fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • June 05, 2024, 03:31:14 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 35

Author Topic: polaczki - wątek do śmiechu, jak widzę, nikt nie odpowie, za to FUN mają.  (Read 89027 times)


jestes pedalem a jutro jest sobota

P.S chuj juz niedziela


xddddddddd.

kurwa kosciol jutro;< musze do modoc isc ;<
Logged

Własciwie co ta krowa przewozila takiego ze tyle szumu sie o nia rozchodzi? Wzbogacony uran do reaktorow w iranie? Srała złotem? Czy jak?
Logged
just because we play a post-apocalyptic game doesn't mean we have to accept to see people insulting us of jews.

Quote
ok, word to moderators: please remove that topic, i assume it may be good method for newbs and kids to make their status on that feeble forum, but i AM NOT RESPONSIBLE for that moronic bullshit made by cheap internet heroes.

sry.



JA BYM ZOSTAWIŁ TEN TEMAT KU PRZESTRODZE!!!! NIE WIDZICIE, ŻE TO JEST PIĘKNE? PIĘKNY PRZYKŁAD TEGO, ŻE POLACY JEŚLI CHCĄ, TO MOGĄ OSIĄGNĄĆ TOPIC O 20 STRONACH W NIESPEŁNA 4 GODZINY! NIECHAJ BĘDZIE TO NASZ SZTANDAROWY PRZYKŁAD KREATYWNOŚCI!

A zagraniczni i tak nie zrozumieją, że flejm poszedł, niech się czują przytłoczeni naszym sejmikowaniem :P
Logged

Swoorr

  • Komandos
  • Offline

I to i to
Logged
Twoja stara szczeka na pociągi, nubie.



JA BYM ZOSTAWIŁ TEN TEMAT KU PRZESTRODZE!!!! NIE WIDZICIE, ŻE TO JEST PIĘKNE? PIĘKNY PRZYKŁAD TEGO, ŻE POLACY JEŚLI CHCĄ, TO MOGĄ OSIĄGNĄĆ TOPIC O 20 STRONACH W NIESPEŁNA 4 GODZINY! NIECHAJ BĘDZIE TO NASZ SZTANDAROWY PRZYKŁAD KREATYWNOŚCI!

A zagraniczni i tak nie zrozumieją, że flejm poszedł, niech się czują przytłoczeni naszym sejmikowaniem :P

ćwokiem jesteś. i gwarantuję ci, nasz kraj będzie rozkurwoiny przez takich, jak ty.
bo dla zabawy, jesteś w stanie rozkurwić wsio.

tyle synku, dzieci ci zycze i RAKA.
i zdychaj.
« Last Edit: January 09, 2010, 12:12:37 am by xoen »
Logged

Swoorr

  • Komandos
  • Offline

ty tez
Logged
Twoja stara szczeka na pociągi, nubie.

Połowa z was widzi tu tylko flejma, a my po prostu się dobrze bawimy i żerujemy na debilizmie innych ^^
Logged
Ale jego krowa zagina czasoprzestrzeń zatrzymując serwer, który cofa taktowanie procesora i bateryjki w biosie, dzieki czemu sama znika.

manero

  • FO:Reloaded
  • Offline

Cholera chciałbym komuś odpisać, ale nie nadążam. Wyluzujcie troche ;)

Czy reszta członków TSF również jest z Olsztyna?

Swoorr

  • Komandos
  • Offline

i chuj tez moge napisac slowa nie bola
Logged
Twoja stara szczeka na pociągi, nubie.

JA MU POMOGLEM NIESC W TEJ KROWIE OGURKI KISZONE I KONSERWOWE Z PIFKIEM I SLIEDZICZKIEM NA PRZEGRYZKE
Logged

ćwokiem jesteś. i gwarantuję ci, nasz kraj będzie rozkurwoiny przez takich, jak ty.
bo dla zabawy, jesteś w stanie rozkurwić wsio.

tyle synku, dzieci ci zycze i RAKA.
i zdychaj.

Wybacz, nie rusza mnie Twoja agresja słowna. Ja o sobie wiem dość i po przeanalizowaniu Twoich danych nie przyjmuje ich do wiadomości. Uważaj na język jednakże. Przydaje się w życiu.
Logged

Cholera chciałbym komuś odpisać, ale nie nadążam. Wyluzujcie troche ;)

Czy reszta członków TSF również jest z Olsztyna?

Nie, tylko Jodwig przechlast =.=
Logged
Ale jego krowa zagina czasoprzestrzeń zatrzymując serwer, który cofa taktowanie procesora i bateryjki w biosie, dzieki czemu sama znika.

jodwig

  • I'm not always right, but I'm never wrong either
    • After War Mod
  • Offline

Cholera chciałbym komuś odpisać, ale nie nadążam. Wyluzujcie troche ;)

Czy reszta członków TSF również jest z Olsztyna?

Czemu pytasz? Chcesz wpaść? :D
Logged
Only people who are ready to die should be able to kill...


Połowa z was widzi tu tylko flejma, a my po prostu się dobrze bawimy i żerujemy na debilizmie innych ^^
nabijaj.
Logged

Musze lecieć :(

Do moderatora: błagam nie kasować!!! Musze jutro to przeczytać  ;D Krowa srała złotem  ;D albo: Tylko nie krowę! Błagam, gram z nią od 2giego lvla ;(  ;D Ten temat to będzie kopalnia klasyków  ;D
Logged
"War. War never changes"
Pages: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 35
 

Page created in 0.101 seconds with 18 queries.