fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • April 28, 2024, 02:34:46 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: [1] 2

Author Topic: Zapisy na betę Fallout'a On-line + dyskusja o V13 ;o  (Read 3281 times)

Marszalek

  • Param Pam Pam ...
  • Offline
Zapisy na betę Fallout'a On-line + dyskusja o V13 ;o
« on: June 16, 2010, 08:27:57 pm »

Zapisy na betę Fallout'a On-line :

http://fallout-on-line.com/

Myślę, że pewnie większość już o nich wie ale dla tych co nie wiedzą daje link :o

(Dla jasności to Fallout Online project V13, anie żaden mod ;o )
« Last Edit: June 20, 2010, 03:12:10 pm by Marszalek »
Logged
-:-:- Nie rozumiem jak można czegoś nie rozumieć -:-:-
Re: Zapisy na betę Fallout'a On-line
« Reply #1 on: June 16, 2010, 10:33:01 pm »

Hehe, chyba szturmem ta strone biora tak trudno sie na nia dostac, swoja droga niezle sie Bethesda osmieszyla ;)

Parano

  • marksman
  • Offline
Re: Zapisy na betę Fallout'a On-line
« Reply #2 on: June 16, 2010, 11:40:37 pm »

Póki co mam problemy z ładowanie ich strony internetowej...

Czy ktoś mógłby streścić o co chodzi w tym projekcie? Szczerze mówiąc ostatnio nie śledziłem nowinek falloutowych, a spór o prawa do wersji onlinowej trwał dość długo.

Czy to będzie orpg na podobieństwo F1 i F2 z rzutem izometrycznym i klasycznym uniwersum czy trójwymiarowa strzelanka jak F3?

Jeśli tylko wymagania sprzętowe będą na poziomie FOnline (plus gra w okienku) to pewnie zapiszę się do betatestów.
Logged
Re: Zapisy na betę Fallout'a On-line
« Reply #3 on: June 17, 2010, 07:07:04 am »

Po wczytaniu się tego filmiku, należy podać swoje dane osobowe i wysłać. Następnie zostaniemy przekierowani na forum Interplay http://www.interplay.com/forums/index.php. Z tego co wiem to będzie inny silnik, poszukaj sobie na wiki tam masz niektóre rzeczy opisane.

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=52106

Logged

C47

    • DeviantArt
  • Offline
Re: Zapisy na betę Fallout'a On-line
« Reply #4 on: June 17, 2010, 10:54:26 am »

A ma ktoś może przypadkiem taki problem jak ja z rejestracją na forum?
przy rejestracji po kliknięciu już na Submit wyświetla się 'Spam prevention - Sorry!' , kod jest poprawny, inaczej wyświetla się jeszcze jedna informacja
sprawdzałem dwa loginy, 3 e-maile, nawet 3 przeglądarki i zawsze się to wyświetla :(
Logged
Guerra, guerra nunca cambia

manero

  • FO:Reloaded
  • Offline
Re: Zapisy na betę Fallout'a On-line
« Reply #5 on: June 17, 2010, 11:20:02 am »

U mnie to samo co u kolegi wyżej.

Marszalek

  • Param Pam Pam ...
  • Offline
Re: Zapisy na betę Fallout'a On-line
« Reply #6 on: June 18, 2010, 04:02:17 pm »

Najprawdopodobniej spowodowane jest to lawinowym zakładaniem kont na tym forum przez naród z całego świata ;o
Najlepiej poczekać ze dwa tygodnie i spróbować jeszcze raz (ale mi udało się przy czwartej próbie zrobić konto przez Gmail ;o)
Logged
-:-:- Nie rozumiem jak można czegoś nie rozumieć -:-:-
Re: Zapisy na betę Fallout'a On-line
« Reply #7 on: June 18, 2010, 04:15:28 pm »

Za pierwszym razem... Gmail.
Logged
"War. War never changes"

manero

  • FO:Reloaded
  • Offline
Re: Zapisy na betę Fallout'a On-line
« Reply #8 on: June 18, 2010, 04:47:17 pm »

Mi również poszło z gmaila.
Re: Zapisy na betę Fallout'a On-line
« Reply #9 on: June 20, 2010, 12:35:42 pm »

Oby tego nie spieprzyli :)

 :o :o
Logged
Re: Zapisy na betę Fallout'a On-line
« Reply #10 on: June 20, 2010, 01:25:40 pm »

http://www.youtube.com/watch?v=scEWpxblWT4

Firma ktora robi Online robi takze to. W najlepszym wypadku dadza rzut izometryczny, w najgorszym bedzie sie to prezentowac jak ta gierka na filmiku.
Logged

manero

  • FO:Reloaded
  • Offline
Re: Zapisy na betę Fallout'a On-line
« Reply #11 on: June 20, 2010, 01:38:14 pm »

http://www.banzaj.pl/pictures/gry/aktualnosci/Fallout_3/Project_v13/project_v13_02.jpg

Tutaj są trzy screeny z tego projektu, o rzucie izometrycznym możemy zapomnieć, chociaż liczyłem na coś w rodzaju Neverwinter Nights. Przeliczyłem się... W każdy razie z pewnością będzie lepsze od kaszany na jaką zanosi się w przypadku New Vegas.
Re: Zapisy na betę Fallout'a On-line + dyskusja o V13 ;o
« Reply #12 on: June 20, 2010, 11:12:03 pm »

Bethesda i Interplay żrą się ładnie o ten tytuł. Dziwi mnie, że na stronce gry z tą animacją i rejestracją jest przypis:
 
Quote
Fallout® is a registered trademark of Bethesda Softworks LLC, a ZeniMax Media company, in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved.


A z drugiej strony odnośnik po rejestracji przenosi nas na forum Interplaya. Wtf is going on?

Jeżeli do gry w 100% przykładać się będzie Bethesda to będzie nas czekał raczej syf a nie gra, do tego drogi syf.
Chociaż jeżeli grywalnością przypominałaby Red Dead Redemption no to w sumie czemu nie, fajnie by było pograć :)
Re: Zapisy na betę Fallout'a On-line + dyskusja o V13 ;o
« Reply #13 on: June 21, 2010, 12:02:19 am »

Chodzi o to, ze interplay przy negocjacjach dotyczacych f3 odsprzedal bethesdzie prawa do uzywania nazwy fallout. W zwiazku z tym musza umiescic taka notke na stronie glownej. Generalnie to dali sie bez mydla zalatwic, mysleli tylko o zdobyciu kasy na utrzymanie firmy. Teraz musza placic bethesdzie za uzywanie nazwy produkty, ktory bez nich by nie istnial.
Logged
Re: Zapisy na betę Fallout'a On-line + dyskusja o V13 ;o
« Reply #14 on: June 21, 2010, 10:06:16 am »

Tak czy owak jeżeli brać na poważnie umieszczoną TUTAJ datę premiery to bety nie należy się spodziewać wcześniej niż w 2011 roku. Na moje oko z tego co odpowiadali na forum Interplaya to są po uszy w alphie :P
Pages: [1] 2
 

Page created in 0.075 seconds with 21 queries.