fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • June 04, 2024, 08:13:21 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 35

Author Topic: polaczki - wątek do śmiechu, jak widzę, nikt nie odpowie, za to FUN mają.  (Read 89008 times)

Swoorr

  • Komandos
  • Offline

boshe, to była moja druga, oddana mi krowa,...ona naprawdę nie powinna łśużyć nabijaniu EGO polaczkom, skoro straciłem ją nie z ICH przyczyny.

Niemniej, zauważmy zmiany w ILOŚCI posów na NOWYM forum FO i oceńmy, PO CO te 2kilka stron.
Po to, by dzieci neo sobie nabiły..proste?

I zdążyłem posłuchać już wycieczek osobistych, ten gnój GM i ten gNOJ mod forum nie raczył reagować, mamy ładny fun, każdy sobie moze mnie podptać, a ja o krewę pytałem tylko na początku.


Ale dzieci neo rządzą, więc nie ma bata.

ale zrozum komputer to nie wszystko krowa tez
Logged
Twoja stara szczeka na pociągi, nubie.

skejwen

  • BBS AKBAR!
    • Brahmins rox
  • Offline

Zalozmy ze jest noc z piatku na sobote... zazwyczaj ludzie o tej porze proboja sie rozerwac po tygodniu pracy...
Logged
"Moo-OooooOO! MoMoo.. MmmmoOoo.. Moo!", translate from brahmin to English: "Two things are infinite - brahmin shit and human stupidity! - Brahminstein"

Tylko co GM, mod czy dev mają zrobić w tej prawie? Przy cofaniu czasu na serwerze to normalne że coś znika, albo respawn jest w innym miejscu np. sprzed kilku minut lub godzin. Mają specjalnie dla Ciebie pisać po nocach poprawki bo Ty tak chcesz?

Tylko co GM, mod czy dev mają zrobić w tej prawie? Przy cofaniu czasu na serwerze to normalne że coś znika, albo respawn jest w innym miejscu np. sprzed kilku minut lub godzin. Mają specjalnie dla Ciebie pisać po nocach poprawki bo Ty tak chcesz?
nie no, jasne, dzieci sobie w pseudoploskim dziale nabijają(bo studenciki z eeeeeee lapami nawet na wykładach będą ciac w FFSOnline), topic rano będzie totalną konfuzją, bo tego nikt TRANSLATOREM sobie nie przetłumaczy i ja będę dawał 200+ postów topicu DEBILOM, bo mogą.

a polaczek moderator pewnie pije w knajpie w swoim studenckim miasteczku, jutro sie ocknie i się zdziwi.
Logged

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline

boshe, to była moja druga, oddana mi krowa,...ona naprawdę nie powinna śłużyć nabijaniu EGO polaczkom, skoro straciłem ją nie z ICH przyczyny.

Niemniej, zauważmy zmiany w ILOŚCI posów na NOWYM forum FO i oceńmy, PO CO te 2ściakilka stron?
Po to, by dzieci neo sobie nabiły..proste?
I zdążyłem posłuchać już wycieczek osobistych, ten gnój GM i ten gNOJ mod forum nie raczył reagować, mamy ładny fun, każdy sobie moze mnie podeptać, a ja o krowę pytałem tylko na początku.

Ale dzieci neo rządzą, więc nie ma bata.
powodzenia.
Już dostałeś odpowiedź, nawet jedną przed momentem, gdzie twoja krowa.

Moderatorzy to też ludzie, czasem potrzebują spać. I trochu kurwa kultury, moderatorem tutaj jest kobieta.

Mam łącze z kablówki, nie neostradę. Try again.
Logged
Nie biegaj za stadem.



zdaj sobie sprawę, że jeśli to ma być grafika, to ŻENADA.


Quote
I trochu kurwa kultury

to może tym złodziejom i panom OT dasz to info?
Logged

A po jaką cholerę ktos miałby to tłumaczyć? Napisałeś temat o krowie w dwóch miejsach, w dziale PL został on wytłumaczony, Ty tego nie zrozumiałeś i jedziesz po wszytkich, ale to nasza wina...

skejwen

  • BBS AKBAR!
    • Brahmins rox
  • Offline

Jesli masz jakis problem to wyjasnij w czym rzecz. I mala prosba - napisz to poprawnie uzywajac interpunkcji.
Logged
"Moo-OooooOO! MoMoo.. MmmmoOoo.. Moo!", translate from brahmin to English: "Two things are infinite - brahmin shit and human stupidity! - Brahminstein"

boshe, to była moja druga, oddana mi krowa,...ona naprawdę nie powinna łśużyć nabijaniu EGO polaczkom, skoro straciłem ją nie z ICH przyczyny.
no ale co poradzisz panie. W sumie zawsze można sobie kupić psa, pies jest bardziej wierny niż krowa.

Quote
Niemniej, zauważmy zmiany w ILOŚCI posów na NOWYM forum FO i oceńmy, PO CO te 2kilka stron.
Po to, by dzieci neo sobie nabiły..proste?
trza też czasem przyskillować stukanie (w klawiaturę), nie ma to tamto

Quote
Ale dzieci neo rządzą, więc nie ma bata.
ja tam wole upc

Quote
ale zrozum komputer to nie wszystko krowa tez
a tam pieprzysz
Logged
"... I'm a little bit of country, with a little bit of fist in your mug homie..."

Swoorr

  • Komandos
  • Offline

nie no, jasne, dzieci sobie w pseudoploskim dzile nabijają, totalna konfuzja, bo tego nikt TRANSLAOTREM sobie nie przetłumaczy i ja będę dawał 200+ postó w topicu DEBILOM, bo mogą.

a polaczek moderator pewnie pije w knajpie w swoim studenckim miasteczku, jutro sie ocknie i się zdziwi.

tu nie chodzi o posty, nawet mysle ze nikogo nie obchodza posty ty taki fun robisz niezla beka z ciebie jest i zapamietaj se zelazna zasade "Server owners and Dev team does not take responsibility for damages caused by rollbacks/server crashes and does not offer refunds SRY! " cos w tym stylu :P
Logged
Twoja stara szczeka na pociągi, nubie.

Swoorr

  • Komandos
  • Offline

no ale co poradzisz panie. W sumie zawsze można sobie kupić psa, pies jest bardziej wierny niż krowa.
trza też czasem przyskillować stukanie (w klawiaturę), nie ma to tamto
ja tam wole upc
a tam pieprzysz

kogo obchodzi ze wolisz upc?
Logged
Twoja stara szczeka na pociągi, nubie.

manero

  • FO:Reloaded
  • Offline

Mi najbardziej podoba się jak po pewnym czasie modyfikuje swoje posty. Przypomnijcie sobie jak wyglądał jego pierwszy post w tym temacie. Teraz się pewnie wstydzi swojego tonu.

jak my niszczymy engine?
ty już dobrze wiesz, cffaniaku
Logged
"... I'm a little bit of country, with a little bit of fist in your mug homie..."

jodwig

  • I'm not always right, but I'm never wrong either
    • After War Mod
  • Offline

jak my niszczymy engine?


 odpowiedz xeon cwaniaku

 jak ty pieknie umiesz unikac odpowiedzi na pytania   ;)

A ty pięknie robić spam, już chyba 5 raz to napisałeś, odpuść sobie
kogo obchodzi ze wolisz upc?

Zamknij dupe i spierdalaj wreszcie spać
Logged
Only people who are ready to die should be able to kill...

Swoorr

  • Komandos
  • Offline

A ty pięknie robić spam, już chyba 5 raz to napisałeś, odpuść sobie
Zamknij dupe i spierdalaj wreszcie spać

co ty ciagle o tym spaniu? spierdalaj to se mozesz mowic to matki smieciu, jezeli jeszcze ja masz
Logged
Twoja stara szczeka na pociągi, nubie.
Pages: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 35
 

Page created in 0.047 seconds with 17 queries.