fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • April 28, 2024, 01:33:57 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 ... 5 6 [7] 8 9

Author Topic: Servery FOnline  (Read 32371 times)

Re: Servery FOnline
« Reply #90 on: April 08, 2013, 01:47:52 pm »

z perspektywy gamera - przenioslem sie na TLA zeby porownac i musze przyznac ze gra sie bardzo przyjemnie. Miasta sa w miare bezpieczne, swiat jest bogaty w ciekawych npc, masa fabuly i questow (w tym uzasadnienie fabularne zgonow graczy i powiazany z tym system replikacji hubologistow). Do 30 lvl mozna dobic w praktyce nie oddajac ani 1 strzalu tylko robiac questy i podrozujac po swiecie ( ponad nie wiem bo dopiero mam 30 ale widze ze zapas questow jest wiec i do 36 sie na "graniu w fallouta" nabije).
Wada jest to ze czesc ruskich zabija cie na pustyni tylko za to ze masz "angielski" nick i dostajesz komentarz "stupid american" co mi sie zdarzylo juz pare razy ( jest przynajmniej 1 frakcja ktora pkuje nie rosjan ) ale mechanika jest na tyle fajna ze jak sie nabije ten 24 lvl to 1 na 1 da rade sie wybronic nawet przed typem na 36, kwestia kombinowania i wykorzystania sprzetu.
Crafting jest bardzo rozwiniety i oplacalny a npce kupuja praktycznie wszystko wiec az milo handlowac bez potrzeby szukania kogos kto od ciebie cos kupi.
PvP odbywa sie glownie na pustyni i w miejsacach do tego przeznaczonych wiec nie ma strachu ze ktos cie utlucze w miesice podczas handlu.
PvM jest super bo potwory sa dobrze wybalansowane i maja fajny loot. Moze xp za walke sa strasznie marne ale tam expi sie questami wiec jest git. Ktos tam na prawde odwalil kawal dobrej roboty - wzial cala esencje fabuly fallouta, dodal grywalna mechanike i nadal ramy fabularne nawet najdziwniejszym rzeczom jak chocby smierc postaci gracza i jej replikacja.
Kazdy moze przeczytac do 10 ksiazek na kazdy skill a kazda ksiazka daje nam +6 pkt wiec w efekcjie mozemy miec postac ktora ma kazdy skill na grywalnym poziomie a nasze pkty pakowac tylko w 3 wybrane tagi dzieki czemu nawet z 1 charyzmy mamy zastrzyk pktow do speecha wystarczajacy do zrobienia wiekszosci zwyklych questow i cieszenia sie ciekawymi dialogami w falloutowym klimacie.
Niestety wylaczyli walke turowa jest juz jedynie realtime, sheltery(domki graczy) sa strasznie drogie i jest sporo bledow w dialogach (ktore ku mojemu bardzo milemu zaskoczeniu sa porpawiane z dnia na dzien jak sie zglasza bledy ;] ). Dodatkowo akcje z operacjami i implantami ( dokladnie jak w fallout 2) sa w praktyce tyko dla frakcji i duzych zorganizowanych grup bo mody potrzebne do operacji ( ktore robi sie tak samo jak w f2 w san fran ^^ ) sa za zdobywanie baz jak sierra army czy maripolisa itp.. no chyba ze ma sie zlodzieja i podpierniczy sie taki mod typowi z frakcji a potem cie scigaja co tez jest zabawne :P

No to tyle z recenzji ;]
Logged
Re: Servery FOnline
« Reply #91 on: April 08, 2013, 04:06:19 pm »

rzeczywiście grając w TLA mam jakiś fun z gry, teraz widze że byłem masochistą grając na 2238 :P
Logged

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Servery FOnline
« Reply #92 on: April 08, 2013, 05:05:36 pm »

Wcześniej na TLA byś za wiele nie pohasał bez znajomości cyrylicy.
Logged
Nie biegaj za stadem.

Re: Servery FOnline
« Reply #93 on: April 08, 2013, 05:46:16 pm »

no wiem, ale teraz rozumiem i mam fun :P
questow jest tyle ze juz nie wiem ktory robic, przyjemnie sie czegos szuka, gdy wiadomo ze bedzie za to spory exp i jakas kasa, questow z zabijaniem czegos jeszcze nie dam rady ale te "przynies podaj pozamiataj" sa bardzo oplacalne
podoba mi sie to ze moge spokojnie grac 1 charem jako sprzedawca, crafter, lekarz, wojownik i targarz w jednym
oczywiscie nie bede jakims super kozakiem w spotkaniu 1v1, ale dla moich potrzeb w zupelnosci wystarczy, a mam dopiero 14 level
Logged
Re: Servery FOnline
« Reply #94 on: April 08, 2013, 07:55:46 pm »

Jak to jest, po rozpoczeciu trzeba sie wydostac z obozu czyli nabic 5 lvl i pozniej co? Mozna sie szwedac po calym swiecie? Duzo jest tych questow?
Logged

Tomowolf

  • Cute Kittens and stuff.
  • Offline
Re: Servery FOnline
« Reply #95 on: April 08, 2013, 10:09:56 pm »

Jak to jest, po rozpoczeciu trzeba sie wydostac z obozu czyli nabic 5 lvl i pozniej co? Mozna sie szwedac po calym swiecie? Duzo jest tych questow?
W samym Den naliczyłem 20, a jeszcze są dwie podlokacje... ;- )
Logged
h
Re: Servery FOnline
« Reply #96 on: April 09, 2013, 02:36:17 pm »

Jak to jest, po rozpoczeciu trzeba sie wydostac z obozu czyli nabic 5 lvl i pozniej co? Mozna sie szwedac po calym swiecie? Duzo jest tych questow?

Najlepiej Ci będzie na bazarze w NCR. Ja tam zawsze gram - łatwo zdobyć doświadczenie!
Jak pójdziesz do innego miasta to zaraz Cię jakiś haxor uwali. Nie warto.
Re: Servery FOnline
« Reply #97 on: April 09, 2013, 03:59:51 pm »

Najlepiej Ci będzie na bazarze w NCR. Ja tam zawsze gram - łatwo zdobyć doświadczenie!
Jak pójdziesz do innego miasta to zaraz Cię jakiś haxor uwali. Nie warto.

Hahahaha chyba mnie z kim pomylilas/les :D Ja doswiadczenia zdobywac nie musze nie wiem jak ty  ;) hihihihihi.
Logged

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Servery FOnline
« Reply #98 on: April 09, 2013, 04:47:29 pm »

Ja doswiadczenia zdobywac nie musze nie wiem jak ty  ;) hihihihihi.
Poczekaj, aż zaczną cię interesować dziewczęta :>
Logged
Nie biegaj za stadem.

Tomowolf

  • Cute Kittens and stuff.
  • Offline
Re: Servery FOnline
« Reply #99 on: April 09, 2013, 04:53:41 pm »

Poczekaj, aż zaczną cię interesować dziewczęta :>
Wtedy posłucha rady i pójdzie do NCR ;- ).
Logged
h
Re: Servery FOnline
« Reply #100 on: April 09, 2013, 07:56:29 pm »

@ wichura
Jak zwykle wszystko sprawdza sie do jednego - do pieprzenia. (chyba ze solisz, lul).

@ likeyoucare
Napisz pmke to moge cie czegos "nauczyc" jesli nie jestes zbyt doswiadczona :D

@ Tomowolf
NCR jest zbyt mainstremowe wole RNK.

Logged

skejwen

  • BBS AKBAR!
    • Brahmins rox
  • Offline
Re: Servery FOnline
« Reply #101 on: April 09, 2013, 10:15:08 pm »

Poczekaj, aż zaczną cię interesować dziewczęta :>

Oklaski :D
Logged
"Moo-OooooOO! MoMoo.. MmmmoOoo.. Moo!", translate from brahmin to English: "Two things are infinite - brahmin shit and human stupidity! - Brahminstein"

Senocular

  • The Real Roleplayer
  • Offline
Re: Servery FOnline
« Reply #102 on: April 19, 2013, 10:54:09 am »

Właśnie dodano dział na TLA mk2 na newfmc :-*

http://forum.newfmc.pl/index.php
Logged
Favorite forum posters:
Mike Crosser, the underground
Re: Servery FOnline
« Reply #103 on: April 19, 2013, 11:08:08 pm »

Różnorodność questów na TLA mk2 poraża...  :)





450 exp za wykonaną robotę piechotą nie chodzi!
« Last Edit: April 19, 2013, 11:10:06 pm by Levin »
Logged

Senocular

  • The Real Roleplayer
  • Offline
Re: Servery FOnline
« Reply #104 on: April 19, 2013, 11:17:56 pm »

Różnorodność questów na TLA mk2 poraża...  :)





450 exp za wykonaną robotę piechotą nie chodzi!
O, widzę Jovanka też się przerzuciła na lepszy server. ;)
Logged
Favorite forum posters:
Mike Crosser, the underground
Pages: 1 ... 5 6 [7] 8 9
 

Page created in 0.088 seconds with 17 queries.