fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • April 20, 2024, 04:18:13 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 [2] 3 4 ... 50

Author Topic: Nasze buildy  (Read 118104 times)

jodwig

  • I'm not always right, but I'm never wrong either
    • After War Mod
  • Offline
Re: Nasze buildy
« Reply #15 on: December 31, 2009, 06:31:03 pm »

Tu masz super pro build :P

« Last Edit: December 31, 2009, 06:33:21 pm by jodwig »
Logged
Only people who are ready to die should be able to kill...

Florek

  • Bang Bang Smash
  • Offline
Re: Nasze buildy
« Reply #16 on: December 31, 2009, 06:39:48 pm »

A gdzie bonus rate of fire? :D
Logged
Re: Nasze buildy
« Reply #17 on: December 31, 2009, 06:42:05 pm »

dam ci stary odpowiedz. gram dla przyjemnosci, caly czas na jednym alcie, nie mam zadnych zobowiązan wobec innych a jutro kupuje farme - sam jestes fail albo zbyt glupi by zrozumiec ludzi naszej kategorii nara  ::)

edit: postac ktorą mi pokazales to zwykla klanowa tandeta, nastawiona na PK'ing wiec pomysl zanim cokolwiek napiszesz.
poza tym lepiej miec na czyms takim 10 PE
« Last Edit: December 31, 2009, 06:45:16 pm by AmneziaHaze »
Logged

jodwig

  • I'm not always right, but I'm never wrong either
    • After War Mod
  • Offline
Re: Nasze buildy
« Reply #18 on: December 31, 2009, 07:57:59 pm »

Klanowa tandeta? Ta, ta postać jest nastawiona między innymi na PvP i crafcenie oraz 7 PE w zupełności mi wystarczy, nie potrzebuje super dalekiego widzenia skoro moja broń i tak będzie miała 45 kratek zasięgu a mam z maksymalnego zasięgu 75-95% w oczy więc po co mi więcej? I każdy z nas gra dla przyjemności, nikt nie gra bo ktoś mu za to płaci lub bo musi grać ~~

EDIT: Bonus rate of fire jest zbugowany, chciałem go wziąść, ale nie wiadomo kiedy go naprawią więc jak narazie jest to strata perka, a 31% crita jest całkiem ciekawe :D

EDIT 2: Twój build to fail, ponieważ jest nieprzemyślany i się nie trzyma kupy... Powodzenia z taką postacią
« Last Edit: December 31, 2009, 08:03:20 pm by jodwig »
Logged
Only people who are ready to die should be able to kill...

Re: Nasze buildy
« Reply #19 on: December 31, 2009, 09:04:49 pm »

nie sciemniaj mnie. 230% i 7 PE chciales wziąć JET, ale ci nie wyszlo  ;D


edit: aha zapomnialem dodac, że na 7 PE mam tą postacią 84-95%(w oczy) na dalekim zasięgu, wiec idz zbierac marchewki lub krowie kupy.  ::) sharpshooter jest wylacznie z tego co wiem na encountery, wiec kolejna sciema, pvp na takim PE z tylko jedną energetyczną bronią - ty mnie trafisz criticala na 120 hp gdy podbiegne i zajebie cie serią z miniguna na bliski dynstans per 250 hp. taka jest roznica. plus wysokie ceny w marketach gdziekolwiek bym nie byl(moze poza SF). plus - spokojnie wybieram encountery, kolejne: power fist spokojnie znienacka krytyki też są. twoj barszczyk nie wytrzyma nawet połowy serii z mini a co dopiero critical przy plasma rifle. weź nie sciemniaj, albosie zastanow zanim napiszesz  ;D napisz nam jeszcze ile sie napociles zanim trafiles we wlasciwego alta buachavhachA
}
słaba prowokacja stary, bo level mi po prostu "przepłynął" bez wymuszonych wypraw na floatery, podobnie jak siano na wszystko.
twoj build to jedynie combat i nic wiecej, a wiec wylacznie klanowy alt "for fun" oczywiscie.
« Last Edit: December 31, 2009, 09:30:52 pm by AmneziaHaze »
Logged

jodwig

  • I'm not always right, but I'm never wrong either
    • After War Mod
  • Offline
Re: Nasze buildy
« Reply #20 on: December 31, 2009, 09:24:49 pm »

Widzisz, żebym miał nadmiar statów czy coś? Jet nie daje do Energy Guns tylko zwiększa statystyki więc to tobie coś nie wyszło i widać wyraźnie 246%. Czy twoim zdaniem to nie możliwe? Nie wątpię, że masz 84-95% ale na pewno nie na dalszym zasięgu i nie w oczy. Dalszy zasięg ma tylko Sniper Rifle a ty masz 45% w small guns więc się nie poniżaj. 84-95%? Chyba bez celowania... I chcesz wiedzieć ile myślałem nad tym buildem? Nie dużo, poprostu używałem mózgu kiedy go robiłem, a nie klikałem na pałe, żeby poprostu mieć byle jaką postać tak jak ty.

EDIT: To jest moja druga postać, pierwszą zrobiłem pod Small Guny, ale stwierdziłem, że jeszcze nigdy nie grałem Energy Gunnerem więc zrobiłem sobie tą :) Potrafię zrozumieć, że chcecie robić sobie postacie niezależne i grać samotnie lub polować sobie na Centaury, NPC itp, ale to jest MMO a sam się już dużo nagrałem w Fallouta 2, a w FOnline gram z 2 kumplami z reala i bawię sie w PvP więc mam tak, a nie inny build.
« Last Edit: December 31, 2009, 09:32:07 pm by jodwig »
Logged
Only people who are ready to die should be able to kill...

Re: Nasze buildy
« Reply #21 on: December 31, 2009, 09:31:54 pm »

Widzisz, żebym miał nadmiar statów czy coś? Jet nie daje do Energy Guns tylko zwiększa statystyki więc to tobie coś nie wyszło i widać wyraźnie 246%. Czy twoim zdaniem to nie możliwe? Nie wątpię, że masz 84-95% ale na pewno nie na dalszym zasięgu i nie w oczy. Dalszy zasięg ma tylko Sniper Rifle a ty masz 45% w small guns więc się nie poniżaj. 84-95%? Chyba bez celowania... I chcesz wiedzieć ile myślałem nad tym buildem? Nie dużo, poprostu używałem mózgu kiedy go robiłem, a nie klikałem na pałe, żeby poprostu mieć byle jaką postać tak jak ty.

nic ci nie zwiekszylo, dales zdecydowanie za duzo skilla, bez wybrazni, ograniczając swoją postac jedynie do walki jedną bronią.

edit: na dalszym zasiegu w oczy. moge ci przeslac screena jako dowod, "cfaniczaku"...  ::)
moim zdaniem to bardzo mozliwe - zmarnowac tyle leveli wylacznie na expienie, mysląc ze 240% przyniesie nie wiadomo co. 5-10-15-20-25 10% per level to trochę przykre, zwazywszy jak malo na tym zyskales. poza pvp absolutnie nic, wiec musisz sobie pomagac wspolpracą, a moja postac jest samowystarczalna a i tak poluje ze znajomymi jak jest opcja. pomysl, wez pigulke i obudz sie stary  ;D
« Last Edit: December 31, 2009, 09:37:47 pm by AmneziaHaze »
Logged

jodwig

  • I'm not always right, but I'm never wrong either
    • After War Mod
  • Offline
Re: Nasze buildy
« Reply #22 on: December 31, 2009, 09:37:47 pm »

Nazywasz wyobraźnią walnąć w kilka różnych niepotrzebnych skilli i statystyk oraz zmarnowaniu perków, żeby zrobić tą jedyną w swoim rodzaju unikalną postać? Nie dałem za dużo skilla skoro i tak nie mam nadal maks % w oczy z maksymalnej odległości i robiłem tą postać z myślą o używaniu Laser Rifla co nie zmienia faktu, że z Laser Pistola też nie mam 95% w oczy z 35 kratek, a z Plasma Rifla i Plasma Pistola mam zawsze 95% w oczy nie ważne jakiego przeciwnik ma armora. Jedyne czego żałuję w swoim buildzie to tego, że mogłem dać więcej w FA kosztem Energy Weapons.

EDIT: W takim razie czekam na screena "cfaniaczku" :) Jak już mówiłem moja postać jest pod PvP więc osiągnąłem nią to co chciałem więc nie wiem o co ci chodzi. Moja postać nie jest samowystarczalna? Mam 3 lvl Energy Experta a Armorera 3 mam na alcie, mam gang ze znajomymi, nie wiem czego więcej mi trzeba i założę się, że mobki też lepiej jade w tym buildzie niż ty więc daj se spokój nie chce mi się już kłócić z tobą i pewnie admin zaraz usunie wszystkie nasze posty.
« Last Edit: December 31, 2009, 09:43:40 pm by jodwig »
Logged
Only people who are ready to die should be able to kill...

Re: Nasze buildy
« Reply #23 on: December 31, 2009, 09:40:10 pm »

sprobuj taką samą postacią zacząć samemu od zera na północnej czesci mapy i uzbierac na gang to ci dam wszystkie profity, ktore teraz zbieram. nie kompromituj sie   ;D

edit: chodzi mi o to ze walisz grubą scieme, bo nic ci to nie przysnioslo poza klanowymi walkami. poza tym, pisalem juz przeciez - przesadziles ze skillem na energy, to ze jest wiecej nie znaczy, ze jest lepiej. jedyne co mozesz to napierdalac i to nie do konca takich postaci jak moja, bo ja wstane i bede mogl odpowiedziec strzałem, a ty na moj ogien - juz niekoniecznie, wiec musisz sie pocic zeby pierwszy trafic albo czekac 4 AP zeby podreperowac trupa po jednej serii lub criticalu. nie pisze juz o kampieniu - nawet nie mozesz odpowiednio atakowac wszystkich bo na kolesi z teslą mozesz jedynie wyskoczyc co najwyzej z FA zeby sie przypucowac - zeby nie zrobili ci przedwczesnej egzekucji. moja postac dostaje 3 rakiety i spierdala dalej jak trzeba, w konsewencji nie traci ammo ani broni, nie musi craftowac ani prosic sie o nic, moze wszystko posprzedawac, podreperowac i miec o wiele wiecej korzysci. chcesz dowodow ? jakich konkretnie ? mam ci jak dzieciak przesylac cos co jest logiczne i zrozumiale.. zanim napiszesz "fail" spojrz na siebie i swoje skille, albo najlepiej je sobie zsumuj i porownaj z moimi, kto wiecej moze na wasterlandzie bez czekania na 10 min timeout  ;D

chyba wyczerpująco: na wiecej nie mam czasu, nie zamydlaj oczu... eh..
« Last Edit: December 31, 2009, 09:55:31 pm by AmneziaHaze »
Logged

jodwig

  • I'm not always right, but I'm never wrong either
    • After War Mod
  • Offline
Re: Nasze buildy
« Reply #24 on: December 31, 2009, 09:48:21 pm »

sprobuj taką samą postacią zacząć samemu od zera na północnej czesci mapy i uzbierac na gang to ci dam wszystkie profity, ktore teraz zbieram. nie kompromituj sie   ;D

Taką samą postacią jak twoja czy moja? Jak moja - bez problemu. Jak twoja - nie możliwe. Nie chodzi o to, żeby było jak najtrudniej przecież... a zrobić postać z barterem to nie problem, sprzedajesz itemy, które uzbierałeś i masz na gang, teraz każdy noob może mieć swój własny gang bo 30k to są grosze, ja codziennie tracę po 50-100k a zyskuję dużo więcej.
Logged
Only people who are ready to die should be able to kill...

Re: Nasze buildy
« Reply #25 on: December 31, 2009, 09:56:08 pm »

Quote
Jak moja - bez problemu

BUACHACHACHACHACHA !!!!!!!!!!!!

e: itemy z frajerskiego kampienia w pojedynke raczej albo z craftingu. moge sie zalozyc ze 60% gry spedziles wlasnie na tym zajeciu i na tym polega roznica i przede wszystkim fun - zysk małym nakładem pracy - gdzie za laser rifle dostaniesz max 2k, wiec sie baw w żydzenie dalej, u mnie jest grubo pod tym wzgledem mimo ze gram stosunkowo KRÓTKO.
« Last Edit: December 31, 2009, 10:01:46 pm by AmneziaHaze »
Logged

jodwig

  • I'm not always right, but I'm never wrong either
    • After War Mod
  • Offline
Re: Nasze buildy
« Reply #26 on: December 31, 2009, 09:57:38 pm »

BUACHACHACHACHACHA !!!!!!!!!!!!

Wiesz, że jesteś jedyną osobą jaką znam, która się śmieje buchacha zamiast buhaha :P
Logged
Only people who are ready to die should be able to kill...

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Nasze buildy
« Reply #27 on: January 02, 2010, 06:51:28 am »

Kolego jodwig, ale on ma rację. Wprawdzie wyraża ją w sposób dość dosadny, ale sam zobacz:
- obłędnie wysoki skill bojowy, jeden - w razie gdyby wypadła ci broń, będziesz miał trudności by obronić się pięściami/pistolecikiem przed byle skorpionem
- piszesz o craftowaniu - jakie surowce możesz pozyskać z żadnym poziomem Outdoorsmana?
- surowce - ile kamyczków uniesiesz z tak marnym udźwigiem? Są krowy, dobra. A ile amunicji, broni i pancerza dźwigniesz jako wyspecjalizowany żołnierz plazmowy?
- dalej o Outdoorsmanie - jaki to żołnierz, który nie umie odczytać koordynatów na mapie i nie jest w stanie w pojedynkę  dotrzeć na miejsce akcji? A nawet jeśli jakimś cudem dotrze, to zanim przedrze się przez hordy moleratów, karawan i raidersów, nie do uniknięcia z tak niskim skillem, będzie już po bitwie.
- 149 HP to moim nieskromnym zdaniem nie jest wybitna wartość - obecnie, na 19 levelu, mam ich 124. Niby niewiele, ale wystarczy, by zniechęcić dwóch pazernych Rosjan, którzy spotkali mnie, tłukącego patrol VC, coś pobałakali po swojemu, zrozumiałem tylko "124" i już ich nie było.
- niepodważalną zaletą tego, hmm, "power builda", jest sroga szansa na zadanie nie mniej srogiego krytyka w oczy, coś takiego wytrzyma niewielu. Ale wystarczy, że nie trafisz, co znając mechanikę gry nie jest takie niemożliwe - jakie masz możliwości przetrwania po dwóch seriach z miniguna? O ile pamiętam, jest to 5 lub 6 AP - nic niemożliwego dla Big Gunnera z Fast Shotem, by wystrzelić dwa razy na turę.
- drugą i chyba ostatnią zaletą jest First Aid - chociaż tu nie wymagasz ciągłej opieki ze strony fellowgangerów.

Ludzik wyłącznie do gry w gangu pełnym uprzejmych górników i walki w mocnym zespole, a i to jako snajper na tyłach raczej, niźli szalony szturmowiec. Zatem nie pieprz Pietrze wieprza pieprzem, że to uniwersalna i najlepsza postać, bo jeszcze ktoś nowy to przeczyta i uwierzy, a potem będzie płakał, że trudna gra.
Logged
Nie biegaj za stadem.

manero

  • FO:Reloaded
  • Offline
Re: Nasze buildy
« Reply #28 on: January 02, 2010, 10:56:45 am »

Ja tylko dodam, że postać Jodwiga nie jest najbardziej "zboczoną" postacią pod pvp. Gdybyście zobaczyli jak mechanicznie rozpisałem swoją postać(chociażby 2 siły i small frame, magiczny udźwig 24, tym wogóle nie da się grac normalnie) w głowach by sie wam poprzewracało, a mnie byście wygnali z serwera:) Także Czosnek w moim skromnym mniemaniu w pewnym stopniu jest również postacią do gry całkiem "normalnej", chociaż wielu może w to wątpić.
Re: Nasze buildy
« Reply #29 on: January 02, 2010, 02:34:45 pm »

tylko po co Ci "One Hander" skoro masz "Energy Weapons" i "Big Guns" jak te 2-ręczne są najlepsze a co do "Big Guns" to jedynie 2-ręczne
Logged
Pages: 1 [2] 3 4 ... 50
 

Page created in 0.125 seconds with 21 queries.