fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • March 29, 2024, 07:16:00 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: [1] 2 3 ... 28

Author Topic: Sad but true albo aktualny status FO2238  (Read 74523 times)

manero

  • FO:Reloaded
  • Offline
Sad but true albo aktualny status FO2238
« on: February 20, 2013, 11:17:26 pm »

Jak w temacie...

Gathering - zjebany (depleted, depleted, depleted...)
Barter - zjebany (ktokolwiek to ogarnia? Nieintuicyjne i wydumane.)
Crafting - zjebany (blueprinty oO)
Repair - zjebany (kto by pomyślał, że coś takiego można spierdolić)
PVE - zjebane (nakłady przewyższają korzyści, poziom trudności z dupy wzięty, w obecnej formie PVE na dobrą sprawę nie istnieje)
PVP - ostatni bastion 2238... zjebany (Idler, w założeniu antyFR, w praktyce najchujowszy feature który moje oczy widziały na 2238 w przeciągu 4 lat istnienia. Kto nie wie niech spróbuje.)

Na koniec smaczek, idler status w Hinkley:



Karny murzyński kutas temu kto to wymyślił. Ja nie mam więcej pytań. Nie polecam, odradzam.
« Last Edit: February 20, 2013, 11:24:03 pm by manero »
Logged
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #1 on: February 20, 2013, 11:26:30 pm »

Stop whining!

A tak na serio.. to zapomniales o handlu - tez zjebany.

no fun allowed, ale wazne ze nikt nie robi abuse i exploitow


a idler to jest wrecz ksiazkowy przyklad na to jak mozna wdrozyc w miare dzialajace rozwiazanie (chociaz tez czesciowo, od updata juz widzialem w pvp pare jawnych duallogow, sam tez bym skorzystal z lootera na dualu ale z trudem odpalam ta gre, a co dopiero drugie okno..) ktore zajebiscie wkurwia nawet jak chcesz pograc normalnie.

zanim ktos mnie zwyzywa od wrednych fastrelogerow z milionem BG pvp charow to dodam, ze altow mam o polowe mniej niz wichura i w tym zadnego BG i nie przeszkadzalo mi to nigdy w tej sesji brac udzialu w pvp..;]


bonus:
http://www.55gd.net/wp-content/uploads/2011/12/eve-wtd.jpg
« Last Edit: February 20, 2013, 11:30:59 pm by Kilgore »
Logged
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #2 on: February 21, 2013, 11:16:55 am »

Craft powiedz mi kto nie ma teraz bp na podstawowe itemy do pvp takie jak ca itp.
Barter jest prosty przynajmniej jak dla mnie trzeba wiedzieć gdzie co można sprzedać i tyle.
PVE poziom trudności z dupy no ale to gra pvp więc...
Logged

manero

  • FO:Reloaded
  • Offline
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #3 on: February 21, 2013, 11:30:57 am »

Craft powiedz mi kto nie ma teraz bp na podstawowe itemy do pvp takie jak ca itp.

Teraz? Ponad rok po starcie? Jeśli to ma być twój punkt widzenia to ja z moim czuje się jak wizjoner.

Barter jest prosty przynajmniej jak dla mnie trzeba wiedzieć gdzie co można sprzedać i tyle.

Co z tego, że Ty wiesz skoro system bez względu na Twoją wiedzę jest nieintuicyjny i nieprzyjazny dla graczy? Poza tym nie rozumiem w czym jest lepszy od poprzednich.

PVE poziom trudności z dupy no ale to gra pvp więc...

Więc niech ustawią w każdej lokacji NPCa który wydaje stuff?

Poza tym śmiesznym jest, że 2238 uważany jest za serwer pvp. Przecież developerzy za wszelką cenę starają się robić na przekór właśnie graczom zainteresowanym pvp. Bądź z pobudek osobistych lub syndromu chronicznego niedojebania.
« Last Edit: February 21, 2013, 11:40:32 am by manero »
Logged
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #4 on: February 21, 2013, 12:03:40 pm »

Od czego jest ten status w hinkley?
I po co są te namioty na WM?

maszrum

  • Soldiers of Thunderstorm
  • Offline
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #5 on: February 21, 2013, 03:04:33 pm »

nic nowego. obecna sytulacje na 2238 mozna opisac jednym slowem - chujnia.

wkrotce szykuje sie wysyp serverow fonlina. nie sadze zeby 2238 bylo w stanie rywalizowac z innmi. populacja na dzinen dzisieszy jest bardzo niska, wole nie wiedziec co sie bedzie dzialo za dwa miesiace :)
Logged

Tomowolf

  • Cute Kittens and stuff.
  • Offline
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #6 on: February 21, 2013, 03:21:54 pm »

nic nowego. obecna sytulacje na 2238 mozna opisac jednym slowem - chujnia.

wkrotce szykuje sie wysyp serverow fonlina. nie sadze zeby 2238 bylo w stanie rywalizowac z innmi. populacja na dzinen dzisieszy jest bardzo niska, wole nie wiedziec co sie bedzie dzialo za dwa miesiace :)
Wkrótce - mówisz tu o czasie rozciągającym się od miesiąca do 100 lat, to ja wole pograć w painta.

OFC - nie narzekam, tylko taka smutna prawda, ludzie znający się na rzeczy rozbijają na małe kupki i powstające serwery - "robią się" jeszcze wolniej, a zamiast tego można by się skupić na jednym porządnym.
« Last Edit: February 21, 2013, 03:33:05 pm by Tomowolf »
Logged
h
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #7 on: February 21, 2013, 03:46:28 pm »

Nigdy nie miałem idler status w Hinkley to jest jakiś falsyfikat  :o  (albo poważny bug)
Logged

manero

  • FO:Reloaded
  • Offline
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #8 on: February 21, 2013, 08:05:08 pm »

Nigdy nie miałem idler status w Hinkley to jest jakiś falsyfikat  :o  (albo poważny bug)

Chuj kurwa a nie falsyfikat. Szkoda, że żaden z licznych polskich developerów nie zechce nam tutaj wyjaśnić co, jak i dlaczego ażeby lud ciemny mógł wreszcie chociażby spróbować pojąć jaka prawda kryje się za tymi zmianami.
« Last Edit: February 21, 2013, 08:06:40 pm by manero »
Logged

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #9 on: February 21, 2013, 09:31:36 pm »

ażeby lud ciemny mógł wreszcie chociażby spróbować pojąć jaka prawda kryje się za tymi zmianami.
Na tym screenie w dwudziestym pikselu słychać strzały!
Logged
Nie biegaj za stadem.

Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #10 on: February 21, 2013, 11:00:29 pm »

O wow, temat jak z 2011. Wpisuję się z nostalgii.
Logged
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #11 on: February 22, 2013, 11:50:22 am »

nie podoba ci sie jak ktos obrzuca cie gownem? nie podoba ci sie jak ktos implementuje w grze TYLKO rzeczy ktore potrafia kazdego jedynie wkurwic?  WHINER, jak smiesz nie bawic sie w homowolfa czy innego wichure i nie lizac dupska devom!!!! nie moge cie zrozumiec!!! jak mozna miec o czyms wlasne zdanie?! jak mozesz?! WHINER WHINER WHINER GO CRY BUTTHURT RAGE

Posłuchaj czasami co ma do powiedzenia nauczycielka języka polskiego, to dobra inwestycja na przyszłość.
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #12 on: February 22, 2013, 07:19:06 pm »

Rzeczywiście granie w tą, nazwijmy to grę, to istna katorga od pewnego czasu. Gra powinna sprawiać przyjemność, a póki co widzę że zmiany są wprowadzane wręcz przeciwnie do tej idei. Gracz musi:
1. Marnować mnóstwo czasu na krafcenie itemów - co wiąże się z tym że musi przychodzić co chwile i jak ostatni frajer klikać na skałki żeby zobaczyć czy to nie jest depleted; a kompletnie nie rozumiem tego, jako że niektórzy gracze nie mogą zdobyc pieprzonej skałki żeby cokolwiek skrafcić, bo inni siedzą całymi dniami w kopalni i wszystko zabierają; cooldowny są wolne ale nic nie można konkretnego zrobić;
2. Co do cooldownów; również straszna paranoja; cooldown na repair jest tego idealnym przykładem jak Devsi traktują graczy - czyli że im na nich kompletnie nie zależy - męczyć ich takim czymś, strach pomyśleć jak ktoś musi naprawić kilkadziesiąt rzeczy; nie wspomne juz o cooldownach na craft, zbieranie - załóżmy mam akurat cały dzień wolny, i zechcę sobie nazbierać toche sprzętu, pocrafcić, to nie mogę, bez kilkudziesięciu altów ta gra nie ma sensu. Devsi promują alty, wielkie gangi, ale kompletnie nie promują kilkuosobowych teamów którzy chcą sobie pograć i coś osiągnąć w tej grze. Przez co w grze zostają same największe gangi, ci samotnie grający odchodzą, bo nie są w stanie cokolwiem w tej grze osiągnąć, jakieś questy za 200 xp wielka mi pomoc
Miałem w swojej frakcji 6 osób, zostałem tylko ja, a i tak włączam tą gre na 5 min poczym stwierdzam że to strata czasu, tak jak stwierdzili ci z mojej frakcji. A dlaczego? Chcieć coś osiągnąć w grze tak oferowanej trzeba mieć kilkadziesiąt altów, mnóstwo czasu żeby cokolwiek sobie zrobić - zajmuje to gigantyczną sumę czasu żeby zdobyć sprzęt, który straci się w kilka sekund
JEDYNE co ta gra oferuje, to przyście na bluesuit do NCR i postać sobie. TO WSZYSTKO, dziękuje za uwage; nie chce mi sie teraz wypisywać całe mnóstwo innych głupot tej gry, ale jak już pisałem , gra powinna dawać przyjemność z grania, co sprawi że następnego dnia z chęcią znowu ja włączymy. A tutaj to jest zupełnie coś na odwrót, włączamy ją tylko z sentymentu!!!
Logged
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #13 on: February 22, 2013, 08:32:51 pm »

Wkrótce - mówisz tu o czasie rozciągającym się od miesiąca do 100 lat, to ja wole pograć w painta.

OFC - nie narzekam, tylko taka smutna prawda, ludzie znający się na rzeczy rozbijają na małe kupki i powstające serwery - "robią się" jeszcze wolniej, a zamiast tego można by się skupić na jednym porządnym.

Tak samo mozna powiedziec o wszystkich. Po co robic cos skoro mozna zrobic jedno ale zajebiste? Niech jest konkurencja bo obecnie jej brak i dlatego jest jak jest. K O N K U R E N C J A - walka o graczy, kazda strona sie stara tworzac coraz to nowsze rozwiazania. Juz kurwa lepiej by bylo gdyby wypuscili single 2238, przynajmiej nikt by nie plakal.

A to ze nie powstaja nowe serwery albo maja taki zaplon to wina tylko i wylacznie braku odpowiednich ludzi. Dlaczego inne gry nie maja z tym problemu?
Logged

DocAN.

  • Testing FO: Reloaded
  • Offline
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #14 on: February 22, 2013, 08:39:02 pm »

Bo gdzie indziej ludzie dostają kasę za swoją pracę
Logged
FOnline: Reloaded - Post apocalyptic mmorpg
Pages: [1] 2 3 ... 28
 

Page created in 0.073 seconds with 18 queries.