fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • May 08, 2024, 11:45:01 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 50

Author Topic: Nasze buildy  (Read 118560 times)

DH

  • Offline
Re: Nasze buildy
« Reply #450 on: August 09, 2010, 04:53:18 pm »

Dziś sobie ściągnąłem FOnline no i przed stworzeniem postaci postanowiłem, że pokombinuje z różnymi buildami w kalkulatorze 8). Zastanawiam się nad buildem na pierwszą postać. Czołowy to typowy burster drugi to sniper który wg. was lepszy?  :P

http://yfrog.com/n3build1p

http://yfrog.com/6tbuild2p
« Last Edit: August 09, 2010, 05:11:56 pm by DH »
Logged
Re: Nasze buildy
« Reply #451 on: August 09, 2010, 05:18:28 pm »

Jak dla mnie, snajperowi brakuje Sharpshootera- nie wykorzytasz pełnego zasięgu snajperki, a przy 180 z hakiem HP snajper musi rozpoczynać walkę z tych swoich 50 hexów. Coś mało też skilla w SG. Nie wiem, czy na pełnym zasięgu będziesz miał 95% na trafienie w oczy. Raczej nie.
Logged
Re: Nasze buildy
« Reply #452 on: August 09, 2010, 08:43:11 pm »

Co do snajpera było kiedyś pisane że Finezja dla niego to błąd, zamiast niego lepiej wziąć smal frame masz dodatkowy punkt do rozdania w statystykach, np w tym bulidzie możesz go dodać do inteligencji i będziesz miał dodatkowe punkty skili. I czy ten snajper jest pod Jet??

Saumax

  • The one who challenges the sun
    • NRA Forum
  • Offline
Re: Nasze buildy
« Reply #453 on: August 09, 2010, 08:45:06 pm »

Dycha, kwestią jest JAKI snajper, powiedzmy że mamy samych czyściochów więc snajper z finesse jest kreowany po to aby strzały przez niego oddane często gęsto powodowały cripple, snajper bez finesse idzie w dmg
Logged
Mr. T używa kastetów ponieważ siła uderzenia przeciwnika gołą pięścią jest zbyt duża.
Re: Nasze buildy
« Reply #454 on: August 10, 2010, 12:35:37 pm »

Dobry snajpr , bo np masz 3 charyzmy i możesz gadać z handlarzami i samowystarczalną postac masz . Ja też mam 3 charyzmy i moge se kupować i sprzedawać bronie . Radziłbym ci wziać jeszcze unarmed na poczxątku aby walic z pięści z bliska i nie tracić amunicji na skorpiony itd .  ;D
Logged
PEJA KRÓL HIP HOPU!

Saumax

  • The one who challenges the sun
    • NRA Forum
  • Offline
Re: Nasze buildy
« Reply #455 on: August 10, 2010, 02:37:07 pm »

kazzix, twój snajper jest totalnym gównem, snajper to snajper (combat alt) handlarz to handlarz, taxi to taxi, tutaj są praktycznie tylko powerbuildy a nie hybrydy
Logged
Mr. T używa kastetów ponieważ siła uderzenia przeciwnika gołą pięścią jest zbyt duża.
Re: Nasze buildy
« Reply #456 on: August 10, 2010, 07:58:28 pm »

Moze ktos dac build dla poczatkujacego gracza, obojetnie co wazne abym jakos gral i dal rade.
Logged

KerUr

  • Jestem roztańczonym pyłem tego świata! - Tyler Dur
  • Offline
Re: Nasze buildy
« Reply #457 on: August 10, 2010, 08:08:47 pm »

Moze ktos dac build dla poczatkujacego gracza, obojetnie co wazne abym jakos gral i dal rade.

Widzisz, koledzy odrazu rzucili cie na głeboką wode bo:
-albo robisz postac specjaliste "powerbuild" - koksa wyspecjalizowanego w danym kierunku
-albo robisz sobie postac jaką chcesz "jakoś grasz i dajesz rade" bo w FO są jak studia - dla wytrwałych
Logged
Mania prześladowcza Wichury  ?
Przejdzie coś takiego ?
Jeśli masz jakiś problem do mnie zapraszam na PW, nie śmieć forum
Re: Nasze buildy
« Reply #458 on: August 10, 2010, 08:10:45 pm »

Nie wiem od czego zaczac. Nie gralem jeszcze, bo dzisiaj dopiero sciagnalem.
Logged
Re: Nasze buildy
« Reply #459 on: August 10, 2010, 08:21:48 pm »

Zrobilem postac ta co mi podal rj i gdzie mam isc.
Logged

jan0s1k

  • If it bleeds we can kill it...
    • Chosen Soldiers
  • Offline
Re: Nasze buildy
« Reply #460 on: August 10, 2010, 08:37:37 pm »

Zrobilem postac ta co mi podal rj i gdzie mam isc.
gdzie dowiedziałeś się o tej grze? bo musze zakończyć ten proceder
Logged

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Nasze buildy
« Reply #461 on: August 10, 2010, 09:25:21 pm »

Zrobilem postac ta co mi podal rj i gdzie mam isc.
Teraz jest najlepsze - nigdzie nie "masz" iść. Wybierasz kierunek marszu całkowicie dowolnie, choć jeśli nie zamierzasz oglądać swojego ludzika rozsmarowanego na piachu zbyt często, polecałbym okolice miast południowych: NCR, Hub, Junktown, Boneyard. Północne są niestrzeżone, choć co ciekawe poza porami przejmowania ich przez gang X czy Y (jebitny zielony napis w rodzaju "The Anal Destroyers are taking Broken Hills"), jest tam zdumiewająco spokojnie.
Podstawa to zdobycie dziesięciu skórek brahmina na namiot, potem jakichś narzędzi, pukawki i tak dalej.

Tylko błagam, nie pisz mi, że za dużo tekstu i za mało obrazków.
Logged
Nie biegaj za stadem.

Re: Nasze buildy
« Reply #462 on: August 11, 2010, 10:18:16 am »

Gdzie jest to NCR, Hub, Junktown, Boneyard? Jestem w Valt City.
Logged
Re: Nasze buildy
« Reply #463 on: August 11, 2010, 10:21:38 am »

Elo ja ci polecam build sg snajpera z możliwością walki wręcz . Na daleki dystans walisz z huntin rifl a z bliska dobijasz pięściami i kopami .
Logged
PEJA KRÓL HIP HOPU!

Saumax

  • The one who challenges the sun
    • NRA Forum
  • Offline
Re: Nasze buildy
« Reply #464 on: August 11, 2010, 10:23:31 am »

jeśli masz zamiar (a tak czy siak będziesz musiał w końcu) grać kilkoma postaciami to nie twórz builda polecanego przez kazzixa, przykładowo mój build snajpera czyściocha idącego w dmg:

ST:3
PE:8
EN:6
CH:1
IN:7
AG:6
LK:10

Traits: Small Frame, brak/bloody mess

Skills: Small Guns, First Aid, Repair(jeśli ktoś będzie chciał robić small gunsmitha)

Perks: Awarness, Toughness, more criticals, life giver, weapon handling, more criticals, better criticals

Jeśli chodzi o mnie to doskonale się sprawuje, nawet żałosnym mauserem można zadać spore dmg (nie przesadzając oczywiście lub instant death)

PS: na tym buildzie do wyuczenia się profesji small gunsmith lub armorer będzie wymagany buffout

PS2: Nikomu nie gwarantuję że to super-pro-mega-uber-build, jest to build który sam stosuję, jeżeli ktoś ma lepsze propozycje to nie mam powodu aby się argumentować który build jest lepszy
« Last Edit: August 11, 2010, 10:45:55 am by Saumax »
Logged
Mr. T używa kastetów ponieważ siła uderzenia przeciwnika gołą pięścią jest zbyt duża.
Pages: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 50
 

Page created in 0.08 seconds with 19 queries.