fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • June 25, 2024, 09:19:49 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 60

Author Topic: Pytania i odpowiedzi  (Read 140377 times)

Tomowolf

  • Cute Kittens and stuff.
  • Offline
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #555 on: June 16, 2012, 06:13:58 pm »

Wszędzie czytam że nie ma power armora i adv power armora znowu w grze mówią że jest co jest prawda ?
Czy istnieją moduły?
To jest FOnline i nie ma nic związanego z F2 poza podtekstem fabularnym i plikami.
Nie ma modułów, swego czasu dawało się abusować PA i APA z eventów pijanych giejemow kiedy to nawet nie interesowali sięi jednej nocy w  (poza strefą iventu pevmałpe)grze pojawiały się ich dziesiątki :>.
« Last Edit: June 16, 2012, 06:19:55 pm by Tomowolf »
Logged
h
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #556 on: June 18, 2012, 09:18:19 am »

Cześć. Miał ktoś już "przyjemność" odpalić grę na Windows 8? Mi nie działa jak na razie. Załadowałem wszystkie pliki jak trzeba, nie wyskakują błędy ale gdy próbuję włączyć grę to nic się nie dzieje.
Zupełnie jak bym próbował odpalić Dosową grę pod Win (xp,v,7).
Logged
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #557 on: June 23, 2012, 08:06:39 pm »

Mam pytanie panowie , czy posiadając 16% crit. chance często wchodzą strzały krytyczne?
Chodzi tu o strzał z Avenger Miniguna 40 pocisków , każdy 16% szans na krytyka , nie wiem jak to wygląda w praktyce ponieważ FCP nie oblicza ile każdy pocisk ma procent, tylko pokazuje ile ogólny strzał ma procent (właściwie dla snajperów , dla Big Gunnerów już nie zbyt).
Logged
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #558 on: June 23, 2012, 08:11:46 pm »

Dodatkowo , nie każdy strzał na pewno dosięgnie celu więc nie można powiedzieć ,że 40 pocisków na 100% trafi cel z tego co mi wiadomo minigun lubi gubić pociski "po drodze".
Logged

Tomowolf

  • Cute Kittens and stuff.
  • Offline
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #559 on: June 23, 2012, 09:28:11 pm »

Dodatkowo , nie każdy strzał na pewno dosięgnie celu więc nie można powiedzieć ,że 40 pocisków na 100% trafi cel z tego co mi wiadomo minigun lubi gubić pociski "po drodze".
Odpowiedź do tego postu i poprzedniego :
Szansa na kryta wpływa na strzał - nie na każdą kulę która wylatuje z lufy naraz w serii, i jeszcze jedno, jeżeli wejdzie krit, wiedz że 100% nabojów trafiło cel (tak to chyba działa prawdopodobnie), jeżeli chcesz być pewny śmierci przeciwnika najlepiej zwabić go na 1 hex i wtedy wystrzelić serię - daje podobny efekt do krytyka, a jeżeli naraz wejdzie to i to, wiedz, że coś się dzieje.
Logged
h
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #560 on: June 23, 2012, 10:28:09 pm »

Mam pytanie panowie , czy posiadając 16% crit. chance często wchodzą strzały krytyczne?
Chodzi tu o strzał z Avenger Miniguna 40 pocisków , każdy 16% szans na krytyka , nie wiem jak to wygląda w praktyce ponieważ FCP nie oblicza ile każdy pocisk ma procent, tylko pokazuje ile ogólny strzał ma procent (właściwie dla snajperów , dla Big Gunnerów już nie zbyt).

Przy dobrym dniu co 3 strzał wchodzi krytyk :)
Logged

Perteks

  • It's made of vague and to do lists!
  • Offline
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #561 on: June 23, 2012, 11:13:51 pm »

Odpowiedź do tego postu i poprzedniego :
Szansa na kryta wpływa na strzał - nie na każdą kulę która wylatuje z lufy naraz w serii, i jeszcze jedno, jeżeli wejdzie krit, wiedz że 100% nabojów trafiło cel (tak to chyba działa prawdopodobnie), jeżeli chcesz być pewny śmierci przeciwnika najlepiej zwabić go na 1 hex i wtedy wystrzelić serię - daje podobny efekt do krytyka, a jeżeli naraz wejdzie to i to, wiedz, że coś się dzieje.
Jak wchodzi kryt to nie zmienia to ilości trafionych pocisków
Logged

Tomowolf

  • Cute Kittens and stuff.
  • Offline
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #562 on: June 23, 2012, 11:26:23 pm »

Jak wchodzi kryt to nie zmienia to ilości trafionych pocisków
No właśnie nie byłem pewien jak to działa - zdaje mi się że ignoruje czynnik dr i dt, za to wali 150% dmg ale nie jestem pvp ape, tylko wunglarzę.
Logged
h
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #563 on: June 24, 2012, 12:55:27 am »

Mam pytanie panowie , czy posiadając 16% crit. chance często wchodzą strzały krytyczne?
Wchodzą jakieś szesnaście na sto strzałów.
Logged
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #564 on: June 24, 2012, 01:48:58 pm »

Wchodzą jakieś szesnaście na sto strzałów.
Czyli idąc Twoim tokiem rozumowania , na 10 strzałów ,strzał krytyczny wypada 1.6 raza (2 strzały na turę 5 tur i mam mieć 1-2 krytycznye)
Sam w to wątpię ,tu dużą rolę odgrywa losowość nie można założyć że strzał wyjdzie na pewno krytyczny bo można się zawieść.
Chyba lepiej zrobić postać bazującą na 2xBRD + MRD i wiedzieć , że pierdolnięcie będzie.
Logged
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #565 on: June 24, 2012, 02:29:37 pm »

jak juz robicie bursterow pod kryty to o spray and pray nie zapomnijcie
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #566 on: June 24, 2012, 03:02:47 pm »

Ten perk jest zbugowany i gówno daje. Nie warto zawracać sobie nim głowy. Nawet jeśli w środku nic nie masz  ;D
Jeśli wierzyć manero nie warto brać spray and pray...
Niestety muszę bazować na wypowiedziach innych graczy bo jestem zbyt leniwy żeby wyexpić postać na 24lvl z spray and pray i zobaczyć jak działa to w praktyce.
Logged
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #567 on: June 27, 2012, 01:07:56 pm »

DeputyDope's tip works only during peak time, when there is about 50 people on server.

minutes 1-45 - you do normal activity that you don't want rollbacked, eg hunting
minutes 45-60 - do whatever can't be destroyed by rollbacks, eg looking for new people to hunt in game or even things where rollbacks are helpful, like some testing with your ammo / weapons (you will get it back).

Remember minute 45 is the moment where you will be rollbacked. If you are in encounter with other people, wait a moment for them to login. Location will disappear if you exit it. Once you adjust to the cycle you might find the game more fun to play.

Coraz bardziej tego nie ogarniam , wychodzi na to że teraz powinienem siedzieć ze stoperem grając w FOnline , by pilnować kiedy rollback się zaczyna inaczej mogę stracić nabyty przez ten czas staff/lvl.
Logged

JovankaB

  • Guest
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #568 on: June 27, 2012, 01:55:41 pm »

Coraz bardziej tego nie ogarniam , wychodzi na to że teraz powinienem siedzieć ze stoperem grając w FOnline , by pilnować kiedy rollback się zaczyna inaczej mogę stracić nabyty przez ten czas staff/lvl.

http://fo2238.fodev.net/status/

Jak widzisz uptime powyżej 45 minut, tzn, że nie ma sensu pozyskiwać przedmioty, xp, itd...
Ew, możesz w ogóle przestać grać dopóki dev team nie poradzi sobie z crashami.

Czego tu nie ogarniasz?
Logged
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #569 on: June 27, 2012, 04:19:53 pm »

http://fo2238.fodev.net/status/

Ew, możesz w ogóle przestać grać dopóki dev team nie poradzi sobie z crashami.


To dobry pomysł , mam słabe nerwy wolę poczekać  :)
Logged
Pages: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 60
 

Page created in 0.085 seconds with 25 queries.