fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • April 29, 2024, 06:05:39 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 2 [3] 4

Author Topic: Przedmioty startowe + Wybór lokacji startowej = System klas postaci  (Read 7886 times)

Re: Przedmioty startowe + Wybór lokacji startowej = System klas postaci
« Reply #30 on: December 27, 2010, 05:44:06 pm »

3d + enviroment z fallouta 1/2 faktycznie nie wygląda zbyt...higienicznie ;P Trochę tak na siłę. Ale w otoczeniu 3d wygląda już całkiem ok, tylko trzeba by skalibrować nieco prędkość poruszania z animacją żeby "nie pełzali".
Dlatego ja jestem za "full izometrycznym 3d" albo zwyczajnym izometrycznym 2d. 2,5d wygląda jak wygląda.
Logged
Don't call me your brother
'cause I ain't your fucking brother.
We fell from different cunts,
and your skins an ugly color!

Hardcore

  • Make war and fuck peace
  • Offline
Re: Przedmioty startowe + Wybór lokacji startowej = System klas postaci
« Reply #31 on: December 27, 2010, 06:52:00 pm »

wiesz 2,5d to malo fajnie wyglada ale ma swoje plusy a wszystkie nowe mapy w 3d  i dev team z 2238 to rzeczy ktore sie nie lacza
Logged
Re: Przedmioty startowe + Wybór lokacji startowej = System klas postaci
« Reply #32 on: December 27, 2010, 06:52:31 pm »

Ten mod od Janusza2238 nie działa z modelami 3D. Czy ktoś może wie jak to naprawić?
Logged

LSD

  • Offline
Re: Przedmioty startowe + Wybór lokacji startowej = System klas postaci
« Reply #33 on: December 27, 2010, 09:30:27 pm »

a mnie szczerze mówiąć wkurwia wygląd tego bluesuita w VB. Po prostu jego anatomia mnie przeraża, wozi się jak ruski gangster spod remizy.

Jeżeli udało by się komuś zrobić grafikę 3d wyglądającą toćka w toćke jak sprite'y z F2 to byłby moim Bogiem i lodzik na koszt firmy ;o
Logged
Re: Przedmioty startowe + Wybór lokacji startowej = System klas postaci
« Reply #34 on: December 27, 2010, 09:38:22 pm »

a mnie szczerze mówiąć wkurwia wygląd tego bluesuita w VB. Po prostu jego anatomia mnie przeraża, wozi się jak ruski gangster spod remizy.

Jeżeli udało by się komuś zrobić grafikę 3d wyglądającą toćka w toćke jak sprite'y z F2 to byłby moim Bogiem i lodzik na koszt firmy ;o
W sumie to prawda, modele nie należą do klimatycznych i gołym okiem widać różnicę co jest... denerwujące. Jakby ktoś zrobił modele 3d prawie takie same jak oryginalne to "(...)byłby moim Bogiem(...)" ale bez lodzika :)
Logged

skejwen

  • BBS AKBAR!
    • Brahmins rox
  • Offline
Re: Przedmioty startowe + Wybór lokacji startowej = System klas postaci
« Reply #35 on: December 27, 2010, 10:06:16 pm »

a mnie szczerze mówiąć wkurwia wygląd tego bluesuita w VB. Po prostu jego anatomia mnie przeraża, wozi się jak ruski gangster spod remizy.

Jeżeli udało by się komuś zrobić grafikę 3d wyglądającą toćka w toćke jak sprite'y z F2 to byłby moim Bogiem i lodzik na koszt firmy ;o
W sumie to prawda, modele nie należą do klimatycznych i gołym okiem widać różnicę co jest... denerwujące. Jakby ktoś zrobił modele 3d prawie takie same jak oryginalne to "(...)byłby moim Bogiem(...)" ale bez lodzika :)
Zamiast czekac z wiadrem wazeliny, nie lepiej zabrac sie samemu do roboty?
Logged
"Moo-OooooOO! MoMoo.. MmmmoOoo.. Moo!", translate from brahmin to English: "Two things are infinite - brahmin shit and human stupidity! - Brahminstein"

Hardcore

  • Make war and fuck peace
  • Offline
Re: Przedmioty startowe + Wybór lokacji startowej = System klas postaci
« Reply #36 on: December 27, 2010, 10:28:32 pm »

Zeby zrobic trza miec troche wiedzy w glowie ale widocznie zastalesz pustostan pod tym wzgledem. No jak zrobizsz jakis maly poradnik do robienia grafyik 3d to pogadamy ^^
Logged
Re: Przedmioty startowe + Wybór lokacji startowej = System klas postaci
« Reply #37 on: December 27, 2010, 10:33:34 pm »

Quote
Zeby zrobic trza miec troche wiedzy w glowie ale widocznie zastalesz pustostan pod tym wzgledem. No jak zrobizsz jakis maly poradnik do robienia grafyik 3d to pogadamy ^^
Dokladnie, checi jest wpizdu co widac po ilosci pomyslow i osob - ale chyba srednio kto wie jak sie za to zabrac.
Logged

Janusz2238

  • forum.newfmc.pl
  • Offline
Re: Przedmioty startowe + Wybór lokacji startowej = System klas postaci
« Reply #38 on: December 27, 2010, 10:38:42 pm »

Quote
No jak zrobizsz jakis maly poradnik do robienia grafyik 3d to pogadamy ^^

Jest świąteczna promocja, 20% zniżki na Helionie. Pewnie dostaliście trochę kasy na Święta, to kupcie sobie książkę o grafice 3D. Sądząc po komentarzach na Helionie jest całkiem niezła.
http://helion.pl/ksiazki/3ds_max_2010_biblia_kelly_l_murdock,max10b.htm
W przypadku robienia dobrej jakości grafiki 3D, to 150zł będzie waszym najmniejszym wyrzeczeniem ^^
Logged
Polskie Pustkowia http://forum.newfmc.pl/

skejwen

  • BBS AKBAR!
    • Brahmins rox
  • Offline
Re: Przedmioty startowe + Wybór lokacji startowej = System klas postaci
« Reply #39 on: December 28, 2010, 12:17:35 am »

Po co cokolwiek wydawac, jesli w sieci jest gazilion tutkow? Szczegolnie jesli chodzi o open sorce'owego Blendera...

Sam 3dmax swoje kosztuje przeciez i ie jest to bynajmniej 150 zl ;)
Logged
"Moo-OooooOO! MoMoo.. MmmmoOoo.. Moo!", translate from brahmin to English: "Two things are infinite - brahmin shit and human stupidity! - Brahminstein"

Janusz2238

  • forum.newfmc.pl
  • Offline
Re: Przedmioty startowe + Wybór lokacji startowej = System klas postaci
« Reply #40 on: December 28, 2010, 12:54:04 am »

No proszę, dzięki skejwenowi zarobiliście 150zł. Powinno naładować to was energią i entuzjazmem do nauki Blendera :) A jak ktoś woli stare dobre 2D, może pouczyć się programować.
Logged
Polskie Pustkowia http://forum.newfmc.pl/

Hardcore

  • Make war and fuck peace
  • Offline
Re: Przedmioty startowe + Wybór lokacji startowej = System klas postaci
« Reply #41 on: December 28, 2010, 01:16:03 am »

Dla tego od jutra za czynam sie uczyc z niego korzystac ^^
Logged
Re: Przedmioty startowe + Wybór lokacji startowej = System klas postaci
« Reply #42 on: December 28, 2010, 11:02:28 am »

Modele z Van Burena nie pasują do tego silnika. Przydałyby się takie modele, które bardziej przypominają postawą, wyglądem i co najważniejsze nie różnią się zbytnio od pozostałych. Kiedyś na NMA widziałem ciekawy model i chyba nawet do FOnline tylko nie mogę go już znaleźć :(


Mod: A jednak znalazłem





To jednak było na tym forum, link http://fodev.net/forum/index.php?topic=670.15
« Last Edit: December 28, 2010, 11:19:25 am by marcek1989 »
Logged
Re: Przedmioty startowe + Wybór lokacji startowej = System klas postaci
« Reply #43 on: December 28, 2010, 11:31:33 am »



Logged

Hardcore

  • Make war and fuck peace
  • Offline
Re: Przedmioty startowe + Wybór lokacji startowej = System klas postaci
« Reply #44 on: December 28, 2010, 11:56:56 am »

kolego to sa stare modele bo nawet widac moja postac jeszcze pod starym nickiem , wiec team od 3d czemus odrzucic ten model ... ale mozesz probowac
Logged
Pages: 1 2 [3] 4
 

Page created in 0.09 seconds with 18 queries.