fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • May 17, 2024, 02:16:21 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 ... 95 96 [97] 98 99 ... 132

Author Topic: Pytania początkujących  (Read 238347 times)

Re: Pytania początkujących
« Reply #1440 on: October 26, 2010, 03:27:57 pm »

Włącz może okno i sprawdź czy również tak masz. Pamiętam że kiedyś też nie mogłem przewijać ekranu w bok/góre/dól ale po ponownym uruchomieniu gry wszystko wróciło do normy.
Logged
Re: Pytania początkujących
« Reply #1441 on: October 26, 2010, 03:48:36 pm »

Sprawdzałem na oknie i mam to samo, ale zauważyłem, że jak uruchamiam FO od nowa, to jest możliwość przesunięcia ekranu w jednym kierunku. Jak dojadę do końca mapy, to już nie mogę przewinąć w drugą stronę.

Jak ktoś miał podobny problem i go rozwiązał, to poproszę o poradę :)
« Last Edit: October 26, 2010, 03:53:12 pm by UHURZYSKO »
Logged

jan0s1k

  • If it bleeds we can kill it...
    • Chosen Soldiers
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #1442 on: October 26, 2010, 04:17:55 pm »

Sprawdzałem na oknie i mam to samo, ale zauważyłem, że jak uruchamiam FO od nowa, to jest możliwość przesunięcia ekranu w jednym kierunku. Jak dojadę do końca mapy, to już nie mogę przewinąć w drugą stronę.

Jak ktoś miał podobny problem i go rozwiązał, to poproszę o poradę :)
Po prostu na niektórych mapach jest tak zrobione, że gdy dojedziesz gdzieśtam to możesz się zablokować ;p więc polecam przybliżanie zoomem ("Z" + rolka) i wtedy przesuwanie (oczywiście tylko wtedy, gdy zablokuje Ci się ekran)
Logged

Re: Pytania początkujących
« Reply #1443 on: October 26, 2010, 04:27:11 pm »

Po prostu na niektórych mapach jest tak zrobione, że gdy dojedziesz gdzieśtam to możesz się zablokować ;p więc polecam przybliżanie zoomem ("Z" + rolka) i wtedy przesuwanie (oczywiście tylko wtedy, gdy zablokuje Ci się ekran)

jak na razie na wszystkich na których miałem możliwość się uruchomić nie mam możliwości przewijania

jest na początku po zalogowaniu , ale trwa około 2 sekund i zależności od szybkości przewijania mogę przesunąć trochę obraz - później już staje...
Logged

jan0s1k

  • If it bleeds we can kill it...
    • Chosen Soldiers
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #1444 on: October 26, 2010, 04:52:56 pm »

Jaka rozdzielczość? (spróbuj jeszcze to z+scroll a jak nie to może po prostu nacisnąłeś przez przypadek F8 i nie działa ci przewijanie ^^)
Logged

Re: Pytania początkujących
« Reply #1445 on: October 26, 2010, 04:59:36 pm »

Jaka rozdzielczość? (spróbuj jeszcze to z+scroll a jak nie to może po prostu nacisnąłeś przez przypadek F8 i nie działa ci przewijanie ^^)

sprawdzałem na wszystkich rozdzielczościach w pełnym ekranie i w oknie

z+scroll pomaga na zasadzie zoomu, ale nie przewija mapy

F8 wciskałem na zmianę, ale celowo - nie ma możliwości na jakiekolwiek przewijanie mapy - ani myszką przy krawędziach ani strzałkami
Logged
Re: Pytania początkujących
« Reply #1447 on: October 26, 2010, 05:08:14 pm »

a jakiego masz system operacyjny?

XP SP2
Logged
Re: Pytania początkujących
« Reply #1448 on: October 27, 2010, 08:17:58 pm »

Nie znam się zbytnio na tego typu problemach, ale wnioskuję, że problemem może być nieodpowiednia rozdzielczość do ekranu gry, albo to, że blokuje ci się widok. Spróbuj może wcisnąć klawiasz HOME i poruszyć w dowolnym kierunku, klawisz HOME centruję widok na twojej postaci.
Logged
Fallout New Vegas jest wspaniałe...

Dzięki temu... http://www.newvegasnexus.com/ oraz firmie Obsidian ;)
Re: Pytania początkujących
« Reply #1449 on: October 27, 2010, 08:44:18 pm »

Dziękuję wszystkim za podpowiedzi - nie wiem, co to uczyniło, ale dzisiaj działa wszystko. Mogę zabrać się za zwiedzania świata FO  :D
Logged
Re: Pytania początkujących
« Reply #1450 on: October 30, 2010, 07:51:01 pm »

Czy jest jakiś sposób by zmienić przycisk np na wyświetlanie nicków? Bo na laptopie jest niektóre są odpowiedzialne np. za wifi
Logged
Polskie Pustkowia http://forum.newfmc.pl

Wipe

  • Rotator
  • Random is god
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #1451 on: October 30, 2010, 08:12:48 pm »

Czy jest jakiś sposób by zmienić przycisk np na wyświetlanie nicków? Bo na laptopie jest niektóre są odpowiedzialne np. za wifi

Na chwilę obecną nie ma takiej możliwości. W jednym z najbliższych update'ów powinna zostać dodana konfiguracja m.in. do automatycznego wyświetlania nicków, co może częściowo pomóc.
Logged
Games are meant to be created, not played...
Re: Pytania początkujących
« Reply #1452 on: October 31, 2010, 09:27:47 am »

Na chwilę obecną nie ma takiej możliwości. W jednym z najbliższych update'ów powinna zostać dodana konfiguracja m.in. do automatycznego wyświetlania nicków, co może częściowo pomóc.
A nie ma żadnych komend odpowiedzialnych za to?
Logged
Polskie Pustkowia http://forum.newfmc.pl
Re: Pytania początkujących
« Reply #1453 on: October 31, 2010, 04:30:44 pm »

Witam mam Pytanie a mianowicie

1. Czy jeśli na 3 levelu nie wezmę perka to czy na 6 będę mógł wziąć 2 perki??
Logged
Re: Pytania początkujących
« Reply #1454 on: October 31, 2010, 04:34:33 pm »

Stracisz perka. Musisz go wybrać przed następnym perkiem.
Logged
"War. War never changes"
Pages: 1 ... 95 96 [97] 98 99 ... 132
 

Page created in 0.113 seconds with 23 queries.