P )
Inta niby malo jak na craftera ale SP starcza bo przy strzelbach trzeba naprawde malo % w small guns zeby moc efektywnie strzelac (przynajmniej jesli nie mamy strzalow celowanych a nie mam bo mam fast shota ;) )

btw. lifegivera jesli juz brac drugiego to odrazu po pierwszym - im wczesniej wezniesz perka tym wiecej z niego korzysci tak samo jak z educated.
Logged

Florek

  • Bang Bang Smash
  • Offline
Re: Nasze buildy
« Reply #11 on: December 30, 2009, 08:34:17 pm »

Masz podobne założenia jak ja - small guns burst. :D Z tym, że uważam, że żeby ta postać w miarę działała, to konieczna będzie wysoka zręczność. ;)
Logged
Re: Nasze buildy
« Reply #12 on: December 30, 2009, 08:58:27 pm »

Wydaje mi sie ze tyle co jest wystraczy, jasne ze wolalbym wiecej ale ta postac to 2in1 wiec statsy sa typowym kompromisem. Z dzialajacym Brof 2 serrie z strzelby na tury, wydaje mi sie wystarczajace jak na postac wsparcia. A jak narazie AP na dogodne ustawienie + seria, czyli trup na ture mi wystarcza, z pistoletu styka na 2 serrie (dlatego nosze jako alternative weapon takie cos wlasnie ;) ).
Zreszta mam juz 13lvl i nie narzekam, postac mi sie podoba i fajnie mi sie gra, a o to przeciez w tym wszystkim chodzi. Przezyje jakos ze nie bede nigdy najlepszym strzelcem. Mam postac ktora pasuje do mnie jak rekawiczka i raczej nie jest to kolejny klon robiony wedle jedego/paru schematow. Mnie to wystarczy :)
Logged
Re: Nasze buildy
« Reply #13 on: December 31, 2009, 06:17:16 pm »

haha, czlowieku co ty chcesz nim zdzialac ? nie osiagniesz nim wiele na froncie.



a ten da radę, płaczku ?

jodwig

  • I'm not always right, but I'm never wrong either
    • After War Mod
  • Offline
Re: Nasze buildy
« Reply #14 on: December 31, 2009, 06:26:24 pm »



a ten da radę, płaczku ?

Ten build to też fail :D
Logged
Only people who are ready to die should be able to kill...

Pages: [1] 2 3 ... 50
 

Page created in 0.106 seconds with 21 queries.