fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • May 03, 2024, 09:14:55 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 2 3 [4] 5 6 ... 50

Author Topic: Nasze buildy  (Read 118386 times)

Re: Nasze buildy
« Reply #45 on: January 03, 2010, 12:03:05 pm »

jak zebrac posty was obu to bez kitu - totalna porażka

i nie tak, "bo tak" tylko tak, bo to się rzuca w oczy  ;D

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Nasze buildy
« Reply #46 on: January 03, 2010, 12:16:54 pm »

Wiecej gadania , a mało screenów z buildami ,więc wstawie *kawałek* mojego builda . ;]
Nawet nieźle wyszło, tak życiowo - na wojnie snajperzy kitrają się po dziurach, bo żadne z nich koksy do zdobywania czołgów i bunkrów. Trafić mogą komara w lewe jajo z odległości 400 metrów, ale jak przypadkiem nie trafią, a jakiś koksiarz podbiegnie, to był sobie snajper. Zwłaszcza ze 109 HP.
Źle mnie zrozumiałeś :P nie określiłem postaci pod RP failem bo PvP jest lepsze tylko twój bezsensowny build, który nawet pod RP jest bez sensu :D
Uhu, odezwał się mistrz od RP.
Idź graj lepiej w tego swojego Counter Strike 2D czy jak tam na FOnline mówisz, bij dalej wszystkie pikselowe ludziki jakie widzisz, bo zaprawdę powiadam ci - bredzisz począłeś.

I kolego, grać z przypadkowo spotkanymi w NCR ludźmi lub samemu (na co nie zwróciłeś uwagi) to co innego niż siedzieć w bazie w oczekiwaniu na kumpla z Outdoorsmanem, bo samemu strach wyjść.
« Last Edit: January 03, 2010, 12:20:33 pm by Wichura »
Logged
Nie biegaj za stadem.

jodwig

  • I'm not always right, but I'm never wrong either
    • After War Mod
  • Offline
Re: Nasze buildy
« Reply #47 on: January 03, 2010, 12:20:19 pm »

Rozczaruję cię ale nie gram w CSa, a ty chyba nie rozumiesz na czym polega RP, RP to roleplaying czyli odgrywanie ról a nie robienie sobie uniwersalnych buildów do koszenia skorpionów.

EDIT: Ta i kto to mówi o wychodzeniu z NCR bo strach wyjść, jakoś nigdy cię nigdzie indziej nie spotkałem niż w NCR bo się boisz, że cie PKowcy zabiją a mi to sam zarzucasz...
« Last Edit: January 03, 2010, 12:28:56 pm by jodwig »
Logged
Only people who are ready to die should be able to kill...

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Nasze buildy
« Reply #48 on: January 03, 2010, 12:22:18 pm »

Rozczaruję cię ale nie gram w CSa, a ty chyba nie rozumiesz na czym polega RP, RP to roleplaying czyli odgrywanie ról a nie robienie sobie uniwersalnych buildów do koszenia skorpionów.
Więc dlaczego jakikolwiek "build" miałby być bez sensu do odgrywania roli? Co za różnica dla ludzi bawiących się w teatr, czy masz taga na Energy weapons, czy może Doctor? Bo co, nie da się odegrać roli lekarza bez 200+ First Aid i 150+ Doctora?
I to ja nie rozumiem RP. Bredzisz, powiadam.
Logged
Nie biegaj za stadem.

Re: Nasze buildy
« Reply #49 on: January 03, 2010, 12:28:01 pm »

@ jodwig - Jakim cudem build pod RP może być bez sensu, jeżeli nie znasz uzasadnienia dlaczego jest taki a nie inny? Ty od razu wiedziałeś jaka jest historia postaci itp? Już nawet nie chodzi mi o ten konkretny przykład ale ogólnie o hipotetyczne założenie, że jesteś w stanie ocenić czy build ma sens w RP czy nie.

Możemy zrobić inaczej - stwórz mi jakiegoś builda a ja Ci udowodnie, że da się zrobić z tego tru-rp-uber-ciekawą-elo-elo postać. Bo mam wrażenie, że piszesz o czymś, o czym nie masz pojęcia.
Logged
Re: Nasze buildy
« Reply #50 on: January 03, 2010, 12:29:42 pm »

Wichura po czesci czytam wasza dyskusje.. i rozumiem ze ci taka gra odpowiada postacia, i to bardzo dobrze bo oto w tej grze chodzi zeby miec z tego jakas radosc ;] ale musisz tez zrozumiec, ze niektorzy tez graja na innym poziomie, np robia postac czysto pod pvp, czysto pod crafting itp. Majac 3-4 postaci, kazdy w czyms innym wyspecjalizowana, niestety ale spisza sie lepiej ogolnie w uleczeniu oka (100% szansy), trafienie kogos z krytykiem w oczy (jakies 95% szansy) itp itd.. ty na swojej postaci nie zrobisz CA niestety grajac na jednej postaci, a ktos sobie zrobi i CA i inne rzeczy ktore potrzebuje : ) kazdy gra jak chce i nie nalezy tego chyba krytykowac : )
Logged

jodwig

  • I'm not always right, but I'm never wrong either
    • After War Mod
  • Offline
Re: Nasze buildy
« Reply #51 on: January 03, 2010, 12:31:43 pm »

I teraz wszyscy po mnie jadą, że nie wiem na czym polega RP ~~ dobra niech wam będzie przyznaje wam rację, mogą być buildy takiego typu pod RP bo bla bla bla moja postać pochodzi stąd i nauczyła się tego itp. ale jak widzę traita One Hander i skilla Big Guns to to aż razi po oczach...

EDIT: Hayabusa dobrze gada, najważniejsze to cieszyć się grą nie ważne jaki ma się build
« Last Edit: January 03, 2010, 12:33:46 pm by jodwig »
Logged
Only people who are ready to die should be able to kill...

Re: Nasze buildy
« Reply #52 on: January 03, 2010, 12:34:22 pm »

@Hayabusa

Dobrze napisane! Każdy gra tak jak chce :)
Logged
Re: Nasze buildy
« Reply #53 on: January 03, 2010, 12:41:16 pm »

Wichura po czesci czytam wasza dyskusje.. i rozumiem ze ci taka gra odpowiada postacia, i to bardzo dobrze bo oto w tej grze chodzi zeby miec z tego jakas radosc ;] ale musisz tez zrozumiec, ze niektorzy tez graja na innym poziomie, np robia postac czysto pod pvp, czysto pod crafting itp. Majac 3-4 postaci, kazdy w czyms innym wyspecjalizowana, niestety ale spisza sie lepiej ogolnie w uleczeniu oka (100% szansy), trafienie kogos z krytykiem w oczy (jakies 95% szansy) itp itd.. ty na swojej postaci nie zrobisz CA niestety grajac na jednej postaci, a ktos sobie zrobi i CA i inne rzeczy ktore potrzebuje : ) kazdy gra jak chce i nie nalezy tego chyba krytykowac : )

następny.. przecież to nie my krytykujemy totalnie bez sensu czyjegoś builda, tylko bronimy się przed czyjąś bezsensowną krytyką.
poza tym gdyby tak każdy z nas ujawnił po swoim pierwszym, drugim i trzecim koncie to wyszłoby szydło z worka.

nigdy nie będzie chciało mi się tak bardzo spłycać swojej postaci byleby tylko rozwalić kilku kolesi na pvp, kwestia gustu.
ale i tak + za przeogromny optymizm  ;D

jodwig

  • I'm not always right, but I'm never wrong either
    • After War Mod
  • Offline
Re: Nasze buildy
« Reply #54 on: January 03, 2010, 12:54:16 pm »

Wy krytykujecie PvP i nazywacie to bezsensownym zabijaniem bluesuitów, ale dość już tej kłótni bo to i tak nie ma większego sensu.
Logged
Only people who are ready to die should be able to kill...

Re: Nasze buildy
« Reply #55 on: January 03, 2010, 01:02:46 pm »

Nie chce mi się udzielać w waszej kłótni, więc po prostu podzielę się z wami moim buildem. Sniper-gunsmith.


« Last Edit: January 03, 2010, 01:04:39 pm by Allano »
Logged
Ale jego krowa zagina czasoprzestrzeń zatrzymując serwer, który cofa taktowanie procesora i bateryjki w biosie, dzieki czemu sama znika.

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Nasze buildy
« Reply #56 on: January 03, 2010, 01:12:55 pm »

EDIT: Ta i kto to mówi o wychodzeniu z NCR bo strach wyjść, jakoś nigdy cię nigdzie indziej nie spotkałem niż w NCR bo się boisz, że cie PKowcy zabiją a mi to sam zarzucasz...
Czemu się dziwisz, że nie lubię patrzeć, jak jakiś niemy quake'owiec masakruje mi ludzika, bo akurat przypadkiem spotkał mnie na wykopaliskach? Ty lubisz?
Po co mam chodzić do, ehem, "kontrolowanych przez gang" północnych miasteczek, w których toczy się regularna bitwa i jak tylko wejdę, obrywam zanim się rozejrzę? Wyglądam w skórze i ze strzelbą na bluesuitowego zwiadowcę konkurencji? Mózgi wam wyjada to PvP. I wali mnie we wszystkie otwory, który gang akurat przejmuje miasto czy urządza tam orgię z brahminami - szanować będę tylko ten, który zapewni spokój i brak narwanych rusków, kiedy zabiorę 1-levelowca żeby zrobił sobie questa w Den, bo to oznacza dla mnie "kontrolę nad miastem", a nie latające wokół głowy rakiety. Reszta to zwykli gówniarze, którzy mylą gwiazdy z ich odbiciem na powierzchni stawu. I nie o wiek w metryce mi chodzi.
Sprawia mi pewną satysfakcję sterczenie w NCR i wyławianie z tłumu nowych graczy, którym nikt nie chce powiedzieć, o co chodzi. Pewnie, mogę ich wyprowadzić za miasto, rozwalić, zabrać szuflę do gówna i wrócić pod kubeł, by obwieścić jaki jestem wspaniały. Ale po co?
ty na swojej postaci nie zrobisz CA niestety grajac na jednej postaci, a ktos sobie zrobi i CA i inne rzeczy ktore potrzebuje : ) kazdy gra jak chce i nie nalezy tego chyba krytykowac : )
Dobrze napisane! Każdy gra tak jak chce :)
O, jaka jednomyślność, aż miło popatrzeć jak Polacy w czymś się zgadzają.
Kolego Hayabusa - mylnie zakładasz, że chcę *koniecznie* mieć CA. W bazie leżą jedna czy dwie sztuki luzem, nie biorę tego, bo ktoś się namęczył, a ja ze swoim nędznym w PvP ludzikiem dostanę zaraz w czapkę i po CA. Ale umiem zrobić to czego potrzebuję - ulepszona skóra i Combat Shotgun. I tak dobrze mi się gra, więc dlaczego mam czuć się gorszy, bo nie mam plazmy w łapie? Bez sensu.
Wy krytykujecie PvP i nazywacie to bezsensownym zabijaniem bluesuitów, ale dość już tej kłótni bo to i tak nie ma większego sensu.
Ha, wygrałem i zabieram twoje złoto :>
Logged
Nie biegaj za stadem.

jodwig

  • I'm not always right, but I'm never wrong either
    • After War Mod
  • Offline
Re: Nasze buildy
« Reply #57 on: January 03, 2010, 01:32:03 pm »

Nie wygrałeś, prowokujesz mnie, żebym wciąż odpisywał na twoje bezsensowne posty nie różniące się niczym od siebie więc here I come! Uwielbiam patrzeć jak jakiś quake'owiec mnie próbuje zmasakrować, ale zamiast tego roztapia się pod wpływem plazmy bo pomylił mnie z roleplayowcem i myślał, że da mi radę. I jak już mówiłem: nie zarzucaj mi, że boję się wyjść jak to ty się boisz, że cię zmasakruje jakiś "quake'owiec" I oddaj mi moje złoto bo nie oddam ci go tak łatwo :)
Logged
Only people who are ready to die should be able to kill...

Re: Nasze buildy
« Reply #58 on: January 03, 2010, 01:34:30 pm »

Nawet nieźle wyszło, tak życiowo - na wojnie snajperzy kitrają się po dziurach, bo żadne z nich koksy do zdobywania czołgów i bunkrów. Trafić mogą komara w lewe jajo z odległości 400 metrów, ale jak przypadkiem nie trafią, a jakiś koksiarz podbiegnie, to był sobie snajper. Zwłaszcza ze 109 HP. Uhu, odezwał się mistrz od RP.

On zawsze trafia gdzie trzeba  8) . Mam tankera nie martw się chłopcze . Ten build jest typowy do czyszczenia modoc z śmieci ( nie wiesz to po co się wypowiadasz)
Zwłaszcza ,że zanim podejdzie to wyłapie glebe ten twój koks . ;]


« Last Edit: January 03, 2010, 01:49:46 pm by Dark Angel »
Logged

jodwig

  • I'm not always right, but I'm never wrong either
    • After War Mod
  • Offline
Re: Nasze buildy
« Reply #59 on: January 03, 2010, 01:38:46 pm »

On zawsze trafia gdzie trzeba  8) . Mam tankera nie martw się chłopacze . Ten build jest typowy do czyszczenia modoc z śmieci ( nie wiesz to po co się wypowiadasz)
Zwłaszcza ,że zanim podejdzie to wyłapie glebe ten twój koks . ;]



Nie kłóć się z roleplayerem bo u niego PvP ogranicza się do śmierci z ręki PK, a i tak będzie ci próbował wcisnąć, że PvP to gra w quake'a lub CSa, i że wszyscy powinniśmy być roleplayerami bo grać w grę - która opiera się głównie na PvP - jako gracz PvP nie ma sensu i FOnline powinien wyglądać identycznie jak Fallout 2
« Last Edit: January 03, 2010, 01:40:24 pm by jodwig »
Logged
Only people who are ready to die should be able to kill...

Pages: 1 2 3 [4] 5 6 ... 50
 

Page created in 0.073 seconds with 21 queries.