fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • April 27, 2024, 04:05:14 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 7

Author Topic: Czołem, napisz kim jesteś wędrowcze!  (Read 14778 times)

Re: Czołem, napisz kim jesteś wędrowcze!
« Reply #30 on: January 28, 2010, 10:12:16 pm »

Nick: Rozi

Urodzony i wychowany w Hub przez rodzinę kupców/myśliwych którzy często wybierali się polować na Brahminy aby spieniężyć ich skóry. Dlatego nauczył się strzelać z większych dystansów używając karabinów myśliwskich, choć marzy mu się własna snajperka. Wyspecjalizował się w obsłudze i produkcji broni małych rozmiarów oraz amunicji do nich. Kiedy uznał że przebywanie w Hub jest nudne udał się na północ do NCR gdzie jak słyszał kwitło życie całych pustkowi. Po kilku dniach pałętania się po okolicy kilku potyczkach z Brahminami został przygarnięty do sierocińca prowadzonego przez osobnika zwanego Wichurą. Od tego czasu rozwija się szybciej a i pomocą innym nowych służy. Spotkać go można w NCR kiedy stara się upchnąć innym skóry brahminów lub amunicję.

Dogada się po Polsku i po Angielsku da radę.
Logged
Re: Czołem, napisz kim jesteś wędrowcze!
« Reply #31 on: January 29, 2010, 03:57:26 am »

Imie : Orka (nieformalne, przylgnęło z dzieciństwa)

Urodzony w okolicach Klamath. Matka była totalną ladacznicą i puszczała się z byle kim. Pewnego wieczoru po mocno zakrapianej libacji przespała się nawet z Ghulem :o  Efektem było niesamowicie zniekształcone dziecko.
Z powodu swojego nienaturalnego wyglądu był obiektem drwin ze strony rówieśników :'(  U nikogo nie znalazł bratniej duszy oprócz miejscowego mechanika.
To on dostrzegł u niego wyjątkowe zdolności manualne i wykształcił. Gdy osiągnął wiek pełnoletni Orka opuścił rodzime strony aby zwiedzić trochę świata. Nigdzie nie spotkał się z tak ciepłą atmosferą jak w mieście Gecko. Tam też nawiązał głębokie więzi z miejscowymi inżynierami. Pozwoliło mu to w pełni rozwinąć jego talent do technicznych urządzeń...

Obecnie osiadł w okolicach NCR gdzie znalazły rynek zbytu jego inżynieryjne arcydzieła  ;).

Zawód: inżynier, wolny strzelec.
W wolnych chwilach testuje swoje nowo skonstruowane karabiny na szwędających się radskorpionach i geckosach (i brahminach  ;D)
 
Logged
Re: Czołem, napisz kim jesteś wędrowcze!
« Reply #33 on: February 01, 2010, 03:31:43 pm »

Nick: JJ Jimmy.

Nikt pamięta gdzie się urodził, właściwie od kiedy żyje tuła się po pustkowiach. Ponoć rodzice nazwali go Jimmym, ksywka JJ przyrosła do niego z czasem.
Zaledwie 18 letni młodzieniec pewnego dnia wstąpił do NCR.
Tam spotkał Parano i po krótkiej rozmowie jego przygoda nabrała tempa. Szybko zajął się wytwarzaniem pistoletów i strzelb, nabierając w tym wprawy.
Dorabiał również naprawiając zniszczone gnaty innych. Po kilku dniach pobytu w NCR spotkał Wichurę, który przygarnął go do swojej bandy.
Wtedy pojął, że pustkowie jest pełne nie tylko złowrogich rosjan, ale też ludzi pomocnych.
Teraz sam dostarcza broń do Wichury, jednocześnie polując na ghule i złoczyńców na pustkowiach.
Słyszał, że plany najlepszych broni są w rękach Raidersów, próbuje znaleźć sposób by dowiedzieć się jak wytwarzać najpotężniejsze strzelby czy też wzmocnione karabiny FN Fal.
Logged
Re: Czołem, napisz kim jesteś wędrowcze!
« Reply #34 on: February 07, 2010, 01:43:29 pm »

Nick: Serath

Urodzony: jeszcze się nie urodził. DNA Cpt Seratha i SilentSeratha zostało poddane modyfikacji genetycznej w celu stworzenia idealnego, uniwersalnego żołnierza. Data wypuszczenia drugiego prototypu nieznana, ale naukowcy zapewniają, że prawdopodobnie zdążycie o nim usłyszeć... zanim zginiecie. Pewien szaman z Pustkowi miał sen... śnił o bezlitosnym zabójcy, stworzonym przez tajną organizację o nie wiadomym przeznaczeniu. Zabójca jednak, przez błąd naukowców odzyskał część pamięci, i zamiast być panem zamętu i zniszczenia przybędzie by być wszędzie tam, gdzie będzie potrzebna pomoc. 

Frakcja: ściśle tajne.

Lokalizacja: ściśle tajne.

Pewne źródła donoszą, że tajemnicza postać na pewno odbyła zaawansowany trening bojowy, a ze względu na wysoką inteligencję, będzie zdolna przeżyć w niemal każdych warunkach. Mimo utraty bezpośredniej kontroli przez swoich twórców, odzyskania pamięci i dominacji dobrej strony, zaleca się ostrożność... w skrajnych sytuacjach, jednostka zdolna do utraty panowania i aktywacji genotypu X... prototypu genów selekcjonowanych na przestrzeni dziesięcioleci od największych morderców.

udało się ustalić, że pracę rozpoczęli naziści podczas WW II wykorzystując geny psychopatów, potem wzbogacając pulę genów o kod jednostek wybitnie skłonnych do agresji z takich ośrodków jak np. Auschwitz. Projekt był kontynuowany przez niemieckich naukowców w USA, potem dalej rozwijany i wzbogacany nowym genotypem największych seryjnych morderców jacy pojawiali się potem na świecie. Co ważne, pierwszy prototyp został wypuszczony w Archorange. Lecz żołnierz walczący w specjalnie zmodyfikowanym pancerzu wspomaganym, w którym oprócz siły stał się daleko bardziej zręczny i wytrzymały (wskaźniki cech daleko bardziej przewyższały maksymalne wartości skali S.P.E.C.I.A.L.) co zadecydowało, żę był praktytcznie nie zatrzymania. Mordował zarówno wroga jak i sojuszników. Ocenia się, że zadał straty w wysokości 1.5% w armii USA i 11 do 20% w armii wroga(rozbieżność wzięła się z stąd, że nie można określić czy te 9% zginęło z rąk prototypu, czy od wybuchu mini ładunku jądrowego, umieszczonego wew. pancerza, tak na wypadek gdyby rozkaz "Wycofaj się" nie zadziałał. Sądzi się jednak, że te 9% było już martwych w chwili wybuchu...).

PS. trochę przydługi opis, hehe, ale RP musi być :D
PS.2. gra ktoś jeszcze z Acid Drinkers? :P

   



DrapiChrust

  • . . . SAY CHEESE . . .
  • Offline
Re: Czołem, napisz kim jesteś wędrowcze!
« Reply #35 on: February 12, 2010, 03:57:57 pm »

Acid Drinkers się rozeszło po kościach niestety...
Ale DrapiChrust powrócił.

hobby: szlajanie się po jaskiniach, uprawa ogródka koło namiotu, obwoźny handel środkami antykoncepcyjnymi

pochodzenie: okolice Klamath
"A man od peace', medyk i lekarz, amatorsko produkujący zbroje (na tej postaci jeszcze nie). Tułający się w zasadzie wszędzie, choć dosyć często zagląda do NCR. Podleczy i poskłada do kupy połamane kości, bez pytania o zapłatę. Czasem nawet podrzuci jakąś zbroję z odruchu serca (czasem!)
« Last Edit: February 12, 2010, 04:04:51 pm by DrapiChrust »
Logged
Re: Czołem, napisz kim jesteś wędrowcze!
« Reply #36 on: February 12, 2010, 10:35:15 pm »

Nick: Morphinus
Frakcja: Wasteland Beef  Processing Corporation WBP
Specjalizacja: Doktor 3lv
Lokalizacja: Okolice NCR, czasami Vault city
Sport: zbieranie grzybów, uprawa owoców na działce, praca w rzeźni.
Umiejetności: Small guns, doctor, first aid,  science.


Chirurg samouk, który miał zostać weterynarzem jednak w czasach  w których przyszło mu żyć jego praktyki nie są już kontrolowane.
Agent Enklawy i  przedstawiciel dawnego reżimu,  stopniowo i konsekwentnie realizujący plan przebudowy świata.
Handlarz organów i spekulant. Jeden z  przedstawicieli narkobiznesu który za odpowiednia opłatą zapewni ci każdą używkę poczynając od fajek aż po psycho.
Dzięki przekupstwu obywatel Vault city.  Niestrudzony kolekcjoner  sztabek.
Marzy o utworzeniu armii najemników strzegących jego zapasów Meat jerky.

Logged

Handyman

  • Zostałem Południowcem !
  • Offline
Re: Czołem, napisz kim jesteś wędrowcze!
« Reply #37 on: February 13, 2010, 12:02:29 am »

Postać: Redneck 

Młody farmer, po utracie rodziców po ataku Złych ludzi w skórzanych kurtkach postanowił walczyć z przeciwnosciami losu Wraz swoimi wiernymi psami

Które później przez te same osoby zostały zabite.

Biedny Redneck niepotrafiący strzelać z rzadnej broni, postanowił wrócić na ziemie ojca i odkopać jego skarb, Młot Wspomagany,wiele razy z ojcem uczył sie walki bronią białą i uzyskał w tej kwestii mistrzostwo. Wstąpił w szeregi Łowców Niewolników by zdobyć odpowiednie doswiadczenie w walce oraz zyskać współtowarzyszy potrafiących obsługiwać broń, nie do końca z własnej woli.
Przy pomocy młota oraz liny zebrał armie do walki z bestiami Pustkowia.
W miescie HUB spotkał mędrca który pokazał mu droge Wyznawcy Boga Szczura, i zrozumiał że jego wczesniejsze wybory były złe, lecz cel szczytny, postanowił pomagać innym sierotom pustkowia. Gdy za młodu z chodził z bratem na polowania nauczył sie sztuki przetrwania oraz unikania niebezpieczeństw na pustkowiach. Dzięki temu bezpiecznie wraz ze swoimi pomocnikami oraz czasami chetnymi podróżnikami przemierza wrogie ziemie bez zadrapania.

Teraz wciąż łapie niewolników lecz ich nie sprzedaje, lecz gwarantuje im bezpieczne życie, bez strachu w swoim namiocie, lecz gdy potrzebuje wojowników, jego pomocnicy bez wahania oddają za niego życie.

Chcąc nie chcąc jego błedny wybór, ciągnie się za nim, lecz sie nie poddaje bo z puntku widzenia innych ludzi, jest zły, ale sam uważa siebie za człowieka dobrego.






Logged
Why would you argue with someone, while you can kill him.
Re: Czołem, napisz kim jesteś wędrowcze!
« Reply #38 on: February 14, 2010, 02:52:49 pm »

SOL PALMER <3 <3 <3
gorąca 22 latka o ładnym uśmiechu i miłym głosie. Zwykle ubrana w czarną skórzaną kurtkę, idealnie dopasowaną do jej kształtów (no cóż krawiec miał oko ;).. co by tu jeszcze… włosy ciemne niedbale splecione w warkocz, oczy niebieskie.. cera śniada od pustynnego słońca. Dorastała w Nowym Reno w blasku neonów, teraz najczęściej przebywa w NCR i Hub. Uwielbia bronie energetyczne, trochę o nich wie.. jest doskonałym snajperem.


Sol o sobie: „ Jestem bona fide supragirl!” :PP

Marzenia Sol:zdobyć szczenię aliena i wychować na swojego pupila (one tak słodko ruszają mackami i wydają przeurocze dźwięki) ; ukończyć swój doski ogród przed namiotem i zaprosić przyjaciół na imprezę w stylu „mało fps” ; kupić highwaymana i rozbić się nim, a następnie kupić drugiego ; i żeby był pokój na świecie (good natured) a reszta marzeń nie jest do wglądu :D

Dobytek gry – żywy inwentarz
Dwie krowy.. Kleofas i Kleopatra
Pies Belfegor
Ogrodnik Kali ( Izaur bezczelnie sp.. uciekł  >:()

END…

A właśnie - Belfegor nie żyje, brutalnie zamordowany przez Vedarasa w NCR... :( poczciwa psinka z niego była... nienawidzę drania! No i jeszcze ktoś zdewastował nagrobek mojego pierwszego czworonoga zabitego przez wściekłego bramina..
Przygarnęłam następnego ciapka i nazwałam Cerberem.. wielkie imię dla płochliwego kundelka, niech mu dodaje odwagi :)
« Last Edit: February 28, 2010, 05:07:48 pm by Sol Palmer »
Logged
Re: Czołem, napisz kim jesteś wędrowcze!
« Reply #39 on: February 15, 2010, 03:43:55 pm »

Kmieciu


O postaci:

Wychował się w Klamath. Jako dziecko zajmował się wypasem braminów. Potrafił świetnie radzić sobie z tymi dwugłowymi bestiami. Chwytał słabe osobniki na pustkowiach, leczył zwichnięte kończny i inne schorzenia, potem przyprowadzał do osady.
Przez wiele lat rywalizował z Torrem o nagrodę dla najlepszego Ekspedytora Ekstrmentów w osadzie. Kmieciu przegrał na punkty, a prestiżową Złota Szufla przypadła wcześniej wspomnianemu prostaczkowi.
Niezrażony porażką Kmieciu postanowił zostać traperem. Pierwszy samopał zdobył za 5 butelek wódki. Polował na gekony, nauczył się podstaw tropienia zwierzyny i wyrobu ubrań z ich skór.

Sielanka zakończyła się, gdy miasta północy opanowały gangi mordujące każdego, nie aby zdobyć ich dobytek, ale dla samej perwersyjnej przyjemności. Cała rodzina Kmiecia zginęła, on ledwo żywy wyemigrował na południe.

Błąka się teraz po pustkowiach, z ręcznie wykonaną śrutówką i szuka zajęcia. Pragnie zasmakować przygody w gronie wesołych kompanów :-)


Marzenia: Wrócić do Klamath i zaprowadzić tam porządek!
Logged
Re: Czołem, napisz kim jesteś wędrowcze!
« Reply #40 on: February 17, 2010, 10:56:22 pm »

Ksywa: Lynx

Uciekłszy z rodzinnego Modoc, gdzie zajmowałem się naprawianiem różnych rzeczy, doszedłem aż do New Reno. Poznawszy smak Jet'u zadłużyłem się u miejscowego dilera i musiałem uciekać aż do Nory. Tam z kolei robiłem jako chłopiec na posyłki u gangsterów. Po uzbieraniu pewnej sumki chciałem udać się do Kryptopolis i tam ustatkować ale los nie pozwolił... Porwany przez łowców niewolników trafiłem do NCR a po odbiciu przez tamtejszych rangersów wreszcie mogłem zająć się sobą.

Teraz głównie podróżuję szukając wartościowych przedmiotów, czasem zrobię coś dla miejscowego półświatka...
Logged

Pankrok

  • To serve and to protect
  • Offline
Re: Czołem, napisz kim jesteś wędrowcze!
« Reply #41 on: February 20, 2010, 05:25:40 pm »

Nick:Big Jebosky

Rusznikarz z zamiłowania, pochodzi z Hub obecnie tuła się między SF a NCR. W wolnych chwilach produkuje amunicję w ilościach hurtowych, sprawdzając jej sprawność na "Raidersach", "Slaversach" i innym tałatajstwie. czasem rozdaje trochę złomu który wyprodukuje, widząc cyrylicę nad głową strzela bez pytania
« Last Edit: April 02, 2010, 10:38:04 pm by Pankrok »
Logged
My heart will be a sword, my mind shield.
Re: Czołem, napisz kim jesteś wędrowcze!
« Reply #42 on: February 26, 2010, 12:04:48 pm »

Nick: Beretta

Zawód: Złodziejka , włamywaczka i specjalistka od broni krótkiej.

Hobby: Kradzież , włamy , broń krótka i ogólnie wszystko co z tym związane.

Lokalizacja: Wokół Modoc albo NCR

Obsługiwane języki: Polski , Angielski - Płynnie , Niemiecki - umie się przedstawić :)
Logged
*All what I want is Anarchy and Peace*
Re: Czołem, napisz kim jesteś wędrowcze!
« Reply #43 on: February 27, 2010, 07:50:46 am »

Nick:Graverobber

Podrzucony jako niemowlak do  San Francisco.Wychowany przez komunistów.W wieku 20 lat przeprowadził się do NCR.
Czasem pomaga a czasem zabija.Ulubione jego zajęcie to rozkopywanie grobów za co wielu go nielubi.

Lokalizacja:NCR i okolice czasem Hub
Logged

Imprezobus

  • Imprezobus here!
    • Forum Los Alamos Warriors
  • Offline
Re: Czołem, napisz kim jesteś wędrowcze!
« Reply #44 on: February 27, 2010, 11:38:53 am »

Imię: Michał
Potocznie: Impre, Bus, Imprezobus

Siedemnastolatek po przejściach.
Kiedy był dzieckiem (mniej niebezpiecznym) jego grupa została zaatakowana przez łowców niewolników, którzy - jako iż mieli chyba dość kiepski dzień - rozstrzelali ochronę owej grupy. I ojca Impre. Chłopak dość poważnie wziął to do siebie, ale biorąc pod uwagę fakt iż sam został pojmany - nie mógł nic z tym fantem zrobić... Więc był dobrym niewolnikiem. Uczył się ścieżek łowców niewolników, patrzył jak sobie poradzić na pustkowiach, z czasem "awansował", dostał broń, pełnił funkcję przedniej straży... Byłby dobrym niewolnikiem, gdyby nie to, iż nie dał się zniewolić. Każdego dnia myślał o swoim celu, znosząc upokarzający żywot i traktując go jako środek przejściowy. Celem jego była zemsta i śmierć każdej z osób, które owego pamiętnego dnia zniszczyły mu życie.

Uniezależnił się kiedy główna grupa owej szajki łowców wysłała mały oddział na niedużą misję, oddział zaś się pochlał i cóż... stanowił cel idealny. Tak więc nasz młody bohater wziął i wystrzelał wszystkich, po czym odszedł na południe.

Czas spędzony z łowcami uczynił z niego naprawdę niezłego przewodnika, tak więc postanowił on znaleźć ujście dla swoich zdolności, i znalazł je w NCR.
Organizując bojówki z NCR dorobił się sporej fortunki i wielu znajomych oraz kilku przyjaciół. Jeden z nich, ciekawa historia, był rycerzem pewnego kultu, zaś jego niezachwiana wiara pomagała mu wytrzymać w najgorszych nawet opresjach. Z Wilmutem właśnie Impre doskonalił się w sztuce strzelania. Nie miał zbytnio predyspozycji do walki, jednak szalenie zależało mu na zostaniu jak to określił "prawdziwym wojownikiem". Drogę ku temu znalazł, jednak wiodła ona niestety przez Jet.

Został "Wielkim Ćpunem Pustkowii", doprowadzając w pewnym momencie do zamarcia dostaw Jetu - przejął przez jakiś czas wszystkie.
Dogadał się jednak z rodzinką Mordino, co znacznie ułatwiło mu życie.

Dowiedział się też iż większość jego znajomych siedzi w dwóch gangach, w kościele Guardians i drużynie Przystojniaków. Chciał wstąpić do jednej z tych grup i trafił z czasem do ekipy Przystojniaków, dowodzonej przez Raiena. Z czasem kościół rozpadł się kiedy jeden z jego przywódców przestał się nim opiekować, zaś jego członkowie przeszli do nas. Razem postanowiliśmy zbudować dla siebie bezpieczne miejsce, teraz zaś walczymy o jego bezpieczeństwo jako Los Alamos Warriors.

« Last Edit: January 02, 2011, 12:08:29 pm by Imprezobus »
Logged
Self-proclaimed best guide in the wastes.
http://www.law.netarteria.eu/files/bus.jpg by MACabra, edit by Frozen Mind
Quote
Snackish: pks pks pks. Kilgore: BBS is here, town is safe
Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 7
 

Page created in 0.102 seconds with 18 queries.