fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • June 26, 2024, 01:10:02 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 ... 6 7 [8] 9 10 11

Author Topic: Bug'i , błędy , iracjonalne rozwiązania  (Read 23645 times)

Re: Bug'i , błędy , iracjonalne rozwiązania
« Reply #105 on: September 02, 2010, 01:13:51 am »

No dobra, samochody...mimo wszystko nie podoba mi się to w ogóle, przyjemniej się grało, kiedy szybkość poruszania po mapie była unormowana, a tak poza tym to wolałem "taryfiarzy".
Logged
Re: Bug'i , błędy , iracjonalne rozwiązania
« Reply #106 on: September 02, 2010, 11:30:44 am »

nikt normalny niemając obstawy 5-6 osob  nie wsiadzie do auta zeby isc expic bo mu sie odrazu zrespi 20 ruskow i po aucie...
Logged

Saumax

  • The one who challenges the sun
    • NRA Forum
  • Offline
Re: Bug'i , błędy , iracjonalne rozwiązania
« Reply #107 on: September 02, 2010, 12:56:38 pm »

czytaj changelog...

Quote
- Car left on the worldmap is visible only to its passengers.
Logged
Mr. T używa kastetów ponieważ siła uderzenia przeciwnika gołą pięścią jest zbyt duża.

skejwen

  • BBS AKBAR!
    • Brahmins rox
  • Offline
Re: Bug'i , błędy , iracjonalne rozwiązania
« Reply #108 on: September 02, 2010, 01:46:58 pm »

Czytac umiec
trudna sztuka
jest
 ;)
Logged
"Moo-OooooOO! MoMoo.. MmmmoOoo.. Moo!", translate from brahmin to English: "Two things are infinite - brahmin shit and human stupidity! - Brahminstein"
Re: Bug'i , błędy , iracjonalne rozwiązania
« Reply #109 on: September 02, 2010, 02:03:02 pm »

Dalej uważam że raczej da sie trafic na enco z autkiem tak jak z normalnymi graczami a nawet jesli nie to bedziesz mial farta to idac wrzuci cie do enco z ruskimi A NAWET jesli nie ... to przy tak dokoxowanych smg oberwiesz 3 serie po 80-90 dmg od zwyklych npc i po autku idac samemu. No i ... tak skejwen czytac umiec trudna sztuka jest - jakby nie spojrzec ... tylko co ten comment wprowadza do rozmowy to ja niewiem >>
Logged

Saumax

  • The one who challenges the sun
    • NRA Forum
  • Offline
Re: Bug'i , błędy , iracjonalne rozwiązania
« Reply #110 on: September 02, 2010, 02:10:07 pm »

czyli wg ciebie powinni zlikwidować encountery hmm? ;] bo to co właśnie napisałeś na to wskazuje, normalnym jest było i będzie że się będzie natrafiać na encountera z graczem
Logged
Mr. T używa kastetów ponieważ siła uderzenia przeciwnika gołą pięścią jest zbyt duża.
Re: Bug'i , błędy , iracjonalne rozwiązania
« Reply #111 on: September 02, 2010, 02:19:12 pm »

czyli wg ciebie powinni zlikwidować encountery hmm? ;] bo to co właśnie napisałeś na to wskazuje, normalnym jest było i będzie że się będzie natrafiać na encountera z graczem

Nah mowie tylko o tym że mało kogo będzie stać na to żeby wozić się samochodem i dużo lepszym rozwiązaniem było tak jak było ze speedem a nie teraz wywali cie kolo klamath i marnujesz godzine zeby dojsc do ncr bo kolo klamath niemasz autka zostawionego
Logged

Saumax

  • The one who challenges the sun
    • NRA Forum
  • Offline
Re: Bug'i , błędy , iracjonalne rozwiązania
« Reply #112 on: September 02, 2010, 02:20:15 pm »

tyle że auta są teraz tańsze, o ile dobrze się orientuję to ich cena jest zbliżona do merców, i działa na podobnej zasadzie
Logged
Mr. T używa kastetów ponieważ siła uderzenia przeciwnika gołą pięścią jest zbyt duża.
Re: Bug'i , błędy , iracjonalne rozwiązania
« Reply #113 on: September 02, 2010, 02:27:03 pm »

gdzies na forum pisali ze ceny to odpowiednio okolo 15 - 20 - 50 - 100k a jesli sa zblizone do mercow to ich cena bedzie rosla z kazdym kupieniem i teraz powiedz mi tak szczerze ze strata 15k (liczac najtanszy) nie wnerwila by cie na tym poziomie gry

Edit :

yesterday I was checking the pirces at gas station, the results:
buggy - 13k
scout - 18k
hummer - 48k
highway - 105k

And the cost of Coack is about 1k, but also you need a fuel cell controller, wich IMO is very hard to find. So the better way is just spare some caps for e. a buggy.
« Last Edit: September 02, 2010, 02:28:53 pm by Agito »
Logged

Saumax

  • The one who challenges the sun
    • NRA Forum
  • Offline
Re: Bug'i , błędy , iracjonalne rozwiązania
« Reply #114 on: September 02, 2010, 02:31:32 pm »

uwierz mi, jeżeli masz gang i bazę to 15k to jest mały wydatek, ludzie na jedno TC wydają po 200k na muty (strzelam, nie orientuję się ile muty teraz stoją)
Logged
Mr. T używa kastetów ponieważ siła uderzenia przeciwnika gołą pięścią jest zbyt duża.
Re: Bug'i , błędy , iracjonalne rozwiązania
« Reply #115 on: September 02, 2010, 02:36:57 pm »

uwierz mi, jeżeli masz gang i bazę to 15k to jest mały wydatek, ludzie na jedno TC wydają po 200k na muty (strzelam, nie orientuję się ile muty teraz stoją)

Saumax ja przed wipe mialem kolo miliona kapsli w eq i kasie a w wejsciu do outposta stalo 10 mutantow (bede na pc to wrzuce fotke - bo teraz pisze z lapka)
Przed wipe mutanty chodzily po 10-12k (te z minigunem) a minigun sprzedawales za 7k wiec mutant kosztowal imo 5k +koszt ubrania ...
FAKT FAKTEM teraz mutant z mini kosztuje kolo 50k u_U co jak dla mnie jest dziwnym pomyslem bo juz wole kupic babke z energy weapons bo sobie duzo lepiej poradzi =p

I jesli już mowisz o gangach to wracamy do tego co sam powiedziałem .. SAMEMU nie będziesz uzywał auta tylko pierw zbierzesz 5-6 osób żeby go tak łatwo nie stracić ...
Logged
Re: Bug'i , błędy , iracjonalne rozwiązania
« Reply #116 on: September 02, 2010, 02:49:28 pm »

Gang a samotny gracz to duża różnica. Gra samemu zawsze będzie trudniejsza.
Logged
"War. War never changes"
Re: Bug'i , błędy , iracjonalne rozwiązania
« Reply #117 on: September 02, 2010, 02:56:56 pm »

Gang a samotny gracz to duża różnica. Gra samemu zawsze będzie trudniejsza.

To też doskonale rozumiem i chodzi mi oto że już wcześniej była trudna a teraz z tym irracjonalnym speedem jest zwyczajnie niemożliwa.. już wcześniej większość ludzi bluznila po smierci bo ich wyje...rzucilo kolo klamath a namiot kolo hub - czesc decydowala sie na marnowanie niejednokrotnie po10-15 minut na smierci zeby zrespic sie kolo ncr/hub a inni woleli te 5-10 minut na dojscie a teraz ?
Logged

RJ

  • Offline
Re: Bug'i , błędy , iracjonalne rozwiązania
« Reply #118 on: September 02, 2010, 03:05:54 pm »

Nie ma już losowych "respów"... Wypadałoby pograć chwilę zanim zacznie się płakać :/
Logged
"Sanity... is for the weak!"
Re: Bug'i , błędy , iracjonalne rozwiązania
« Reply #119 on: September 02, 2010, 03:17:00 pm »

Nie ma już losowych "respów"... Wypadałoby pograć chwilę zanim zacznie się płakać :/

RJ pogralem chwile mam wykupiony domek w broken hills wiec uznalem że resp prawdopodobnie dalej jest losowy jako że iż ponieważ nie bylo słowa o respach w change logu ...
« Last Edit: September 02, 2010, 03:19:19 pm by Agito »
Logged
Pages: 1 ... 6 7 [8] 9 10 11
 

Page created in 0.253 seconds with 21 queries.