fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • June 04, 2024, 11:00:35 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 ... 30 31 [32] 33 34 35

Author Topic: polaczki - wątek do śmiechu, jak widzę, nikt nie odpowie, za to FUN mają.  (Read 89014 times)


własnie pokazałes jak głupi jestes
śmieciem jesteś i WON mi z topicu. sry, że CI nie poświęacam uwagi, kolego, ale mam coś do zrobienia i CIĘ walę.
Logged

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline

śmieciem jesteś i WON mi z topicu.
Czy już wiesz, co stało się z twoją krową? To zdaje się było przedmiotem dyskusji.
Logged
Nie biegaj za stadem.

Swoorr

  • Komandos
  • Offline

śmieciem jesteś i WON mi z topicu. sry, żśe CI nie poświęacam uwagi, kolego, ale mam coś do zrobienia i CIĘ walę.

powtarzasz sie

P.S myslalem ze walisz swoja krowke
Logged
Twoja stara szczeka na pociągi, nubie.

Czy już wiesz, co stało się z twoją krową? To zdaje się było przedmiotem dyskusji.

wiesz, możemy rozszerzyć dyskusję,

np." czy kłamałeś, że ubiłeś tego żałosnego złodzieja, itp, a może w tej sytuacji wolisz już IŚC mi z wątku też?
jak już ten kretyn zniknie, to możesz mi się wynurzać, Wichur.
Ja ci krzywdy nie zrobiłem. NIGDY nic Ci nie ukradłem, szanowałwm i nie wnikałem...tak?

Przyznaj, bo jak widzisz, zaraz mi katolycy polaczkowie zrobią stos. Bo to ja BE jestem i brużdzę.


btw, ignorujcie tego tępego debila-nabijacza Swoorr'a, osoba, która pokazuje w przebiegu wątku to, co ten pan, chyba pokazuje wszystko. koleś idzie na ilość wpisów i to oczywiste.


bo to wątek o krowie, gdzie żaden polaczek moderator nagle nie jest dostepny.
ale jakby bbsowi ból się stał, to BIEGIEM polaczek mod wyskoczy..

PROSTE.

idę spać, have fun.
« Last Edit: January 09, 2010, 01:57:07 am by xoen »
Logged

Zaczyna mi byc szkoda tej krowy...
Logged
just because we play a post-apocalyptic game doesn't mean we have to accept to see people insulting us of jews.

Swoorr

  • Komandos
  • Offline

wiesz, możemy rozszerzyć dyskusję,

np." czy kłamałeś, że ubiłeś tego żałosnego złodzieja, itp, a może w tej sytuacji wolisz już IŚC mi z wątku też?

jestes jedynie marnym zalozycielem tego syfu (powod do dumy lol ? ) wiec nie czuj sie "fajniejszy" bo i tak jestes "kupa gówna"
Logged
Twoja stara szczeka na pociągi, nubie.

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline

wiesz, możemy rozszerzyć dyskusję,

np." czy kłamałeś, że ubiłeś tego żałosnego złodzieja, itp, a może w tej sytuacji wolisz już IŚC mi z wątku też?
Nie, skup się. Czy wiesz, co stało się z twoją krową?

Złodzieja ubiłem, o co zresztą miałeś potem jakiś żal, bo to była jedyna laska w bandzie. Może dlatego teraz tak krzyczysz o tę krowę.
Logged
Nie biegaj za stadem.


Po głębszym namyślę proponuję głosowanie nad powołaniem komisji śledczej.
Kto jest za, kto jest przeciw, kto się wstrzymał?
Logged
"... I'm a little bit of country, with a little bit of fist in your mug homie..."

jestes jedynie marnym zalozycielem tego syfu (powod do dumy lol ? ) wiec nie czuj sie "fajniejszy" bo i tak jestes "kupa gówna"
popatrzcie na ten szajs i sobie róbcie FUN, jeśli myślicie, że zbijecie jakokolwiek kapitał.
to jest polaczek, kto się dołoży.

gnoju, zapraszam cie do roku 1984go i pogadajmy o realu.



--------
Wichur, nie roztrząsajmy juz tu nic(na publiku), gawiedź śmierdzi, a ja nadal po prostu nie rozumiem cię...dałem bazę, za free, wybuliłem za was i każdy dymał, jak mógł, proste i nie mogę pojąć, jak taki Wredny mi moze w topicu jeszcze sie pojawiać i ty mi tu też.
Tyle.
Chore, rozumiesz, czy nie.
« Last Edit: January 09, 2010, 02:05:00 am by xoen »
Logged

Swoorr

  • Komandos
  • Offline

popatrzcie na ten szajs i sobie róbcie FUN, jeśli myślicie, że zbijecie jakokolwiek kapitał.
to jest polaczek, kto się dołoży.

wiedziałem ze moge na ciebie liczyć polaczku =D

p.s w 84' miales -11 lat wiec...
Logged
Twoja stara szczeka na pociągi, nubie.

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline

popatrzcie na ten szajs i sobie róbcie FUN, jeśli myślicie, że zbijecie jakokolwiek kapitał.
to jest polaczek, kto się dołoży.

gnoju, zapraszam cie do roku 1984go i pogadajmy o realu.
Ja nie oczekuję zbijania kapitału na forum czy w grze - po kapitał chodzę do pracy, czego nie mogłeś pojąć, dąsając się, że za wolno i za rzadko znoszę do bazy fanty.

W 1984 roku miałem około 12 miesięcy, a skoro już o datach mowa - 5.01 miałem urodziny. Dziękuję, dziękuję.
Logged
Nie biegaj za stadem.

Swoorr

  • Komandos
  • Offline

popatrzcie na ten szajs i sobie róbcie FUN, jeśli myślicie, że zbijecie jakokolwiek kapitał.
to jest polaczek, kto się dołoży.

gnoju, zapraszam cie do roku 1984go i pogadajmy o realu.



--------
Wichur, nie roztrząsajmy juz tu nic(na publiku), gawiedź śmierdzi, a ja nadal po prostu nie rozumiem cię...dałem bazę, za free, wybuliłem za was i każdy dymał, jak mógł, proste i nie mogę pojąć, jak taki Wredny mi moze w topicu jeszcze sie pojawiać i ty mi tu też.
Tyle.
Chore, rozumiesz, czy nie.

tragedia
Logged
Twoja stara szczeka na pociągi, nubie.

http://demotywatory.pl/703455/Dzieci

to moze mozesz przy okazji oddać 12 k + 5 k i 200 junku, z 4 alloys, około 20 metal ore, z 10-15 minerals?


tak do wiedzy kulegen nowych, taki to typ.

i się wpierdala w wątek jeszcze.
Quote
tragedia
a jasne, bo to ty tu za twardziela robisz, studencik zapwene, dziesiatki godzin na darmowym neciku i GNOJ.
i wyrocznia, i ocenia, szakal. polska, kurwo, WON.
WYPIEDRALAJ gnoju mówiłem albo adres mi daj.
« Last Edit: January 09, 2010, 02:10:53 am by xoen »
Logged

Swoorr

  • Komandos
  • Offline

to moze mozesz przy okazji oddać 12 k + 5 k i 200 junku, z 4 alloys, około 20 metal ore, z 10-15 minerals?


tak do wiedzy kulegen nowych, taki to typ.

i się wpierdala w wątek jeszcze.a jasne, bo to ty tu za twardziela robisz, studencik zapwene, dziesiatki godzin na darmowym neciku i GNOJ.
i wyrocznia i ocenia, szakal.

WYPIEDRALAJ gnoju mówiłem albo adres mi daj.

zaiste, jaka bujna wybraznie masz  ::)
Logged
Twoja stara szczeka na pociągi, nubie.
Pages: 1 ... 30 31 [32] 33 34 35
 

Page created in 0.132 seconds with 22 queries.