fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • May 20, 2024, 03:25:32 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 ... 4 5 [6] 7 8

Author Topic: To! Jest! Sparta!  (Read 12076 times)

Zaberish

  • Eat or be eaten!
  • Offline
Re: To! Jest! Sparta!
« Reply #75 on: February 25, 2010, 09:39:03 pm »

Powinniśmy też wyznaczyć oficerów politycznych, żeby strze... ekhm... wyznaczyć Dzielnych Spartan do dźgania w plecy dzidami Tchórzliwych Spartan Uciekających Z Pola Bitwy (są tacy...?) :P
Logged

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: To! Jest! Sparta!
« Reply #76 on: February 25, 2010, 10:58:41 pm »

Powinniśmy też wyznaczyć oficerów politycznych, żeby strze... ekhm... wyznaczyć Dzielnych Spartan do dźgania w plecy dzidami Tchórzliwych Spartan Uciekających Z Pola Bitwy (są tacy...?) :P
Tchórzliwy Spartanin to nie Spartanin, tylko miękka pipka, taka jak te płaczki którym rozkręciliśmy zabawki.
Zatem, odpowiadając - nie, nie ma takich :>
Logged
Nie biegaj za stadem.

Kharaam

  • Spartan Pigrat
  • Offline
Re: To! Jest! Sparta!
« Reply #77 on: February 26, 2010, 01:01:48 am »

Zaberish przyznaj, że chciałeś po prostu więcej fragów :P
Logged

Blubber we miss You!!!

Zaberish

  • Eat or be eaten!
  • Offline
Re: To! Jest! Sparta!
« Reply #78 on: February 26, 2010, 01:36:59 am »

:D
Jak na razie to bardziej jestem "frag-giverem" niż kolekcjonerem, heh. Ale to się zmieni (mam nadzieję) jak tylko trochę wyekspię mojego super-uber-melee Spartanina :D
Poza tym jak już mam kogoś dźgać w plecy, to złych Persów z tą ich złowrogą "technologią" :)
Logged

Imprezobus

  • Imprezobus here!
    • Forum Los Alamos Warriors
  • Offline
Re: To! Jest! Sparta!
« Reply #79 on: February 26, 2010, 06:22:18 am »

Ja tylko chcialbym podsumowac i dokonczyc moja mysl.
Naprawde powodów do dumy z napadniecia w 10 na 1 "Persa" miec nikt nie powinien. Ja rozumiem jakbyscie w 10 sie wybrali i zaatakowali z wloczniami miasto bronione przez NA w czasie TC wtedy moglibyscie powiedziec, iz jestescie prawdziwymi Spartanami, gdyz "Persow" (NA) jest od groma i jeszcze wiecej. Screeny by byly niesamowite i uciecha (nawet jesli poleglibyscie w ciagu pierwszych paru sekund) wielka.
Nie wiem jak reszta RDA, ale ja bym z checia w takiej akcji wzial udzial :)

Screeny pokazują jak cała spartańska armia zmuszona została do drogi "na drugą stronę i z powrotem" przez jednego persa z LSW.
Szczerze mówiąc to że grupka debili (:*) jest w stanie rozerwać patykami uzbrojonego żołnierza to absurd zahaczający o królestwo Monty Pythona, jednak gra spartanami przeciwko normalnym powerbuildasom przy przewadze tych drugich to nie absurd, tylko... Robienie z siebie debila.
Bo jak sam widzisz ekipa której dano możliwość pogonienia (czyli jakiejkolwiek akcji) kogoś przez chwilę - mimo iż po chwili zginęła - dobrze się bawiła.
Dobrze by się też bawili ginąc przed wykrzyczeniem "This is sparta"?
Logged
Self-proclaimed best guide in the wastes.
http://www.law.netarteria.eu/files/bus.jpg by MACabra, edit by Frozen Mind
Quote
Snackish: pks pks pks. Kilgore: BBS is here, town is safe

RJ

  • Offline
Re: To! Jest! Sparta!
« Reply #80 on: February 26, 2010, 08:13:35 am »

Zauwaz, iz mielibysmy przewage atakujac z zaskoczenia :)

A poza tym juz wszyscy pokazalismy, ze jestesmy debilami grajac/testujac FOnline na tym momencie rozwoju. Dziwne, ze nikt tego nie zauwaza...
Logged
"Sanity... is for the weak!"
Re: To! Jest! Sparta!
« Reply #81 on: February 26, 2010, 09:17:56 am »


A poza tym juz wszyscy pokazalismy, ze jestesmy debilami grajac/testujac FOnline na tym momencie rozwoju. Dziwne, ze nikt tego nie zauwaza...

Ha! Lejesz miód na moje serce!

A tutaj mały obrazek propagandowy:  http://img11.imageshack.us/img11/6996/spartansc.jpg
Logged
"War is nothing more than the continuation of politics by other means.”
Carl von Clausewitz

Kharaam

  • Spartan Pigrat
  • Offline
Re: To! Jest! Sparta!
« Reply #82 on: February 26, 2010, 10:05:14 am »

Obrazek dooooooobry! 10 punktów i butelka wódki dla tego pana!

faktycznie, tak uparcie grać w jeszcze nie gotową grę...cały czas narzekając, przynajmniej jak kiedyś już powstanie "release" to będziemy mogli wspominać stare dobre czasy i czego to się w becie nie robiło...
Logged

Blubber we miss You!!!
Re: To! Jest! Sparta!
« Reply #83 on: February 26, 2010, 10:48:33 am »

Hehe faktycznie obrazek dobry :) Nie wpadłem jeszcze na Spartan ale wątpię żebym miał płakać o zwykłe LSW, które i tak powoli staje się przedmiotem rozbiórki o wiele bardziej wykwalifikowanych scientistów niż macie w szeregach. Swoją drogą Spartanie w falloucie są tak klimatyczni jak czekanie (przez uber pro pvp) na world map. Jak powiedział RJ jesteśmy debilami bo w to gramy lecz z drugiej strony nie ma lepszej gry w tym klimacie ^^

Jakoś musimy sobie radzić więc Spartane polujcie na NA! Oni szerzą propagandę 'bezpiecznych miast', RDA nie kłamie w żywe piksele mówiąc, że stworzymy jakieś bezpieczeństwo na Wastelandzie.

-offtop-
Któryś raz już w temacie pada słowo 'powerbuild', jedyny sposób ich uniknięcia to zrobienie rollu na cechy SPECIAL (coś a'la Baldurs), najlepiej w odstępach co 10 minut (jak relog postaci). Chociaż to i tak nie powstrzymałoby niektórych przed wielogodzinnym rolowaniem na CH:1 xDD
-koniec offtopu-

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: To! Jest! Sparta!
« Reply #84 on: February 26, 2010, 02:46:51 pm »

Jakoś musimy sobie radzić więc Spartane polujcie na NA! Oni szerzą propagandę 'bezpiecznych miast', RDA nie kłamie w żywe piksele mówiąc, że stworzymy jakieś bezpieczeństwo na Wastelandzie.
Mi tam wszystko jedno, komu zabawki rozkręcę. NA, DA, VHS, PKP czy PZU, rozkręca się tak samo. Od zwykłego dystansu do siebie i świata zależy potem, czy dostanę PMkę w stylu "great event, loads of fun, more plox", czy raczej "gdzie jest k...wa moje mini?!", ewentualnie to samo via IRC. I to bardzo nieładnie, że ta upośledzona północna małpa MSH szerzy brudne pogłoski, jakobyśmy okradali kogoś z zabawek - zwyczajnie wytrącamy im je z ręki, czego nie potrafią pojąć. Cóż, małpi mózg jest mniej sprawny niż ludzki.

Co znaczy "roll na cechy SPECIAL"?
Logged
Nie biegaj za stadem.

Re: To! Jest! Sparta!
« Reply #85 on: February 26, 2010, 02:48:56 pm »

Strenght, Perception, Endurance, Charisma, Inteligence, Agility, Luck. S.P.E.C.I.A.L. Teraz wyobraź sobie że rolujesz ile wynoszą te cechy. Odcina Cie to od mozliwosci robienia powerbuildow typu 1 charyzm itd.

Co do pogłosek na IRC. Wchodzę tam rzadko to nie mam problemów. Zresztą sam wiesz jaki tam poziom wypowiedzi panuje.

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: To! Jest! Sparta!
« Reply #86 on: February 26, 2010, 03:04:47 pm »

Wiem czym jest SPECIAL, jestem wariatem, nie idiotą :>

Chodzi mi o to "rollowanie" - jakiś test przy wykonywaniu dowolnej akcji przez ludzika?
Logged
Nie biegaj za stadem.

Re: To! Jest! Sparta!
« Reply #87 on: February 26, 2010, 03:30:37 pm »

Roll czyli rzut kością.

Czyli "create new character" i wszystkie cechy postaci by byly losowane zamiast przydzielane.
Logged
<Izual> Let's crash server
Re: To! Jest! Sparta!
« Reply #88 on: February 26, 2010, 03:46:33 pm »

Trzeba będize wasze Spartańskie akcje tu opisac.

http://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Main/RockBeatsLaser

Choć nie wiem czy ktos z was doslownie pokonal kogos z laserem przy pomocy kamyków.
Logged
Re: To! Jest! Sparta!
« Reply #89 on: February 26, 2010, 04:08:22 pm »

Hmmm z laserem nie ale mini już się rozkręcało:D, raz mi się nawet granaty plazmowe trafiły to oddałem właścicielowi jak wrócił z kolegiami, jak to chyba nie muszę tłumaczyć:D
Logged
Pages: 1 ... 4 5 [6] 7 8
 

Page created in 0.031 seconds with 16 queries.