fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • April 28, 2024, 06:39:01 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: [1] 2 3

Author Topic: Dla początkujących - łatwe zdobywanie broni i xp.  (Read 4876 times)

Dla początkujących - łatwe zdobywanie broni i xp.
« on: September 09, 2010, 10:56:13 pm »

Z dotychczasowych wątków żaden nie pasował więc zacząłem nowy.

Jeśli jesteś początkujący a nie masz ochoty na expienie przy pomocy FA, jest szansa. Przy okazji można zdobyć trochę sprzętu. Od jakiegoś czasu kiedy nudzi mnie sterczenie na bazarze w NCR i leczenie ludzików, zabieram swój wysłużony shotgun, trochę pestek i kastet i zapuszczam się na wycieczkę na północ w okolice Vault City i Gecko. Mając wysokiego Outdoorsmana włóczę się po pustkowiach w poszukiwaniach encounterów Ghoul crazies and Ghoul Scavengers, albo 2x crazies. Sposób na darmowe itanzy polega na przeczekaniu aż te dwie grupy wzajemnie się przetrzebią. Zazwyczaj zostaje 2-3 postacie z hp poniżej połowy które w trybie turowym ostrzeliwuję i zachowuję dystans. Co ciekawe zapasy amunicji jakie posiadają npc zazwyczaj się kończą zanim te grupy wzajemnie się wytłuką. Trafiają się smg z 50% det, strzelby myśliwskie z amunicją, shotguny, i średnio 30-40capsów na głowę. Za zabicie każdego dostaję jakieś 160xp.

Czy ktoś jeszcze zna podobne miejsca i sposoby?
I czy zauważyliście, że w encounterach np Raiders vs NCR caravan, gdzie ja zazwyczaj biegam pomiędzy walczącymi zbierając fanty ze zwłok, kiedy zabiera się fanty od raidersów obsługa karawany zaczyna strzelać do nas?
Logged
It's not a bug. It's a feature!

Parowooz

  • Maximum Pain
  • Offline
Re: Dla początkujących - łatwe zdobywanie broni i xp.
« Reply #1 on: September 09, 2010, 11:23:03 pm »

Podstawowy sposób zdobywania sprzętu na początku OBT3. Potem wprowadzili crafting. :)
Logged
Developers, developers, developers, developers...
Re: Dla początkujących - łatwe zdobywanie broni i xp.
« Reply #2 on: September 09, 2010, 11:24:35 pm »

No ja tu nowy jestem. Oczywiście crafcenie jest bezpieczniejsze, szybsze i łatwiejsze ale... hej przygodo!

Poprawka, dużo ruskich się kręci w okolicy i łatwo dostać od nich amunicję drogą bezpośrenia ;/
« Last Edit: September 10, 2010, 12:43:21 am by dogbert »
Logged
It's not a bug. It's a feature!

Pankrok

  • To serve and to protect
  • Offline
Re: Dla początkujących - łatwe zdobywanie broni i xp.
« Reply #3 on: September 10, 2010, 08:29:09 am »

szybsze? to craftnij Avka postacią bez altów ;D
Logged
My heart will be a sword, my mind shield.
Re: Dla początkujących - łatwe zdobywanie broni i xp.
« Reply #4 on: September 10, 2010, 10:08:24 am »

Ghule są jeszcze przy Necropolis. Można też bić raidersów i merchant party. A potem ten złom sprzedawać.
Logged
Re: Dla początkujących - łatwe zdobywanie broni i xp.
« Reply #5 on: September 10, 2010, 07:49:19 pm »

Dobry mix to Master's Army vs Rangers albo inna hołota. Mutki nie zbierają fantów i przynajmniej do mnie nie strzelają.
Logged
It's not a bug. It's a feature!
Re: Dla początkujących - łatwe zdobywanie broni i xp.
« Reply #6 on: September 10, 2010, 07:50:41 pm »

Quote
Mutki nie zbierają fantów i przynajmniej do mnie nie strzelają.
Mnie chcieli ubić kiedy zlootowałem ciało. A gdy nie lootowałem tylko oglądałem, to po skończonej walce mutki wzięły wszystko :/
Logged
Re: Dla początkujących - łatwe zdobywanie broni i xp.
« Reply #7 on: September 11, 2010, 06:53:21 am »

Mnie chcieli ubić kiedy zlootowałem ciało. A gdy nie lootowałem tylko oglądałem, to po skończonej walce mutki wzięły wszystko :/

Radia zostaja , czasami nie tylko ;)
Logged
Re: Dla początkujących - łatwe zdobywanie broni i xp.
« Reply #8 on: September 11, 2010, 09:42:39 am »

Każdy żywy NPC lootuje 1 zwłoki. Wystarczy poczekać i popatrzeć, które zwłoki zostały zlootowane i zabrać resztę.
Logged
Re: Dla początkujących - łatwe zdobywanie broni i xp.
« Reply #9 on: September 11, 2010, 12:03:06 pm »

NPC nie lootują gekonów, spotkania Geckos vs Rangers są doskonałym źródłem skórek.
Logged
It's not a bug. It's a feature!
Re: Dla początkujących - łatwe zdobywanie broni i xp.
« Reply #10 on: September 11, 2010, 12:31:25 pm »

doskonałe źródło powiadasz? omg! zlootujesz 3 skórki za frajer! doskonałe źródło!
Re: Dla początkujących - łatwe zdobywanie broni i xp.
« Reply #11 on: September 11, 2010, 01:57:26 pm »

Ohh riocie, to was w tej podstawówce liczyć nie nauczyli? Przecież geckony chodzą w pakach po 6-8. łapiesz taki encounter raz na minute, dwie i w pół godzinki masz skórek 90-240. Chyba starczy na nasranie w bazie kurtkami? Nie, Gupi gupku?
Logged
Re: Dla początkujących - łatwe zdobywanie broni i xp.
« Reply #12 on: September 11, 2010, 02:35:58 pm »

doskonałe źródło powiadasz? omg! zlootujesz 3 skórki za frajer! doskonałe źródło!

Dla niektórych to sporo, szczególnie na początku kiedy biegasz bez jakieś lepszej broni i na niskich skilach. Więc tak doskonałe źródło które daje Ci surowiec za darmo w który najpierw sam musiałbyś zainwestować parę kulek.
Logged
Re: Dla początkujących - łatwe zdobywanie broni i xp.
« Reply #13 on: September 11, 2010, 02:37:58 pm »

Bo wiecie, Riot to taki PRO gracz... na pvp to prawie nikt go nigdy nie widzi, ale sapie najwięcej. :P
Logged
Re: Dla początkujących - łatwe zdobywanie broni i xp.
« Reply #14 on: September 11, 2010, 02:42:42 pm »

uh, na pvp powiadasz!

powiedział to staczi, który sam od niedawna pkuje a od adrenaliny przed kompem skacze mu pikawa :D

Ohh riocie, to was w tej podstawówce liczyć nie nauczyli? Przecież geckony chodzą w pakach po 6-8. łapiesz taki encounter raz na minute, dwie i w pół godzinki masz skórek 90-240. Chyba starczy na nasranie w bazie kurtkami? Nie, Gupi gupku?

ehe ehe, taa. Zapewne 1 z 10 enco będzie z geckosami walącymi się z x ( tyle że x musi być nie agresywny ) + geckosów będzie mało.

Prosze Stachi, pokaż mi jakiś dowód że tak się da a nie będę spamował
Pages: [1] 2 3
 

Page created in 0.052 seconds with 18 queries.