fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • September 29, 2024, 05:30:56 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 34

Author Topic: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238  (Read 69420 times)

Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #390 on: January 20, 2010, 05:00:45 pm »

niom, samochód i tak jest teraz bezużyteczną zabawką, zaznaczanie jego lokacji na mapie zamknie temat pojazdów do końca w Fonline, a szkoda bo na początku gry czytając manuala byłem zachwycony pomysłem mnogości wehikułów i cały czas żałuję że są bezużyteczną ozdobą trawników przy bazowych. Dodam jeszcze że po wipe kupowałem np. scouta za 32k a hummera za 92k, dziś byłem w Reno i scout jest za 68k a hummer za 140k(!!!!)
« Last Edit: January 20, 2010, 05:04:56 pm by Maciek »
Logged
Polskie forum Fonline http://forum.newfmc.pl/index.php
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #391 on: January 20, 2010, 05:57:20 pm »

Zmieniłoby się to gdyby pojazd nie był zależny od CH (skoro mam auto to na cholerę mi dużo CH). Jakby nie patrzeć jest różnica między 200%out a choćby najtańszym pojazdem. Przemierzanie pustkowi z północnego wschodu na południowy zachód trwa raptem sekundę. Auta byłby też popularniejsze gdyby np. w NCR czy HUb były jakieś bildbordy z nimi. (o i to jest pomysł na prace w blenderze)
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #392 on: January 20, 2010, 06:45:20 pm »

Witam grałem już w  FOnline 2238 przed wipem, i byc może wrócę ze względu na niepowtarzalny klimat i charakter gry  ;D, chciałbym jednak was przedtem spytać czy coś poprawili, z góry informuje ze nie chciało mi się tego tematu czytać w całości (27 s.)

*Przed wipem przeszkadzało mi  zlagowany mining- boty
*Hordy agresywnych ruskich no-life, szczegolnie ci  niewidzialnize >100% sneak kampujacy w miastach >:(
*upośledzona gospodarka, eflacja- brak pieniędzy w sklepach, 300 dennych pistletow z 20- 30% condition :P :-\
*Masa błędów i niedoróbek których nie wymienię, niszczących grywykrywalność :(
*Zabójcze random encounters (szczególnie kolo New reno) :-[
*inne których nie zauważyłem
« Last Edit: January 20, 2010, 06:47:58 pm by nagzuku »
Logged
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #393 on: January 20, 2010, 07:27:21 pm »

- Co do botów to nie wiem jak jest teraz, nigdy się w to nie bawiłem ale znając pomysłowość ludzką...

-hordy agresywnych ruskich wyniosły się na TLA(gościnnie byli jakiś czas temu), sneak i bombing został definitywnie znerfiony, zresztą podobnie choć w mniejszym stopniu jak broń energy czy BG. Co do kampowania to rodzime i inne gangi przejęły tą (nie)chlubną rolę w miastach na północy.

-gospodarka stanęła na nogi pacerze są w cenie niektóre rzadkie bronie też. Kapsle należy szukać w miastach, choć czasem ich brakuje u najlepszych handlarzy, banki zawalone gotówką też są w końcu, 300 pistoli  i innych śmieci dalej zalega na półkach w sklepikach a zapalniczka w końcu działa :)

-masa błędów i niedoróbek dalej jest ale przeważnie nowych - nigdy nie wiadomo co nagle przestanie działać choć devowie prężą się i niektóre latają bardzo szybko.

- zabójcze encounters zdarzają się, zwłaszcza jak się podpadnie karmą danej frakcji. Chyba nikt już nie chodzi na BoS i Enclave :)

-inne są dalej, są.
Logged
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #394 on: January 20, 2010, 08:55:08 pm »

Witam grałem już w  FOnline 2238 przed wipem, i byc może wrócę ze względu na niepowtarzalny klimat i charakter gry  ;D, chciałbym jednak was przedtem spytać czy coś poprawili, z góry informuje ze nie chciało mi się tego tematu czytać w całości (27 s.)

Ja dodam że gra jest bardziej ciekawa niż przed wipe. Coldown na crafting zredukował tony wysokolevelowej broni i pancerzy dzięki czemu zwiększyły znacznie swą wartość, encountery z duża ilością mobów są super atrakcyjne dla wypadów grupowych, NPC mają po kilkadziesiąt(kilkaset) tysięcy capsów więc można u nich sprzedawać zdobytą broń. Dzięki w/w zmianom ludzie odeszli od stołów warsztatowych i częściej kręcą się po pustyni. Bardziej opłacalne i zdecydowanie przyjemniejsze jest zdobycie broni z enco i naprawienie jej niż ślęczenie na matsach i kilkugodzinna produkcje tejże. Obecnie najbardziej opłacalną profesją jest wg. mnie armorer bo pancerze nie wypadają z mobów i raczej niema ich u NPC(chyba wogóle). Oczywiście bugi są naprawiane ale przy okazji powstają nowe :)
Logged
Polskie forum Fonline http://forum.newfmc.pl/index.php
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #395 on: January 21, 2010, 12:21:36 pm »

A ja dalej mam tego buga że nad miastami nie działa mi mapka - Town World. Mapka jest ale znikły te aktywne trójkąciki.
Ma ktoś jeszcze tak?
Logged

RJ

  • Offline
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #396 on: January 21, 2010, 12:56:46 pm »

Update zrobiles?
Logged
"Sanity... is for the weak!"

Florek

  • Bang Bang Smash
  • Offline
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #397 on: January 21, 2010, 02:08:31 pm »

Update zrobiles?
A trzeba zrobić?
Logged

RJ

  • Offline
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #398 on: January 21, 2010, 08:16:36 pm »

Z tego co wiem podglad zaczal znowu dzialac po jakims malym updacie clienta :o
Logged
"Sanity... is for the weak!"
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #399 on: January 27, 2010, 10:48:24 am »

Hmm znikające namioty to ostatnio normalna rzecz? ;)
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #400 on: January 27, 2010, 11:07:36 am »

ponoć tak :)
Logged
Polskie forum Fonline http://forum.newfmc.pl/index.php

kav

  • Offline
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #401 on: January 27, 2010, 01:10:02 pm »

Z tego co wiem podglad zaczal znowu dzialac po jakims malym updacie clienta :o

Wczoraj zrobiłem update 2 razy i nadal nie działał.
Musiałem ściągnąć faction003.dat wrzucony, przez znajomego na serwer.Dopiero po tej czynności, podgląd zaczął działać.
Hmm znikające namioty to ostatnio normalna rzecz? ;)
- Wastes claim the unused tents/cars parked in desert after 7 days of being left out.
« Last Edit: January 27, 2010, 01:13:21 pm by kav »
Logged
http://img97.imageshack.us/img97/9350/bannered.png
"Ludzie byli sobie kiedyś bliżsi, broń nie niosła tak daleko."
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #402 on: January 28, 2010, 12:46:27 am »

Ludziska jest sprawa, a mianowicie dziwna sprawa, grałem sobie wczoraj i no i jak to czasem bywa NPC mi łomot spuściły, ale ale nic bywa. Zrespawnowałem się w namiocie jakimś na pustyni patrze mam w rękach spluwę, ale zbroi nie ma, włączam plecaczek zbroja założona tylko się nie wyświetla zdjąłem, założyłem jeszcze raz i działa, z plecaka nie zniknęło mi nic z łupów z walk poprzednich czy to już tak zostanie czy to tylko ja miałem jakiś niewyobrażalnie dziwny błąd?
Logged
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #403 on: January 28, 2010, 12:57:43 am »

Prawdopodobnie anomalie roll-backowe ;)
Logged
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #404 on: January 28, 2010, 09:40:10 am »

farciarz :)
Logged
Polskie forum Fonline http://forum.newfmc.pl/index.php
Pages: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 34
 

Page created in 0.055 seconds with 24 queries.