fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • April 28, 2024, 07:05:04 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: [1] 2 3 ... 7

Author Topic: Czołem, napisz kim jesteś wędrowcze!  (Read 14780 times)

Parano

  • marksman
  • Offline
Czołem, napisz kim jesteś wędrowcze!
« on: December 29, 2009, 04:25:07 pm »

*peace people*

Nick: Parano

Miasto: NCR i cały pieprzony Wasteland

  Jeśli wierzyć opowieściom słodkiej Miry z Rawhide Saloon, która niejednemu wojażerowi w szkło Rot Guta lała, to Parano pochodzi właśnie z New California Republic. Wychowany we włoskiej dzielnicy kupców opanował techniki handlu co pozwoliło na wymianę towarów z Junktown, Hub, a nawet z odległym San Francisco.
  Szybko jednak zrozumiał, że przy ochronie karawan sama dyplomacja nie wystarczy. Pokonując niebezpieczne szlaki do perfekcji wyćwiczył palec na spustach desert eagle i shotgunów. Niech ślepy brahmin stanie mi na odcisk jeżeli się mylę, to najlepszy „marksman” na Puskowiach. Plotka głosi, że szemrane interesy zaprowadziły go aż do Raidersów. Tam poznał sekrety najpilniej strzeżonej profesji, która daje możliwość wytwarzania cholernie zaawansowanych broni. Koszt tej przysługi był jednak okrutny. I nie mówię tutaj bynajmniej o cenie liczonej w kapslach ale w krzywdzie ludzkiej. Miarka się przebrała, a Parano poczęstował towarzyszy ołowiem i już nigdy nie postawił nogi w kryjówkach żadnego Raidersa. Chyba żeby wymierzyć sprawiedliwość.
  Założył własną frakcję, tropiąc bandytów i walcząc z plugastwem, wciąż szuka pokuty. Jest w tej historii odrobina szaleństwa ale któż z nas zachował jeszcze resztki rozumu....

  Jeśli masz problem ze zdobyciem skór na namiot, zgubiłeś ekwipunek albo uzbierałeś garść kapsli na porządny pistolet to odszukaj go między NCR a Vault City. Albo zajrzyj do Maltese Falcon w Hub, gdzieś przy ostatnim stoliku i przy ostatniej butelce gorzały.

  Pytaj o Parano, gościa w czarnej skórze, ze strzelbą i wiernym psem u nogi. Tylko w żadnym wypadku nie wspominaj o przeszłości.
« Last Edit: August 26, 2010, 06:06:55 pm by Wipe »
Logged

Florek

  • Bang Bang Smash
  • Offline
Re: Czołem, napisz kim jesteś wędrowcze!
« Reply #1 on: December 29, 2009, 04:36:08 pm »

To może i ja... ;d

Nick: Florek1 (i eksperymentalny Florek66)

Jestem w mało aktywnym obecnie gangu VBK. Działam głównie jako samotna dusza. Specjalizacja: small guns 3. Jeśli ktoś chce to za darmo (o ile nie mam crafting time) wykonam jakąś broń (materiały rzecz jasna własne :P).

Podobnie jak Parano chętnie pomogę udzielając jakichś rad czy rozdając itemy. ;)

Głównie siedzę w NCR.
Logged

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Czołem, napisz kim jesteś wędrowcze!
« Reply #2 on: December 29, 2009, 05:10:30 pm »

Nick: Wichura

Zawód: wyszukiwarka początkujących sierotek; właściciel sierocińca pełnego wykształconych, dzielnych dziewcząt; szybki jak wiatr transportowiec na cztery osoby, rzadko ale jednak zdarza mu się niechcący wdepnąć w niezłą kakę; poza tym drugi dan w lekkiej broni palnej i pierwszy dan w branży tekstylnej.

Hobby: Matka Teresa Pustkowi. Nie zdziw się, jeśli spyta czy czegoś nie trzeba - to nie werbunek do sekty, tylko zwykła ludzka chęć pomocy. Wyposaży w miarę możliwości każdego potrzebującego w zestaw startowy o roboczej nazwie "Happy Scavenger": Desert Eagle, paczka pestek i kurtka chroniąca przed nocnym chłodem. Niewiele, ale na skorpiony i szczury powinno wystarczyć. Jeśli z niewiadomych powodów poczuwasz się do wdzięczności, wszystko czego potrzebuje to skóry brahminów w każdej ilości. Całą niezbędną mu resztę ma.

Lokalizacja: z miejsc cywilizowanych Hub, Junktown, NCR, rzadziej Boneyard, poza tym łazi po całym dostępnym obszarze w poszukiwaniu zwierzyny, również dwunożnej. Do miast północnych nie zagląda niemal wcale, czasem wpada do Broken Hills po świecące w nocy kamyczki.

Obsługiwane języki: polski, angielski - płynnie, niemiecki - słabo. Pracuje nad czeskim, choć śmieszy go przeogromnie.
« Last Edit: February 12, 2010, 11:20:06 pm by Wichura »
Logged
Nie biegaj za stadem.

Re: Czołem, napisz kim jesteś wędrowcze!
« Reply #3 on: December 29, 2009, 05:18:19 pm »

Nick: baaelus (taki mi nadali szukający śmieciarze w ruinach wokół Boneyard)

Zawód: wolny rzemieślnik, całkiem niezły w small guns, i dobry w energy weapons (10 laser rifles w schowku to minimum)

Autoreklama: najtańsze i najlepsze SEC, MFC, Laser Rifles, Plasma Guns, Laser Guns - szukaj mnie w Boneyard, lub w NCR koło szeryfa. Zawsze na kanale 44.

Lokacja: Boneyard, NCR, niedługo LA i Broken Hills

Obsługiwane języki: polski, angielski, czeski, słowacki, słabo niemiecki, binarny w języku maszyn z Mariposa
« Last Edit: December 29, 2009, 05:20:02 pm by baaelSiljan »
Logged
no Wez no fun...
http://rudo-brody.pl/uploads/2011-12-24_0012.png
everyday my english loose 1point :/
Re: Czołem, napisz kim jesteś wędrowcze!
« Reply #4 on: December 29, 2009, 09:56:45 pm »

Edit:


Nick : Dark Angel , DUZA SUKA , RUDA SUKA ;)

Hobby : Inflitracja , wejście , atak , zabranie i wyjście.

Doświadczony gracz, mający  na koncie wiele zwycięstw i porażek.
« Last Edit: April 18, 2010, 03:59:40 pm by Dark Angel »
Logged

kav

  • Offline
Re: Czołem, napisz kim jesteś wędrowcze!
« Reply #5 on: December 29, 2009, 11:36:13 pm »

Nick : furio

Krótki opis postaci :

Urodził i wychował się w Den.Wiek w przybliżeniu od 25 do 30 lat.
Utrzymywał się z przemytu i handlu Jet.Dorabiał również jako barman, w knajpie Becky.Obecnie członek frakcji Red Dot Army.Wiecznie naćpany, ścigany za długi, przebywa prawdopodobnie w laboratoriach ukrytych w górach, w północnej części kontynentu.Zajmuję się produkcją meta-amfetaminy, sterydów, lekarstw różnej maści oraz silnie uzależniających youżywek, podnoszących wytrzymałość i sprawność fizyczną.
Z zamiłowania kolekcjoner broni energetycznych.W trakcie ostatnich walk o północne miasta, pełnił funkcje strzelca wyborowego oraz samozwańczego doktora. ;)
« Last Edit: December 30, 2009, 08:22:58 am by kav »
Logged
http://img97.imageshack.us/img97/9350/bannered.png
"Ludzie byli sobie kiedyś bliżsi, broń nie niosła tak daleko."

jodwig

  • I'm not always right, but I'm never wrong either
    • After War Mod
  • Offline
Re: Czołem, napisz kim jesteś wędrowcze!
« Reply #6 on: December 30, 2009, 01:20:28 am »

Nick: Czosnek

Pochodzenie: New Reno - należałem do rodziny Salvatore ale zostałem wygnany, ponieważ nie mogłem zapanować nad łaknieniem krwi i zabijaniem swoich. Teraz należę do kilku osobowego gangu pod nazwą TSF (The Sand Fucks)

Zawód: Mistrz energetyki - potrafię zrobić Plasma Rifla z zamkniętymi oczami :D Snajper - potrafię zdjąć gościa z 45 kratek strzałem w oko z Laser Rifla oraz super przystojny i fajny PK, który gnębi głównie czechów za ich "cumis jak cumak"

Hobby: Zabijanie ludzi, polowanie na karawany, patrzenie jak wchodzą moje boskie krytyki i jak się ludzie roztapiają lub przecina ich wpół.

Lokalizacja: Głównie północne miasta - Klamath, Den, Redding, Modoc

Obsługiwane języki: Polski, Angielski, Niemiecki, Czeski, Holenderski i trochę Japoński.
Logged
Only people who are ready to die should be able to kill...

Nice_Boat

  • I shot a man in Reno just to watch him die.
  • Offline
Re: Czołem, napisz kim jesteś wędrowcze!
« Reply #7 on: December 30, 2009, 02:10:44 am »

Nick: Nice Boat

Pochodzenie: BBS.

Zawód: BBS, ostatnio też TBI.

Autoreklama: BBS.

Hobby: BBS.

Lokacja: unosi się nad nią dym, słychać potępieńcze wycie mordowanych mężów i gwałconych kobiet.

Obsługiwane języki: polski, angielski, rosyjski, uniwersalny dostarczany w formie rakiet i amunicji 5mm.
Re: Czołem, napisz kim jesteś wędrowcze!
« Reply #8 on: December 30, 2009, 03:37:49 am »

Nick: Arkhir

Pochodzenie: Boneyard.

Zawód: Energetyk (Nie, nie ten z elektrowni)

Autoreklama: Po co to komu?

Hobby: Roztapianie celów żywych przy pomocy karabinu plazmowego.

Lokacja: NCR i niewielki outpost Los Alamos.

Obsługiwane języki: polski, angielski.


Tadeusz:

Nick: Thaddeus

Pochodzenie: Wioska na południowy-wschód od Den.

Zawód: Dawanie wpierdolu.

Autoreklama: Ostry wpierdul.

Hobby: Dawanie wpierdolu super-sledge'm.

Lokacja: Jaskinia pełna szponów.

Obsługiwane języki: polski, łamany angielski (harr joo speek Engrish?)
Logged
Re: Czołem, napisz kim jesteś wędrowcze!
« Reply #9 on: January 04, 2010, 05:18:01 am »

Nick: Nazkiel

Pochodzenie: Den

Profesja: co?

« Last Edit: January 04, 2010, 05:33:39 am by naskiel32 »
Logged
Well who you think im after now, bitch? Run, mother  f*cka, run...

MACabra

  • Also known as MAC; Mashcar & John MacStone :)
  • Offline
Re: Czołem, napisz kim jesteś wędrowcze!
« Reply #10 on: January 04, 2010, 02:41:54 pm »

Nick: MACabra

Pochodzenie: Texas

Lekko stukniety, nienawidzacy mutantow texanczyk  ktory  stara sie pomagac nowym... chyba ze jest pijany... :D
Logged

Panzerglas

  • Shperacz
  • Offline
Re: Czołem, napisz kim jesteś wędrowcze!
« Reply #11 on: January 04, 2010, 03:35:56 pm »

Nick: Panzer PL

Pochodzenie : Jakiś śmietnik

Profesja: Kaznodzieja technologii (mam zamiar prowadzić w każdą niedziele msze w NCR, chętnych zapraszam :P
Logged
Re: Czołem, napisz kim jesteś wędrowcze!
« Reply #12 on: January 04, 2010, 04:34:55 pm »

Nick ErrorMaster
Pochodzenie : Szkoda mówić
Hobby : Siedzenie w NCR ,i Gecko
Zawód : Engineer (czyt. po francusku )
Motto: Wędrowny ,samowystarczalny od zawsze taki byłem ale teraz to nie wystarcza ...

MACabra : Niech zgadnę używasz rippera ?
« Last Edit: January 04, 2010, 04:49:26 pm by Jodla »
Logged
Re: Czołem, napisz kim jesteś wędrowcze!
« Reply #13 on: January 05, 2010, 11:02:22 pm »

Nick: Vordarod

Autoreklama: Maniak szybkiej serii z pierwszej linii, niezły rusznikarz choć ciągle mógłby nauczyć się więcej, jako iż ciągle musi podróżować sztukę przetrwania opanował na poziomie wzorowym.

Historyjka: Skąd pochodzi już sam nie pamięta, pracował jako bramkarz przy kasynie Desperado w New Reno, jednak kiedy podpadł Małemu Jezusowi Mardino musiał się zwijać, teraz tuła się od miasta do miasta, to zabijając denerwujących go cyngli Mardino czy zniewieściałych Raidersów. Cechy szczególne, jakaś automatyczna pukawka, kolt .44 przy boku, jak to mówi na wszelki wypadek;) i radio ciągle ustawione na fali 44 sam nie wie czemu. Jak ma lepszy dzień to pomaga tym co mają gorszy, jak ma gorszy... to stara się żeby Rosjanie mieli jeszcze gorszy.

Lokalizacja: Najlepiej przez kanał 44 bo lata po pustkowiu jak oszalały.

Języki: Ślonski, Polski, Czeski, Słowacki, Angielski, coś tam po Chińsku też powie.
Logged

Radzu

  • Shperacze
    • Oficjalna strona Shperaczy
  • Offline
Re: Czołem, napisz kim jesteś wędrowcze!
« Reply #14 on: January 06, 2010, 05:14:47 pm »

Nick: Radzu

Frakcja: Shperacze

Pochodzenie: Centrum nowoczesnych technologii - Gliwitz - dawna Polska

Zawód: Główny Elektromechanik / Energetyk

Razem z resztą naszej frakcji przybyliśmy na te ziemie aby w pokoju poszukiwać dawnych technologi.
Logged
Pages: [1] 2 3 ... 7
 

Page created in 0.073 seconds with 19 queries.