fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • May 16, 2024, 06:15:47 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 ... 50 51 [52] 53 54 ... 60

Author Topic: Pytania i odpowiedzi  (Read 138358 times)

Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #765 on: January 04, 2013, 03:14:18 pm »

Witam
Mam pytanie odnośnie bazy. Na wiki są różne rodzaje czy te info jest aktualne? Np. płace 30k za depot i tylko w klamath go mogę kupić?
Czy lepiej dac 10k i dozbierać przedmiotów?
Jak później dodać kogoś do gangu?
Logged

jacky.

  • Guest
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #766 on: January 04, 2013, 03:30:53 pm »

kup za 10k i pozbieraj smieci. za 30k masz losowe miejsce na mapie, a za 10k sam sobie wybierasz.
Logged

Tomowolf

  • Cute Kittens and stuff.
  • Offline
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #767 on: January 04, 2013, 03:32:36 pm »

Witam
Mam pytanie odnośnie bazy. Na wiki są różne rodzaje czy te info jest aktualne? Np. płace 30k za depot i tylko w klamath go mogę kupić?
Czy lepiej dac 10k i dozbierać przedmiotów?
Jak później dodać kogoś do gangu?
Każda z z tych zwykłych baz kosztuje 10k, i można je kupić w SF, NCR i VC bodajże, a reszte baz, czyli jaskinia (30k, Klamath i Jt bodajze) Gas Station (50k Redding) i Bunkier (Necropolis 500k), więc info jest w miare aktualne.
Do tych baz za 10k trzeba uzbierać itanzy.
Aby dodać kogoś do bazy trzeba się bardziej postarać - użyć komputerka kiedy mamy już zaczętą budowę bazy przez lidera i dodanie nowego członka lub gościa jako "frienda" a potem udostępnić pewnym podgrupom widoczność bazy.
Logged
h
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #768 on: January 07, 2013, 12:21:03 pm »

Witam czy w FO dzialaja ksiazki i jak je przeczytac?
Logged

kompreSor

  • FOnline 3
  • Offline
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #769 on: January 07, 2013, 02:20:00 pm »

Witam czy w FO dzialaja ksiazki i jak je przeczytac?
nie działają
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #770 on: January 12, 2013, 09:17:17 am »

Gdzieś mi sie nawinelo na forum że mozna użyc krowy do transportu rzeczy? Jak to zrobić? Out mam około 130. Można wykorzystać krowę z zagrody w bazie?
Logged

Tomowolf

  • Cute Kittens and stuff.
  • Offline
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #771 on: January 12, 2013, 12:34:05 pm »

Gdzieś mi sie nawinelo na forum że mozna użyc krowy do transportu rzeczy? Jak to zrobić? Out mam około 130. Można wykorzystać krowę z zagrody w bazie?
Musisz takową złapać na pustkowiach lub kupić w mieście, te z zagrody robią tylko... kupę.
Najlepszym wyborem jest piesek, bo może biegać, i zmieści tyle samo, polecam.
Logged
h

Grimmi

  • Nobody Do that Safe and Fast Trades
  • Offline
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #772 on: January 13, 2013, 04:24:15 pm »

Każda z z tych zwykłych baz kosztuje 10k, i można je kupić w SF, NCR i VC bodajże, a reszte baz, czyli jaskinia (30k, Klamath i Jt bodajze) Gas Station (50k Redding) i Bunkier (Necropolis 500k), więc info jest w miare aktualne.
Do tych baz za 10k trzeba uzbierać itanzy.
Aby dodać kogoś do bazy trzeba się bardziej postarać - użyć komputerka kiedy mamy już zaczętą budowę bazy przez lidera i dodanie nowego członka lub gościa jako "frienda" a potem udostępnić pewnym podgrupom widoczność bazy.
Bunkier kosztuje 50k kupilem wiec wiem i nie w Necro tylko w JT jak i HQ Cave za 33k albo zwykly cave za 30k...
Logged
Masters Of The World
SaBaToN For Ever Guys !!!!

Tomowolf

  • Cute Kittens and stuff.
  • Offline
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #773 on: January 13, 2013, 06:53:36 pm »

Bunkier kosztuje 50k kupilem wiec wiem i nie w Necro tylko w JT jak i HQ Cave za 33k albo zwykly cave za 30k...
To musieli coś zmienić bo bunkier niedaleko po wipie kupiliśmy, więc oddaje honor.
Logged
h

Grimmi

  • Nobody Do that Safe and Fast Trades
  • Offline
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #774 on: January 16, 2013, 06:22:45 pm »

;0
Dobrze być poinformowanym
A i kiedy kupujesz HQ Cave nieraz są komplikacje wiec lepiej kupujecie jak jest GM ;D bo tylko jedna postać będzie widzieć
<Nie mówię że zawsze się robi błąd (Bug) Tylko nieraz Np;Mi się troszkę popsuło jedna postać tylko widziała  ale Nexxos Zaradził ;P
Logged
Masters Of The World
SaBaToN For Ever Guys !!!!

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #775 on: January 17, 2013, 04:09:39 pm »

Poka no ten bunkier za 50k, okropeczniem ciekaw.
Logged
Nie biegaj za stadem.

Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #776 on: January 17, 2013, 04:48:24 pm »

;0
Dobrze być poinformowanym
A i kiedy kupujesz HQ Cave nieraz są komplikacje wiec lepiej kupujecie jak jest GM ;D bo tylko jedna postać będzie widzieć
<Nie mówię że zawsze się robi błąd (Bug) Tylko nieraz Np;Mi się troszkę popsuło jedna postać tylko widziała  ale Nexxos Zaradził ;P

to sie zmienia samemu w terminalu. pokaz ten bunkier za 50k w junktown
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #777 on: February 19, 2013, 07:11:04 pm »

Siema,
chciałem sobie zagrać w gre a tu h.j . Nie działa bo nie, jakiś update był czy inne cholerstwo - stało w luncherze. Updater z racji tego że życie i tak jest zbyt piękne postanowił se nie działać. Nie mam mu tego za złe, w sumie też człowiek i humory swoje może mieć, a co. Ale pytam się, co teraz? Pamiętam jeszcze ho kiedyś że można było sciągnąć skądinąd odpowiednie pliki i je podrzucić i działało. Czy z tym update też można przeprowadzić takową wysoce skomplikowaną operację? czy gdziekolwiek w sieci poplątanych kabli znajduje się miejsce gdzie pobrać można te rzeczy? Tak wiem - leniwy h.ju sprawdź se. Ino wole zapytać licznie zebranych wszędobylskich czy aby, któryś ryś przypadkiem, przez nieuwagę i nie aby specjalnie, nie spotkał się z takim gównem jak ja... sie spotykam, właśnie. Będzie szybciej a że dzisiaj jestem pod wpływam % to się bawić w lingwiste nie chcę bo zapewne mówię piszę i śpiewam płynnie w kazdym języku. Ewentualnie, czy ktoś mógłby poratować i klienta (oczywiście bez 2 plików) spakować i na mila podesłać czy cus w ten desktop ?
Hej przygodo ! :D
Logged

JovankaB

  • Guest
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #778 on: February 19, 2013, 07:18:33 pm »

Siema,
chciałem sobie zagrać w gre a tu h.j . Nie działa bo nie, jakiś update był czy inne cholerstwo - stało w luncherze. Updater z racji tego że życie i tak jest zbyt piękne postanowił se nie działać. Nie mam mu tego za złe, w sumie też człowiek i humory swoje może mieć, a co. Ale pytam się, co teraz? Pamiętam jeszcze ho kiedyś że można było sciągnąć skądinąd odpowiednie pliki i je podrzucić i działało. Czy z tym update też można przeprowadzić takową wysoce skomplikowaną operację? czy gdziekolwiek w sieci poplątanych kabli znajduje się miejsce gdzie pobrać można te rzeczy? Tak wiem - leniwy h.ju sprawdź se. Ino wole zapytać licznie zebranych wszędobylskich czy aby, któryś ryś przypadkiem, przez nieuwagę i nie aby specjalnie, nie spotkał się z takim gównem jak ja... sie spotykam, właśnie. Będzie szybciej a że dzisiaj jestem pod wpływam % to się bawić w lingwiste nie chcę bo zapewne mówię piszę i śpiewam płynnie w kazdym języku. Ewentualnie, czy ktoś mógłby poratować i klienta (oczywiście bez 2 plików) spakować i na mila podesłać czy cus w ten desktop ?
Hej przygodo ! :D

http://fodev.net/forum/index.php/topic,22146.0.html
Ten zazwyczaj działa.
Logged
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #779 on: February 20, 2013, 07:11:49 pm »

Działa! Thx mate!
Robię nową postać i zaczynam od zera bo z tego jest największy fun :) Pozdross
Logged
Pages: 1 ... 50 51 [52] 53 54 ... 60
 

Page created in 0.042 seconds with 27 queries.