fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • April 29, 2024, 02:35:45 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 2 3 [4] 5 6 ... 132

Author Topic: Pytania początkujących  (Read 237304 times)

Nice_Boat

  • I shot a man in Reno just to watch him die.
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #45 on: January 05, 2010, 12:30:07 am »

Dodger podnosi ci AC, czyli w większości sytuacji nie pomoże wcale bo ludzie trudniący się PvP mają dużo SP w swojej broni. Toughness natomiast jest bardzo przydatny przeciwko wszelkiej maści critterom, natomiast co do PvP spotkałem się z opiniami od "nie robi" do "mam na każdej postaci". Generalnie dodgera można sobie odpuścić, a toughnessa lepiej mieć niż nie mieć.

BRD podnosi ci obrażenia od każdego wystrzelonego pocisku, więc o ile w przypadku broni strzelającej pojedynczo zysk będzie niewielki, o tyle sprzęt strzelający burstem (czyli np. minigun) będzie o kilkanaście-kilkadziesiąt % bardziej efektywny.

Panzerglas

  • Shperacz
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #46 on: January 05, 2010, 12:44:46 am »

Trochę z innej beczki gdzie znajdę fiber i jakie narzędzia do niego potrzebuje?
Logged
Re: Pytania początkujących
« Reply #47 on: January 05, 2010, 12:48:49 am »

bardzo dziekuje! o taka odpowiedz mi chodzilo, tzn mialem nadzieje taka przeczytac:)
mam jeszcze jedno pytanko: moze zbyt komplikuje sprawe ale wole zapytac...
chodzi o jeden moim zdaniem bardzo pomocny perk: wepon hendling, wiem co robi ale czy myslicie ze jest roznica miedzy sily 7 odrazu, a 4+ perk
wiem ze na poczatku( poczatek jak poczatek 15 lvl :/) dopuki nie bede mial perka moje shooty beda obnizone o sporo procent
ale czy jest jakas roznica? logiczne rzecz biorac nie ma, ale jak ostatnio sie dowiedzialem np. ze zasieg granatu zalezy od sily a nie percepcji to juz sam nie wiem:) wole zapytac, dlatego pytam...
pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc

Logged
Re: Pytania początkujących
« Reply #48 on: January 05, 2010, 12:51:36 am »

Trochę z innej beczki gdzie znajdę fiber i jakie narzędzia do niego potrzebuje?

pomaranczowa roslina na pustyni np, chyba ze maz baze:)
 potrzebujesz outdoora chyba ponad 40% no i noz( stoisz obok i wybierasz kose z plecaka:))
swoja droga chetnie od ciebie zakupie spora ilosc! po dobrej cenie!!hehe
Logged

Nice_Boat

  • I shot a man in Reno just to watch him die.
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #49 on: January 05, 2010, 01:31:21 am »

bardzo dziekuje! o taka odpowiedz mi chodzilo, tzn mialem nadzieje taka przeczytac:)
mam jeszcze jedno pytanko: moze zbyt komplikuje sprawe ale wole zapytac...
chodzi o jeden moim zdaniem bardzo pomocny perk: wepon hendling, wiem co robi ale czy myslicie ze jest roznica miedzy sily 7 odrazu, a 4+ perk
wiem ze na poczatku( poczatek jak poczatek 15 lvl :/) dopuki nie bede mial perka moje shooty beda obnizone o sporo procent
ale czy jest jakas roznica? logiczne rzecz biorac nie ma, ale jak ostatnio sie dowiedzialem np. ze zasieg granatu zalezy od sily a nie percepcji to juz sam nie wiem:) wole zapytac, dlatego pytam...
pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc

Zasięg rzutu granatem to siła*3, ale nie wiem co do ma do weapon handling, bo inwestowanie w 2 skille bojowe to pomyłka. Co do samego weapon handling - tak, różnica jest wystarczająco duża, żeby mocno przeszkadzała (bierz pod uwagę to, że twój weapon skill nie będzie na początku wysoki, więc upragnione 95% na wszystko uzyskasz znacznie później).
Re: Pytania początkujących
« Reply #50 on: January 05, 2010, 01:03:27 pm »

Jak założyć kłódkę na lockera ?

Nice_Boat

  • I shot a man in Reno just to watch him die.
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #51 on: January 05, 2010, 01:31:32 pm »

Jak założyć kłódkę na lockera ?

Wybierasz "use on" i klikasz na lockerze. Jeżeli kłódka nie ma "use on" po wzięciu do ekwipunku (nie pamiętam, dawno tego nie robiłem), to kliknij i przytrzymaj lpm na lockerze tak żeby otworzyło się menu, ikonka plecaka i wybierz kłódkę.
Re: Pytania początkujących
« Reply #52 on: January 05, 2010, 03:46:46 pm »

Wybierasz "use on" i klikasz na lockerze. Jeżeli kłódka nie ma "use on" po wzięciu do ekwipunku (nie pamiętam, dawno tego nie robiłem), to kliknij i przytrzymaj lpm na lockerze tak żeby otworzyło się menu, ikonka plecaka i wybierz kłódkę.

oba przypadki nie działają, wie ktoś dlaczego ?
Re: Pytania początkujących
« Reply #53 on: January 05, 2010, 03:57:09 pm »

oba przypadki nie działają, wie ktoś dlaczego ?

szafka musi byc chyba otwarta przy zakladaniu klodki
Logged
Re: Pytania początkujących
« Reply #54 on: January 05, 2010, 04:24:15 pm »

Pytanie czy pojedynczy gracz, niezrzeszony w gangu itd może posiadać jakieś większe lokum niż namiot?


Logged

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #55 on: January 05, 2010, 04:26:38 pm »

Pytanie czy pojedynczy gracz, niezrzeszony w gangu itd może posiadać jakieś większe lokum niż namiot?
Nie, próbowałem już.

Cierpliwości, że tak tajemniczo zagaję ;-)
Logged
Nie biegaj za stadem.

kav

  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #56 on: January 05, 2010, 04:29:37 pm »

Pytanie czy pojedynczy gracz, niezrzeszony w gangu itd może posiadać jakieś większe lokum niż namiot?

Z tego co wiem, da się jeszcze wynająć pokój w różnych miastach.Niestety namiot i tak ma większą pojemność.
Logged
http://img97.imageshack.us/img97/9350/bannered.png
"Ludzie byli sobie kiedyś bliżsi, broń nie niosła tak daleko."
Re: Pytania początkujących
« Reply #57 on: January 05, 2010, 09:30:04 pm »

Cześć

Miałem spotkanie z krowami i karawaną, tryb turnbased. Rezultat walki jest taki, że leżę z -10 hp, inny strażnik leży, reszta przeciwników nie żyje. W efekcie jestem zablokowany, automatyczne leczenie nie działa (czekam 15 minut i hp się nie zmieniło). Czy macie pomysł co zrobić w tej sytuacji?

Pozdrawiam,
Szybki
Logged
Re: Pytania początkujących
« Reply #58 on: January 06, 2010, 08:22:26 pm »

Pewnie banalne pytanie ale jednak nie jestem pewien. Czy można się uzależnić od papierosów?  :)
Logged
Re: Pytania początkujących
« Reply #59 on: January 06, 2010, 09:12:12 pm »

u mnie pojawilo sie addiction po zazyciu nuke coli i spaleniu paczki papierosow. do dzis mi tak zostalo tylko nie widze strat w AG czy PE
edit: racja moj błąd to nuke cola
« Last Edit: January 06, 2010, 09:29:44 pm by AmneziaHaze »
Logged
Pages: 1 2 3 [4] 5 6 ... 132
 

Page created in 0.072 seconds with 18 queries.