fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • May 08, 2024, 12:52:46 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 50

Author Topic: Nasze buildy  (Read 118540 times)

Pandemon

  • The GM-eater
  • Offline
Re: Nasze buildy
« Reply #255 on: May 28, 2010, 07:55:01 pm »

Źle się wyraziłem, fajki są, ale drogie i prawie niedostępne (chyba, że masowo robisz alty i quest w NCR) bo nie ma pól tytoniu.
Logged
There is nothing as demotivating as the Game Masters

Re: Nasze buildy
« Reply #256 on: May 28, 2010, 08:17:51 pm »

Quote
Biorąc 1 charyzmy skazujesz się na alty, jeśli chcesz grać nimi efektywnie bedziesz stosowac fast-relog albo multi-log czym narażasz się na bana.

Rozumiem, że korzystanie z dwóch komputerów jest legalne?

Quote
Źle się wyraziłem, fajki są, ale drogie i prawie niedostępne (chyba, że masowo robisz alty i quest w NCR) bo nie ma pól tytoniu.

Czyli nie uwzględniać raczej fajek w buildzie? Wystarczy mi 8 PE?

Quote
Jeśli jesteś hardkorem to możesz wziąć Finesse - w końcu ma być crit build

Boję się, że mój DMG za bardzo ucierpi ;)

Skleiłem nowy build:
ST 5
PE 9
EN 4
CH 1
IN 6
AG 6
LK 10

Small frame + nic

Dziękuję za rady i proszę o ponowną ocenę :)

BTW: Szukam gangu :)



EDIT: Ups, dałem 5 EN ;F Poprawione.
« Last Edit: May 28, 2010, 09:02:05 pm by Khaligufzel »
Logged
Re: Nasze buildy
« Reply #257 on: May 28, 2010, 08:20:54 pm »

snajper potrzebuje minimalnie 8 AP.

nie wiem ile taje 6 agila ale wiesz.

Szukasz gangu? to szukaj! a nie czekasz aż ktoś Cię znajdzie.
Re: Nasze buildy
« Reply #258 on: May 28, 2010, 08:24:22 pm »

6 AG= 8 AP, a do tego jeszcze cola.

Quote
Szukasz gangu? to szukaj! a nie czekasz aż ktoś Cię znajdzie.

Napisanie w poście "Szukam gangu" chyba jest formą... szukania, prawda?
Logged

Igliczka

  • Bite me!
  • Offline
Re: Nasze buildy
« Reply #259 on: June 06, 2010, 02:18:04 pm »

heja ja wlasnie stworzylam (po baaaardzo wielu prubach :()  cos takiego ;D

a wlasciwie tak to bedzie wygladalo na 21 lv

postac crafter SG a jesli chodzi o walke to burster SMG lub ewentualnie FN FALL HPFA

http://img64.imageshack.us/i/crafternowy.jpg/

z perkow beda jeszcze 2 toughnessy ktorych nie widac na screenie
« Last Edit: June 06, 2010, 02:21:24 pm by Igliczka »
Logged
"I'm not going anywhere 'til I stomp your ugly mug out of existence."

NTR

  • Offline
Re: Nasze buildy
« Reply #260 on: June 06, 2010, 02:47:29 pm »

heja ja wlasnie stworzylam (po baaaardzo wielu prubach :()  cos takiego ;D

a wlasciwie tak to bedzie wygladalo na 21 lv

postac crafter SG a jesli chodzi o walke to burster SMG lub ewentualnie FN FALL HPFA

http://img64.imageshack.us/i/crafternowy.jpg/

z perkow beda jeszcze 2 toughnessy ktorych nie widac na screenie
6 siły jest niepotrzebne, ja bym zmniejszył do 5 i wrzucił  w INT co daje jednego perka więcej, albo zmniejsz INT do 6, i daj 2 pkty w END.
6 INT starcza do posiadania sensownego skilla do walki i 3 lvla profesji. Może Ci nawet zostanie jeszcze na outa. 

Logged

KerUr

  • Jestem roztańczonym pyłem tego świata! - Tyler Dur
  • Offline
Re: Nasze buildy
« Reply #261 on: June 06, 2010, 04:53:27 pm »

heja ja wlasnie stworzylam (po baaaardzo wielu prubach :()  cos takiego ;D

a wlasciwie tak to bedzie wygladalo na 21 lv

postac crafter SG a jesli chodzi o walke to burster SMG lub ewentualnie FN FALL HPFA

http://img64.imageshack.us/i/crafternowy.jpg/

z perkow beda jeszcze 2 toughnessy ktorych nie widac na screenie

jesli ten build zajął Ci tak wiele czasu to .... no cóż - według mnie to jeden wielki błąd - SPECIAL rozdany chaotycznie o perkach i skill nawet nie wspomnę
Logged
Mania prześladowcza Wichury  ?
Przejdzie coś takiego ?
Jeśli masz jakiś problem do mnie zapraszam na PW, nie śmieć forum

Igliczka

  • Bite me!
  • Offline
Re: Nasze buildy
« Reply #262 on: June 06, 2010, 05:11:37 pm »

po pewnych zmianach wyszlo mi cos takiego: http://img229.imageshack.us/f/crafternowy.jpg/

teraz powinno byc znacznie lepiej btw NTR dzieki za rady... KerUr nie napinaj sie bo ci sie zrobia zylaki za uszami, niektorzy niedawno zaczeli grac
Logged
"I'm not going anywhere 'til I stomp your ugly mug out of existence."

NTR

  • Offline
Re: Nasze buildy
« Reply #263 on: June 06, 2010, 05:41:37 pm »

jesli ten build zajął Ci tak wiele czasu to .... no cóż - według mnie to jeden wielki błąd - SPECIAL rozdany chaotycznie o perkach i skill nawet nie wspomnę
Hah, jeśli ten special jest rozdany chaotycznie Igliczka ma duże szczęscie do dobrego rozdawania speciali. Jak na początkującego to bardzo dobry build żeby ogarnąć grę, zwłaszcza po poprawkach. Na robienie miliona altów i powerbuildów jeszcze przyjdzie czas...
Logged

KerUr

  • Jestem roztańczonym pyłem tego świata! - Tyler Dur
  • Offline
Re: Nasze buildy
« Reply #264 on: June 06, 2010, 09:38:40 pm »

po pewnych zmianach wyszlo mi cos takiego: http://img229.imageshack.us/f/crafternowy.jpg/

teraz powinno byc znacznie lepiej btw NTR dzieki za rady... KerUr nie napinaj sie bo ci sie zrobia zylaki za uszami, niektorzy niedawno zaczeli grac

nie napinam sie tylko łapę za słowa - jak piszesz ze ci to wiele godzin zabrało to mi się śmiać chce, ale niech bedzie ze to zabrało ci n godzin #hahahahha uuuaaaaahahahhabuchchaahha#

Hah, jeśli ten special jest rozdany chaotycznie Igliczka ma duże szczęscie do dobrego rozdawania speciali. Jak na początkującego to bardzo dobry build żeby ogarnąć grę, zwłaszcza po poprawkach. Na robienie miliona altów i powerbuildów jeszcze przyjdzie czas...

masz kolega ci opisał w 1 poście o altach i próbach

Quote
heja ja wlasnie stworzylam (po baaaardzo wielu prubach :()

powiedz mi poco burstowcowi 200+ SG (150 i jest git) out ok 100 w zupełności wystarczy - czyli ma jakies ok 100+ skil pointów w dupe,  po co educated w perku ? good natured ?? O CO KAMAN jak żaden skill nie podpięty 5 STR no co ? nie weim ile maja zasięg najlepsze bursty ale 6 PR to tez przesada chyba jak jest crafterem to ma lipe z 1 CHA nie pohandluje nie pouczy sie bez wypłacenia kasy na mentosy - tak to jest bardzo dobry build do skasoania na 3 lvl "bo mi nie idzie"  


Drugi build troche lepszy ale tez ma mankamenty
1. po co ci tyle HP ? -2 END +2 AGIl i jest git
2. 150 SG  
.....
.....
przemyśl to jeszcze raz
 
« Last Edit: June 06, 2010, 09:45:11 pm by KerUr »
Logged
Mania prześladowcza Wichury  ?
Przejdzie coś takiego ?
Jeśli masz jakiś problem do mnie zapraszam na PW, nie śmieć forum

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Nasze buildy
« Reply #265 on: June 06, 2010, 09:55:12 pm »

powiedz mi poco burstowcowi 200+ SG (150 i jest git) out ok 100 w zupełności wystarczy - czyli ma jakies ok 100+ skil pointów w dupe,  po co educated w perku ? good natured ?? O CO KAMAN jak żaden skill nie podpięty 5 STR no co ? nie weim ile maja zasięg najlepsze bursty ale 6 PR to tez przesada chyba jak jest crafterem to ma lipe z 1 CHA nie pohandluje nie pouczy sie bez wypłacenia kasy na mentosy - tak to jest bardzo dobry build do skasoania na 3 lvl "bo mi nie idzie"  
Na pewno się nie napinasz?
150% to za mało na burstera i tyle - mam dokładnie tyle i na maksymalnym zasięgu P90c/.223 Pistola mam poniżej 90% celności.
Podobnie 100% Outdoora - to śmieszna wartość, od 150 zaczyna się sensowna "unikowość" niechcianych spotkań.
ST dodaje też nieco HP, choć na P90 wystarczy 4.
PE 6 żeby widzieć, co/kto do ciebie idzie i zdążyć jakoś zareagować.
CH 1, królewiczu, to podstawa buildów bojowych, zwanych też małpimi - ich nie robi się po to, żeby handlować, taszczyć po mapie czarnuchów, rozmawiać z NPCami i tak dalej. Poza tym zdobycie mentosów nie jest jakieś wybitnie trudne, nie przesadzaj.
Good Natured jest zajebiste o tyle, że obniżając skill bojowy (przecież tylko jeden będzie rozwijany) podnosi FA, Doctora i Barter. Same zalety.

I tak to twoje "pojęcie" wygląda - byle nub, taki jak ja, wypunktował cię jak chłopca :>
Logged
Nie biegaj za stadem.

Re: Nasze buildy
« Reply #266 on: June 06, 2010, 10:26:08 pm »

Zamiast tego Good Natured daj trait One Hander jesli celujesz tylko w pistolety i SMG - zaoszczedzisz wiecej SP + z tym traitem warto pomyslec o throwing bez taga...
« Last Edit: June 06, 2010, 10:27:48 pm by ISn2 »
Logged

NTR

  • Offline
Re: Nasze buildy
« Reply #267 on: June 06, 2010, 11:01:05 pm »

Drugi build troche lepszy ale tez ma mankamenty
1. po co ci tyle HP ? -2 END +2 AGIl i jest git
2. 150 SG  
.....
.....
przemyśl to jeszcze raz
 
Po co tyle HP... żeby przeżyć więcej niż jedną serię z miniguna na przykład? Żeby rzadziej dostawać knockdowny i mocne crity?
Ale nie, kolega KerUr woli dać wspaniałą radę "dodaj +2 do AG".
To ci mogę powiedzieć że 10AG gówno daje bo w dobie dostępnej nuka coli podwyższenie tego AG w razie potrzeby o +2 kosztuje całe 4 kapsle!
150 SG to zdecydowanie za mało żeby z 6PE walić z pełnego dystansu z P90. Mogę podać dokładnie ile jest potrzebne ale nie pamiętam w tej chwili, jakoś właśnie ok. 190%.
No i tak, dajmy jeszcze 3CH żeby całkiem spierdolić tą postać...
Także mam prośbę, jak nie zrobiłeś w Fonline przynajmniej 20-30 charów i każdego nie przetestowałeś to nie wypowiadaj się tonem jakbyś był wszechwiedzący.
A po drugie zauważ że Igliczka to dziewczyna, więc należy tym bardziej docenić że się zainteresowała tą grą a nie jechać z błotem jak ostatni debil.




Logged

KerUr

  • Jestem roztańczonym pyłem tego świata! - Tyler Dur
  • Offline
Re: Nasze buildy
« Reply #268 on: June 07, 2010, 09:00:42 am »

Quote
postac crafter SG a jesli chodzi o walke to burster SMG lub ewentualnie FN FALL HPFA


dziękuje za uwagę ignoranckie cPy
Logged
Mania prześladowcza Wichury  ?
Przejdzie coś takiego ?
Jeśli masz jakiś problem do mnie zapraszam na PW, nie śmieć forum

NTR

  • Offline
Re: Nasze buildy
« Reply #269 on: June 07, 2010, 02:58:06 pm »

2x toghness, 2x BRD, ale dalej się nie możesz domyślić że to build także do walki? Z pr0 ownzorem nie ma szans ale w kopalniach, na pve czy w walkach turowych może dużo zdziałać.
Logged
Pages: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 50
 

Page created in 0.043 seconds with 19 queries.