fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • June 05, 2024, 03:04:23 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 [2] 3 4 ... 15

Author Topic: Rozwiązanie problemu setek altów.  (Read 40732 times)

Re: Rozwiązanie problemu setek altów.
« Reply #15 on: June 08, 2010, 02:09:58 pm »

Dlaczego ludzie ograniczeni chcą bardziej ograniczać innych? Nie pojmuję tego.
Logged
"War is nothing more than the continuation of politics by other means.”
Carl von Clausewitz

KerUr

  • Jestem roztańczonym pyłem tego świata! - Tyler Dur
  • Offline
Re: Rozwiązanie problemu setek altów.
« Reply #16 on: June 08, 2010, 02:12:26 pm »

Dlaczego ludzie ograniczeni chcą bardziej ograniczać innych? Nie pojmuję tego.

Co masz na myśli ?
Logged
Mania prześladowcza Wichury  ?
Przejdzie coś takiego ?
Jeśli masz jakiś problem do mnie zapraszam na PW, nie śmieć forum
Re: Rozwiązanie problemu setek altów.
« Reply #17 on: June 08, 2010, 02:18:05 pm »

Nie lepiej rozwinąć inne aspekty gry niż ciągle domagać się ograniczenia czegoś? W ten sposób gra nigdy nie rozwinie się, ale to jest offtop, więc nie ma sensu tutaj pisać o tym.
Logged
"War is nothing more than the continuation of politics by other means.”
Carl von Clausewitz
Re: Rozwiązanie problemu setek altów.
« Reply #18 on: June 08, 2010, 02:20:21 pm »

Każde zabespieczenie da sie obejść...

Wiec... Możesz wymyślać nowe a i tak po jakimś czasie i tak ktoś je obejdzie...

Poza tym większość ludzi ma przynajmniej 2 kompy ( najczęściej PC + LAPTOP )

Ja mam 4 Kompy + laptop ;]
Logged

KerUr

  • Jestem roztańczonym pyłem tego świata! - Tyler Dur
  • Offline
Re: Rozwiązanie problemu setek altów.
« Reply #19 on: June 08, 2010, 02:32:43 pm »

No dobra to należało by sie zastanowić na czym ma polegać ta gra ?

Na wprowadzaniu nowych modułów i pozostawianiu ich bez kontroli czy wprowadzaniu ich w celu urozmaicenia gry ale na pewnych zasadach ?

przypuścmy ze devowie wprowadzają 10 APA na cały świat FO, a po tygodniu jest juz 1000 APA,

To  co w takim razie ? należny to olać, bo jakiś gówniarz chce sie pobujać każdym swoim altem bojowym po PvP miastach i znalazł na to sposób, czy może udowodni mu ze sie myli ?

Bo jeśli anarchia jest najlepszą formą sprawowania rządów to cały "real" pomylił sie w działaniu.

FO jest sterroryzowany przez graczy PvP (według mnie) i teraz to PvPowcy mówią jak FO ma wyglądać - to jest chore i na to trzeba brac leki , i w takim razie jak miliony much żrą kupe to znaczy ze ona jest dobra ?
« Last Edit: June 08, 2010, 02:34:56 pm by KerUr »
Logged
Mania prześladowcza Wichury  ?
Przejdzie coś takiego ?
Jeśli masz jakiś problem do mnie zapraszam na PW, nie śmieć forum

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Rozwiązanie problemu setek altów.
« Reply #20 on: June 08, 2010, 02:35:49 pm »

Dlatego użyłem słowa podobno
Ok wiec nadal pnedrivy za 30zl działają :/

Co do zapaleńcow to juz tego sie nie powstrzyma, tylko ilu takich jest by wydac nawet te 200-300 zl by sobie poaltowac na jakimś starym wraku kompa z komisu

Pozwalając im nadal altowac i mówię tu głownie o PvP owcach,  pozwalamy na ustalenie ich zasad , przejeli juz gre robiąc z niej chorą napierdalankę a teraz jeszcze mnożą swoje alty bojowe na potęgę.   

Morał ? Ograniczyc PvP 
Mój kosztował 80 zł, bo to dobry pendrive jest.

Ilu wyda ostatnie grajcarki, żeby pograć w ulubioną grę? Bo ja wiem, połowa, może więcej. To nie są jakieś kosmiczne pieniądze, kratka byle jakiej wódki kosztuje więcej.

Fast reloga używają już nawet ostatnie nuby, więc czepianie się w tym przypadku graczy PvP zakrawa na paranoję. Poza tym jak wyobrażasz sobie ograniczenie PvP? Zmusić każdego pod groźbą kasacji postaci, żeby raz na tydzień wycrafcił pięć skórzanych kurtek i co najmniej dziesięć minut sterczał na bazarze w NCR, pieprząc jakieś bzdury? Bez sensu.
Logged
Nie biegaj za stadem.

KerUr

  • Jestem roztańczonym pyłem tego świata! - Tyler Dur
  • Offline
Re: Rozwiązanie problemu setek altów.
« Reply #21 on: June 08, 2010, 02:38:24 pm »

Czyli co to jak w moim poście powyżej ? Żremy kupe ?!?! "o jaka dzisj sycąca kupa jest mniam manim'"  smacznego ja dziękuje  


1 . problem ilości craftu nie dotyczy większości grczy tylko pewnej wyselekcjonowanej grupy
2. przyzwolenie na craft w ilosciach PvPowych przyczyniło by sie ze nic by nie miało wartosci
3. TAK nie było by tylu altów , NIE było by tez sensu gry było by tylko czyste napierdalanie
4. Devowie muszą sobie zadac jedno zajebiscie ważne pytanie : CZYM ma byc FOnline

PROSTE
« Last Edit: June 08, 2010, 02:47:16 pm by KerUr »
Logged
Mania prześladowcza Wichury  ?
Przejdzie coś takiego ?
Jeśli masz jakiś problem do mnie zapraszam na PW, nie śmieć forum

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Rozwiązanie problemu setek altów.
« Reply #22 on: June 08, 2010, 02:42:27 pm »

Nie.
Jesteś jak zwolennik demokracji, który wprawdzie nie wie, dlaczego demokracja jest do dupy, ale jedyną alternatywą jaką widzi jest anarchia i bezprawie.

Nie ma i nie było ogólnodostępnego sprzętu typu Gauss Dildo i APA - można to znaleźć w losowych spotkaniach, ludek chwali się screenami, nawet ktoś zamieszczał ofertę sprzedaży amunicji 2mm EC, tej gaussowej. I co? Banda gówniarzy "wozi się w APA"? Nigga, please.

No i dalej nie wiem, jak chcesz ograniczyć to nieszczęsne PvP - zizualizować wszędzie miliony strażników z miliardem HPków?
Logged
Nie biegaj za stadem.

Re: Rozwiązanie problemu setek altów.
« Reply #23 on: June 08, 2010, 02:45:11 pm »

kerur: Tylko czemu od razu zakładasz, że jak kogos interesuje pvp to jest z definicji gówniarzem ;] Ja mógłbym powiedzieć to samo o osobach rzucajacych takimi inwektywami na forum. Crafterzy też korzystają z fast relogow. Po to by ominąc graniczenia związane z cooldownami.

Lepiej skupmy sie na dyskusji o tym jak można to ograniczyć i jak  pozbyc sie altow nie tracac przyjemnosci z gry. Bo granie jedna postacia jest naprawde trudne. Jestes armorerem 3lvl? Pożegnaj się z broniami high tech. Jesteś lekarzem? No to w ogole masz przesrane, bo bedziesz musial kupowac od kogos ammo.
« Last Edit: June 08, 2010, 02:49:43 pm by Rejfyl »
Logged

KerUr

  • Jestem roztańczonym pyłem tego świata! - Tyler Dur
  • Offline
Re: Rozwiązanie problemu setek altów.
« Reply #24 on: June 08, 2010, 02:50:17 pm »

Nie.
Jesteś jak zwolennik demokracji, który wprawdzie nie wie, dlaczego demokracja jest do dupy, ale jedyną alternatywą jaką widzi jest anarchia i bezprawie.

Nie ma i nie było ogólnodostępnego sprzętu typu Gauss Dildo i APA - można to znaleźć w losowych spotkaniach, ludek chwali się screenami, nawet ktoś zamieszczał ofertę sprzedaży amunicji 2mm EC, tej gaussowej. I co? Banda gówniarzy "wozi się w APA"? Nigga, please.

No i dalej nie wiem, jak chcesz ograniczyć to nieszczęsne PvP - zizualizować wszędzie miliony strażników z miliardem HPków?

1.nie chodzi o to czego jestem zwolennikiem ale o czym jest TU mowa

2.czytaj ze zrozumieniem bo nie napisąłem ze 10 APA jest ogólno dostepne

3.nie o ograniczaniu PvP jest to temat
kerur: Tylko czemu od razu zakładasz, że jak kogos interesuje pvp to jest z definicji gówniarzem ;] Ja mógłbym powiedzieć to samo o osobach rzucajacych takimi inwektywami na forum. Crafterzy też korzystają z fast relogow. Po to by ominąc graniczenia związane z cooldownami.

Lepiej skupmy sie na dyskusji o tym jak można to ograniczyć i jak  pozbyc sie altow nie tracac przyjemnosci z gry. Bo granie jedna postacia jest naprawde trudne.



1. Zakładam nie mowie ze są same gówniarze, ale to dzieki PvP jest taki a nie innych poziom altów - i jesli to nie jest prawda to ja nic nie wiem o tej grze

2.Czytałes posty powyżej ? NIE ?? to przeczytaj jest tam mowa o tym z esie nie opyla ich ograniczac 

3. trudonśc i przyjemnosc w tym momencie są powiązane bo jak na cos ciężko zapracujesz to to cos ci sprawia przyjemność


« Last Edit: June 08, 2010, 02:57:20 pm by KerUr »
Logged
Mania prześladowcza Wichury  ?
Przejdzie coś takiego ?
Jeśli masz jakiś problem do mnie zapraszam na PW, nie śmieć forum

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Rozwiązanie problemu setek altów.
« Reply #25 on: June 08, 2010, 02:57:28 pm »

Lepiej skupmy sie na dyskusji o tym jak można to ograniczyć i jak  pozbyc sie altow nie tracac przyjemnosci z gry. Bo granie jedna postacia jest naprawde trudne. Jestes armorerem 3lvl? Pożegnaj się z broniami high tech. Jesteś lekarzem? No to w ogole masz przesrane, bo bedziesz musial kupowac od kogos ammo.
Otóż to. Jako miłośnik Settlersów, a więc i craftu, z orgazmiczną radochą przyjąłem wiadomość o podniesieniu ilości profesji z 3 do 4, a także kumulowane cooldowny na wydobycie i zbieranie. Tyle że zwyczajnie nie da się pogodzić na jednej postaci dwóch profesji na 3 levelu, a zatem alty. Podobnie jak nie da się być członkiem gangu (ani, co oczywiste, liderem) i jednocześnie mieć którąś z profesji 3 levelu - znów alty albo kombinowanie z terminalem.
No i nieszczęsny Doctor, który swoje magiczne piguły może ruchać tylko w Vault City - jeszcze jeden alt.
I tak to się kręci :>

KerUr, ciekaw jestem szczerze i bez żadnej złośliwości - w jaki sposób ograniczyłbyś PvP?
Logged
Nie biegaj za stadem.

KerUr

  • Jestem roztańczonym pyłem tego świata! - Tyler Dur
  • Offline
Re: Rozwiązanie problemu setek altów.
« Reply #26 on: June 08, 2010, 03:09:27 pm »

Otóż to. Jako miłośnik Settlersów, a więc i craftu, z orgazmiczną radochą przyjąłem wiadomość o podniesieniu ilości profesji z 3 do 4, a także kumulowane cooldowny na wydobycie i zbieranie. Tyle że zwyczajnie nie da się pogodzić na jednej postaci dwóch profesji na 3 levelu, a zatem alty. Podobnie jak nie da się być członkiem gangu (ani, co oczywiste, liderem) i jednocześnie mieć którąś z profesji 3 levelu - znów alty albo kombinowanie z terminalem.
No i nieszczęsny Doctor, który swoje magiczne piguły może ruchać tylko w Vault City - jeszcze jeden alt.
I tak to się kręci :>

KerUr, ciekaw jestem szczerze i bez żadnej złośliwości - w jaki sposób ograniczyłbyś PvP?

Jesteś głupi czy naprawdę nie czytasz ze zrozumieniem ? TO NIE TEN TEMAT - załóż takowy to ci powiem - albo nie powiem ci tu - obecnie poziom wpływu PvPowców na FO jest tak mocno związany z Fo ze sie tego nie da zrobic - czemu ? bo na to pozwolono

W zasadzie ten temat to powinien sie własnie nazywac "jak ograniczyc PvPowców wykorzystujących nadmiernie Alty" - bo nie chodzi tu o to ze masz przypuścmy 3 alty - oni mają ich od zajebania i tylko po to by im nei zabrako amunicji - chore i smutne w jednym

zobacz ile jest tematów nie PvP a ile jest o tym "czemu mi zle idzie w PvP' 'nowe moduły PvP" "znieśc gatering aby była amuinicja na pvp "   i to nie tylko na polskim forum

ide juz bo mam ważniejsze rzeczy na głowie niż udowadnianie ze zrobienie z Fo PvPowego raju było zagonieniem reszty graczy w kozi róg.

Tak jak napisałem Fo jest obecnei w rekach PvPowców i poki co nic tego nei zmieni
Powiem wam jak bedzie  :

- zostanie zwiekszony lvl
- dodane nowe perki PvP
- craftinf bedzie polegał za wykonaniu młota
- w SS każdy nowy gracz bedzie mógł podniśc minguna z 50% uszkodeniem - bo juz go i tak nikt nie używa 
Logged
Mania prześladowcza Wichury  ?
Przejdzie coś takiego ?
Jeśli masz jakiś problem do mnie zapraszam na PW, nie śmieć forum
Re: Rozwiązanie problemu setek altów.
« Reply #27 on: June 08, 2010, 03:13:26 pm »

On powinien przestać grać w tą grę, a zacząć grać w Kitty Online. Pewnie nie grał w czasach gdy jak chciałeś mieć tak z 5000 ammo 5mm to mówiłeś "idę na BH, zaraz wracam", dlatego też pierdoli farmazony o tym że wszystko się robi pod graczy PvP. Wtedy jemu podobni doszli do wniosku, że BGunnerzy są źli i należy utrudnić im grę, więc zaczęło się ograniczanie karawan na szeroką skalę i rozbudowywanie craftingu. Teraz jest płacz, bo sprytni PvPowcy mają po kilka altów do robienia ammo...

Należy zlikwidować PvP, wyjebać wszystkie gnaty i ammo, zostawić bluesuity, włócznie i kamienie. A i tak wtedy przyjdzie zmartwiony KerUr i wypłacze się na forum, że na pustyni spotkał powerbuilda który sprzedał mu instakilla kamieniem. No więc należy każdemu dać nieśmiertelność.

A tak na serio: on pieprzy jak potłuczony. Choćby pomysł "anti-alt", nad którym nie pomyślał chyba dłużej, niż 15 sekund.

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Rozwiązanie problemu setek altów.
« Reply #28 on: June 08, 2010, 03:17:02 pm »

TO NIE TEN TEMAT
To właśnie ten temat, o altach. I nie wrzeszcz.
W zasadzie ten temat to powinien sie własnie nazywac "jak ograniczyc PvPowców wykorzystujących nadmiernie Alty" - bo nie chodzi tu o to ze masz przypuścmy 3 alty - oni mają ich od zajebania i tylko po to by im nei zabrako amunicji - chore i smutne w jednym
No dobra, ale czemu tylko PvPowców? Jak ograniczać alty, to chyba każdemu, nie?
I dalej nie wiem, kto wg ciebie jest PvPowcem, a kto nie i czym wtedy jest.
ide juz bo mam ważniejsze rzeczy na głowie niż udowadnianie ze zrobienie z Fo PvPowego raju było zagonieniem reszty graczy w kozi róg.
Czyli walkower. Wygrałem i zabieram twoje złoto.
I wątpię, że wiesz jak wygląda PvPowy raj. Podpowiedź - inaczej niż obecny kształt FOnline.
Tak jak napisałem Fo jest obecnei w rekach PvPowców i poki co nic tego nei zmieni
Powiem wam jak bedzie  :

- zostanie zwiekszony lvl
- dodane nowe perki PvP
- craftinf bedzie polegał za wykonaniu młota
- w SS każdy nowy gracz bedzie mógł podniśc minguna z 50% uszkodeniem - bo juz go i tak nikt nie używa 
Ostatnie dwa punkty już były, o czym możesz nie wiedzieć, skoro wtedy nie grałeś. Być może wielu ucieszyłoby się, gdyby to wróciło, ale szanse są raczej znikome - dużo zostało zrobione dla crafterów, czego nie zauważasz lub nie chcesz zauważyć.

Naiwnie sądziłem, że poczytam o jakimś ciekawym pomyśle. A tu tylko szlochy, jacy to pefałpowcy są odrażający, brudni i źli. Nuda.
Logged
Nie biegaj za stadem.

Re: Rozwiązanie problemu setek altów.
« Reply #29 on: June 08, 2010, 03:19:29 pm »

ide juz bo mam ważniejsze rzeczy na głowie niż udowadnianie ze zrobienie z Fo PvPowego raju było zagonieniem reszty graczy w kozi róg.

żegnaj! nie będziemy tęsknić :)
Pages: 1 [2] 3 4 ... 15
 

Page created in 0.239 seconds with 24 queries.