fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • April 28, 2024, 01:26:41 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 [2] 3 4 ... 7

Author Topic: Czołem, napisz kim jesteś wędrowcze!  (Read 14781 times)

Re: Czołem, napisz kim jesteś wędrowcze!
« Reply #15 on: January 08, 2010, 08:47:19 am »

Cześć, pora się przedstawić:

Nick: Kotlecik01

Samotny wędrowiec. Nie należę do żadnego gangu, polegam tylko na sobie-w tym świecie nie można nikomu ufać...
Bardziej na południu niż północy (tchórz, który woli żyć niż zostać zastrzelony przez oszołoma strzelającego do wszystkich i wszystkiego).
Chętnie pomagam maluczkim-polaczek, rusek czy inny niemiaszek-nie ma to znaczenia. Każdy na początku ma pod górkę...
Logged
"- Jeśli kiedykolwiek znów będziesz potrzebował pomocy, rozumiesz, jeśli będziesz tkwił po uszy w kłopotach i niezbędna będzie ci pomocna dłoń...
- Tak?
- ...to giń bez wahania."
Re: Czołem, napisz kim jesteś wędrowcze!
« Reply #16 on: January 10, 2010, 12:11:37 pm »

Nick: Pan Andrzej
Zawód: Złota rączka
Lokacja: Vault City
Logged
Re: Czołem, napisz kim jesteś wędrowcze!
« Reply #17 on: January 11, 2010, 06:17:51 pm »

Soyer wrócił do miasta, chowajcie córki i żony. Witam  8)
Logged
Re: Czołem, napisz kim jesteś wędrowcze!
« Reply #18 on: January 11, 2010, 08:05:16 pm »

Cześć Soyer  ;)
Logged
Re: Czołem, napisz kim jesteś wędrowcze!
« Reply #19 on: January 11, 2010, 08:22:48 pm »

Soyer, ale gadałem z SoyeRem i on mówi, że Soyer to może, ale SoyeR to Ty nie jesteś :P
Logged

Maxim

  • Shperacze
  • Offline
Re: Czołem, napisz kim jesteś wędrowcze!
« Reply #20 on: January 11, 2010, 09:42:57 pm »

Nick: NecroCaninus
Zawód: Szalony Młotkowy aka górnik.
Lokalizacja: Podziemia Ghost Farm/Hub

Jak dotąd z 50 potwierdzonych sztywnych w tym 3 ludzi, zapoznanych z młotkiem. Nie wystrzeliłem w tej grze ani jednego pocisku jak na razie, jedyne co by się przydało to namiot :P bo mi coś braminy nie podchodzą w ecounterach.
Logged
Hehe, body? What body? I don't see any bodies.
Re: Czołem, napisz kim jesteś wędrowcze!
« Reply #21 on: January 12, 2010, 02:02:46 am »

Soyer, ale gadałem z SoyeRem i on mówi, że Soyer to może, ale SoyeR to Ty nie jesteś :P
Chłodna opowieść. Thomas Soyer, początki fonline(sporo osób napewno pamięta  ;D) zauważyłbym gdybym był SoyeR a nie Soyer, mam nadzieje że Cie przekonałem bo jakoś niechce mi się wdawać w gadkę o "r" na końcu mojego imienia  8)

edit//

Siema Cerberix :D
Logged
Re: Czołem, napisz kim jesteś wędrowcze!
« Reply #22 on: January 12, 2010, 09:19:06 pm »

Witam i pozdrawiam wszystkich

Ł4zik
miejsce narodzenia: ??? środek zafajdanych pustkowi
specjale:Energetyka,nauka,naprawa

moje pierwsze sekundy na postapo ...w pierwszej sekundzie chcieli mnie okraść więc uciekłem , dobiegłem do szeryfa i dostałem 180dmg w plecy jak gadałem z gliną ... stróż prawa nie zareagował jak zostałem zarżnięty metr od niego no cóż ...TO JEST prawdziwy fallout. :) może ktoś pomóc choć noża jakiego żeby ze szczurami walczyć xD
Pozdrawiam Szperaczy z OldTown a innych zapraszam na ten porypany konwent :D
 
Sklonowali mnie i coś popaprali ;) teraz już Lazik i inne skille. Inteligenci mają ciężko ...pozdrawiam do zobaczenia w Pub w Hub ;]
« Last Edit: January 13, 2010, 05:15:16 pm by L4zik »
Logged
Re: Czołem, napisz kim jesteś wędrowcze!
« Reply #23 on: January 13, 2010, 09:48:03 am »

Nick: Lord Raien
Zawód: Lider teamu LAW i członek Rady Nadzorczej korporacji Far Go Traders,
Specjalizacja: Armorer 3 lvl
Lokalizacja: cały Wasteland, jednak ostatnio

Nick: Emperor
Zawód: Członek teamu LAW i szef ochrony w korporacji Far Go Traders
Specjalizacja: Small Guns 2 lvl
Lokalizacja: Hub, rzadziej NCR
« Last Edit: September 17, 2010, 06:07:18 pm by Raien »
Logged
"War is nothing more than the continuation of politics by other means.”
Carl von Clausewitz
Re: Czołem, napisz kim jesteś wędrowcze!
« Reply #24 on: January 19, 2010, 12:20:34 am »

Have no fear, Cheetah is here! :>
Co tu się będę długo przedstawiał.
One of the former Rotators and REPOMEN leaders(Ex-Enclave commando, but shh.)
Ci co grali we wcześniejsze bety z całą pewnością mnie znają. Mutanty z NMA prawdopodobnie też. Anyway, dopiero teraz rejestruję się na forum.

Co do samej gry; aktualnie odpoczywam i zbieram siły na większy powrót. Ale zazwyczaj jestem tym skurwielem który cedzi czymś ciężkim po wszystkim co się rusza z pobliskich krzaków.
Logged
Don't call me your brother
'cause I ain't your fucking brother.
We fell from different cunts,
and your skins an ugly color!

Frozen Mind

  • Los Alamos Warrior
    • Homepage
  • Offline
Re: Czołem, napisz kim jesteś wędrowcze!
« Reply #25 on: January 22, 2010, 02:35:55 pm »

Nick: Frozen Mind
Frakcja: brak
Specjalizacja: Slaver
Lokalizacja: Środkowy Wasteland

Dzieciństwo spędził w okolicy swojego namiotu w górach pod Hub. Wychowywany był przez matkę, nie wie kim był i co się stało z jego ojcem. Został nauczony podstaw przetrwania na pustyni oraz pierwszej pomocy. Po tym, jak matkę zagryzło stado zdziczałych psów, wyruszył w samotną wędrówkę . Od tej pory ma problemy z powstrzymywaniem wciskania spustu, gdy tylko widzi stworzenie z tego gatunku.

Mimo tego, że został łowcą niewolników, chętnie pomaga napotkanym ludziom. Kieruje się ideą, że niektórych czeka lepsza przyszłość w jego osobistej armii, niż na brutalnych pustkowiach.

Marzy, by w przyszłości wybudować osadę.
Logged
Re: Czołem, napisz kim jesteś wędrowcze!
« Reply #26 on: January 22, 2010, 04:35:48 pm »

Nick: Tathagata
Frakcja: obecnie pracuje dla LAW i korporacji Far Go Traders
Specjalizacja: Doktor 2lv i Armored 1lv.
Lokalizacja: HUB
Sport: poluje na deatclawy...
Umiejętności: Bronie energetyczne i small guns; zajmuje się zawodowo handlem.

Potrafi uszyć sobie kurtkę. Stosuje ogólne znieczulenie i leczy złamane kończyny.
Samotny wędrowca z pustyni. Nazywany tym Dobrym.
Podróżnik przemierzający wasteland w poszukiwaniu cennych artefaktów z przed wojny, często zabiera przyjaciół na wyprawy.
Urodzony koło San Francisco, pracował dla tamtejszych bosów gdzie od chińczyków nauczył się kung-fu, w tym kopniecia z półobrotu.
Po przypadkowej wymianie ognia z tamtejszą karawaną musiał emigrować do miast południa, widywany także często w VC.
Stara się polegać zawsze i tylko na sobie. Chętnie pomoże bliźniemu jeśli zdołasz pokonać jego wrodzoną nieufność.

Nic: Tath
Frakcja: obecnie pracuje dla LAW i korporacji Far Go Traders
Specjalizacja: Doktor 3lv
Lokalizacja: VC i pola Kukurydzy.
Sport: poluje na Mutanty
Umiejętności:  wysokie umiejętności posługiwania się bronią energetyczną, zaawansowana chirurgia i ogólne znieczulenie.
Nazywany Brzydkim z powodu przypalonej przez ogień twarzy... Sierota z farmy pod Modoc. Adoptowany syn Tathagaty i jego bratnia dusza.
Nienawidzi Mutantów którzy spalili jego osadę, aby przeżyć zabijał na zlecenie. Obecnie odkrył w sobie powołanie: leczy ludzi i zabija mutanty. Obywatel VC gdzie studiował medycynę. Wierzy w religię Boga Kukurydzy, najczęściej przesiaduje na polu Kukurydzy :)

« Last Edit: January 22, 2010, 04:44:02 pm by Tathagata »
Logged

maszrum

  • Soldiers of Thunderstorm
  • Offline
Re: Czołem, napisz kim jesteś wędrowcze!
« Reply #27 on: January 23, 2010, 04:11:39 pm »

Nick: MSH2
Frakcja: Rogues / TWC
Wykonywany zawód: Najemnik
Specjalizacja: Platny zabojca
Lokalizacja: Daleka Polnoc / wyprawy zawodowe do NCR


Cale dzienistwo spedzil w podrozy z roznymi grupami na pustkowiach, uczac sie fachu od starszych i bardziej doswiadczonych zabojcow oraz podrozujac od miasta do miasta w poszukiwaniu nowych wyzwan i doskonalenia swoich umejetnosci poslugiwania sie bronia oraz podstaw strategii. po wielu latach tulaczki miedzy roznymi grupami zabojcow i najemnikow w koncu znalazl gang ktory swoja polityka jest bliski jego sercu ;)
Logged

Lipskii

  • Teraz Siergiej Ten niby rusek z nicku xd
  • Offline
Re: Czołem, napisz kim jesteś wędrowcze!
« Reply #28 on: January 23, 2010, 04:21:05 pm »

Nick: Andreij

 Urodzony gdzieś pod Necropolis w Zakonie Benedyktynów bardzo religijny facet. Ostatnio osiadł w RCN I HUB.Potrafi co nieco w smallguns i jako krawiec kurtki  tworzy itd.

Wspomaga nowe dusze RCN które są słabe i sprowadza je na dobra drogę mocy wastelandu . Gadatliwy facet ale nie dorobił się jeszcze jako Członek zakonu robe. Potrzebujesz pomocy wal do Andreija

Często gawędze w RCN.

Pogada w języku Polskim i angielskim.

Logged
http://img97.imageshack.us/img97/9350/bannered.png

Niczym Husaria zmiatamy przeciwników z powierzchni ziemi.
Re: Czołem, napisz kim jesteś wędrowcze!
« Reply #29 on: January 28, 2010, 09:53:46 pm »

Silu

Urodzony: Vault City. Dzieciństwo miał ciepłe, miłe, bezpieczne i przytulne. Był jednak zmuszony opuścić Vault City, gdyż było ono... ciepłe, miłe, bezpieczne i przytulne. Do wyrzygania.

Małomówny, czasem mrukliwy, lecz w gruncie rzeczy sympatyczny gość. Sam nigdy niemalże nie atakuje nikogo pierwszy (chyba, że w uzasadnionym akcie prewencyjnej obrony własnej ;) ) gdyż wyznaje zasadę nierobienia drugiemu, co jemu niemiłe. Lecz za to mściwy jest skurwiel i pamiętliwy. I dobrze.

Z profesji small gunner i snajper. Gardzi wszystkim, co nie śmierdzi prochem i nie robi huku. Właściwie nic innego nie umie poza strzelaniem. Zwyczajnie nie ma ani ręki ani głowy do rzemiechy. Zostawia to sprytniejszym od niego.

Kupę czasu go nie było, wrócił jednak ostatnio, wychudzony i zabidzony cholernie i na dodatek sprawia wrażenie zagubionego. Ponoć nabawił się amnezji gdzieś (nie pamięta gdzie - amnezja) i od nowa musi uczyć się sztuki przetrwania na Pustkowiach. Pomocą z pewnością nie wzgardzi.

Obecnie niezrzeszony, lone wolf, ale rozważa przystąpienie do jakiejś wspólnoty. Nie od dziś wszak wiadomo, że samemu w dzisiejszych czasach to jedynie wyszczać się można, a i też nie zawsze.

Ach, i ma słabość do czegoś, co sam nazywa RP, bądź... "rolplej". Master raczy wiedzieć, co to właściwie jest.
Logged
Pages: 1 [2] 3 4 ... 7
 

Page created in 0.056 seconds with 18 queries.