fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • May 09, 2024, 02:00:28 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 28

Author Topic: Sad but true albo aktualny status FO2238  (Read 75592 times)

Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #285 on: April 24, 2013, 03:03:03 pm »

@Dozer - nie to miałem na myśli, po prostu napisałeś to tak, jakby nikt z gangów, włóczy/moczykijów nigdy nikogo nie rozwalił w NCR.

Nie wiem czy czepialstwo jest lepszą rozrywką niż TLA, jednak na TLA nie ma możliwości pogrążenia 2238. Większość z Nas tu zebranych działa na zasadzie sloganu FO. Od graczy, dla graczy. Jaki serwer, takie wypowiedzi. Nie przypominam sobie, aby w 2009 czy połowie 2010 było jedno przesłanie do DEVteamu, może dlatego że zabawiała się z Nami naiwność.
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #286 on: April 24, 2013, 03:14:20 pm »

White,
http://pollmill.com/f/fallout-online-player-voice-nk68r7k/answers.html
Wyniki ankiety nie wskazują na to, że większość graczy źle ocenia serwer. Płaczków którzy spamują o tym samym polskie forum jest ok. 10 i można ich wymienić. Po prostu piszą bardzo dużo takich samych postów i argumentów w każdym topicu. Daje wam to mylne wyobrażenie, że wszyscy uważają, tak jak wy - że serwer jest do bani i trzeba go wyłączyć.

Zauwaz, ze praktycznie w kazdym pytaniu dominuja odpowiedzi z magicznym slowkiem *old*. Old = stare, sprawdzone, dobre.

Na tla nie przejdę, bo dodana tam broń przypomina mi to:

A co w falloucie 2 nie bylo jajcarskich broni, humoru? Tla to kontynuacja dwojki, nie surowa jedynka :D
« Last Edit: April 24, 2013, 03:17:18 pm by White150 »
Logged

Tomowolf

  • Cute Kittens and stuff.
  • Offline
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #287 on: April 24, 2013, 03:37:28 pm »

Nice-Boat, zauważyłem, że albo bardzo się przywiązałeś do gierki która i tak nie może mieć świetlanej przyszłości, ze względu na skład, zaangażowanie i licencje, albo po prostu bierzesz to wszystko za bardzo serio.
Moje argumenty nie są skierowane do gier typu f2p, tylko do TEJ konkretnej gry, którą grą trudno można nazwać, bo czasami wiecie... fun not allowed.
Może i stare ficzery by działały, ale w końcu by się znudziły, i co wtedy?
Na serwerze może było z 30 - 50 osób które stale mogły robić milion małp-altów do pvp i łoić się niemiłosiernie, ale jeśli chcesz żeby każdy mógł wziąć udział w pvp, to musi być to wygodne, także dla maxmaksiarzy.
Teraz z idlingiem, jest to nawet ok, ale Kilgore przesadza z tym chujemuje ze spawnowaniem się w enco przy odliczaniu wejściu do miasta, pierdu pierdu, z SoTem cisnąłem jak wszedł idler, i jakoś tylko raz wpadłem w enco, ale po 5 sekundach wyszedłem (nie wiem czy chodzisz w TB), a idling nigdy nie przeszkadzał, bo zawsze schodził albo w mieście jak się chciało rozpocząć TC, albo stojąc nad miastem i czekając na dogodną pozycje do wejścia.
Więc tutaj po prostu pierdolisz fleki, i żale wysyłasz do JovankiB, która tylko znerfiła krowy :>.
Dla większości noobów pvp jest teraz wygodne, a jeżeli szukasz gry w której chcesz od razu strzelać, to załącz Quake'a.
Za bardzo się spinacie, odejdźcie od tej gry na chwile, bo to wam widocznie szkodzi.


Skejwen - Ubranko już mam :-).
« Last Edit: April 24, 2013, 03:47:38 pm by Tomowolf »
Logged
h

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #288 on: April 24, 2013, 06:16:32 pm »

Odnosnie polakow, duze natezenie buractwa na lotnistkach, swiadczy o tym ze ojczyzne opuszczaja w wiekszosci nieuki i cymbaly, ktore ze wzgledu na swoje wyksztalcenie lub wrecz uposledzenie, nie moga znalezc pracy innej niz przewalanie gnojowki na polu...
Być może wyraziłem się nieprecyzyjnie. Oni nie opuszczają, tylko wracają na ojczyzny łono, miętoląc dulary w kieszeni.

Nice-Boat, zauważyłem, że albo bardzo się przywiązałeś do gierki która i tak nie może mieć świetlanej przyszłości, ze względu na skład, zaangażowanie i licencje, albo po prostu bierzesz to wszystko za bardzo serio.
Moje argumenty nie są skierowane do gier typu f2p, tylko do TEJ konkretnej gry, którą grą trudno można nazwać, bo czasami wiecie... fun not allowed.
Może i stare ficzery by działały, ale w końcu by się znudziły, i co wtedy?
Na serwerze może było z 30 - 50 osób które stale mogły robić milion małp-altów do pvp i łoić się niemiłosiernie, ale jeśli chcesz żeby każdy mógł wziąć udział w pvp, to musi być to wygodne, także dla maxmaksiarzy.
Teraz z idlingiem, jest to nawet ok, ale Kilgore przesadza z tym chujemuje ze spawnowaniem się w enco przy odliczaniu wejściu do miasta, pierdu pierdu, z SoTem cisnąłem jak wszedł idler, i jakoś tylko raz wpadłem w enco, ale po 5 sekundach wyszedłem (nie wiem czy chodzisz w TB), a idling nigdy nie przeszkadzał, bo zawsze schodził albo w mieście jak się chciało rozpocząć TC, albo stojąc nad miastem i czekając na dogodną pozycje do wejścia.
Więc tutaj po prostu pierdolisz fleki, i żale wysyłasz do JovankiB, która tylko znerfiła krowy :>.
Dla większości noobów pvp jest teraz wygodne, a jeżeli szukasz gry w której chcesz od razu strzelać, to załącz Quake'a.
Za bardzo się spinacie, odejdźcie od tej gry na chwile, bo to wam widocznie szkodzi.
Logged
Nie biegaj za stadem.

Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #289 on: April 24, 2013, 07:24:39 pm »



how is this lol pic ? because many ncr noobs can be seen ?
hehehehehehehe, banan na twarzy  :D
Logged
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #290 on: April 26, 2013, 01:37:19 pm »

jeden, moze dwa dni wylewnej dramy a pozniej caly tydzien nie ma co czytac, trzeba pomyslec nad bardziej rownomiernym rozlozeniem dyskusji... proponuje ustalic dyzury i delegatury z kazdej forumo fajterskiej grupy :D
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #291 on: April 26, 2013, 02:06:08 pm »

Moze zrobimy turniej?
Logged

187umkillass

  • Everyday Iza Gunshot
  • Offline
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #292 on: April 26, 2013, 02:42:37 pm »

Może, poprostu zmkniemy topic ? hmm?
Logged
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #293 on: April 26, 2013, 02:51:43 pm »

Może, poprostu zmkniemy topic ? hmm?
chcesz zeby forum tez przenioslo sie na TLA :D ?
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #294 on: April 26, 2013, 02:57:23 pm »

187umkillass, troche zjebanego, internetowego humoru jeszcze nikomu nie zaszkodzilo :D
Logged

187umkillass

  • Everyday Iza Gunshot
  • Offline
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #295 on: April 26, 2013, 03:32:53 pm »

zjebanego humoru
Dobrze to ująłeś waćpanie.

chcesz zeby forum tez przenioslo sie na TLA :D ?

Nie koniecznie 4um, poprostu internetowi "rycerze". Za dużo tu Fairy tale's. A już w szczególności EGO każdego z osobna.
Logged
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #296 on: April 26, 2013, 04:43:42 pm »

Nie koniecznie 4um, poprostu internetowi "rycerze". Za dużo tu Fairy tale's. A już w szczególności EGO każdego z osobna.
rozumiem, masz na mysli taka krystalizacje forum, zeby sama smietanka zostala, taka jak teraz na serwerze? :D

187umkillass

  • Everyday Iza Gunshot
  • Offline
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #297 on: April 26, 2013, 05:12:26 pm »

Jeśli mam precyzyjnie ująć sedno, to chodzi mi bardziej o fakt aby takie śmieszne piesko-trolle miały kaganiec na pysku. Może nie mam jak to kolega wyżej ujął "zjebanego humoru" bo jak widać nie bawi mnie trolling na 4um. Wdawanie się w jakiekolwiek dyskusje które pozornie na początku są na "poziomie" nagle diametralnie zmieniają się w dyskusję typu MOJE  uber-ultra-ego jest przezajebiste.

Reasumując drogi IsN odpowiedz mi gdzie tu zabawa, może mnie przekonasz. Wódź TęgaPała z Arroyo mi mówi że jako jeden z naczelnych trolli będziesz miał coś ciekawego do powiedzenia!

P.S Wracam do czyszczenia tego gówna...
Logged

Tomowolf

  • Cute Kittens and stuff.
  • Offline
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #298 on: April 26, 2013, 05:23:10 pm »

BTW od hejtu i nudy byłtemat mleko i ciastko, a nuby nie umiejące czytać same się rozlazły.
Logged
h
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #299 on: April 26, 2013, 05:39:19 pm »

Jeśli mam precyzyjnie ująć sedno, to chodzi mi bardziej o fakt aby takie śmieszne piesko-trolle miały kaganiec na pysku. Może nie mam jak to kolega wyżej ujął "zjebanego humoru" bo jak widać nie bawi mnie trolling na 4um. Wdawanie się w jakiekolwiek dyskusje które pozornie na początku są na "poziomie" nagle diametralnie zmieniają się w dyskusję typu MOJE  uber-ultra-ego jest przezajebiste.

Reasumując drogi IsN odpowiedz mi gdzie tu zabawa, może mnie przekonasz. Wódź TęgaPała z Arroyo mi mówi że jako jeden z naczelnych trolli będziesz miał coś ciekawego do powiedzenia!

P.S Wracam do czyszczenia tego gówna...

Forum traktowalem zawsze rozrywkowo, nie rozumiem skad ta cala dramaturgia, chyba nie pamietasz starych czasow, kiedy panoszyla sie tu typowa gimbazerja a duza czesc rozmow sprowadzala sie do zwyklych wyzwisk. Nie wiem co to jest "zjebany humor" moze niech twoj kolega doprecyzuje, mysle ze za bardzo to wszystko przezywasz...

Czyszczenie gowna to chyba teraz intratny interes, zwazywszy na kompletny brak konkurencji, pewnie z kamieniami w kopalniach tez juz nie ma problemu, co?  ;D
Pages: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 28
 

Page created in 0.119 seconds with 19 queries.