fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • April 29, 2024, 05:41:06 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 ... 3 4 [5] 6

Author Topic: jak poprawić fun  (Read 25922 times)

Tomowolf

  • Cute Kittens and stuff.
  • Offline
Re: jak poprawić fun
« Reply #60 on: February 23, 2013, 07:22:58 pm »

Następne pytanie, trzyma cie sam serwer czy brak odpowiedników?
Trudno odpowiedzieć, ale w sumie trzyma mnie i serwer i brak odpowiedników (grałem swego czasu na TLA bo np. nie wiedziałem że 2238 startował obt).
Logged
h
Re: jak poprawić fun
« Reply #61 on: February 23, 2013, 08:12:52 pm »

Quote from: Wichura
Zrezygnowała rzesza małp, którym popsuto Bananowe Boje, wykruszyli się samotni strzelcy, którym nie w smak było expić piątego alta-kibla do otwierania skrzynek albo okradania NPCów

Dokladnie tak.
Mam 30 lat na karku, prace, zone, jestem powaznym czlowiekiem (lol!), z milosci do fallouta, w ktorego gram od 16 lat, czerpie przyjemnosc z biegania po pustkowiach.
Jeszcze wieksza z mozliwosci integracji w tej grze, co bylo marzeniem kazdego, kto gral w mody typu wasteland merc.
Ale na Boga, niech to nie bedzie travian!
Zeby sklecic armora i shotguna mam sie logowac o 4 rano zeby moc zebrac pare surowcow ?
Tracic cale dnie na levelowanie postaci zeby postrzelac przez pare minut ?
To jest zart.

Podkresle tu, chyle czola wielkim umyslom, ktore sklecily ta gre, bo jest ona urzeczywistnieniem marzenia wielu takich jak ja, natomiast ci, ktorzy robia z tego polaczenie simsow i traviana niech zagraja w oryginalne czesci i odpowiedza sobie na pytanie co to jest frajda z gry.
tudziez, niech spierdalaja.
Logged
Re: jak poprawić fun
« Reply #62 on: February 23, 2013, 08:53:09 pm »

Quote
tudziez, niech spierdalaja
puenta dnia
« Last Edit: March 16, 2013, 09:30:20 pm by Evil Genius »
Logged
Re: jak poprawić fun
« Reply #63 on: February 24, 2013, 01:07:49 am »

I tą o to bardzo trafną puentą kończę grę na tym spierdolonym do granic możliwości serwerze. Niech dalej robią te swoje żałosne zmiany, a wkrótce sami będą w to grać  ::)

Nie bedą, ponieważ niebedzie nikogo aby robić donate.
Logged

kompreSor

  • FOnline 3
  • Offline
Re: jak poprawić fun
« Reply #64 on: February 24, 2013, 07:13:56 am »


Takie pytanie na boku, kto z tego topica w ogóle jeszcze gra w ten 2238 Jovanka's edition?
ja gram becouse nie ma innych serverów FOnline, a te co są to 3/4 populacji servera gada z barbaryzując znaczkami z cyrylicy, i nie da się biegać na tych serverach.
mi w 2238 brakuję 3 dobry starych rzeczy:
-stary system craftingu
-stary system naprawy
-Milicja w tc
jak by to było było by cudownie, pięknie, ale i tak jak by wyszło FO:DE to bym zwiał tego servera (2238) jak najszybciej.
Re: jak poprawić fun
« Reply #65 on: February 24, 2013, 09:35:00 am »

Widzę, że topic jest "jak poprawić fun" a tymczasem wygląda to na cykl "postapo-drama" albo "fallout wishlist". Jeśli się już czepiać to cały FOnline (wraz z systemem folowersów) ssie. Jedyną dobrą mechanikę pod multi ma tak naprawdę Tactics, tyle, że pewnie jest przy tym tyle zabawy, że nikt nie chce tego tknąć nawet dwumetrowym kijem (trzymanym przez kogoś innego).


Naprawdę jedyne co można zrobić to zniechęcać innych do grania w FOnline? Nic się nie da zrobić z poziomu gracza, żeby była z tego jakaś przyjemność z gry w świecie Fallout?
Logged

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: jak poprawić fun
« Reply #66 on: February 24, 2013, 10:41:06 am »

Naprawdę jedyne co można zrobić to zniechęcać innych do grania w FOnline? Nic się nie da zrobić z poziomu gracza, żeby była z tego jakaś przyjemność z gry w świecie Fallout?
Jeśli chodzi o 2238, to marnie to widzę. Bo czym chcesz zachęcić do serwera kogoś, kto gra pierwszy raz? Questami o niemal zerowej opłacalności? Craftingiem z wiecznie wyczerpanymi złożami, koniecznością szukania blueprintsów altem (bo sensowna skuteczność otwierania skrzynek, czyli więcej niż jedna na dziesięć, zaczyna się od 250% Lockpicka), naprawiania fantów drugim altem, rozkręcania śmiecia jeszcze innym, okradania NPCów jeszcze kolejnym? Nie zapominajmy, że te wszystkie alty-kible są beznadziejne w walce i trzeba wyexpić jeszcze jakiegoś hardego wojownika, żeby po całym dniu mozolnych i żmudnych czynności postrzelać sobie do czegoś lub kogoś. Raczej czegoś, bo kogoś można znaleźć tylko w miastach w postaci kolejnych fal małp bojowych na proxy, a wpaść na kogoś na pustyni to niemal cud. Zaprawdę mówi nam Pismo, przyjdą dni ponure, gdy człowiek będzie całował ślad stopy innego człowieka. Wstydziłbym się reklamować coś takiego. Jako gracz próbowałem coś zrobić, przez jakiś czas się nawet udawało, a potem stężenie chujozy wypaliło resztki entuzjazmu i chęci, więc dałem sobie spokój.
Można przestać być graczem, zostać [DEV]iantem i dłubać swój Nowy Wspaniały Serwer albo dołączyć do powstających w tempie erozji granitu Nowych Wspaniałych Serwerów. Same korzyści - jest szansa pojawienia się czegoś innego, można zobaczyć od kuchni ile pracy wymaga "joł mam pomysł na questa żeby były roboty i lasery i koks i dziwki i może jeszcze dziwki i wogule zrubmy piramide takom z egiptuw xd", no i jest jakieś zajęcie przy czymś związanym z FOnline w jakiejkolwiek postaci.
Można zostać Xenomem i tworzenie Nowego Wspaniałego Serwera zacząć od bufonady, nadymania się, pompatyczności i tak dalej, ale skuteczność takich działań jest niewielka. Tylko kolejne nazwy dla potencjalnych serwerów znikają, zajęte i splugawione czyimś słomianym zapałem.
Logged
Nie biegaj za stadem.

Re: jak poprawić fun
« Reply #67 on: February 24, 2013, 02:25:08 pm »

Widzę, że topic jest "jak poprawić fun" a tymczasem wygląda to na cykl "postapo-drama" albo "fallout wishlist".

2238 już nic nie uratuje, nawet jakby wymienić cały team DEV i GM.
Prawie wszyscy olali grę, lub zostały niedobitki które stworzyły tak słabą postać, że po odejściu starych wyjadaczy, stała się najmocniejszą.
Forum też podtrzymuje się sztucznie, większość czeka na alternatywę lub informację o niej, bo jest to jedyne forum które nie jest pisane cyrylicą.
Myślisz że wątki w polskim dziale powstają z powodu troszczenia się o 2238?
Re: jak poprawić fun
« Reply #68 on: February 26, 2013, 12:53:11 am »

To się określ w końcu, a nie jesteś jak chorągiewka na wietrze.
udowodnij, bo na razie ty mnie kłamiesz.
Re: jak poprawić fun
« Reply #69 on: February 26, 2013, 12:56:21 am »

Nie bądź niemiły dla człowieka, któremu skończył się Diazepam.
ty naprawde jestes jakims pojebanym schizolem. nie mam pojecia o jakich psychotropach piszesz, ale na pewno wiem, ze je dobrze znasz. gratuluje. ja szanuje mimo wszystko developerow, bo ciągle coś majstrują, a ty jesteś po prostu miękkim drętwym chujkiem. dawajcie warning. i tak the chosen one został wygnany, wy nędzne cioty.  ;D ;D ;D ;D ;D

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: jak poprawić fun
« Reply #70 on: February 26, 2013, 01:02:25 am »

Ojojoj, ulało się maleństwu.
ja szanuje mimo wszystko developerow, bo ciągle coś majstrują, a ty jesteś po prostu miękkim drętwym chujkiem.
Nie zgadłeś.


dawajcie warning. i tak the chosen one został wygnany, wy nędzne cioty.  ;D ;D ;D ;D ;D
A potem szlochasz, że dostajesz bany za Głoszenie Prawdy. Mnie to wygląda na gówniarstwo, ale ja ze wsi jestem.
Logged
Nie biegaj za stadem.

Re: jak poprawić fun
« Reply #71 on: February 26, 2013, 01:43:02 am »


O kurwa, wygląda poważnie :D Ja też mogę tak?

Nice_Boat

  • I shot a man in Reno just to watch him die.
  • Offline
Re: jak poprawić fun
« Reply #72 on: February 26, 2013, 02:15:32 am »

A ja? Co ze mną?
Re: jak poprawić fun
« Reply #73 on: February 26, 2013, 05:39:10 am »

O kurczaczek, o kurczaczek to tu ktoś jeszcze żyje. Wichuś :D 2009 to chyba rok w którym się przypałętałem do FO i do Sierocińca. Fakt pierwsza sesje (do mojego pierwszego wipe) była chyba najbardziej fun.
Logged
Re: jak poprawić fun
« Reply #74 on: February 26, 2013, 09:03:56 am »

Pages: 1 ... 3 4 [5] 6
 

Page created in 0.078 seconds with 17 queries.