fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • June 04, 2024, 08:17:18 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 35

Author Topic: polaczki - wątek do śmiechu, jak widzę, nikt nie odpowie, za to FUN mają.  (Read 89009 times)


Już widze Event wielki z 80 graczami.... "POSZUKIWANIA KROWY XOENA", wszyscy w APA, z gaussami, turboplazmami i vindicatorami....

PISZĘ SIĘ NA TO! xD


@ xoen - stary, my istniejemy od dawna. O Tobie dziś świat się dowiedział  ;D


Panowie szlachta - wydaje mi się że narodziła się przypadkiem nowa Legenda, a nawet jeśli nie to przynajmniej Tradycja. Niechaj pamiętny po wsze czasy będzie dzień 08.01.2010, kiedy to ZAGINĘŁA KROWA!
« Last Edit: January 09, 2010, 12:23:33 am by Szef »
Logged

jodwig

  • I'm not always right, but I'm never wrong either
    • After War Mod
  • Offline

to w przedszkolu ucza liczyc ? czy w domu masz korki od rodzicow?

Uczą, a co nie dostałeś się? Jaka szkoda :/
Logged
Only people who are ready to die should be able to kill...


Ja się piszę na ten Event.
Logged

Swoorr

  • Komandos
  • Offline

Uczą, a co nie dostałeś się? Jaka szkoda :/


poprostu nie bylem tam wieki temu, ale dobrze miec tam znajomych w tym wypadku ciebie
Logged
Twoja stara szczeka na pociągi, nubie.

jodwig

  • I'm not always right, but I'm never wrong either
    • After War Mod
  • Offline

Xoen jakbyś był zainteresowany dołączeniem do mojego gangu TSF to spotkajmy się teraz w NCR i to przedyskutujmy
Logged
Only people who are ready to die should be able to kill...


Xoen jakbyś był zainteresowany dołączeniem do mojego gangu TSF to spotkajmy się teraz w NCR i to przedyskutujmy
ok, ale ja nie chcę się sprzedać, jak te gnoje, nawet w necie.
zobacz, co za dzieci, swa zdania PRAWDY i BOLI ich.


ZAMKNĄC MORDY MI W TOPICU, gnoje.
Logged

Nie ma mowy, tego super gracza REKRUTUJĄ REDDOTS !! Koleś z takim mikro jest pro....
Logged

jodwig

  • I'm not always right, but I'm never wrong either
    • After War Mod
  • Offline


poprostu nie bylem tam wieki temu, ale dobrze miec tam znajomych w tym wypadku ciebie

Wieki temu, to musisz być już "trochę" stary... Dobrze mieć znajomych w przedszkolu? Jesteś jebanym pedofilem czy co?
Logged
Only people who are ready to die should be able to kill...


Może niech temat zostanie przemianowany na offtopic, bo troche mi wstyd za nas wszystkich ;)
Logged

T słonko teletubisi mnie rozwaliło...
Ja, ja chodzę do przedszkola codziennie - odprorwadzam syna :)
Logged

Xoen jakbyś był zainteresowany dołączeniem do mojego gangu TSF to spotkajmy się teraz w NCR i to przedyskutujmy

Jeżeli zobaczę go w naszej bazie, choćby dla żartu, od razu przestawiam wszystkie merce!
Logged
Ale jego krowa zagina czasoprzestrzeń zatrzymując serwer, który cofa taktowanie procesora i bateryjki w biosie, dzieki czemu sama znika.

ok, ale ja nie chcę się sprzedać, jak te gnoje, nawet w necie.
zobacz, co za dzieci, swa zdania PRAWDY i BOLI ich.

Stary, w co ty wierzysz? MATRIX HAS YOU!!!!
Logged

Może niech temat zostanie przemianowany na offtopic, bo troche mi wstyd za nas wszystkich ;)

to nasi rodacy.

rozumiesz, jak to BOLI....płaskie gnoje szukają gierek za darmo i je niszczą.
i siedzą, i pokazują , jacy są.

to jest to, co zniszczy internet, gosci, którzy robią voś dla kogoś, ale te cwaniaczki NIE POJMĄ.
Logged

to nasi rodacy.

rozumiesz, jak to BOLI....

Wiesz że mówisz głównie o sobie?
Logged
Ale jego krowa zagina czasoprzestrzeń zatrzymując serwer, który cofa taktowanie procesora i bateryjki w biosie, dzieki czemu sama znika.

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline

nie, słuchaj, to Wy złapaliście pomyśł na zaistnienie i NIKT nie pomoże, polaczki.
powiem krótko - nie wnikam, wiem, jak to jest, gdy mamy net, w realu wystaqrczyłaby przebieżka i zapierdol takiemu cwaniakowi, jak Swoorr, ale nie ma bata, mamy net i piuntek i rzundzą gnoje.

zgłosiłem topic do usunięcia, ja Wam, drodzy moi na mojej stracie, dla was smiesznej widać, nie dam zarobić setki postów, znam takich gnoi od lat i powiem krótko, Polaczku, do ROBOTY, net ci się szybko skończy studenicku.
Tyle.
Już nie jestem studentem, udało się obronić pracę magisterską w październiku. Przepraszam.

Co mamy zrobić, jak nie przyjmujesz najprostszych tłumaczeń i ciskasz się jak ukłuta mysza? Pewnie był jakiś rollback, czyli cofnięcie czasu gry o ileś tam, przy okazji wrąbało twoją krowę i kilka tysięcy innych itemów. Straty będzie można oszacować, jak serwer się podniesie, bo teraz - niespodzianka - leży od kilku godzin.
Skup się.
Logged
Nie biegaj za stadem.

Pages: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 35
 

Page created in 0.039 seconds with 17 queries.