fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • April 28, 2024, 03:44:50 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 [2]

Author Topic: Najemnicy  (Read 2967 times)

RJ

  • Offline
Re: Najemnicy
« Reply #15 on: June 23, 2010, 11:53:49 pm »

W pierwszym poscie napisales, ze SMG (czyli pistolet maszynowy), kawalek pozniej piszesz karabin wiec wcale sie nie zdziwilbym, gdyby sie za chwile okazalo, ze to jednak byl big gun :) Szczerze mowiac po prostu troche lekcewaze twoje posty bo nie chce mi sie w takie cuda wierzyc :P
Tak czy siak moze mial dwa SMG i nie zauwazyles jak zmienial bron albo obrywales od goscia, ktorego miales poza FoV. Innego wytlumaczenia nie ma.
Logged
"Sanity... is for the weak!"
Re: Najemnicy
« Reply #16 on: June 23, 2010, 11:58:56 pm »

Skoro lekceważysz moje posty to przepraszam bardzo po co udzielasz się w temacie??

-TEMAT DO ZAMKNIĘCIA-
Logged

RJ

  • Offline
Re: Najemnicy
« Reply #17 on: June 24, 2010, 12:00:47 am »

Z twojej wlasnej winy. Log/screenshot(najlepiej kilka) albo nie uwierze.
I na tym zakonczymy dyskusje.
Logged
"Sanity... is for the weak!"
Re: Najemnicy
« Reply #18 on: June 24, 2010, 12:56:43 am »

"..tracking, nieskończone serie albo no-reload.."

Nikt nigdy nie slyszał o takich cheatach w tej grze poza Tobą. Chyba na różnych serwerach gramy.

Quote from: Takakashi
Nie mam bladego pojęcia jak oni to robią ale naprawdę rzygać mi się chce jak widzę takich ludzi dokładnie 10 min temu koleś rozwalił mnie z gołej pięści waląc krytyk za krytykiem od 20 do 51 na koniec robiąc mi dziurę w płucach.
http://www.fo2238.fodev.net/wiki/Unarmed

Spójrz na to jakie bonusy do szansy na trafienia krytyczne ma unarmed. Taki piercing strike to +40%, dodaj do tego +21% za 3more criticals i bonus za celowanie w oczy. Przemyśl to i zastanów się czy szansa na zaliczenie krytyka w takiej sytuacji jest wysoka czy nie. Cholerni cziterzy!!!111!!11

Quote from: Takakashi
Po za tym zaczyna robić się tu off top a ja chciałem się dowiedzieć sztuczek apropo rekrutacji merców. Jeśli niema nikt więcej jakiejś użytecznej rady to bardzo proszę nie nabijać sobie postów w moim temacie.
Wiesz, jeśli opowiadasz nam takie bajeczki to możesz się spodziewać, że Cię ktoś sprostuje i zaprzeczy. Jeżeli jeszcze uparcie upierasz się przy swoim, to na własne życzenie sobie temat zaśmiecasz.

Quote from: Takakashi
Skoro lekceważysz moje posty to przepraszam bardzo po co udzielasz się w temacie??
-TEMAT DO ZAMKNIĘCIA-
[/quote

Wersja RJ ("Tak czy siak moze mial dwa SMG i nie zauwazyles jak zmienial bron albo obrywales od goscia, ktorego miales poza FoV") jest najbardziej prawdopodobna.

Nie unoś się tak i nie obrażaj. To do Ciebie należy obowiązek udowodnienia tego co piszesz. Szczególnie jeśli piszesz o takich niewiarygodnych historiach;]





« Last Edit: June 24, 2010, 12:59:25 am by Rejfyl »
Logged

Tomowolf

  • Cute Kittens and stuff.
  • Offline
Re: Najemnicy
« Reply #19 on: June 24, 2010, 08:07:54 am »

Może miał p90 (ma odgłos karabinu) lub po prostu smg i walnął 3 serie (da się jak dasz fast szot i brofa 3 pa za serjyjke :) A unardmed to się nie dziwię to te jest skill bojowy - a jak zalłożysz rękawicę wspomaganą hohohoh to wtedy nawet na BoSy z psycho jedziesz :).
Logged
h
Re: Najemnicy
« Reply #20 on: June 24, 2010, 11:17:55 am »

SG burster z 10AG i 2x Action Boy ma 12AP do tego 2x jet i masz 18PA.
Jak wziął Fast shot i bonus rate of fire to ma 3AP za serie z smg. Wystarczy, że w obu rękach ma smg i może strzelić 6 razy w turze. To chyba najprostsze wytłumaczenie, jak widzisz nie potrzeba żadnych cheatów
Logged
Pages: 1 [2]
 

Page created in 0.058 seconds with 18 queries.