fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • May 09, 2024, 08:43:14 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 28

Author Topic: Sad but true albo aktualny status FO2238  (Read 75579 times)

Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #180 on: April 17, 2013, 04:31:12 pm »

Taki bystrzcha i nie wyśledził, że prawie nikt ze stękających w tym temacie nie gra na 2238? Dziwne.
:D więc wychodzi na to że nie gracie ale i tak płaczecie typowy syndrom polaczka płaczka ;D
Dziękuję Bogu za każdy dzień spędzony w tym kraju....
« Last Edit: April 17, 2013, 04:33:01 pm by Slr_Hubertus »
Logged

Nice_Boat

  • I shot a man in Reno just to watch him die.
  • Offline
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #181 on: April 17, 2013, 04:41:08 pm »

hubertus to chyba synonim Janusza. Widać od razu że tryska jadem ze swoich wąsów i Boga w to jeszcze miesza, pewnie wyborca Kaczyńskiego...
« Last Edit: April 17, 2013, 04:42:44 pm by Nice_Boat »
Logged
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #182 on: April 17, 2013, 04:50:51 pm »

O_o odezwał się kumandos nice_boat co sepleni na mumble :D Ty jesteś okazem trola jakiego świat nie widział nie grasz w to gówno już 2 lata albo i więcej a dalej tu płaczesz i robisz wywody :D
Logged

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #183 on: April 17, 2013, 05:18:36 pm »

Znów temat zamkną. Zbanujcie proszę to dwunożne gówno i bawimy się dalej.

Wizja serwera 2238 nasuwa się sama - taki raj dla Mad Maxów, z harshowatością, opustoszałymi miastami, mozolnym zdobywaniem pierwszej strzelby i tak dalej. Niewielka liczba graczy (niewielka w porównaniu do dni świetności z roku 2010) niczemu nie przeszkadza, a nawet pomaga, można się przenieść na jakiś darmowy hosting i odpada problem kosztów utrzymania serwera.
Co, dobra wizja? Wymyśliłem ją przed chwilą na kiblu.
Logged
Nie biegaj za stadem.

Tomowolf

  • Cute Kittens and stuff.
  • Offline
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #184 on: April 17, 2013, 05:23:30 pm »

Znów temat zamkną. Zbanujcie proszę to dwunożne gówno i bawimy się dalej.

Wizja serwera 2238 nasuwa się sama - taki raj dla Mad Maxów, z harshowatością, opustoszałymi miastami, mozolnym zdobywaniem pierwszej strzelby i tak dalej. Niewielka liczba graczy (niewielka w porównaniu do dni świetności z roku 2010) niczemu nie przeszkadza, a nawet pomaga, można się przenieść na jakiś darmowy hosting i odpada problem kosztów utrzymania serwera.
Co, dobra wizja? Wymyśliłem ją przed chwilą na kiblu.
Na DEVianta go!11oneone :P

Jest parę fajnych sposobów na odstraszanie nowych, i całkiem tanich, nie wymagających trudności dla wyjadacza.
Bierzesz miniacza/m60/ i stoisz na kratce spawnowania nubów/ew. na około ncr i rozpierdalasz gości, fajnie nie?
Idziesz pod BH i napierdalasz tam innych graczy którzy zbierają szajs z enco, to samo na kratce nr army, w ten sposób odstraszysz z 20 graczy na miesiąc.
Potem zostaje dodawanie nubów z NCR do baz jako friend, dzięki czemu będą mieli spam na mapie, wstawiasz parę mutant merców do takiej bazy a nóż jakieś auto albo loot wpadnie.
Coś jeszcze wymyśle jak głębszy ból brzucha złapie.
Logged
h
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #185 on: April 17, 2013, 06:03:40 pm »

Polska spolecznosc ma jakies swoje miejsce w postaci forum do tla mk2 aby wymienic sie infem ? Chce zaczac tam gre i mam kilka pytan. Zrobilem testowy char i godzine temu bylo ponad 300 osob na serwerze - to robi wrazenie.
Logged
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #186 on: April 17, 2013, 06:19:28 pm »

Wichujku kochany nie trzeba odstraszać nowych niabziów małą liczbą graczy czy też niedorzecznymi pomysłami JovankiBE wystarczy że taki delikwent wejdzie do działu "polskie" pustkowia i zobaczy ten topic gdzie 7 tych samych płaczków od kilku miesięcy płacze i użala się jaka ta gra chujowa a jaki ma potencjał a jak było kiedyś fajnie. RAGE QUIT GWARANTOWANY.Ewentualnie dla 100% pewności przytul go do swojego pedoskładu z łopatami i niech udaje upośledzonego w ncr jak to wasza wataha robi ;]
Logged
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #187 on: April 17, 2013, 07:55:12 pm »

:D więc wychodzi na to że nie gracie ale i tak płaczecie typowy syndrom polaczka płaczka ;D
Dziękuję Bogu za każdy dzień spędzony w tym kraju....

Daleko ci do testovirona, nawet nie proboj :D

Polska spolecznosc ma jakies swoje miejsce w postaci forum do tla mk2 aby wymienic sie infem ? Chce zaczac tam gre i mam kilka pytan. Zrobilem testowy char i godzine temu bylo ponad 300 osob na serwerze - to robi wrazenie.

Raczej nie, ale moze jak poprosisz moderatorow to zaloza, choc w sumie watpie. Jest maly dzial miedzynarodowy z 2-3 tematami i to w sumie tyle.
« Last Edit: April 17, 2013, 07:59:48 pm by White150 »
Logged
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #188 on: April 17, 2013, 09:00:11 pm »

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=hcdyRuNp8MQ" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=hcdyRuNp8MQ</a>

Ciagle czekam na czesc 3, przy okazji mozna powspominac jak to sie czekalo na fanlajna.

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=0BF-sB4E0AI" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=0BF-sB4E0AI</a>

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=C6HmWai1RII" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=C6HmWai1RII</a>
Logged
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #189 on: April 17, 2013, 10:09:06 pm »

Witam i z góry przepraszam za głupie pytanie, postanowiłem znowu czerpać przyjemność z gry w FOnline i ściągnąłem TLA (wiadomo ^^), z tego obok magicznego zielonego linkuhttps://mega.co.nz/#!mZgzUDSY!V3jMdh0Z5aCe-saLZRr8c0TqlNEw_NWWrgGregAGqek, i nie mam pojęcia gdzie to się zapisało :S Wie ktoś gdzie takowy pliczek się zapisuje?
Logged
TBH - The Black Hearts...
Future of wasteland

xsarq

  • You Can't Kill What's Already Dead
  • Offline
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #190 on: April 17, 2013, 10:14:03 pm »

otwórz menadżer pobierania w swojej przeglądarce i poszukaj opcji: "otwórz folder pobierania" lub czegoś w tym stylu.
Logged
Scamers: Grimmi
Beware of trading with this person.
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #191 on: April 17, 2013, 10:16:47 pm »

Właśnie to pobiera jakoś tak dziwnie :/ No cóż, chyba ściągnę  jeszcze raz tylko przez Torrenta, bd chociaż wiedział na 100% gdzie to mam, a z tym oby jednak się nie zapisało bo tylko miejsca na dysku mi ukradnie :P
Logged
TBH - The Black Hearts...
Future of wasteland
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #192 on: April 18, 2013, 01:13:14 pm »

Właśnie to pobiera jakoś tak dziwnie :/ No cóż, chyba ściągnę  jeszcze raz tylko przez Torrenta, bd chociaż wiedział na 100% gdzie to mam, a z tym oby jednak się nie zapisało bo tylko miejsca na dysku mi ukradnie :P

Szukaj TLA Mk2 Client.

W sumie nie rozumiem z czym miales problem, wystarczy download i zapisuje sie zazwyczaj w pobrane, pobieralem przez chrooma, opere i nie mialem problemow. :P
Logged
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #193 on: April 18, 2013, 02:59:58 pm »

Raczej nie, ale moze jak poprosisz moderatorow to zaloza, choc w sumie watpie. Jest maly dzial miedzynarodowy z 2-3 tematami i to w sumie tyle.

Liczyłem, że powstanie jakieś community bo bez wiki to tak troche ślepo grać tam - na początku jak już wyjdziemy na wordl map to jak i gdzie gromadzić swoje itemy, jest jakiś namiot czy coś w tym stylu, żeby nie latać ze sprzętem ?
Logged
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #194 on: April 18, 2013, 04:10:18 pm »

Liczyłem, że powstanie jakieś community bo bez wiki to tak troche ślepo grać tam - na początku jak już wyjdziemy na wordl map to jak i gdzie gromadzić swoje itemy, jest jakiś namiot czy coś w tym stylu, żeby nie latać ze sprzętem ?
Z tego co pamiętam przy wyjściu jesteś informowany co możesz zrobić z rzeczami które dostajesz.
A to http://translate.google.pl/#ru|pl| to rozwiązuje bariery językowe.
Pages: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 28
 

Page created in 0.158 seconds with 20 queries.