fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • May 09, 2024, 04:51:15 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 28

Author Topic: Sad but true albo aktualny status FO2238  (Read 75598 times)

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #225 on: April 23, 2013, 08:27:55 am »

I cały czas leci pierdulenie o tym że nie da się grać, że pomysły poronione, a ja uważam że wasz tyłek został za bardzo dotknięty, bo "gracze z ncr" mogą teraz sobie porobić TC i zabrać wam wasze banany.
Hipokryzją jest to że narzekacie na brak graczy w obrębie PVP, jak nie dopuszczacie nikogo do bananowca, z którego sypią się rzeczy potrzebne do STAŁEGO uczestnictwa w tymże zajebistym procederze.
Nie rozumiem po prostu tego argumentu, przez was wysyłanego.
Ból dupy sięgnął prostaty jak widzę.
Popierdoliłeś, boś młody.
To nie te niedobre bebeesy nie dopuszczają nikogo do bananowca na 2238, to bebeesów nie dopuszczają do bananowca sowieci na TLA. Nie wiadomo jakie buildy są tam NAJLEPSZE, jakie ficzery NAJEFEKTYWNIEJSZE, jak działają statystyki w PipBoyu, żeby być tam PIERWSZYM. Wszystko CapsLockiem, to podkreśla powagę sytuacji. Stąd płacze i gorzkie żale, co jest o tyle nowością, że w wykonaniu ludzi, których podejrzewałbym o płacz jako jednych z ostatnich. Festiwal mizoginii to żadna nowość, przywykło się.
Logged
Nie biegaj za stadem.

Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #226 on: April 23, 2013, 09:27:43 am »

@Tomowolf co Ci się stało? Pierdolisz bez sensu, bardziej niż wszyscy z tego całego tematu razem i jeszcze ten emo awatar :D
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #227 on: April 23, 2013, 10:43:41 am »

Popierdoliłeś, boś młody.
To nie te niedobre bebeesy nie dopuszczają nikogo do bananowca na 2238, to bebeesów nie dopuszczają do bananowca sowieci na TLA. Nie wiadomo jakie buildy są tam NAJLEPSZE, jakie ficzery NAJEFEKTYWNIEJSZE, jak działają statystyki w PipBoyu, żeby być tam PIERWSZYM. Wszystko CapsLockiem, to podkreśla powagę sytuacji. Stąd płacze i gorzkie żale
dobre :D zaprawdę biedne te bebeesy z łzami w oczach grają w tlamk2, uciskani przez sowietów, pochlipując sobie w ciszy.... Kurwa :D wichura skąd bierzesz towar?

187umkillass

  • Everyday Iza Gunshot
  • Offline
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #228 on: April 23, 2013, 11:26:27 am »

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=b-bIsM5Fq3c" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=b-bIsM5Fq3c</a>

Ja sceptycznie podchodzę już do 2238, nie sądzę aby naglę jakimś magicznym guzikiem jego blask został przywrócony.
Pozostaje zawsze forum i odrobina śmiechu....
Pozdro

Logged

DocAN.

  • Testing FO: Reloaded
  • Offline
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #229 on: April 23, 2013, 02:42:48 pm »

Mamy czas....
Logged
FOnline: Reloaded - Post apocalyptic mmorpg
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #230 on: April 23, 2013, 03:46:11 pm »

@Tomowolf co Ci się stało? Pierdolisz bez sensu, bardziej niż wszyscy z tego całego tematu razem i jeszcze ten emo awatar :D

Pewnie ktos go przekupil, nie chce wnikac kto i co dostal w zamian...
Logged

Senocular

  • The Real Roleplayer
  • Offline
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #231 on: April 23, 2013, 03:48:44 pm »

Dostał itemki od Jovanki i już lubi 2238. :-*
Logged
Favorite forum posters:
Mike Crosser, the underground
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #232 on: April 23, 2013, 03:59:44 pm »

Tomowolf ty jakiś nie teges jesteś, wiesz? Idź stąd  ;D
Logged

Tomowolf

  • Cute Kittens and stuff.
  • Offline
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #233 on: April 23, 2013, 04:16:47 pm »

Dostał itemki od Jovanki i już lubi 2238. :-*
Mhm :D
Widze nieludzka spina, bo ktoś nie potrafi grać w grę i go to bardzo mocno ściska w pupę.
Dostałem turbo krowę i kwiatka, który zjada bluesuity.

Pewnie ktos go przekupil, nie chce wnikac kto i co dostal w zamian...
j.w
@Tomowolf co Ci się stało? Pierdolisz bez sensu, bardziej niż wszyscy z tego całego tematu razem i jeszcze ten emo awatar :D
Może i pierdole, ale do awataru się nie dowalaj, panna rysowała, i to nie emo tylko kiciusie i misie.
Logged
h
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #234 on: April 23, 2013, 04:23:47 pm »

Tylko wiesz, kilka dni temu "mowiles prawde" na temat 2238 a w tym tygodniu taka zmiana? :P
Logged

Tomowolf

  • Cute Kittens and stuff.
  • Offline
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #235 on: April 23, 2013, 04:29:28 pm »

Tylko wiesz, kilka dni temu "mowiles prawde" na temat 2238 a w tym tygodniu taka zmiana? :P
Ja nie mam problemu z określeniem swojego stanowiska, to że nie podoba mi się co się ostatnio odpierdala w DEV teamie, a to że ich szanuje to dwie odrębne rzeczy, mam w dupie opinie czy ich lubię czy nie, bo to ludzie przez internet których nie widziałem, i chyba nigdy nie zobaczę, sądząc z ich bytu.
Są na 2238 fajne rzeczy, ale są też takie które się fizjologom nie śniły lub też robione na odpierdol, typu blueprinty, każdy kto chyba był na closed becie w tamtym roku w grudniu, wiedział co się będzie działo, tylko nikt się nie odważył pomyśleć, co by było gdyby była tylko chujowa możliwość uzyskania ich (nie mówiąc tu o Aresie i Glow w którym respi się pistolet 10mm, kurteczki i junk co pare minut, a naboje 2mm ec i blueprinty na stimpaki co 10 lat).
Tylko nie rozumiem tego waszego butthurtu, przecież oni nie obiecywali wam super zajebistego serwera na którym spędzicie reszte swojego życia, trochę racji miał tutejszy alt Hubert, który stwierdził że nie ma co siedzieć w jednym miejscu jak jest chujoza, to tak jak z Polską - chcesz dobrze zarobić, ale wolisz narzekać, a nie lepiej wyjechać i dorobić sobie zamiast gaworzyć i gówno z tego mieć.
Zastanówcie się, kurna ile wy macie lat? niektórzy nawet mają po 25+ a zachowują się gorzej niż przeciętny gimbazjalista, chociaż tam nie byli (trzeba nadrobić, co?)...
Jeżeli ktoś ma do mnie personalny problem, to polecam mu wypić meliskę i zjechać na ręcznym.
Logged
h
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #236 on: April 23, 2013, 04:40:27 pm »

Nie musisz od razu innym wypominać że są starzy  :'(

Forum 2238 to ostatni bastion ułomności tej gry, całego FO, nie tylko 2238. Po zamknięciu tego uroczego tematu i mam nadzieje całego pustkowia, dużo ludzi po prostu przestanie tu wchodzić, o ile wcześniej nie zostaną zbanowani.

Tomowolf

  • Cute Kittens and stuff.
  • Offline
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #237 on: April 23, 2013, 04:41:35 pm »

Forum 2238 to ostatni bastion ułomności tej gry, całego FO, nie tylko 2238. Po zamknięciu tego uroczego tematu i mam nadzieje całego pustkowia, dużo ludzi po prostu przestanie tu wchodzić, o ile wcześniej nie zostaną zbanowani.
Klocek na to czy dostane bana czy nie, już dostałem pare razy, są jeszcze inne gry i uwaga... prawdziwe życie!
Logged
h
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #238 on: April 23, 2013, 04:44:55 pm »

prawdziwe życie!
Cały czas to powtarzam, chciałem nawet kogoś dobić uratować. Popatrz co się na ircu dzieje... od rana do nocy, siedzą przy kompie i grają w FO! Masakra, tym bardziej że wiosna jest (podobno).
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #239 on: April 23, 2013, 05:30:20 pm »

Może powinno zostać stworzone jedno forum dla polskich weteranów fonline (do płakania), a drugie dla pozostałych graczy, którzy chcą skontaktować się z innymi Polakami (także nowymi graczami), którzy grają na serwerze? Płaczki-weterani sami sobie nie pójdą, za dużo życia poświęcili 2238 ;)

Obecna sytuacja jest komiczna, o co nie spytasz, natychmiast napiszą, że jesteś chory bo taka gra jak 2238 sprawia ci przyjemność.
Logged
Pages: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 28
 

Page created in 0.055 seconds with 22 queries.