fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • May 09, 2024, 04:31:05 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 28

Author Topic: Sad but true albo aktualny status FO2238  (Read 75567 times)

Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #345 on: May 11, 2013, 04:20:21 pm »

Tez o tym pomyslalem :D
Logged
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #346 on: May 26, 2013, 12:01:22 pm »

Masz - 1000 od Gramatycznych Nazistów za "kto kolwiek". ;)

Swoją drogą przecież nie tędy droga.

dalej nie czytam, cisnie komus a robi powtorzenie w 1 zdaniu. pozdro.

sir hubertus mowi prawde
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #347 on: May 26, 2013, 12:03:19 pm »

Masz - 1000 od Gramatycznych Nazistów za "kto kolwiek". ;)

Swoją drogą przecież nie tędy droga.

wytykac komus bledy, robic je samemu sekunde pozniej. fajnie ;)

sir hubertus ma racje w swoich postach

tomowolf widze masz zamiar przestac lizac dupsko devom po 3 latach kosztowania ich gowna? no nie wierze normalnie...
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #348 on: June 02, 2013, 06:16:25 pm »

taka refleksja - 2238 bardzo przypomina Polske - wszyscy spierdalaja :D
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #349 on: June 03, 2013, 05:58:31 am »

nie no widzę, że idzie ku lepszemu..

Quote
FIXES:
- Fixed smart cursor not recognizing trees can be chopped with primitive tool.
- Fixed bug which made it impossible to use weapons while having Aimed hotkey active and having Fast-Shot trait at the same time.
- Bomb in gunrunners quest can now be defused.

FEATURES:
- Special clothes can be found in encounter, Ares and Glow lockers.

CHANGES (WIP):
- Hinkley outfitter will give outfits to mentally challenged.
- Low Charisma no longer prevents from talking to traders.
- Disabled crafting cooldown.
- NPCs don't remember players who attacked them after the NPC dies.

- Grenades thrown on hex can now be thrown through critters and hexes that don't block FOV just like during normal throwing attack.
- Using reload hotkey now no longer changes weapon attack mode.
- Disassembling items removes sneak.
- New tanker entry point in San Francisco on town/world interface.
- Gold Nuggets weight lowered to 300g and their price increased to 125 caps.
- Small adjustments in ammo weight according to their caliber (generally ammunition is lighter).

zabawne jest to, jak po 3-4 latach parę wybitnie upierdliwych "ficzersów", które dałoby się naprawić w góra 15minut, zostało nagle naprawionych.. czyżby zacne grono, które przez cały ten czas broniło tych bzdur, nagle ocknęło się i wycofało z podejścia "no fun allowed"?

za późno...

choć jak mawiają, dla niektórych lepiej późno, niż wcale ;)

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #350 on: June 03, 2013, 12:46:14 pm »

Przypomina mi to sławetny nie-update, kiedy po niemal równym roku pełzania z prędkością chromego ślimaka w ciąży prędkość spaceru ustawiono na cywilizowanym poziomie, ot tak pstryk tudzież jeb z dzidy laserowej. Poprawienie jednego parametru to żadna skomplikowana procedura przecież, ale nieprędko minie mi trauma, jakiej dostałem zmarnowawszy dwa Pathfindery na drwalu.

taka refleksja - 2238 bardzo przypomina Polske - wszyscy spierdalaja :D
Wyjedzie człowiek do pracy i zaraz "spierdalanie". Ale fakt, dziesięciokrotna niemal różnica zarobków nie zostawia wiele miejsca na "jestę patriotę i dziadę śmietnikowę" :>
Logged
Nie biegaj za stadem.

Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #351 on: June 03, 2013, 03:26:30 pm »

Wyjedzie człowiek do pracy i zaraz "spierdalanie". Ale fakt, dziesięciokrotna niemal różnica zarobków nie zostawia wiele miejsca na "jestę patriotę i dziadę śmietnikowę" :>
Zarobki to prozaiczny powod wyjazdu i tak lozysz gruba kase na ZUS i NFZ a nie dosc ze caly ten sociadl jest niewyolny, to i tak pierdyknie lada moment. Wiec mowisz, ze farmisz karawany na TLA a caly sprzet przerzucasz na 2338? :D

Tomowolf

  • Cute Kittens and stuff.
  • Offline
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #352 on: June 03, 2013, 03:48:42 pm »

Ech, zaś się robi burdel, macie racje ale...
Powiem krótko - kto już tu pograł swoje, i siedział na tc/questach/farmie/czymkolwiek milion jeden razy, to normalne, że oczekuje czegoś nowego, a tymczasem nawet nie dostanie odgrzanowego kotleta, tylko starą grzankę, lekko przypaloną.
Sytuacja jest teraz smutna i pokazało to odejście całych ekip PVP na TLAmk2, wraz z jebdejtem na engrish( Najpierw SoT, potem BBS, Hawksi, VSB chyba tez jesli sie nie myle, więszkość polskich graczy, a teraz C88 z niemiaszkami z TMA) I została garstka wytrwałych.
Jeśli ktoś uważa że sprzęt zdobywa się trudniej na 2238 niż TLA to jest w ogromnym błędzie - w którym też byłem, ostatnio spróbowałem farmy enklawy, i o dziwo jest to kurwesko łatwe, szafki wypchane sprzętem etc.
Tylko problem jest jeden, ni ma co tu robić, TC nudne, nagrody te same, buff, jet, kola, zapalniczki, ammo, jakis uran którego nikt nie używa bo po co.
Farma : sprowadza się do hexowania przeciwników w tb z małpą z 12 ap, aby wystrzelić 3 bursty, naprawić sprzęt (tak, wszystko da się farmić, od ssów, poprzez armory, aż po avki i gatlingi - i ammo do tego)
Może i to troche wylewne, ale nie mam na celu płakać nad 2238, bo une nie umio robić, tylko powiedzieć pare ostatnich świeżych słów prawdy - a to że nie ma graczy PVP - to oni zadecydowali że strzelają focha i znudziło im się robienie tego samego od 4 lat.
Logged
h

Shanna

  • BBS
  • Offline
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #353 on: June 03, 2013, 04:17:53 pm »

Ech, zaś się robi burdel, macie racje ale...
Powiem krótko - kto już tu pograł swoje, i siedział na tc/questach/farmie/czymkolwiek milion jeden razy, to normalne, że oczekuje czegoś nowego, a tymczasem nawet nie dostanie odgrzanowego kotleta, tylko starą grzankę, lekko przypaloną.
Sytuacja jest teraz smutna i pokazało to odejście całych ekip PVP na TLAmk2, wraz z jebdejtem na engrish( Najpierw SoT, potem BBS, Hawksi, VSB chyba tez jesli sie nie myle, więszkość polskich graczy, a teraz C88 z niemiaszkami z TMA) I została garstka wytrwałych.
Jeśli ktoś uważa że sprzęt zdobywa się trudniej na 2238 niż TLA to jest w ogromnym błędzie - w którym też byłem, ostatnio spróbowałem farmy enklawy, i o dziwo jest to kurwesko łatwe, szafki wypchane sprzętem etc.
Tylko problem jest jeden, ni ma co tu robić, TC nudne, nagrody te same, buff, jet, kola, zapalniczki, ammo, jakis uran którego nikt nie używa bo po co.
Farma : sprowadza się do hexowania przeciwników w tb z małpą z 12 ap, aby wystrzelić 3 bursty, naprawić sprzęt (tak, wszystko da się farmić, od ssów, poprzez armory, aż po avki i gatlingi - i ammo do tego)
Może i to troche wylewne, ale nie mam na celu płakać nad 2238, bo une nie umio robić, tylko powiedzieć pare ostatnich świeżych słów prawdy - a to że nie ma graczy PVP - to oni zadecydowali że strzelają focha i znudziło im się robienie tego samego od 4 lat.

Pisz wiecej takich postow ze cos jest latwe do zdobycia, chyba zapomniales ze obecny "Dev team" jest bardzo szybki jesli chodzi o nerf update ;]
Logged

xsarq

  • You Can't Kill What's Already Dead
  • Offline
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #354 on: June 03, 2013, 04:34:09 pm »

Brr wystarczy tylko że system reputacji zostanie ponownie włączony...BAM no more free gatlings for ya.
Logged
Scamers: Grimmi
Beware of trading with this person.
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #355 on: June 03, 2013, 05:31:48 pm »


Mimo wszystko każda gra się kiedyś znudzi, jak dobra (bądź nie) by nie była.
Logged

Senocular

  • The Real Roleplayer
  • Offline
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #356 on: June 03, 2013, 11:43:36 pm »

Mimo wszystko każda gra się kiedyś znudzi, jak dobra (bądź nie) by nie była.
CS i Quake po 10 latach się jakoś nie nudzi. FOnline to taki cees tylko, że z pixelami z Falloutów. Szkoda, że devsi o tym zapomnieli i zrobili wielką ciepłą kupę na całe PvP. :)
Logged
Favorite forum posters:
Mike Crosser, the underground

kompreSor

  • FOnline 3
  • Offline
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #357 on: June 04, 2013, 10:22:39 am »

CS i Quake po 10 latach się jakoś nie nudzi. FOnline to taki cees tylko, że z pixelami z Falloutów. Szkoda, że devsi o tym zapomnieli i zrobili wielką ciepłą kupę na całe PvP. :)
Obecny system pvp jest dobry(nie licząc że przedwipowe TC było lepsze!). Jestem ciekawy co ci się tak nie podoba, pewnie Iding - jest to pewne rozwiązanie czegoś gorszego, czyli fast relogi. wole Iding od fali altów, może teraz gra nie jest dla ludzi którzy nie umieją poczekać 2,5m na walkę ^^( wiem inna sprawa jest kiedy ekipa się szykuje na akcje... czeka się długo dłużej niż 2,5m, ale zawsze się czekało(patrz zakaz dual logów)). Ja osobiście wracam na 2238, już zbieramy ekipę zwaną BSG, ale chyba będziemy grać pod nazwą Chosen Soldiers bo mają więcej baz. ale czeka mnie zbieranie stuffu na nowo, ponieważ kiedy przenosiłem się na Desert Europe, rozdałem cały stuff.

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #358 on: June 04, 2013, 01:00:04 pm »

Zarobki to prozaiczny powod wyjazdu i tak lozysz gruba kase na ZUS i NFZ a nie dosc ze caly ten sociadl jest niewyolny, to i tak pierdyknie lada moment. Wiec mowisz, ze farmisz karawany na TLA a caly sprzet przerzucasz na 2338? :D
Nie łożę na ZUS i NFZ ani grosza, okradali mnie prawie dziesięć lat i nic z tego nie mam. Teraz zrzucam się na brytyjskich emerytów, a dzięki umowom międzynarodowym o unikaniu podwójnego opodatkowania nie muszę płacić 44% w Bolandzie, bo płacę dużo niższy (niemal o połowę) podatek w UK. Donos do skarbówki nic nie da, to naprawdę całkowicie legalne i działa.
Co jest polskim towarem eksportowym? Polacy :>

Brr wystarczy tylko że system reputacji zostanie ponownie włączony...BAM no more free gatlings for ya.
Znowu altowisko pierdolone, znowu by mi się nie chciało tresować tylu altów-kibli. 2238 never changes.
Logged
Nie biegaj za stadem.

Tomowolf

  • Cute Kittens and stuff.
  • Offline
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #359 on: June 04, 2013, 02:27:52 pm »

Znowu altowisko pierdolone, znowu by mi się nie chciało tresować tylu altów-kibli. 2238 never changes.
Man, kurde, alty to nawet nie problem, ale jeśli to zrobią, to przyjdzie to albo razem z wipem, albo ktoś tu po prostu zgubił "musk"
Jak narazie do farmy Gatlingów wystarczą dwa alty ( których także używam do pvp, gatling critburster i avenger tankier) i looter na okienku, zabawa miodzio, jest gdzie ten stuff z wyższej półki gdzie zużyć, i te dragi, jak nie na PiviPi, to na farmienie, jak nie lubisz się strzelać z nabzami, to napierdalaj anklav, nie trzeba jakichś mega abusów, wystarczy myszka, klawiatura i ustawić TB, zostawić krowe razem z looterem w namiocie i masz.
Logged
h
Pages: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 28
 

Page created in 0.059 seconds with 20 queries.