fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • April 27, 2024, 08:28:30 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 ... 6 7 [8] 9

Author Topic: Servery FOnline  (Read 32352 times)

Tomowolf

  • Cute Kittens and stuff.
  • Offline
Re: Servery FOnline
« Reply #105 on: April 19, 2013, 11:19:57 pm »

O, widzę Jovanka też się przerzuciła na lepszy server. ;)
Niewiem czy to ironia... : -)
Logged
h

Swiatowid

  • Whens WIPE? ... Soon!
  • Offline
Re: Servery FOnline
« Reply #106 on: April 20, 2013, 03:32:16 am »

Quesry nie questy jeden hoy nie zmieniają one tego ze TLA to miejsce dla masochistycznych crafterow FODE jest dużo bardziej 4fun
Logged

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Servery FOnline
« Reply #107 on: April 20, 2013, 08:13:25 am »

A idź w pizdu z takim serwerem dla crafterów, żeby wyprodukować byle śmierdzącą kurtkę trzeba mieć igłę, nitkę i diaboł wie co jeszcze. Realizm, ta. 2238 w epoce przed cooldownami, blueprintsami i innymi pojebaństwami miało to dużo lepiej rozwiązane.
Logged
Nie biegaj za stadem.

Re: Servery FOnline
« Reply #108 on: April 20, 2013, 08:43:17 am »

Przecież na tla wszystko można kupić. Nie wiem czemu mówicie o krafcie.
Logged
Re: Servery FOnline
« Reply #109 on: April 20, 2013, 10:11:06 am »

Quesry nie questy jeden hoy nie zmieniają one tego ze TLA to miejsce dla masochistycznych crafterow FODE jest dużo bardziej 4fun

A pierdolisz pan, tla to wlasnie magia fonline, nie wiem dlaczego uczepiles sie craftingu skoro wszystko mozna kupic w sklepach. Ja osobiscie uzywam craftingu tylko jako dodatek do expa i sprzedawania za kase.
Logged

DocAN.

  • Testing FO: Reloaded
  • Offline
Re: Servery FOnline
« Reply #110 on: April 20, 2013, 11:21:04 am »


W Den jest możliwość kupowania/sprzedawania przedmiotów pomiędzy graczami w oparciu o system aukcji.



Chcąc sprzedać przedmiot wybieramy "Sell" następnie z okna przedmiot który chcemy sprzedać, ustalamy cenę (cost), okres trwania aukcji. Lot (czyli o ile mozna podbijac) większość przedmiotów schodzi jako "kup teraz"




Poniżej okno z listą przedmiotów jakie gracze wystawili na aukcji:



Kasa za wystawione przedmioty i przedmioty, które kupiliście respią się w szafce w banku (na screenie zejście do banku)



Aby dostać się do skrzynki należy zapłacić 100 capsli Hubologowi w szmacie.


Logged
FOnline: Reloaded - Post apocalyptic mmorpg
Re: Servery FOnline
« Reply #111 on: April 20, 2013, 12:06:04 pm »

A idź w pizdu z takim serwerem dla crafterów, żeby wyprodukować byle śmierdzącą kurtkę trzeba mieć igłę, nitkę i diaboł wie co jeszcze. Realizm, ta. 2238 w epoce przed cooldownami, blueprintsami i innymi pojebaństwami miało to dużo lepiej rozwiązane.
do zrobienia lether armora trzeba dokładnie 4 przedmiotów, z tego co pamietam na 2238 trzeba było podobnie, swoją drogą ja craftowałem je na początku gry, teraz wszystko mam ze sklepów więc jak kogoś craft irytuje może kupować spokojnie do metal armorów mkII.
Podoba mi sie bardzo ten FOV, że widać wszystko w zasięgu percepcji, a nie jak na 2238 zależne czy stoimy tyłem bokiem.... i za przeszkodami też nic nie widać, teraz widze jakie to głupie jest, nawet we własnej bazie trzeba było pisać przez /s żeby było widać co piszemy do sojusznika lol
Logged
Re: Servery FOnline
« Reply #112 on: April 20, 2013, 01:03:48 pm »

Podoba mi sie bardzo ten FOV, że widać wszystko w zasięgu percepcji, a nie jak na 2238 zależne czy stoimy tyłem bokiem.... i za przeszkodami też nic nie widać, teraz widze jakie to głupie jest, nawet we własnej bazie trzeba było pisać przez /s żeby było widać co piszemy do sojusznika lol
Super. Widać nawet przez ściany, to już WH nie opłaca się pisać ;/
Re: Servery FOnline
« Reply #113 on: April 20, 2013, 01:13:56 pm »

W fallout 1 i 2 też jakoś widać przez ściany.
Logged
Re: Servery FOnline
« Reply #114 on: April 20, 2013, 02:10:07 pm »

W fallout 1 i 2 też jakoś widać przez ściany.
A w F1 lub F2 masz multi? To z czym do ludzi.
Pomijając że na TLA nie ma TB, to nawet w RT widoczność globalna ssie. Niczego nie zaplanujesz, zerowa taktyka, czysta rozpierducha jak w quake. Serwer ratują questy (pomimo że stare), bo nawet na craft jest już płacz.
Re: Servery FOnline
« Reply #115 on: April 20, 2013, 06:23:56 pm »

Niczego nie zaplanujesz, zerowa taktyka, czysta rozpierducha jak w quake.

Inna taktyka, zresztą co tu tłumaczyć komuś dla kogo jedyną stycznością z pvp było kampienie grida unarmedem w Reno haha  ;D
Logged
Re: Servery FOnline
« Reply #116 on: April 20, 2013, 06:38:38 pm »

Super. Widać nawet przez ściany, to już WH nie opłaca się pisać ;/
Z ciekawości sprawdziłem, okazuje się, że w momencie, gdy tracimy kogoś z pola widzenia, ten ktoś po prostu przestaje dla nas istnieć - serwer nie wysyła o nim informacji do nas. Nie jest tak, jak w standardowej grze FPS, gdzie wszystkie informacje o innych graczach na mapie(a przynajmniej w pewnej odległości) trzymane są gdzieś w pamięci. To oznacza niemożność stworzenia takiego typowego WH. Mylę się?
Logged
Re: Servery FOnline
« Reply #117 on: April 20, 2013, 06:57:53 pm »

Inna taktyka, zresztą co tu tłumaczyć komuś dla kogo jedyną stycznością z pvp było kampienie grida unarmedem w Reno haha  ;D
A najlepsze że zawsze wtedy płakałeś i było pokazowe wyjście z gry.

Z ciekawości sprawdziłem, okazuje się, że w momencie, gdy tracimy kogoś z pola widzenia, ten ktoś po prostu przestaje dla nas istnieć - serwer nie wysyła o nim informacji do nas. Nie jest tak, jak w standardowej grze FPS, gdzie wszystkie informacje o innych graczach na mapie(a przynajmniej w pewnej odległości) trzymane są gdzieś w pamięci. To oznacza niemożność stworzenia takiego typowego WH. Mylę się?
W jaki sposób przestaje istnieć, jak widoczność jest globalna, bez znaczenia czy jest się za ścianą czy głazem? Będąc przy girdzie, widzę gracza z drugiego końca mapy, mimo że pomiędzy jest budynek, śmieci i ściany... Realizm TLA, Jovanko idź tam na DEVa o ile jeszcze nie jesteś.
Re: Servery FOnline
« Reply #118 on: April 20, 2013, 07:05:42 pm »

Kurwa chcecie realizm w grze w ktorej nie da sie biegac podczas walki? :D
Logged
Re: Servery FOnline
« Reply #119 on: April 20, 2013, 07:13:41 pm »

Kurwa chcecie realizm w grze w ktorej nie da sie biegac podczas walki? :D
Nie "kurwa", chce normalnego FO w którym można się bezkarnie ponapierdalać w TB na encu gdzie jest powyżej 40 graczy (tak, bo pamiętam takie akcje, gdzie jedno enco miało tyle co dziś cały serwer).
A nie że to wyłączą, bo jakiś dupowłaz poległ z minigunem i lśniącym CA i płakał cały dzień o to, że go wyruchali biedacy z mauserem.
Pages: 1 ... 6 7 [8] 9
 

Page created in 0.081 seconds with 19 queries.