fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • May 09, 2024, 02:18:36 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: [1] 2 3 4

Author Topic: Cannonball Run - wyścig taksówkami  (Read 9565 times)

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Cannonball Run - wyścig taksówkami
« on: July 31, 2010, 04:07:35 am »



Był kiedyś taki film, ładny hamerykański, o tym, jak żądna złota i zaszczytów zgraja pędziła przez US & A w dziwacznych bolidach.
Ponieważ do sprawnego przeprowadzenia tej zabawy wymagane jest minimum kilka solidnych osób (nie licząc rzecz jasna "taksówkarzy"), ośmielam się spamować tutejsze forum. O co chodzi: należy pokonać trasę Hub - NCR - Vault City - Navarro - San Francisco - Hub w jak najkrótszym czasie. W każdym z tych miejsc stoi gracz-checkpoint, rozdający fanty uczestnikom wyścigu. Wygrywa ten, kto jako pierwszy zamelduje się z kompletem fantów w barze w Hub.

Wymagania: ludzik-taksówka, to oczywiste. Ponadto gracze-checkpointy, którzy nie spierniczą nagle w niebyt, bo mama zawołała albo znudziło im się czekać.
Żeby nie było za łatwo, checkpointy będą znajdować się w danym mieście, ale niekoniecznie zaraz obok grida. Byle nie przesadzić na przykład w VC, gdzie checkpoint będący obywatelem skitra się za mury. Taksówkarze mogą zabierać pasażerów, checkpointy obstawę lub kogoś do pogadania o dupie.

Start i meta - bar w Hub. Itanzy na nagrody przewidziane, choć nie ma co liczyć na APA. Miejsca checkpointów (z wyjątkiem Navarro) strzeżone, bo ogłaszając coś takiego publicznie liczę na co najmniej dwóch-trzech debili, którzy zechcą trollować batonikiem Snickers z granatami na zabawie u uber-trolla :>

Na potrzeby tych wygłupów dobrze byłoby utworzyć kanał na IRC, na przykład #cannonball.

Po co to w ogóle? Cóż, for glory and lulz, coś trzeba robić, a taksówki poza dostarczaniem dzielnych wojaków na pole hańby nie mają zbyt wiele do roboty.

Uwagi i poprawki mile widziane, choć najwcześniej znajdę czas na nolajfowanie w przyszłym tygodniu.
Logged
Nie biegaj za stadem.

Re: Cannonball Run - wyścig taksówkami
« Reply #1 on: July 31, 2010, 11:39:33 am »

W ogóle cannonball to istniejący wyścig bodajże z Londynu do Moskwy przeróżnymi pojazdami różnej maści (ekipa jackassa się tam nawet pojawiła). Więc może dopuścić do tego samochody, wagony, a nie tylko gościa z super outdoorsmanem
Logged
Polskie Pustkowia http://forum.newfmc.pl
Re: Cannonball Run - wyścig taksówkami
« Reply #2 on: July 31, 2010, 11:43:50 am »

'' Podkręcone basy jedziemy przyjacielu ,
opuszczone szyby, głośniki grubą mierą. ''

:DD


Wszystko co jezdzi na fuel lub wodzie , moze wziasc udzial ? :)
Logged

Marszalek

  • Param Pam Pam ...
  • Offline
Re: Cannonball Run - wyścig taksówkami
« Reply #3 on: July 31, 2010, 12:12:50 pm »

Może jakiś GM z Vertbirdem nawet się skusi ;)
Logged
-:-:- Nie rozumiem jak można czegoś nie rozumieć -:-:-

Pandemon

  • The GM-eater
  • Offline
Re: Cannonball Run - wyścig taksówkami
« Reply #4 on: July 31, 2010, 12:17:10 pm »

Wszystko co jezdzi na fuel lub wodzie , moze wziasc udzial ? :)
Wymagania: ludzik-taksówka, to oczywiste.

Dark, naucz sie czytać ze zrozumieniem prosze.
Logged
There is nothing as demotivating as the Game Masters

Florek

  • Bang Bang Smash
  • Offline
Re: Cannonball Run - wyścig taksówkami
« Reply #5 on: July 31, 2010, 12:43:41 pm »

Świetny pomysł! Jan0sik mi choachroacha czy jakoś tak do bazy sprowadził, nada się? ;DDD Powalająca szybkość. :D

Albo karawanę z krowami... :D
Logged
Re: Cannonball Run - wyścig taksówkami
« Reply #6 on: July 31, 2010, 12:51:51 pm »

Proponuje, zeby checkpointy mialy awerness i każda taksówczka wkładała do ręki fant z poprzedniego checka. Tak, żeby ludzie nie biegali jak chcą oraz, żeby kilka taksóweczek nie współpracowało, bo zdarzyć się może, że ten poleci do VC, ten do SF a potem pozbierają fatny w wskoczą do Hub.
Logged
Re: Cannonball Run - wyścig taksówkami
« Reply #7 on: July 31, 2010, 12:56:40 pm »

Dark, naucz sie czytać ze zrozumieniem prosze.


Poprostu bylem zainteresowany czy latajace Budki , lopaty czy tam miotla  moga byc :>
Logged

Parano

  • marksman
  • Offline
Re: Cannonball Run - wyścig taksówkami
« Reply #8 on: July 31, 2010, 01:57:54 pm »

Sam kiedyś rzuciłem pomysł wyścigów, czy to mechanicznych wehikułów, czy to karawan. Mogłem nawet użyczyć kilka przywróconych do życia samochodów z mojego złomowiska. Zgłosiło się 0 (słownie zero) chętnych.

Może z ludzikami-taksówkami pójdzie łatwiej. Wyznaczcie konkretny termin to stawię się na starcie, ewentualnie ufunduję jakieś nagrody.
Logged

Daro

  • Bang Bang Smash
  • Offline
Re: Cannonball Run - wyścig taksówkami
« Reply #9 on: July 31, 2010, 03:05:58 pm »

Świetny pomysł! Jan0sik mi choachroacha czy jakoś tak do bazy sprowadził, nada się?
Choachr... choachroa... choachroacha? A co to w ogóle jest? Chyba chodziło ci o Cockroacha.

Z chęcią wezmę udział w zawodach. Podaj tylko miejsce i czas startu.

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Cannonball Run - wyścig taksówkami
« Reply #10 on: July 31, 2010, 03:21:52 pm »

Kokrołcze, budki, karawany, vertibirdy, ta. Może jeszcze pędzić na zabusowanym workbenchu? Ludzik-taksówka, enough said. Jakie ma szanse nawet taki z 300% outdoorsmanem wobec najmarniejszego Scouta?

Ostrożnie proponuję poniedziałek o 21:00 lub wtorek o tej samej godzinie, rzecz jasna czasu cywilizowanego, w barze w Hub. Chętni proszeni są o nadciąganie na #cannonball od godziny 20:00.

Mimo to skończy się jak zwykle, jeśli nie zgłosi się co najmniej trzech ochotników do roli checkpointów (NCR, VC, SF to jak sądzę absolutne minimum). Ja wiem, że sterczeć w miejscu i rozdawać fanty to niewdzięczne zajęcie, ale bez tego nie ma co się wymałpiać. Mam zaryzykować multi-log na potrzeby tour-de-Wasteland, wylizawszy uprzednio stopy GMom, żeby udawali ślepych przez jakiś czas? Bez sensu.
Logged
Nie biegaj za stadem.

manero

  • FO:Reloaded
  • Offline
Re: Cannonball Run - wyścig taksówkami
« Reply #11 on: July 31, 2010, 03:39:58 pm »

Chętnie postoje na checkpoincie. Dawno nie byłem w San Fran ;)
Re: Cannonball Run - wyścig taksówkami
« Reply #12 on: July 31, 2010, 06:25:08 pm »

Jeśli wyścig odbędzie się w poniedziałek- zgłaszam się do czekpojntu w Vault City.

Niestety dostałem zaproszenie na picie wódki w poniedziałek. Priorities first.
« Last Edit: August 01, 2010, 05:33:41 pm by Rojek »
Logged

jan0s1k

  • If it bleeds we can kill it...
    • Chosen Soldiers
  • Offline
Re: Cannonball Run - wyścig taksówkami
« Reply #13 on: July 31, 2010, 07:11:06 pm »

Świetny pomysł! Jan0sik mi choachroacha czy jakoś tak do bazy sprowadził, nada się? ;DDD Powalająca szybkość. :D

Albo karawanę z krowami... :D
zapomnij
Logged

Re: Cannonball Run - wyścig taksówkami
« Reply #14 on: August 01, 2010, 10:47:47 pm »

Fajna iniciatywa (a właśnie zaczołem tresować taksówkę).  Mam nadzieję że wypali. Można by spóbować uzyskać pomoc GMów (znaczy zobaczyć czy któryś by chciał kiwanąć palcem bo prosić ich nie ma sensu).

A nagrodą powinno być kilka dziesiat lub kilka set tys kapsli i żeby ostatecnzie całą ta kasa przepadła jak w filmach ;P

A jak wyjdzie to kiedyś może rozbódować to zrobić cos ala Amazing Race?   
Logged
Pages: [1] 2 3 4
 

Page created in 0.07 seconds with 18 queries.