fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • June 05, 2024, 05:52:51 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 35

Author Topic: polaczki - wątek do śmiechu, jak widzę, nikt nie odpowie, za to FUN mają.  (Read 89036 times)

Re: Wipe - cwaniaczki z możliwościami, jak widać. FO is dead, imo, sry.
« Reply #90 on: January 08, 2010, 09:44:08 pm »

Bo było ich drugie tyle, ile zazwyczaj jest graczy.
Jesteś opóźniony w rozwoju, że tego nie widzisz?
chyba ty jestes skoro myslisz ze w mmorpgu, reklamowanym aktualnie tez na moddb zawsze bedzie gralo 100-200 graczy. do tego potrzebny jest bardzo dobry serwer, ktorego teraz po prostu NIE MA, bo dotacje admini postanowili przeznaczyc na kupno serwera pod forum. powinienes tez zaczac zwazac na jezyk, bo ja tez bardzo chetnie przeszedlbym na bluzgi :)
Logged
see you in the boneyard
shoot me an infallible kiss
Re: Wipe - cwaniaczki z możliwościami, jak widać. FO is dead, imo, sry.
« Reply #91 on: January 08, 2010, 09:46:27 pm »

25 expa dla zubrowki

Wichura - najnub na świecie przegrywa.

Logged

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Wipe - cwaniaczki z możliwościami, jak widać. FO is dead, imo, sry.
« Reply #92 on: January 08, 2010, 09:48:42 pm »

chyba ty jestes skoro myslisz ze w mmorpgu, reklamowanym aktualnie tez na moddb zawsze bedzie gralo 100-200 graczy. do tego potrzebny jest bardzo dobry serwer, ktorego teraz po prostu NIE MA, bo dotacje admini postanowili przeznaczyc na kupno serwera pod forum. powinienes tez zaczac zwazac na jezyk, bo ja tez bardzo chetnie przeszedlbym na bluzgi :)
Cycki opadają.
Forum stoi na tym samym serwerze co gra, o ile wiem. Było nawet na NMA.

Zresztą ile grajcarków wpłaciłeś na serwer czy serwery, że tak cię boli co się z nimi dzieje? Panowie devowie, oddajcie mu te pieniądze i niech wypieprza :>
Logged
Nie biegaj za stadem.

manero

  • FO:Reloaded
  • Offline
Re: Wipe - cwaniaczki z możliwościami, jak widać. FO is dead, imo, sry.
« Reply #93 on: January 08, 2010, 09:52:53 pm »

Podobne pytanie w kontekście Xeona zadał Red Dot. Pytanie pozostało bez odpowiedzi, a sam jestem ciekaw ile Xeon zadonował.
Re: Wipe - cwaniaczki z możliwościami, jak widać. FO is dead, imo, sry.
« Reply #94 on: January 08, 2010, 09:57:44 pm »

Cycki opadają.
Forum stoi na tym samym serwerze co gra, o ile wiem. Było nawet na NMA.

Zresztą ile grajcarków wpłaciłeś na serwer czy serwery, że tak cię boli co się z nimi dzieje? Panowie devowie, oddajcie mu te pieniądze i niech wypieprza :>
nie wiem co do mnie masz, bo ja do ciebie nic, troche szacunku na poczatek by sie przydalo bo to nie jest budka z piwem. darowizny to darowizny, co sie stalo to sie nie odstanie, ale jak widac serwer najzwyczajniej w swiecie LAGUJE przy wiekszej ilosci graczy, to jest fakt, jak nie potrafisz sie z tym pogodzic, to tylko i wylacznie twoj problem :)
Logged
see you in the boneyard
shoot me an infallible kiss

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Wipe - cwaniaczki z możliwościami, jak widać. FO is dead, imo, sry.
« Reply #95 on: January 08, 2010, 09:59:28 pm »

nie wiem co do mnie masz, bo ja do ciebie nic, troche szacunku na poczatek by sie przydalo bo to nie jest budka z piwem. darowizny to darowizny, co sie stalo to sie nie odstanie, ale jak widac serwer najzwyczajniej w swiecie LAGUJE przy wiekszej ilosci graczy, to jest fakt, jak nie potrafisz sie z tym pogodzic, to tylko i wylacznie twoj problem :)
Zaprawdę powiadam, dopatrujesz się drzazgi w oku bliźniego, a nie widzisz kutasa w ustach swoich.

Serwer laguje jak diabli, od godziny nie mogę się połączyć. I nie mów o szacunku, bo brzmisz jak złodziej głoszący o szkodliwości kradzieży.
Logged
Nie biegaj za stadem.

Re: Wipe - cwaniaczki z możliwościami, jak widać. FO is dead, imo, sry.
« Reply #96 on: January 08, 2010, 10:07:59 pm »

Zaprawdę powiadam, dopatrujesz się drzazgi w oku bliźniego, a nie widzisz kutasa w ustach swoich.

Serwer laguje jak diabli, od godziny nie mogę się połączyć. I nie mów o szacunku, bo brzmisz jak złodziej głoszący o szkodliwości kradzieży.

*Krytycznie pada na ziemię oraz krytycznie zwija się w konwulsjach*
Logged

maszrum

  • Soldiers of Thunderstorm
  • Offline
Re: Wipe - cwaniaczki z możliwościami, jak widać. FO is dead, imo, sry.
« Reply #97 on: January 08, 2010, 10:10:28 pm »

bardzo ciekawy topic, dzieki
Logged

Florek

  • Bang Bang Smash
  • Offline
Re: Wipe - cwaniaczki z możliwościami, jak widać. FO is dead, imo, sry.
« Reply #98 on: January 08, 2010, 10:11:49 pm »

Zaprawdę powiadam, dopatrujesz się drzazgi w oku bliźniego, a nie widzisz kutasa w ustach swoich.

Serwer laguje jak diabli, od godziny nie mogę się połączyć. I nie mów o szacunku, bo brzmisz jak złodziej głoszący o szkodliwości kradzieży.
Sorry za offtop, ale autentycznie nie wyrobiłem. xD Nie ma co! xD
Logged
Re: Wipe - cwaniaczki z możliwościami, jak widać. FO is dead, imo, sry.
« Reply #99 on: January 08, 2010, 10:15:31 pm »

Ja wiem czyja to wina! Ale nie powiem.
Logged
just because we play a post-apocalyptic game doesn't mean we have to accept to see people insulting us of jews.

Lipskii

  • Teraz Siergiej Ten niby rusek z nicku xd
  • Offline
Re: Wipe - cwaniaczki z możliwościami, jak widać. FO is dead, imo, sry.
« Reply #100 on: January 08, 2010, 10:33:19 pm »


Odpowiedz na moje PM do niego co za konstruktywna rozmowa.

  Ja -To ty kolego nie rozumiesz nie chce się kłócić trochę wyluzuj i nic więcej a jak byś chciał wiedzieć dziecko nie jestem. Nie rozmawiam już z tobą nie będzie to prowadzić i tak do konstruktywnej rozmowy na poziomie.

Pozdrawiam

Andreij

  On - wypierdalaj.
Logged
http://img97.imageshack.us/img97/9350/bannered.png

Niczym Husaria zmiatamy przeciwników z powierzchni ziemi.
Re: Wipe - cwaniaczki z możliwościami, jak widać. FO is dead, imo, sry.
« Reply #101 on: January 08, 2010, 10:38:19 pm »

I wy chcieliście się z Rosjanami prać? W połowie drogi byście się wyrżnęli, poobrażali, pokłócili, popłakali i olali sprawę. Dziwne, że was jeszcze taki wątek nie znudził, ale trochę przykre jest to czytać...
Logged
no Wez no fun...
http://rudo-brody.pl/uploads/2011-12-24_0012.png
everyday my english loose 1point :/
Re: Wipe - cwaniaczki z możliwościami, jak widać. FO is dead, imo, sry.
« Reply #102 on: January 08, 2010, 10:41:25 pm »

ile czasu minęło i mamy rekord w topicu......


czy to nie dowód na to, że i forum, i userzy, i ta gra to FAIL?
bo NIKT mi nie odpowiedział na pytanie: gdzie moja krowa.

Do świeżaków - cwaniak jesteś i masz kulegen, graj, jesteś graczem z lat 90tych, UNIKAJ, moja rada.
Do starców - nie ma czgo szukać w tej daremnej produkcji, cenicie czas, unikajcie tej gry, niech te tysiące rosjan przez 14tym rokiem zycia Wam je zbetatestuje, może kiedyś to będzie gra warta świeczki, ale na 100% to na dziś jest Tibia, toczka w toczkę.
Tibia.
« Last Edit: January 08, 2010, 10:43:43 pm by xoen »
Logged
Re: Wipe - cwaniaczki z możliwościami, jak widać. FO is dead, imo, sry.
« Reply #103 on: January 08, 2010, 10:43:10 pm »

Już odpowiadam:



Przyjdź do NCR z walizka z 40 tysiacami w kapslach to odzyskasz swoja ukochana krowe.
Logged
Re: Wipe - cwaniaczki z możliwościami, jak widać. FO is dead, imo, sry.
« Reply #104 on: January 08, 2010, 10:45:06 pm »

Już odpowiadam:



Przyjdź do NCR z walizka z 40 tysiacami w kapslach to odzyskasz swoja ukochana krowe.

Tommy, miły obrazek ,dzięki za czas spędzony na zrobienie tegoż;
szkoda, że mimo, iż poprawka SKRYPTU do gry zajmuje tyle samo, to te gnoje walą mi bzdery na pm i w innych topicach bruździć.

o to tu chodzi. zaraz jestem w NCR i będę zły(gdyż od dwóch godzin NIE mogę wejśc do gry(ulga...prawie))..to interesujące, dałem post brzydki i nagle nie mogę w grę wejśc, a MAM chyba prawo oddać BAZĘ zanim się skasuję, CZYŻ kurwa, nie?
dzieci?

upd: przykro mi, musicie dać DOTACJE, bo serw cosik nie ten teges....
to jest typowe dla amatorskich kradzieży silników(w tym przypadku Fallout, pamiętacie taką grę?) i syndromu piątku..
« Last Edit: January 08, 2010, 10:49:20 pm by xoen »
Logged
Pages: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 35
 

Page created in 0.079 seconds with 23 queries.