fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • June 04, 2024, 05:41:32 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 35

Author Topic: polaczki - wątek do śmiechu, jak widzę, nikt nie odpowie, za to FUN mają.  (Read 88997 times)


ty dziekuj Gm'owi na kolanach ze na dobranoc nie pierdolnal ci bana bo mial podstawy, choc z drugiej strony widac ma na ciebie wyjebane i sie nie dziwie

tak wygląda straszenie dziecka?

a czy uważasz, że mi ZALEZY?
ja pytałem o KROWĘ.
a ty sobie tu nabiłeś z 30 postów, gnoju, WON.
idź , kurwa, spać albo coś, i wyjdź mi z wątku.

i to forum, i twoi koledzy oraz cuda na patyku nie przekonają mnie, że to, na czym nabijacie status, to zwyczajne bycie nędzną, onetową KURWĄ.
Dziecko, pojmij to w końcu i won.
« Last Edit: January 09, 2010, 01:29:57 am by xoen »
Logged

Sorry GM powiedział że śpi, będzie za jakieś 10 godzin... :/
Logged
"... I'm a little bit of country, with a little bit of fist in your mug homie..."

Swoorr

  • Komandos
  • Offline

Swoją mordę? Pewnie twarz? A w twoim przypadku to będzie dupa. O ta mam 2 ojców, riposta godna 12 latka.

Dobra idę oglądać anime, bawcie się dobrze, Wichura pilnuj tutaj porządku, Swoorr jebany nieudaczniku idź wreszcie spać bo żadnego z ciebie pożytku

PAPASKI KREJZOLE :*;* I SWOORR TĘPY CHUJU

na miano tepego chuja trzeba zaslużyć, wiec nie porownoj mnie do ciebie, w koncu to tu nabiles w tym temacie 100+ postów tepy chuju
Logged
Twoja stara szczeka na pociągi, nubie.

Swoorr

  • Komandos
  • Offline

tak wygląda straszenie dziecka?

a czy uważasz, że mi ZALEZY?
ja pytałem o KROWĘ.
a ty sboie tu nabiłeś z 30 postów, gnoju, WON.

juz mozesz strzelic sobie w leb bo twoja krowa lezy i kwiczy
Logged
Twoja stara szczeka na pociągi, nubie.

Quote
juz mozesz strzelic sobie w leb bo twoja krowa lezy i kwiczy
skąd masz takie informacje?
Logged
"... I'm a little bit of country, with a little bit of fist in your mug homie..."

Quote
będzie za jakieś 10 godzin... :/
cwaniak, miłoo, a gnoje w stylu dzieci neo nabijają.



a ja pytałem o KROWĘ.

a polaczek moderator gdzie był pytam, fajne donate lecą?

Od kiedy chciałem spróbować zabawy z TZW FALLOUTEM online byłem obrażany, doświadczyłem wycieczek osobistych względem mojem matki,
polaczkowie majum neo., to wiem. Majum też zapewne PRAWIE wyższe z płtnych uczelni i są mocni, to wiem.

Słowo do tych, co są w stanie pojąć, jak wyglądała będzie neozabawa lada chwila.
Nie wiem ilu jest oldschoolowych userów komputerów, nick xoen może mówić paru osobom, jak widzę komputery od n-lat.
To, co widzę w tej grze , to czyste olewactwo userów przez osoby nibykontrolujące tą grę, gdyby to była płatna gra, ktoś MUSIAŁBY się czuć odpowiedzialny, ale tu nie ma miejsca na coś takiego..
Nie ma żadnej kontroli i cwaniactwo się rządzi.
Mamy darmiznę i gnoji.
Mamy gangi, klany cuda na patyku i nikt nie zauważy, iż KAZDY klan i 200+ WKURWIONYCH zabitych przez pk mogłoby znieść jakiśtam bbs z ziemi,
nie może.

Przyczyna jest prosta - silnik wspomaga zabawne śmieszne w konfrontacji pseudomocne klany - nie mozecie ich pozbawić NICZEGO.
Są nieśmiertelne, wieczne i chętnie przeobrażają userów na swoją modłę.
I lecą donates, to miłe, tylko zapytajmy - czym to skutkuje - skutkuje zwiększeniem możliwości jakichś chorych gangów, bo to chyba zrozumiałe, ze się zabuli, jeśli groza wyłączenia serwa nastąpi.
Ergo, proste, gangi majum sie dobrze.

Prosta odezwa do pewnej wąskiej rzseszy ludzi, którzy chcą pograć - od wipea nie BYŁO ZADNEGO update dla graczy, są jedynie zmiany dla GANGÓW, jak się zdaje.

Proste życzenie - bulcie i się bawcie, róbcie mi śmiech z mojej krowy, dzieciaczki.

Ja na was czniam, bawcie sie darmową z łąski daną grą.

Tyle.
« Last Edit: January 09, 2010, 01:47:39 am by xoen »
Logged

Swoorr

  • Komandos
  • Offline

skąd masz takie informacje?

ze swoich zródeł =D
Logged
Twoja stara szczeka na pociągi, nubie.

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline

a ja pytałem o KROWĘ.

a polaczek moderator gdzie był pytam, fajne donate lecą?
... i już kilka razy dostałeś odpowiedź.

Polaczek moderator to kobieta, o ile wiem moderatorzy gówno mają z tych donacji. Co cię tak chuj boli o te grajcarki? Ile dałeś, że teraz żądasz, tupiesz i krzyczysz? 100 zł? 1000?
Logged
Nie biegaj za stadem.


ze swoich zródeł =D
No kurwa mać to co jest z tą krową, szukać jej czy nie?
Logged
"... I'm a little bit of country, with a little bit of fist in your mug homie..."

Gdybyście byli naprawdę dorosłymii ludźmi, dawno skończylibyście tę, donikąd zmierzającą, pieniacką gadaninę. Wstyd.
Osobiście wstydziłbym się, gdybym tak bluzgał i rzucał się do oczu innym z powodu błahostek. Weźcie głębszy oddech, spójrzcie trzeźwiejszymi oczyma na ten bajzel przez Was stworzony i zastanówcie się o 10 sekund dłużej nad tym żałosnym dziełem waszych rąk, zanim postanowicie odpisywać.
Looz..
« Last Edit: January 09, 2010, 01:41:24 am by Diegtariew »
Logged

Swoorr

  • Komandos
  • Offline

maksymalny donate to 15 USD ale mozna tez 66 donate'owac po 15 USD...
Logged
Twoja stara szczeka na pociągi, nubie.

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline

Jako dorośli ludzie, skończcie tę, donikąd zmierzającą, pieniacką gadaninę. Wstyd.
Osobiście wstydziłbym się, gdybym tak bluzgał i rzucał się do oczu innym z powodu błahostek. Weźcie głębszy oddech, spójrzcie na ten bajzel przez trzeźwiejszymi oczyma Was stworzony i zastanówcie się 10 sekund dłużej nad tym żałosnym dziełem waszych rąk zanim postanowicie odpisywać.
Looz..
Twoje wysiłki są daremne. Ten topic ma ogromne szanse stać się legendą, każdy chce w tym jakoś uczestniczyć.

A dorośli ludzie, mój drogi, nie grają w gierki. Dorośli ludzie patrzą w telewizor, chodzą do pracy, jedzą i śpią. I rzadko się śmieją, bo prawdę mówiąc nie mają z czego przy takim trybie życia. Buziaki.
Logged
Nie biegaj za stadem.

Swoorr

  • Komandos
  • Offline

Twoje wysiłki są daremne. Ten topic ma ogromne szanse stać się legendą, każdy chce w tym jakoś uczestniczyć.

A dorośli ludzie, mój drogi, nie grają w gierki. Dorośli ludzie patrzą w telewizor, chodzą do pracy, jedzą i śpią. I rzadko się śmieją, bo prawdę mówiąc nie mają z czego przy takim trybie życia. Buziaki.

jak to nie ?? ciekawe czyje to zycie =P
Logged
Twoja stara szczeka na pociągi, nubie.

zastanówcie się 10 sekund dłużej nad tym żałosnym dziełem waszych rąk zanim postanowicie odpisywać.
Wszystko rozumiem, ale obraziłeś właśnie moje posty...
Logged
"... I'm a little bit of country, with a little bit of fist in your mug homie..."

Swoorr

  • Komandos
  • Offline

Sorry, ale z dziećmi inaczej się nie da :/

własnie pokazałes jak głupi jestes
Logged
Twoja stara szczeka na pociągi, nubie.
Pages: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 35
 

Page created in 0.048 seconds with 18 queries.